4 İç Mimar Danışmanlık Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.808 İç Mimar Danışman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İç Mimar Danışman

Akare Homes

Akare Homes

Merhaba ben iç mimar Ceren Palavar . Bilkent Üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı mezunuyum projelerinize destek vermekten mutluluk duyarım .
Sanem Özdemir

Sanem Özdemir

Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunuyum. Gerek şantiye gerek ofis tecrübelerimin yanı sıra mobilya alanında hem müşteri evleri hem de showroom tasarımı alanında deneyimlere sahibim.
Beyza Şevik

Beyza Şevik

İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, İtalya’da master eğitimimi tamamlamış bir mimar olarak çalışmaktayım. Mimar bir aileden geliyorum ve eşim de mimar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım. Sevgiler :)
Ayşegül Gündüz

Ayşegül Gündüz

MİMARLAR ÇOK PAHALI, MARANGOZLAR TASARIM YAPAMIYOR VE SÖZÜNDE DURMUYOR DİYORSANIZ BİZ BURADAYIZ. MARANGOZ FİYATINA İÇ MİMARLIK HİZMETİ VERİYORUZ. OFİSİNİZİ, EVİNİZİ ÖNCEDEN; RENKLİ, 3 BOYUTLU PROJE ÇİZİMLERİ İLE GÖRÜN. İÇ MİMAR GÖZÜYLE; MODERN, TREND TASARIMLARLA İÇİNİZE SİNEN YAŞAM ALANLARINI SİZİN İÇİN TASARLAYALIM.
Nazlı Gül

Nazlı Gül

Mimarlık eğitimimi İzmir Ekonomi ve Maltepe Üniversitelerinde eğitimimi tamamladım. 6 yıldır aktif olarak modelleme, iç mekan, mobilya tasarımı, maket ve render üzerine çalışıyorum.
Dilara Kayacan

Dilara Kayacan

İstanbul Bilgi Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldum.Satış ve pazarlama üzerine program bitirdim.TAV Conctruction ve Aspen Yapı ve Zemin Sistemleri şirketlerinde şantiye ve ofis stajlarımı tamamladım.Nisan 2019’dan beri profesyonel İç Mimar olarak çalışmaktayım. Mobilya,çocuk odası,yatak odası,mutfak,banyo gibi bir çok ev modülleri tasarımı konusunda aktif olarak tasarımlar yapıyorum. İç mimari tasarım konusunda size destek olabilirim.
Cansu  Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık

Cansu Ada Mimarlık Ve İç Mimarlık

İstanbul kökenli Mimar ve B sınıfı İş sağlığı ve güvenliği uzmanıyım. Mimari proje çizimi, İç mimari proje çizimi, Mobilya ve dekorasyon danışmanlığı alanlarında 4 senedir hizmet vermekteyim. Hayalinizdeki projeyi 3 boyutlu olarak tasarlayıp en hızlı şekilde iletebilirim. https://www.cansuada.com/ adresinden güncel projelerimi inceleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen ulaşın, iyi günler dilerim.
Aybüke Kanık

Aybüke Kanık

Merhaba, Ben Aybüke. Bilkent Üniversitesi - İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunuyum. İç mimari, tasarımla alakalı konularda hizmet vermeye hazırım.
İkram  Avcı

İkram Avcı

Decorvita mimari – iç mimari alanlarında tasarım, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri verir. Tüm proje ve uygulamalarında her zaman özgün çalışmalar ortaya koyar. Yaşam alanlarınızı dekore eder.
Studio Ergo

Studio Ergo

Mekansal çözümleri yalın bir işlevsellik ve özveri ile oluşturmakla beraber kullanıcıların ve içinde yaşayanların mutlu hissedecekleri, kendilerinden bir parça bulabilecekleri mekanlar tasarlamak ve tasarıma aynı heyecan ile devam etmek amacımızdır.
Esin Uçkun Esin Uçkun Mimarlık

Esin Uçkun Esin Uçkun Mimarlık

Bizim için gerçekçi üç boyutlu görsellerle desteklediğimiz tasarım süreçlerinde, kullanıcı konforu ve memnuniyeti en önemli konudur. Sizlere, konusunda deneyimli bir çok tasarımcıyla bir arada çözüm üretme imkanı sağlamaktayız. İç mekan ve mimarlık hizmetlerine ek, mekanınıza özel mobilya tasarımları, kurumsal mekan tasarımlarınız için grafik tasarım ve reklam fotoğraflarının çekilmesi, işinizin tanıtımı için sosyal medya danışmalığı hizmetleri sunmaktayız. Bunun yanında satış süreçl
Entrada Mimarlik

Entrada Mimarlik

Hedefini, müşterilerinin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayacak uygun tasarım çözümleri üretmek olarak belirleyen Entrada Mimarlık, bu zamana kadar edinilen tüm deneyimlerini birleştirip, aynı zamanda genç-dinamik bakış açısını kaybetmeyerek hizmet vermektedir. AVM, konut, ofis, otel, kafe, klinik, restoran, mağaza, showroom gibi çeşitli projelerin tasarım anlayışlarının tümünün temelinde yatan odak noktası, kullanıcıların ihtiyaçları ve memnuniyetlerinin yanı sıra çevresel faktörlerle de uyu
MERVE KAYAPA

MERVE KAYAPA

Marmara Üniversitesi İç Mimarlık - Mezun -Autocad -3d Max -Sketchup -Photoshop - Mobilya Tasarım&Uygulama - Mutfak/Banyo Tasarım&Uygulama - İç Mimari Stil Danışmanlık - Mobilya/Dekorasyon Danışmanlık - Ürün Tasarımı
Göktuğ Çakır

Göktuğ Çakır

Merhabalar iç mimarlık ve proje çalışmalarını sadece sizleri mutlu etmek adına değil bizlerde mutlu olmak için incelikle yürütüyorum. :)
Mustafa  Keskin

Mustafa Keskin

20 YILLIK TECRÜBE SAYESİNDE ÇİZİLEN TASARIM VE PROJELERİN BİREBİR AYNISI İTİNALI BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLEBİLİR.
Yaser Tunç

Yaser Tunç

-Mimari proje hazırlama -Mobilya çizimi -Otel projesi -Villa projesi -Ofis projesi -Özel daire projesi -Tarihi bina restorasyonu -15 yıllık deneyimim mevcuttur. -Yurtiçinde Uludağ, Kartepe ve Palandöken'de kış otelleri projelerinde, güney ve batı sahillerinde birçok otel, villa, ofis ve özel daire işlerinde, İstanbul'da ise başta Sait Halim paşa yalısı'nın restorasyonu, otel, villa, ofis, mağaza ve daire dahil çok sayıda projede çizim, ve uygulama yaptım. -Yurt dışında Almanya, Fransa, M
Elif Okkan

Elif Okkan

EDU-ART design stüdyo içmimarlık ve çevre tasarımı alanında hizmet vermektedir. Sanattan ve Bilimden ilham alan studio , her mekanın kendine özgü bir karakteri ve ruhu olmasına özen gösterir. Hiyerarşi, örüntü,ritim,boşluk(mekan),vurgu,hareket,kontrast, proporsiyon,uyum,denge gibi mekanın kurgusunu oluşturan temel tasarım prensiplerini baz alır. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunu İçmimar Elif Okkan tarafından kurulan stüdyo, çalışmalarını şahısların ve markal
Buket Çabuk

Buket Çabuk

İç Mimar Buket Çabuk Tasarım ve birinci sınıf işçilik ile mekanlarınıza kaliteli,modern ve yenilikçi yaşam alanları sunmayı amaçlıyoruz.Proje kapsamında ben ve ekibim ile rölöve ,tasarım,proje çizimi,3b görselleştirme,üretim ve montaj ve tadilat hizmetleri sunmaktayım.Tekliflerimizi beğenerek kabul edeceğinizi ve bizden memnun kalacağınızı ümit ediyoruz. Projelerinizde birlikte çalışmak dileğiyle.
İçmimar Murat Karabekir

İçmimar Murat Karabekir

2003 yılında Trabzon da başlayan iş hayatımız şu an Ankara da devam etmektedir.Yoğunluklu proje hizmeti vermekteyiz onun dışında anahtar teslim ve lokal tadilatlar olmak üzere uygulama hizmetimiz de vardır. En önemli amacımız işimizi ve mesleğimizi en iyi şekilde icraa edip doğru işler yapıp karşılıklı memnuniyet sağlamak. Bu niyette olan tüm meslektaşlarımıza başarılar ve kolaylıklar diliyoruz
Özge Altaş Özel

Özge Altaş Özel

Ben Özge Altaş Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum 3 yıldır mesleğimi yapıyorum ; hem mimarlık hem iç mimarlık deneyimine sahibim. Orduda işini en iyi şekilde yapan ustalarla çalışıyorum.
Özgül Tuğçe Zeybek

Özgül Tuğçe Zeybek

İÇ MİMAR-MİMAR İÇ MİMAR MOBİLYA DANIŞMANLIĞI TASARIMCI MAĞAZA İÇ MİMAR CAFE İÇ MİMAR OFİS İÇ MİMAR EV TADİLAT OFİS TADİLAT CAFE TADİLAT MAĞAZA TADİLAT OTEL İÇ MİMAR OFİS İÇ MİMAR BANYO TADİLAT PEYZAJ DÜZENLEME -TASARIM
C Tasarım İç Mim

C Tasarım İç Mim

C TASARIM İÇ MİMARLIK Yeryüzünde birbirini tamamlamak için bekleyen her tasarım,yarım bir ezgiye benzer. "Yarım kalan ezgileri tamamlama" mottosuyla yola çıkan C Tasarım İç Mimarlık; modern çizgisiyle hayalleri inşa eder. Modern ve dinamik kadrosuyla; Zamanında anahtar teslim tadilat ve ergonomik tasarım prensibiyle müşterilerinden referanslı ayrılmayı hedefler.
Gizem  Öztabur

Gizem Öztabur

Kariyerimize lisans eğitimini iç mimarlık alanında tamamlayarak başladık. Mezuniyetimizi iyi bir dereceyle tamamlayıp sektöre adım attık. İş hayatına devam ederken iç mimarlık alanındaki tüm işlerle doğrudan ilgilendik. Biz ve ekibimiz işimizin içerisinde olan inşai tadilat tarifi ve takibi, danışmanlık, mobilya işleri ile birçok projede doğrudan ve dolaylı olarak çalışmalar yaptık. Yapmış olduğumuz çalışmalar içerisinde anahtar teslim proje, uygulama ve danışmanlık, konut, villa, klinik, ofis,
Evim Yapı Dekor

Evim Yapı Dekor

Müşteri memnuniyeti odaklı proje tasarım uygulama, kısmi tadilat ve anahtar teslim tadilat projeleri yapıyoruz.
Ufuk Uğurlu

Ufuk Uğurlu

Mimarlık ve Tasarım fakültesi, 4 Senelik(lisans) İç mimarlık bölümü mezunuyum. TMMOB İç Mimarlar odasına kayıtlı İç mimarım, italyada 1 sene Interior design eğitimi almış bulunmaktayım. İsteklerinize göre tasarımı birleştirerek hizmet vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Derşan N.
İç Mimar Danışmanlık   28/01/2021

Yatak odamızın fazla büyük olmaması, ayrıca kolon girinti çıkıntıları olması sebebi ile odanın tasarlanması gerekiyordu, Ahmet Bey sağolsun efendi duruşu ve tecrübesiyle, tasarım, işçilik ve fiyat performans anlamında çok güzel bir çalışma ortaya koydu. Sürekli irtibat halinde kalıp, tüm istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda imalatını yaptığı lake yatak odamızı zamanında teslim etti. Tasarım ve işçilik konusunda bundan daha iyisi olamazdı, içimize çok sindi. Emeğine Sağlık.

         
Burak D.
İç Mimar Danışmanlık   30/12/2020

Yeni evimize mobilya seçerken kararsız kaldık. Uğur bey ile görüştükten sonra kendisi bize mobilyaları ne için alcağımızı, nerede kullanacağımızı, renk ve malzeme konusunda destek verdi. Acil olan işimizi anında halletti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

         
Fatih Ç.
İç Mimar Danışmanlık   28/12/2020

Cansu hanım gayet özverili. Yetenekli ve ilgili bir insan. İşini severek yapıyor. Sizi çok iyi yönlendiriyor. Harika bir iş çıkardı. Mesleğine saygılı, işine hakim bir mimar olduğunu gözlemledim. Fiyat politikası da gayet makul düzeyde olduğundan herkese tavsiye ederim. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

         
Dilek A.
İç Mimar Danışmanlık   25/12/2020

Cok ilgili sizin tarzınızı anlamaya calisip beklentinize uygun çözümler üretiyor aklımda olan tüm detayları oda üzerinde 3 boyutlu tasarımlarla görmemi sağladı, yapılması ve yapılmaması gerekenleri dahi gozumde canlandirabilmem icin defalarca emek harcadi, sonradan pişman olmaktan korktuğum için onun fikirleriyle hareket ettim önerilerine kulak verdim sonuçtan cok memnunum.

         
Emrah E.
İç Mimar Danışmanlık   09/12/2020

Yaser bey cok iyi fikirleri olan ve sizin ne istediğinizi anlayabilen birisi bence gönül rahatlığıyla kendisiyle iletişime geçebilir siniz ? Tavsiye ederim .

         
Yetkin S.
İç Mimar Danışmanlık   02/12/2020

Ayşegül Hanımla çalışmayı herkese tavsiye ederim. Deneyimli iç mimar bulmak gerçekten zor. Bulmuşken bırakmayın derim. Teşekkürler Ayşegül Hanım :)

         
Tuba B.
İç Mimar Danışmanlık   27/11/2020

salonumun 3 boyutlu resimleri çok iyi oldu, neyi nasıl yapmam gerektiği konusunda yol gösterici oldu.

         
Elif P.
İç Mimar Danışmanlık   27/11/2020

İşin her ayrıntısını titizlikle hazırlayan ve takip eden bir mimar. Çok çok memnunuz sonuçtan. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Teşekkürler.

İç Mimar Danışmanlık hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz