En İyi 10 Ankara Sınıf Öğretmeni

4 Sınıf Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 496 Sınıf Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Serap C.

Serap C.

Sınıf Öğretmeni · Sincan, Ankara
7 yıldır kolejde sınıf öğretmeniyim.Aktif olarak 10 yıldır ilkokul ve ortokul öğrencilerine özel ders veriyorum.
Zeynep Havva Çelik

Zeynep Havva Çelik

Sınıf Öğretmeni · Pursaklar, Ankara
14 yıllık tecrübeyle, etkili iletişim, sevgi ve ilgiyle kaliteli eğitim. -Birebir vıp eğitim -Her branş için okul müfredatına uygun konu anlatımı, soru çözümü -Her branş için özel döküman -Öğrenci koçluğu -Özel eğitim ve özel öğrenci çalışmaları (Ram çalışmaları) -Ödev ve ders takibi -Ders çalışmalarına ilaveten pandemi sürecinin olumsuz etkilerini azaltmak amacıyla psikolojik destek, moral-motivasyon
Elif Köksal

Elif Köksal

Sınıf Öğretmeni · Çankaya, Ankara
Sınıf öğretmeniyim. Ankara da özel bir kurumda çalışmaktayım. 6 yıldır hem mesleğimi aralıksız yürütmekte, hem de özel ders vermekteyim. Referanslarım mevcuttur. Eğer siz de kaliteli bir eğitim ve güleryüzü beraber görebileceğiniz bir eğitim istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.
Esma Kaya

Esma Kaya

Sınıf Öğretmeni · Pursaklar, Ankara
10 yIlık tecrübesi bulunan sınıf öğretmeninden, en az fazla iki öğrenci için evde sosyal mesafeli hijyenik ortamda OKUMA YAZMA eğtimi ile MEB müfredatına göre İLKOKUL 1. SINIF dersi verilecektir. Temel eğitimde kritik dönem olduğu için, okuma yazma eğitimi, pratik çalışmalarla, etkili öğretim yöntemleriyle eğitim çalışması yapılacaktır. OKUMA YAZMA EĞİTİMİ Telefonum watsapp ve tel ile iletişime geçilebliirsiniz.
Nurcan Gökmen Keskin

Nurcan Gökmen Keskin

Sınıf Öğretmeni · Etimesgut, Ankara
18 YILLIK TECRÜBELİ BAYAN SINIF ÖĞRETMENİNDEN OKUM YAZMA,İLKOKUL TÜRKÇE,MATEMATİK,HAYAT BİLGİSİ,FEN BİLGİSİ,SOSYAL BİLGİLER ÖZEL DERSLERİ HASSASİYETLE VERİLİR.GAZİ ÜNİVERSİTESİ GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ANA BİLİM DALI MEZUNUYUM.18 YILLIK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ TECRÜBEM, DİSLEKSİ, DİKKAT EKSİKLİĞİ, BAZI ZİHİNSEL YETERSİZLİĞİ OLAN ÖĞRENCİLERİMLE YAZILMIŞ BİRÇOK BAŞARI HİKAYEM VAR. HER ÇOCUK ÖĞRENEBİLİR, ÖNEMLİ OLAN ONA UYGUN TEKNİĞİ BULMAK .
Burak Güler

Burak Güler

Sınıf Öğretmeni · Ayaş, Ankara
5 yıllık tecrübeye sahip sınıf öğretmeniyim. Özellikle okuma yazma da güçlük çeken öğrencilere yardımcı oluyorum.
Meltem  Akbaba Bay

Meltem Akbaba Bay

Sınıf Öğretmeni · Polatlı, Ankara
İlkokul öğretmeni ve özel eğitim öğretmeni olarak çalışıyorum. Prep eğitimi dahil her dersten özel ders veriyorum.
Hatice Öğretmen

Hatice Öğretmen

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İlköğretim öğrencilerine; Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Okuma Yazmaya hazırlık konularında yardımcı olabilirim. 7 yıllık mesleki tecrübem var Birlikte çalıştığım öğrencilerime ders çalışma ve ödev yapma alışkanlığı kazanmaları konusunda uzman destek sağlıyorum. İlk derste öğrenciyi tanıma ve eksikliklerini öğrenmeye yönelik çalışma yapmaktayım. Sonrasında ailenin taleplerini ve ders yoğunluğumu da dikkate alarak çalışma
Aycan Tekin

Aycan Tekin

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara
10yillik genç dinamik tecrübeli bir sınıf öğretmeniyim. Aynı zamanda 1.sinifa giden bir kız öğrenci annesiyim. Öğrencilerimle öğretmen bilgisi ve tecrübesi yanı sıra bir anne ilgi ve sevkatiyle ilgilenip eksikliklerini tamamlar ve takibini yaparım.
Gül Can

Gül Can

Sınıf Öğretmeni · Yenimahalle, Ankara
Merhabalar sınıf öğretmeniyim. Meslekte 11. Yılımı calisiyorum. Özel bir kurumda çalışmaktayım. Ilkokul 1,2,3,4 sınıflar için özel ders veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Filiz K.
Sınıf Öğretmeni   11/02/2021

Pandemi döneminde canlı derslerden verim alamadığımız süreçte oğlumla tüm müfredatın üzerinden geçerek derslerinde ilerlemesinde çok katkısı oldu, Ahmet bey sayesinde canlı derslere katılmasak bile konularla ilgili bir eksiğimiz yok :) .Destekleriniz için çok teşekkürler

         
Dilek A.
Sınıf Öğretmeni   02/02/2021

Duygu Hanım özverili, öğrencisini tanıyarak verimli bir çalışma planı çıkaran, dinamik bir öğretmen. Emeği için çok teşekkür ederim.

         
Nursel B.
Sınıf Öğretmeni   13/01/2021

Özverili ve anlayisli bir şekilde öğrencisiyle iletişim kuran bir öğretmendir. Emekleri için kendisine teşekkürler ederim.

         
Hüseyin B.
Sınıf Öğretmeni   10/01/2021

Işinde gayet başarılı çocukla iletişimi cok kuvvetli, cok beyfendi bir insan. Biz kendisiyle tanıştığımız icin kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Çocuğumuzun derslerinde farkı hemen gördük.

         
Rabia A.
Sınıf Öğretmeni   11/12/2020

Biz öğretmenimizden çok memnunuz oğlum ile abi arkadaş öğretmen ilişkisini çok güzel kuruyor.Teşekkürler öğretmenimize😊

         
Nagihan S.
Sınıf Öğretmeni   04/12/2020

1.sınıfa giden oğlum için İbrahim beyle ilk dersimize geçen hafta başladık.Kendisi gayet kibar,öğrencisiyle iletişimi başarılı,anlatımı çok iyi.2.dersi almamıza rağmen doğru bir seçim yaptığımı hemen anladım.Emeği için şimdiden teşekkürler.Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

         
Almira Ç.
Sınıf Öğretmeni   29/11/2020

Ayşe öğretmenimiz ile dersimiz çok verimli geçti. Çocuk ile nasıl iletişim kuracağını çok iyi biliyor. Velisi olarak benimle iletişimi de çok güzeldi. Çok memnun kaldık.

         
Almira Ç.
Sınıf Öğretmeni   29/11/2020

Ayşe öğretmenimiz ile derslerimiz çok verimli geçti. Çocuk ile nasıl iletişim kuracağını çok iyi biliyor.

Sınıf Öğretmeni hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz