En İyi 10 Bakırköy İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 220 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Cd Mimarlık

Cd Mimarlık

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
CD MİMARLIK LTD STI yanıbaşınızda. Mimarınız hep yanınızda. Mekanlarınızda yenilik mi istiyorsunuz? Size özel dekorasyon önerileri hazırlıyoruz. Uzman kadromuzla mimari ve iç mimari uygulama, danışmanlık ve anahtar teslimi projeler ile hizmet verelim. İşlevsel, çarpıcı, yaratıcı ve özgün, yaşam ve iş alanları oluşturalım. Herkes içinde mutlu olacağı bir yerde yaşamayı hak eder.
İnci Özcan

İnci Özcan

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
3d çizim yapabiliyorum. Autocad, Archicad, Sketchup kullanabiliyorum. Çizimim iyi. Portre ve dijital çizim yapıyorum. Animasyon karakterleri tasarlayabiliyorum. İç mimarlık öğrencisiyim.
Nur Aktürk

Nur Aktürk

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. 2 yıldır faal olarak iç mimarlık yapmaktayım.
Boğaziçi Akademik /y.mimar Melis Selamet

Boğaziçi Akademik /y.mimar Melis Selamet

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
İç mimari ve peyzaj projelerinizde anahtar teslim işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Yaptığımız işleri bogaziciakademikinsaat adıyla instagram ve www.bogaziciakademik.com web sitesinden takip edebilirsiniz.
Beste İnan

Beste İnan

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
Besteinan studio; konsept proje hazırlanması,sunum-3d çalışmaları,uygulama işi,iş takibi ve iş teslimi süreçlerinden geçerek mimari kurallar ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeyi hedefleyen içmimarlık firmasıdır.
Symimarlık Selçuk Yılmaz

Symimarlık Selçuk Yılmaz

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
Sy mimarlik, İç mimarlık üzerine deneyimli bir alt yapıya saip olup,işinde yaptıklarıyla değil,yapıcaklarıyla gündemde olmayı hedefleyen,bir anlayış ile yoluna devam etmektedir. sektörde 14 yıldır,kendine yer bulan ve birçok iç dizayn ve tasarım cizimi ve uygulama yapmış,bir şirket olmanın mutluğunu yaşamaktadır. Amaçımız pıratik cözümlerle kişiye ve kurumlara alternatif yaşam alanları ve tasarımlar sunmaktır. Referans: Skyfort Avm Asoy inşaat G.müdürlük binası (Adem ASOY) Semerkant Avm K
Kadircan C

Kadircan C

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
Kullandığımız ahşap, paslanmaz ve metal bölümleri ile müşterilerinin taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler sunabilmekteyiz. Mekan tasarımı ve uygulamaları yapan mimari firmaların üretim ve montaj taleplerini karşılayabilmekte, ihtiyaç doğrultusunda projelendirilmiş mekanlara mimari çalışmalarımız ile birlikte özel üretim ve uygulamalarda yapabilmekteyiz. Hızlı ve dinamik kadromuz ile sektör içerisinde güven ve itibar kazanmış, bugün birçok markaya hizmet gerçekleştirmekteyiz.
Marmara Restorasyon Dekorasyon Güçlendirme

Marmara Restorasyon Dekorasyon Güçlendirme

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
2007 yılından bu yana Türkiye nin önde gelen kurumsal firmaların inşaat mekanik elektrik partnerliğini yürütmekteyiz.Zincirimizde Gıdadan - giyime ; akaryakıttan tesislerinden - otele bir çok firma bulunmaktadır. Kaliteli hizmet , doğru uygulama zamanında teslim süreçlerinde sıkıntısı bulunan sektörümüzde ana kuralları yerine getirerek kendimize saygın bir yer edindik. Edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi sizlerle paylaşmak mutluluk duyacağız.
Ömer Aykol

Ömer Aykol

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
Yalaşık 15 yılı aşkın süredir inşaat tadilat ve dekorasyon işleri yapmaktayız gerek inşaat aşamasındaki toplu konut otel,hastane ve villa,site projeleri gerekse mevcut binaların iç ve dış tadilatı ve dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış bir ekibiz.Hizmetlerimiz kısmı tadilat veya komple tadilat ve dekorasyon anahtar teslimi olarak yapılmaktadır.Çalışmalarımızın uygulama aşamasından önceki projelendirme sinide kendimiz yapmaktayız sadece kendi uygulamalarımız dışında farklı isteklere göre arzu edil
Rem İç Mimarlık

Rem İç Mimarlık

İç Mimar · Bakırköy, İstanbul
Amacımız müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, çevre ile uyumlu,işlevsel ve kişiye özel mekanlar tasarlamaktır. Bu amaçla her türlü cafe,restoran,ofis,otel ve konut projelerinde tasarım,projelendirme,uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Sizlerle geleceğin modern tasarımlarını yerine getirmek için hevesle bekleyen ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özgür İ.
İç Mimar   04/01/2021

Çok geniş çaplı bir tadilat yaptıracağımız için firmanın güvenilir olması çok önemliydi. Sadece bu sebeple bile Em-ko birinci tercihiniz olmalı. Korhan Bey ve ekibi tüm süreçte isteklerimizi ve revizelerimizi sabırla yerine getirdi. Korhan Bey işin sahibi olmasına rağmen hergün işin başındaydı. Bizi yönlendirdi ve fikirleriyle tercih yapmamızı kolaylaştırdı. En güzeli de 200m2 evi tamamen yıkıp sadece 30 günde mükemmel ve eksiksiz şekilde teslim etti. Çok teşekkürler Em-Ko ve Korhan Bey....

         
Özcan Ç.
İç Mimar   07/12/2020

Evimizin genel tadilat ve dekorasyonu için aldığımız hizmetten oldukça memnun kaldık. Tadilat boyunca gösterilen yapıcı yaklaşım ve beklentilerimizi karşılama yönündeki çabaları memnuniyet vericiydi. Çıkardıkları kaliteli iş sayesinde evimize taşındıktan sonra da herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

         
Can A.
İç Mimar   06/07/2020

Dekorasyon konusunda bizleri dinleyip, kendi fikirleri ile destekledi. İşçilik, kullanılan malzeme çok iyiydi. Verdikleri fiyat makuldü. Kesinlikle tavsiye ederim. İyi ki birlikte çalışmışız.

         
Dicle K.
İç Mimar   03/07/2020

Beyza, ne istediğimizin yanında neye ihtiyacımız olduğunu sorgulayarak ve bizi tanıyarak fonksiyonel çözümler üretti. İletişimi çok olumlu ve yapıcı, sürece ilişkin bilgilendirmeleri çok net. Çok samimi ve yardımcı bir hali var, tanıştığıma çok memnun oldum. Çok teşekkür ederiz :)

         
Hatice K.
İç Mimar   31/05/2020

Yaptığı işler ilgi ve alakası için serkan beye çok teşekkürler hayallerimizi gerçekleştirdi hatta hayal ettiğimden çok daha güzel oldu herşey için teşekkürler gönül rahatlığıyla evinizi teslim edebileceğiniz işini bilen tecrübeli yaratıcı bi ekip

         
Adnan K.
İç Mimar   16/05/2020

Hayalimizdeki evin tadilatında çizimleri ile büyük destek olan Nur Hanıma, tadilat süresi boyunca her türlü nazıma ve kaprisime rağmen sakinliğini koruyarak her işe koşturan Halil İbrahim Beye, Yakın ilgisi ve alakası için Oktay Beye çok teşekkür ediyoruz. Tadilat esnasında gerek ustalardan kaynaklı, gerekse bizden kaynaklı her türlü soruna içtenlikle çözüm üreten GÜNDÜZ YAPI'ya sonsuz teşekkürler. Sonuçta ne mi oldu? Ev çoook güzel oldu... :)

         
Nora K.
İç Mimar   08/05/2020

Arda Bey ile yeni aldığımız evin A'dan Z'ye tadilatı için çalıştık. Mutfak, banyo yenileme, pencere-kapı değiştirme, boya-badana, tüm altyapı yenilenmesi, özel dolap yapımı... gibi aklınıza gelebilecek tüm işleri Arda Bey yürüttü ve her şey ile yakından ilgilendi. Çelik kapı gibi dışarıdan ayrıca çalıştığımız ustalar ile koordinasyonu da aksatmadan sağladı. İçimize sinmeyen değişiklikler/düzeltmeler konusunda çok yapıcı yaklaştı ve yardımcı oldu. Salgın gibi zorlu bir dönemde çalışmaları aksatmadan yürüttü ve zamanında evimizi teslim aldık. Ev tadilatı gibi zorlu bir süreci bizi hiç yormadan ve strese sokmadan yürüttü. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz. Hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim. Zevkine de güvenebilirsiniz :)

         
Hasan Ö.
İç Mimar   16/04/2020

Armira mimarlık çalısanlarına çok teşekkür ederim.İstediğim herşey en ince ayrıntısına kadar özen ve itina gösterilerek yapıldı.İlk günden bitimine kadar mimar arkadaşım hergün iş takibini yaptı.Anlaştığımız gibi tam zamanında bitirdiler.Evimi şimdi daha da çok seviyorum. Kendilerine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz