Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Ataşehir Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 297 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ataşehir Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Ataşehir içinde toplam 297 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,281 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,230 kişi Ataşehir Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Ataşehir İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Erkan Toy photo

Erkan Toy

04.01.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba. 2013 yılından beri MEB bünyesinde İngilizce'yi seven bir İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Bu süreçte İlkokuldan üniversiteye kadar farklı kademelerden Öğrencilerle, hem okul hem özel olarak çalışma fırsatım oldu. İngilizce öğretmeni olmanın verdiği avantajla Amerika'nın yanı...

Yusuf Öztürk photo

Yusuf Öztürk

22.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba. Öğretim görevlisiyim ve 12 yıldır başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her türlü dersi veriyorum. Ayrıca kabin memurlarına konuşma ve mesleki ingilizce dersleri de veriyorum. Polonya'da 1 yıllık yurt dışı eğitimim var ve 6 ay Amerika'da çalıştım. Bunların yanı sıra 17 ülkede...

Shervin Bigdeli photo

Shervin Bigdeli

08.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

I am Shervin, a native English teacher living in Atasehir. I have been teaching English for about 9 years and have experienced both online and face-to-face lessons. I have taught different levels ranging from beginner to advanced. Regarding my education and qualifications, I have obtained a TEFL...

Furkan Doğan photo

Furkan Doğan

12.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Mezun olduğum 2017 yılından bu yana Türkiyenin önemli üretim şirketlerinden YücelBoru, KromanÇelik, Elkon Elektrik ve Yağmur İskele gibi bir çok firmada İngilizce dersleri verdim.10lu yaş ve yetişkin gruplarına ve üniversite öğrencilerine özel dersler verdim. Üniversite hazırlık ve dil sınavları...

Yaprak Onatli photo

Yaprak Onatli

08.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Saint Benoit ve Galatasaray Univrsitesi mezunuyum. Yaklaşık 7 senedir Ingilizce, Fransızca ispanyolca ve matematik dersleri vermekteyim. Şuanda özel bir kurumda İlkokul Ingilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım.

Sena Keçeci photo

Sena Keçeci

09.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Lisans eğitimimi 2018 senesinde Marmara Üniversitesi - İngilizce Öğretmenliği bölümünden 3,4 ortalama ile tamamladım. 5 senedir aktif olarak öğretmenlik yapıyorum. Her düzey ve yaş grubu için İngilizce veya Türkçe ders verebilirim. Öncelikle çocukların eğlenerek İngilizce öğrenmelerini hedeflerim....

Esin Toplay photo

Esin Toplay

22.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum.Milli eğitimde 4 yıllık lise ve ortaokul deneyimim var.Ayrıca İstanbul Amerikan Kültür Derneği FenerbahçeŞubesi’nde 1.5 yıl her yaşa uygun ders verdim.8 yıl her yaşa uygun birebir ders tecrübem oldu.

Öykü Dd photo

Öykü Dd

27.12.2019

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, ben Öykü. Kabataş Erkek Lisesi İngilizce bölümü mezunuyum, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), İç Mimarlık bölümünden yeni mezunum. 7 Ay Almanya/Stuttgart ta Erasmus öğrencisi olarak yaşadım. Üniversiteye girdiğimden beri özel ders veriyorum. Advanced seviyesinde, anadil yakınlığında...

Ezgi Sözmen photo

Ezgi Sözmen

04.02.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

On yıllık deneyimli okutmandan Genel İngilizce (başlangıçtan ileri seviyeye) yetişkinlere online ders verilir. Detaylı iletişim için instagram englishwithezgi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Buğrahan Akkurt photo

Buğrahan Akkurt

19.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, Sabancı Üniversitesi Ekonomi bölümünü %100 ingilizce ile okudum. IELTS sınavından 7.0 puan aldım ve şu zamana kadar 10'a yakın ve geniş bir yaş aralığında öğrenciyle çalıştım. Bilgi ve tecrübemi size de aktarmak isterim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ataşehir Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ataşehir Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ataşehir Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl