Hizmet Ver

4 Ankara Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 143 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sınıf Öğretmeni

En İyi 10 Ankara Sınıf Öğretmeni

Çilem Sam photo

Çilem Sam

12.11.2020

Sınıf Öğretmeni · Mamak, Ankara

2012 mezunu sınıf öğretmeniyim. 8 senedir, çeşitli özel okul ve kurumlarda ilköğretim öğrencileri için mesleğimi icra ettim. Uzun zamandır, okuma yazma, ilköğretim matematik, Türkçe özel dersleri veriyorum. Özel eğitim sertifikam olup özel öğrenme güçlüğü ve dikkat dağınıklığı bulunan öğrencilerle...

Büşra T photo

Büşra T

06.08.2021

Sınıf Öğretmeni · Keçiören, Ankara

Sosyal Hizmetler mezunuyum.Çocuk Gelişimi 3 sınıf öğrencisiyim.5yıldır Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalışıyorum.Özel Öğrenme Güçlüğü,MR,A tipik otizm öğrencileri ile akademik,sosyal gelişim,iletişim çalışmaları yapmaktayım.Ayrıca okuma-yazma öğretimini başarılı şekilde sürdürmekteyim.

Baki Güneş photo

Baki Güneş

09.07.2020

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara

Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisiyim. Türkçe, Edebiyat ve ilkokul tüm dersler alanında özel ders vermekteyim. İlk derste ücret almadan deneme dersi verebilirim. Bu derste eksikleriniz ve dersi nasıl ilerleteceğim yanında ders anlatma şeklim hakkında da bilgi alabilirsiniz....

Mehmet Güncel photo

Mehmet Güncel

01.01.2021

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara

Uzman sınıf öğretmeninden (Memnuniyet Garantili) özel ders. 10 yılı aşkın süredir özel sektörde faaliyet göstermekteyim. Eğitim danışmanlığı, Aile eğitim danışmanlığı gibi birçok alanda yetkinliğe sahibim. Eğitim ciddi bir iştir. (HAYATTA EN BÜYÜK MUCİZE İYİ BİR ÖĞRETMENE RASTGELMEKTİR.)Bir telefon...

Mahmut Akar photo

Mahmut Akar

19.02.2021

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara

Sınıf Öğretmenliği yanında iyi derecede İngilizce bilmekteyim. 2020 yabancı dil sınav notum 83. Öğrencilerime ilkokul performanslarını geliştirmenin yanı sıra İngilizce eğitimi, temel düzeyde bilgisayar eğitimi de verebilirim.

Erdoğan Yıldırım photo

Erdoğan Yıldırım

01.05.2021

Sınıf Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, özel okul sınavlarına hazırlık başta olmak üzere, ders başarısının artırılmasına disiplinli ve planlı çalışma alışkanlığının kazanılması yardımcı olabilirim. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Burcu Özen photo

Burcu Özen

17.10.2020

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 4.sınıfım. İlkokul öğrencilerinin görmesi gereken özel ilgiyi tamamlamak bu pandemi süreci sebebiyle eksik kalan konularını tamamlamak için buradayım.

Nagihan Güneş photo

Nagihan Güneş

24.09.2021

Sınıf Öğretmeni · Keçiören, Ankara

Sosyal hizmetler bölümü okudum Çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum Aile danışmanlığı yapıyorum Milli eğitime bağlı anaokulunda çalışıyorum. Tecrübeliyim

Serkan Sarkanak photo

Serkan Sarkanak

13.07.2021

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara

Gazi üniversitesi eğitim fakültesi mezunuyum.19 Yıldir meslegimi severek yapmaktayim.42 yaşındayım evli ve iki çocuk babasiyim.Özel eğitim alanında tecrübem de var.Sincanda bir devlet okulunda halen gorev yapmaktayim.Özel ders konusunda öğrenci dersi isterse ve verim alabiliyorsak devam ederim.

Begüm Şekercioğlu photo

Begüm Şekercioğlu

18.08.2020

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara

Başkent Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. 2 yıldır resmi olarak özel bir kurumda sınıf öğretmenliği yapıyorum. Bunun dışında 5 yıllık özel ders geçmişim bulunmakta. Eğlenerek öğrenmenin daha kalıcı olduğu kanısındayım. Yeniliklere açık ve işimde oldukça iyiyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Sınıf Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Sınıf Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Sınıf Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sınıf Öğretmeni için Ankara içinde toplam 143 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 184 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 252 kişi Ankara Sınıf Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl