En İyi 10 Beşiktaş İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 338 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Dr Ali Yilmaz İnterior Design

Dr Ali Yilmaz İnterior Design

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Her yönde çalışıtğımız farklı konseptlerle istanbulun tüm illerinde özgün projelerimiz hizmet vermekte
Grn Yapı

Grn Yapı

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
2005 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan GRN yapı, kuruldugu günden bu yana “yaşam için tasarım” ilkesini felsefe olarak benimsemiş Türkiye’nin inşaat ve mimarlık sektörlerinin saygın kurumlarından biri haline gelmiştir. İnşaat sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket eden ve kuruluşundan bugüne gerek yurtdışında, gerek yurtiçinde birçok prestijli projeye imza atan GRN; “kalite ve güven” terimleriyle birlikte anılmaya başlanmıştır. Tüm projelerinde esas prensibi iş sonrasında d
Sertaç  Tümer

Sertaç Tümer

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Kariyerime Türkiye’nin önde gelen mimari ve iç mimari şirketlerinde tasarımcı olarak başladım, belirli bir tecrübenin ardından serbest çalışma hayatına geçtim. Serbest olarak yaptığım sayısız işlerden bazıları Türkiye’nin önde gelen dergilerinde yayınlandı Hedefim, kullanıcı odaklı tasarımı gözönünde bulunduran bir tasarımcı olarak sizleri düşlediğiniz dünyanın içinde yaşatmaktır.
Batuğ Hayırlıoğlu

Batuğ Hayırlıoğlu

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
13 yıllık tecrübemiz ve deneyimli usta kadromuzla temiz ve zamanında hizmet vermekteyiz. Mimari projelendirme, mağaza, ofis ve ev projelerinde bir çok işimizi başarı ile tamamladık.
Emre Cansız Mimarlık

Emre Cansız Mimarlık

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
2013 YILINDAN BERİ MİMARİ TASARIM VE UYGULAMA ALANLARINDA ANAHTAR TESLİM OLARAK UZMAN KADROMUZ İLE BERABER HİZMET VERMEKTEYİZ.
Tuğba Güngör Koçkan

Tuğba Güngör Koçkan

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
İç mekanlar için aldığım ön bilgi ve istekler doğrultusunda fonksiyonel tasarımlar yapıp, bunları sunuyorum. Bu süreç dahilinde 2 ve 3 boyutlu çizim ve uygulama safhalarını yönetip hizmet veriyorum.
Von-id

Von-id

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Von-id 2017 yılında kurulmuş, Otel, Restoran, Ev, Ofis projeleri üzerine yoğunlaşmış ve ağırlıklı olarak Tasarım, Teknik Danışmanlık ve Uygulama hizmetleri veren multidisipliner bir tasarım stüdyosudur. Bünyesinde barındırdığı ekip arkadaşlarını farklı branş dallarından seçerek çok sesli bir tasarım süreci ile kişiye en uygun tasarımı ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.
Diagram Mimarlık

Diagram Mimarlık

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Diagram Mimarlık; konut, mağaza, ofis, örnek daire, eğitim kurumu, hotel, restaurant ve cafe alanlarında, çeşitli süreçlerden geçerek edindiği tecrübe, tasarım ve çalışma prensipleriyle hizmet vermek adına, Kübra Uçar Eryiğit tarafından kurulmuş bir iç mimarlık ofisidir. Birçok alanda hizmet vererek, çeşitli proje ve uygulamalara imza atmayı başarmış, yenilikçi ve nefes alan mekanlar yaratmayı kendine hedef alan ilkeyle yola çıkmış bir firmadır. İç mimarlık konusunda, kullanıcılara ihtiyaç d
Canan Delevi

Canan Delevi

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
2004 yılında başladığım üniverste hayatında 3dsmax, autocad gibi programlar öğrendim. Mezun olmamla birlikte kendimi daha da geliştirdim. İç mimarlık yapmakla birlikte freelance 3dsmax vray çizimler de yapıyorum.
Secil Akkaya

Secil Akkaya

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Bilkent universitesi ic mimarlik ve cevre tasarimi bolumu mezunu, tadilat ve ic mimari tasarim projelerinde, santiye, cizim ve tasarim asamalarinda deneyimli; musterinin ihtiyaclari ve beklentilerine onem veren, estetik ve fonksiyonel yasam alanlari yaratan.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özgür İ.
İç Mimar   04/01/2021

Çok geniş çaplı bir tadilat yaptıracağımız için firmanın güvenilir olması çok önemliydi. Sadece bu sebeple bile Em-ko birinci tercihiniz olmalı. Korhan Bey ve ekibi tüm süreçte isteklerimizi ve revizelerimizi sabırla yerine getirdi. Korhan Bey işin sahibi olmasına rağmen hergün işin başındaydı. Bizi yönlendirdi ve fikirleriyle tercih yapmamızı kolaylaştırdı. En güzeli de 200m2 evi tamamen yıkıp sadece 30 günde mükemmel ve eksiksiz şekilde teslim etti. Çok teşekkürler Em-Ko ve Korhan Bey....

         
Özcan Ç.
İç Mimar   07/12/2020

Evimizin genel tadilat ve dekorasyonu için aldığımız hizmetten oldukça memnun kaldık. Tadilat boyunca gösterilen yapıcı yaklaşım ve beklentilerimizi karşılama yönündeki çabaları memnuniyet vericiydi. Çıkardıkları kaliteli iş sayesinde evimize taşındıktan sonra da herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

         
Can A.
İç Mimar   06/07/2020

Dekorasyon konusunda bizleri dinleyip, kendi fikirleri ile destekledi. İşçilik, kullanılan malzeme çok iyiydi. Verdikleri fiyat makuldü. Kesinlikle tavsiye ederim. İyi ki birlikte çalışmışız.

         
Dicle K.
İç Mimar   03/07/2020

Beyza, ne istediğimizin yanında neye ihtiyacımız olduğunu sorgulayarak ve bizi tanıyarak fonksiyonel çözümler üretti. İletişimi çok olumlu ve yapıcı, sürece ilişkin bilgilendirmeleri çok net. Çok samimi ve yardımcı bir hali var, tanıştığıma çok memnun oldum. Çok teşekkür ederiz :)

         
Hatice K.
İç Mimar   31/05/2020

Yaptığı işler ilgi ve alakası için serkan beye çok teşekkürler hayallerimizi gerçekleştirdi hatta hayal ettiğimden çok daha güzel oldu herşey için teşekkürler gönül rahatlığıyla evinizi teslim edebileceğiniz işini bilen tecrübeli yaratıcı bi ekip

         
Adnan K.
İç Mimar   16/05/2020

Hayalimizdeki evin tadilatında çizimleri ile büyük destek olan Nur Hanıma, tadilat süresi boyunca her türlü nazıma ve kaprisime rağmen sakinliğini koruyarak her işe koşturan Halil İbrahim Beye, Yakın ilgisi ve alakası için Oktay Beye çok teşekkür ediyoruz. Tadilat esnasında gerek ustalardan kaynaklı, gerekse bizden kaynaklı her türlü soruna içtenlikle çözüm üreten GÜNDÜZ YAPI'ya sonsuz teşekkürler. Sonuçta ne mi oldu? Ev çoook güzel oldu... :)

         
Nora K.
İç Mimar   08/05/2020

Arda Bey ile yeni aldığımız evin A'dan Z'ye tadilatı için çalıştık. Mutfak, banyo yenileme, pencere-kapı değiştirme, boya-badana, tüm altyapı yenilenmesi, özel dolap yapımı... gibi aklınıza gelebilecek tüm işleri Arda Bey yürüttü ve her şey ile yakından ilgilendi. Çelik kapı gibi dışarıdan ayrıca çalıştığımız ustalar ile koordinasyonu da aksatmadan sağladı. İçimize sinmeyen değişiklikler/düzeltmeler konusunda çok yapıcı yaklaştı ve yardımcı oldu. Salgın gibi zorlu bir dönemde çalışmaları aksatmadan yürüttü ve zamanında evimizi teslim aldık. Ev tadilatı gibi zorlu bir süreci bizi hiç yormadan ve strese sokmadan yürüttü. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz. Hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim. Zevkine de güvenebilirsiniz :)

         
Hasan Ö.
İç Mimar   16/04/2020

Armira mimarlık çalısanlarına çok teşekkür ederim.İstediğim herşey en ince ayrıntısına kadar özen ve itina gösterilerek yapıldı.İlk günden bitimine kadar mimar arkadaşım hergün iş takibini yaptı.Anlaştığımız gibi tam zamanında bitirdiler.Evimi şimdi daha da çok seviyorum. Kendilerine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz