En İyi 10 Ataşehir İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 332 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nurgül ( Rose) D.

Nurgül ( Rose) D.

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
İngilizce - Almanca başlangıç seviyesinden , ileri seviyeye kadar ders vermekteyim., Yüksek Lisans ve CELTA diplomalarm mevcut. Yurt dışı tecrübelerim doğrultusunda hedefe yönelik çalışmalar yapmaktayım. Eğitim vermekte olduğum alanlardan bazıları ; Sertifika sınavlarına hazırlık , Üniversite hazırlık atlama, IELTS, Konuşma becerilerini geliştirme, Proje bazlı çalışmalar, Yöneticilere özel sunum çalışmaları, Almanca Aile Birleşimi sınavlarına hazırlık, Eğitimleri ister grup , ister
Omer  B.

Omer B.

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme Mezunuyum. Yüksek Lisansım Bütünleşik Pazarlama İletişimi Yönetimi. Ayrıca İngilterede London School of Englishde İş İngilizcesi Sertifika programını tamamladım. Evliyim, 6 yaşında kız çocuk sahibiyim. Ataşehir ve çevresinde sizin eviniz, ofisiniz veya kendi evimde çocuklarınız veya kendiniz için tüm yaş gruplarına İngilizce dersi vermekteyim. TEGV Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfında İlkokul öğrencilerine gönüllü olarak ders vererek sosyal sorumluluk proje
Pelin B.

Pelin B.

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, ben Pelin. Cocuklari son derece seven,onlarin seviyelerine kolaylikla inebilen,onlari anlayabilen bir ogretmenle calismaya ne dersiniz ?:)Anadolu universitesi mezunuyum.Uzun yillar kurumsal kolejlerle calistim.ve birkac yil yurtdisinda bulundum ve Belcikada yasadim.Suan kolej ogrencilerine ozel ders vermekteyim.Kolej Ilkokul 1den 8e ve ara ara devlet okulu lise ile calismaktayim.Yetiskin grubu, yabanci hoca ile ingilizce ders destegi isterseniz yonlendirebiliyorum🙃.Ayrıca isteyenler
Sean Senol G.

Sean Senol G.

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
2000 ve 2007 yılları arasında Londra da İngilizce ve kurumsal yönetici konularında eğitim ve akademik çalışmalar aldım ve eğitimlerini verdim. 10*yıl+ İngiltere, 3*yıl Türkiyede özel ve kurumsal eğitimler vermekteyim. Ayrıca İngilizce Eğitmen kursları ve Öğretmen Sertifika almaya hazırlıyorum.
Pınar A.

Pınar A.

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Universite son sinif lisans ogrencisiyim 1.5 senefir egirim veriyorum toefl 120/104 seklinde kanadadan aldim.ingilizce ogrenmek isteyenleri bekliyorum
Fatih G.

Fatih G.

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Adım Fatih, Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisiyim. İstanbul da okuyorum. Bir çok işte çalışıp deneyim kazandım ve okuyup çalışmanın ne kadar zor olduğunu gördüm. Bu site vasıtasıyla da yeni en iyi yapabileceğim şeyi yani öğretmeyi istiyorum. 2 yıl gibi bir süreyle Amerika Birleşik Devletlerinde yaşadım. Yaşam şartlarından dolayı dönmek durumunda kaldım. Aynı zamanda matematik olimpiyatçısıyım. Profesyonel satranç oyuncusuyum. Bir müzik grubunda ney üflüyorum. İngilizce yi anadilim gibi konuşuyor
Dilek C.

Dilek C.

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Yaş 27 Yeditepe üni uluslararası ticaret mezunu. Akıcı ingilizce konuşur, araba sürer, yemek ve temizlikle arası iyidir. Maaşlı çalışmak yerine gunlük işleri tercih eder. Yapıcı bir karaktere sahiptir.
Yıldıray  Y.

Yıldıray Y.

İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
İlkokul dan 60 lı yaşlara kadar geniş bir yelpazede genel İngilizce eğitimleri verdim, vermeye devam ediyorum. Son zamanlarda eğitimlerimi TOEFL-YDS-IELTS özelinde yoğunlaştırmış durumdayım. Bireysel ve Grup olarak Online TOEFL-YDS-IELTS eğitimleri veriyorum. Bu eğitimlerde öğrencilerimden gelen farklı talepler olmaz ise 6 Haftalık her hafta farklı bir yetenek üzerine yoğunlaştığımız bir eğitim süreci takip ediyorum. Amerika Birleşik Devletlerinde, Texas da almış olduğum 9 aylık bir ingili
İltara Y.

İltara Y.

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba ben Kadir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Daha önce özel ders deneyimim oldu. Hazırlık ve 4 yıl 100 de 100 İngilizce mühendislik okudum.
Ipek D.

Ipek D.

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Üsküdar Amerikan Lisesi Mezunu ve Londra Üniversitesi Ekonomi-Finans ve Bilgi Üniversitesi Üstün Başarı Programı Öğrencisiyim, 3 senedir aktif olarak farklı yaş gruplarına İngilizce ve İngilizce Matematik ve Ekonomi dersleri vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cihan Cihan
İngilizce Özel Ders   02/06/2020

Yıllardır ögrenmekte zorlandığım konuları Özcan hoca sayesinde kolayca öğrendim. Kullandığı materyal ve öğretim tekniklerinden çok memnun kaldım. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca ders saatleri dışında takıldığım yerlerde çok yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

         
Selin Sıla Öztürkler
İngilizce Özel Ders   13/05/2020

Emre Hoca öğrencisinin ihtiyacını tespit edip ona yönelik ders işliyor. Gerek temin ettiği materyaller gerek derste gösterdiği özen ve disiplinli yaklaşımıyla başarılı bir eğitimci. Birlikte henüz 2 ders yaptık ancak öğrencisinin hayatına ingilizceyi her yönden katmak için çabalıyor ve bu yönde motive ediyor. Emre Hoca ile çalışmaktan oldukça memnunum :)

         
Özge Celikbilek
İngilizce Özel Ders   21/04/2020

Bu 3.cü dersimizdi kendisi cok özvereli ve naif bi insan anlayıs seviyesi tartısılmaz şiddetle önerebilirim ben uzun zaman devam edecegim 🙏🏽

         
Şükriye Çavdar
İngilizce Özel Ders   19/04/2020

Kendisi çok ilgili ve ders haricince de takip ediyor. Amaca yönelik hizmet veriyor ve nereden başlayacağını biliyor. Dersleri pekiştirici güzel kaynaklar paylaşıyor hep. 1 ayda çokça yol katettik kendisiyle, tavsiye ederim.

         
Kalender Mustafa Kalender
İngilizce Özel Ders   27/03/2020

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun yardım edebilecek bilgi düzeyine ve deneyimine fazlasıyla sahip olduğunu ilk dersinde hissettirebilen bir hoca. Benim gibi native hocalarla çalışmak isteyenler bile Oylum hocayla ders yaptıklarında sanki native bir hocayla ders yapıyormuş hissiyatını fazlasıyla hissedebilecekler.

         
Semih GÜZEL
İngilizce Özel Ders   22/03/2020

Daha önce bir arkadaşımın da ders alıp tavsiye etmesinden mütevellit Şerife hocamı tercih ettim.Dersleri çok akıcı ve eğlenceli geçiyor.İlk etapta mevcut durumdan ötürü dersleri online işledik daha sonraları ise bi kafe de yüzyüze işleyeceğiz.Hocamın ilgi alakasından ve öğreticiliğinden ötürü gayet memnunum.

         
Elif M
İngilizce Özel Ders   11/03/2020

Cengiz Hocayla ikinci kez Yökdile girmek için hazırlanırken sınava kısa bir süre kala yolumuz kesişti. Henüz sonuçlar açıklanmamış olsa da kısa süre içerinde verimli bir çalışmayla güzel bir sonuç aldığımıza inanıyorum. Cengiz Hoca sınava hazırlıkta hem eğitim olarak hem de moral ve psikoloji olarak yanımda oldu. Çok teşekkür ederim.

         
Ecem Bayraktaroğlu
İngilizce Özel Ders   09/03/2020

Güzel verimli bir eğitimi tamamlamak üzereyiz. 1 ay bile çok şey katacaktır. Orkun hoca ile zaman ve konuşmak keyifle nasıl geçiyor anlaşılmıyor bile teşekkürler..

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz