Hizmet Ver
İç Mimar Danışmanlık

3 İç Mimar Danışmanlık Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

779 İç Mimar Danışman hizmet vermeye hazır.

İç Mimar Danışmanlık için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar Danışmanlık için toplam 779 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 958 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,997 kişi İç Mimar Danışmanlık için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İç Mimar Danışman

Gülay Sayar photo

Gülay Sayar

14.08.2021

İç Mimar Danışmanlık · Sultangazi, İstanbul

Ev, ofis, kafe, mutfak, çağrı merkezi gibi projelendirme ve imalat tecrübelerimle sizi de tasarımdaki hayallerinize kavuşturmak isteriz.

Gis.s İç Mimarlık photo

Gis.s İç Mimarlık

15.04.2022

İç Mimar Danışmanlık · Beykoz, İstanbul

Gs.s design olarak iç mimari danışmanlık ve anahtar teslim proje uygulamaları yapıyoruz. 3 kadın iç mimardan oluşan ufak bir ekibiz.

Can Mert photo

Can Mert

15.07.2020

İç Mimar Danışmanlık · Çankaya, Ankara

Merhaba ben eril. Beraber yeni iş ve yaşam alanınızı 2 ve 3 boyutlu olarak tasarlamaya ve gerçekçi render ile sanal olarak deneyinlemeye ne dersiniz? %100 müşteri memnuniyeti.

Meltem Aksungur photo

Meltem Aksungur

17.11.2021

İç Mimar Danışmanlık · Keçiören, Ankara

''Yaşayan ve değer katan yaşam alanları yaratalım'' Tutkuyla bağlanmış olduğum bu meslekte, özgün kendini yenileyen ve müşteri odaklı tasarım anlayışı ile projelerimi tasarlıyorum. Ankara ve çevresi yoğunluklu çalışma alanına sahip olduğumuz gibi yurt içi ve yurtdışı da bir çok projeye imza atmış...

Busra Meric photo

Busra Meric

14.07.2021

İç Mimar Danışmanlık · Şişli, İstanbul

Merhaba, ben Mimar Büşra Meriç. Mrc Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti. Şirketi olarak senedir ablam Yüksek Mimar Zeynep Meriç mimari proje, belediye ve tapu işlemleri, imar barışı, iç mimari tasarım ve uygulama gibi çeşitli işler yapıyoruz. Aynı zamanda Meriçoğlu İnşaat olarak senedir inşaat...

Hilal Dinçer photo

Hilal Dinçer

30.05.2021

İç Mimar Danışmanlık · Bornova, İzmir

Merhabalar, Online iç mimarlık danışmanlık ve proje çizimleriniz için bekliyorum.

Mukaddes Çağlar photo

Mukaddes Çağlar

02.08.2021

İç Mimar Danışmanlık · Bayraklı, İzmir

5 yıldır aktif olarak İç Mimar olarak projelerime devam mekan tasarım uygulamaları (ev, kafe, restorant, atölye, stand tasarımı vs. -İç Mimari Proje / Render / 3D görselleştirme

Studio Arch photo

Studio Arch

04.01.2022

İç Mimar Danışmanlık · Kadıköy, İstanbul

Arazi Geliştirme İşverenin (müteahhit, mal-arsa sahibi) değerlendirmek istediği arsayı, binayı, araziyi en iyi ve doğru şekilde, çevresel bütünlük, arz ve talepler doğrultusundan geliştirmek, projenin tasarlanması, tasarlanan projenin hayata geçirilmesi ve her türlü iç mimari hizmetleri verilir.

Sena Erken photo

Sena Erken

11.01.2022

İç Mimar Danışmanlık · Osmangazi, Bursa

Mimar Sinan güzel sanatlar üniversitesi iç mimarlık mezunuyum 3 senedir proje sektöründe çalışmaktayım. İhtiyaçlarınıza yönelik çalışmalarımla size destek olmak isterim.

Aleyna Kuyumcu photo

Aleyna Kuyumcu

26.02.2022

İç Mimar Danışmanlık · Söke, Aydın

İstanbul Kültür Üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü mezunuyum. Aynı zamanda reklamcılık bölümü öğrencisiyim.İç mimarlığın yani sıra grafik tasarımı ve fotoğrafçılık alanları ile ilgileniyorum.

Esra Yaman photo

Esra Yaman

06.02.2022

İç Mimar Danışmanlık · Çukurova, Adana

İç Mekan tasarımı,ürün tasarımı,konsept danışmanlığı , mobilya tasarımı , 2D ve 3D çizim hizmeti vermekteyim.Ev , ofis ve cafenizde değişikliğe gitmek istiyorsanız ve yenilemek istiyorsanız danışabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.

Samev Yapı Mimarlık photo

Samev Yapı Mimarlık

01.12.2021

İç Mimar Danışmanlık · Kadıköy, İstanbul

1980 den bu yana Mimarlık - İç Mimarlık ve Proje desteği veren ofisimiz ''müşteri memnuniyeti ve çağa ayak uydurma'' prensibi ile ön plana çıkmakta, Uluslararası proje ve yarışmalar yürütmektedir. Özellikle HORECA sektöründe uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize proje danışmanlığı, mimari...

Ömer Belli photo

Ömer Belli

18.02.2022

İç Mimar Danışmanlık · Defne, Hatay

Merhabalar, mimari etüdlerinizi pafta haline (ozalit) haline getirebilirim autocad programını üst düzey bilgilerimle kullanıyorum, photoshop üzerinden mimari projelerinizi renklendirebilir sunum projesi haline getirebilirim ayrıca mimari projelerinizi 3 boyutlu olarak 3dsmax programı ile...

Didem Aydın photo

Didem Aydın

30.04.2022

İç Mimar Danışmanlık · Çankaya, Ankara

Özel İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi'nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü son sınıf öğrencisiyim.

LENTO PROJE İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ photo

LENTO PROJE İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ

26.04.2022

İç Mimar Danışmanlık · Beyoğlu, İstanbul

LENTO PROJE İç mimarlık olarak 10 yıldır sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını...

Yasemin Daştan photo

Yasemin Daştan

14.11.2021

İç Mimar Danışmanlık · İlkadım, Samsun

Merhaba.Iç Mimarlık Bizim İşimiz. En Ekonomik Fiyat Garantisi ve Ücretsiz Keşif İmkanlarıyla 3D Görsel Tasarım Yöntemleri Kullanarak Profesyonel Düzeyde İç Mekan Restorasyon ve Yenileme Hizmetleri Vermekteyiz.

Gizem Kaplan photo

Gizem Kaplan

15.04.2022

İç Mimar Danışmanlık · Çeşme, İzmir

Lisans 2016' İzmir Ekonomi Üniversitesi Yüksek Lisans 2018' Florence Institute of Design International Karakteri ve hikayesi olan, form, fonksiyon ve ergonominin birlikte kurgulandığı mekanlar tasarlatmak için iletişime geçebilirsiniz.

İç Mimar Online photo

İç Mimar Online

18.04.2022

İç Mimar Danışmanlık · Üsküdar, İstanbul

Yaşam alanınız için büyük hayalleriniz mi var? Sizi anlatan, iyi hissettiren tasarımları iç mimarımızla birlikte tasarlayın. Hayal ettiğiniz yaşam alanına ulaşmak artık çok daha kolay. İlhamınızı, hedeflerinizi ve bütçenizi paylaşın, sevdiğiniz bir alanı tasarlamanıza yardımcı olalım.

Özal Ekmen photo

Özal Ekmen

08.06.2019

İç Mimar Danışmanlık · Büyükçekmece, İstanbul

İç mimarlık mimarlık işlerinizde profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz 3d çizim restorasyon Mobilya danışmanlığı Tadilat & dekarasyon Özen ve titizlikle anahtar teslim iş alınır.

Burçak Çelik photo

Burçak Çelik

20.12.2021

İç Mimar Danışmanlık · Başakşehir, İstanbul

Merhaba, İsmim Burçak Çelik. Mimari ve iç mimari alanda; projelendirme, danışmanlık, uygulama, mobilya tasarımı, 3D görselleştirme ve teknik çizim gibi konularda projelendirme veya uygulama olarak hizmet vermekteyim.

Ece Behiye Köybaşı photo

Ece Behiye Köybaşı

28.10.2020

İç Mimar Danışmanlık · Kepez, Antalya

İç Mimar Ece Behiye Köybaşı Evinizdeki her tür dekorasyon, tadilat işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Orhan Allar photo

Orhan Allar

14.11.2021

İç Mimar Danışmanlık · Maltepe, İstanbul

Tüm alanlarda faaliyet gösteren şirletimiz mimarlık içmimarlık ve İnşaat alanında kaliteli hizmet. Vermeyi hedefleyen ve bunun İçin taviz vermeyen bir şirkettir.

Beyza Demir photo

Beyza Demir

14.03.2022

İç Mimar Danışmanlık · Kepez, Antalya

Merhaba, ben Beyza:) Fikirlerimi, tarzımı bir de siz görmek ister misiniz? Sizlerin de fikirleriyle hayalinizde ki ortamı yaratmaya ne dersiniz? Bence hemen başlamalıyız.

Hasan Onur Davranalp photo

Hasan Onur Davranalp

19.02.2022

İç Mimar Danışmanlık · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Dekorasyon Hizmetlerinden Onur ben. İnşaat mühendisiyim ve 12 yıllık tecrübeye sahibim. Tecrübelerim ağırlıklı olarak Marka Otel ve Lüks Konut üzerine olduğundan dolayı, ince işler ve detaylar konusunda hakimiyetim çok yüksek. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağım. Sevgiler.

Lizge Zohrap photo

Lizge Zohrap

02.10.2019

İç Mimar Danışmanlık · Bahçelievler, İstanbul

Profesyonel ekibimiz ile iç mimari danışmanlık, tadilat ve tasarım mobilya gibi bir çok hizmet sunmaktayız.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İç Mimar Danışmanlık Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İç Mimar Danışmanlık ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimar Danışmanlık talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimar Danışmanlık için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimar Danışmanlık talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimar Danışmanlık taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimar Danışmanlık talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimar Danışmanlık için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimar Danışmanlık hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İç Mimar Danışmanlık fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İç Mimar Danışmanlık fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 10000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl