Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Ataşehir İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 491 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ataşehir İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Ataşehir içinde toplam 491 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 828 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,947 kişi Ataşehir İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Ataşehir İstanbul İngilizce Özel Ders

Mustafa Işık photo

Mustafa Işık

26.04.2022

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

YDS/YÖKDİL/TIPDİL veya TOEFL/IELTS'e hazırlık, diğer okul veya kurum sınavlarına hazırlık ve destek, Cambridge eğitimine destek, native seviyesinde günlük, akademik veya business konuşma ve yazma, İngilizce mülakata hazırlık, çocuk veya yetişkin eğitimlerini online veya yuzyuze veriyorum. 7 yılı...

Ece MOĞULKANLI UĞUR photo

Ece MOĞULKANLI UĞUR

27.08.2021

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Mesleğimin kutsallığı ve özelliğinin bilincinde olup, topluma kazanılan yeni bireylerin İngilizce eğitimi konusunda yardımcı olmak isterim. Ailede başlayan ilk eğitimden sonra bizlere düşen bireyin eğitilmesi sabır ve özveri gerektiren bir iştir. Her meslektaşım gibi ben de eğitmek amacına sahip...

Umut Hacımemişoğlu photo

Umut Hacımemişoğlu

20.09.2020

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

İngilizceyi 16 yaşında İngiltere'de öğrendim, ayrıca lisans eğitimimin 1 yılını da İsveç'te Erasmus Öğrenci Değişim Programında geçirdim. Son 6 senedir de İstanbul'un en prestijli kolejlerinden birinde görev almaktayım. İlkokul-ortaokul ve lise deneyimim mevcuttur. Yurt dışı eğitim ve tecrübelerim...

Farzan Sajadi photo

Farzan Sajadi

08.08.2021

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Yabancı eğitmenden 5-15 yaş grubuna özel BİREBİR İngilizce dersleri. Üniversitenin ilgili bölümünden mezunum. Üniversiteden bu yana özel eğitim kurumlarında ve birebir özel derslerde çocuklara özel İngilizce eğitimler vermekteyim. Çocuklara özel eğlenceli eğitim metotlarında kendime oldukça...

Sean Senol Gullu photo

Sean Senol Gullu

12.09.2017

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

2000 ve 2007 yılları arasında Londra da İngilizce ve kurumsal yönetici konularında eğitim ve akademik çalışmalar aldım ve eğitimlerini verdim. 10*yıl+ İngiltere, 3*yıl Türkiyede özel ve kurumsal eğitimler vermekteyim. Ayrıca İngilizce Eğitmen kursları ve Öğretmen Sertifika almaya hazırlıyorum.

Aleyna Ayna photo

Aleyna Ayna

06.05.2022

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Öğretmen lisesi mezunuyum, 4 yıldır aktif olarak tercümanlık yapıyorum. İngilizce öğrenmek isteyenlere 7 yaşından itibaren ders verebilirim. İhtiyaca yönelik eğitim planı belirliyorum. İş İngilizcesi öğrenmek isteyene ayrı, günlük konuşma isteyenlere ayrı, akademik bir İngilizce öğrenmek...

Gökhan Karahan photo

Gökhan Karahan

08.08.2020

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Tüm okul kademeleri için(İlk okul, ortaokul vb.)ve her seviyeye uygun özel ders veriyorum. Eğer başlangıç seviyesindeyseniz yapacağımız çalışmalarla üst seviyelere çıkabileceksiniz. Sınav odaklı( Yds ,Ydt, lgs vb) çalışmalar da yapıyorum. Gerçekten öğrenmeye istekliyseniz ve bu konuda yol kat etmek...

Kezban Uzunkavak photo

Kezban Uzunkavak

31.10.2019

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik bölümünden mezunum. Ayrıca her yaş grubuna özel ingilizce dersi vermekteyim. Güvenle tercih edebilirsiniz. @ingilizceavcilari instagram sayfam takip etmeyi unutmayın :)

Buket Aleyna Yıldırım photo

Buket Aleyna Yıldırım

27.04.2022

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

İstanbul Üniversitesi öğrencisiyim İngilizcem ileri seviyede,daha önceden de İngilizce dersi verdim, hala vermekteyim.

Sarah Edwards photo

Sarah Edwards

13.02.2022

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Hi, I am Sarah, from Derby, the UK. Living and working in Istanbul. Working in one of the private colleges in Istanbul, Turkey.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ataşehir İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ataşehir İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ataşehir İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 260 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl