En İyi 10 Beşiktaş İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 337 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Esin Sena Yenidoğan

Esin Sena Yenidoğan

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi mimarlık fakültesinden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi nde yüksek lisansımı tamamladım. Mermer ev aksesuar tasarımları yaptığım Mimarb Design isimli firmamda hem iç mimarlık hem de mimarlık danışmanlığı vermekteyim. Ayrıca iş birliği yaptığım, 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Odabaşı İnşaat ailesi ile birlikte; malzeme temini, mimari proje çözümleri ve mermer ürün üretimi alanlarında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Aşağıda Odabaşı İnşaat ile
Secil Akkaya

Secil Akkaya

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Bilkent universitesi ic mimarlik ve cevre tasarimi bolumu mezunu, tadilat ve ic mimari tasarim projelerinde, santiye, cizim ve tasarim asamalarinda deneyimli; musterinin ihtiyaclari ve beklentilerine onem veren, estetik ve fonksiyonel yasam alanlari yaratan.
Batuğ Hayırlıoğlu

Batuğ Hayırlıoğlu

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
13 yıllık tecrübemiz ve deneyimli usta kadromuzla temiz ve zamanında hizmet vermekteyiz. Mimari projelendirme, mağaza, ofis ve ev projelerinde bir çok işimizi başarı ile tamamladık.
Özcan Beygo

Özcan Beygo

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
İÇMİMARİ DEKORASYON VE ALÜMİNYUM CAM DIŞ CEPHE KONUSUNDA UZMANIM VE TECRÜBEMİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTERİM SAYGILAR
Burak Pamuk

Burak Pamuk

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
İç mimarlık bir yandan güzel sanatların gerektirdiği plastik değerleri içeren, estetik bilgi ile yoğrulmuş, diğer yandan mimarlığın bina olgusuyla ilişkilendirilen bir konumda da yer almaktadır. İç mimarın bir bina içinde yer alan mekânların hacim ve yüzeylerini değerlendiren bir boyutta konuya yaklaşmasının yanı sıra, yapı sistemleri, fiziksel çevre kontrolü, aydınlatma, ergonomi, ısıtma, gibi mekân konforu konularında da bilgili olması gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında mekânı kullanan bir
Canan Delevi

Canan Delevi

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
2004 yılında başladığım üniverste hayatında 3dsmax, autocad gibi programlar öğrendim. Mezun olmamla birlikte kendimi daha da geliştirdim. İç mimarlık yapmakla birlikte freelance 3dsmax vray çizimler de yapıyorum.
Derya Pesteli

Derya Pesteli

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
EV DEKORASYONU İÇİN PROJE DANIŞMANLIĞI SADECE 1000 TL Evinizde yeni bir düzenleme istiyorsanız ya da yeni taşınacağınız evinizi nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız uzman görüşüne ihtiyaç duyarsınız. Ancak pahalı olduğunu düşünerek vazgeçersiniz. 9 yıldır iç mimar olarak hizmet verdiğim bu sektörde tutkum olan ev dekorasyonu için Armut aracılığıyla sizlere ulaşıyorum.
Ayşe Emek Korkmaz

Ayşe Emek Korkmaz

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Ofis kafe konut farketmeden tadılat çizim yapabılecegı gıbı iö mimarlık ögrencilerin projeleri de yapılmaktadır.
G-usta İç Mimarlık, İnşaat,

G-usta İç Mimarlık, İnşaat,

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Gusta, tasarım ve içmimari proje ofisidir. Ofis, Ev, Mağaza, Otel gibi mekanların içmimari projelerini hazırlar ve projelerin anahtar teslim uygulamalarnı yapar. Tasarladığı ürünler kendi koleksiyonunda ve farklı tasarım markalarının koleksiyonlarında yer alır. "Türkiye nin mimarlık ve tasarımda söz sahibi, tasarımı dört koldan ele alan genç dünya tasarımcıları potansiyeline güzel bir örnek teşkil ediyor." Frame Nisan Mayıs 2011
Hazal Işık

Hazal Işık

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Yaşar Ünibersitesi Endüstriyel tasarım mezunuyum. Mobilya tasarımı, uygulaması, iç mimari tasarım yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Banu B.
İç Mimar   02/12/2020

Eray Bey le çalışmak güven huzur ve seviyeli iletişim demek. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

         
Tankut H.
İç Mimar   24/07/2020

Beyza Hanım ve eşi çalışmasını tam zamanında ve en ince ayrıntısına kadar dikkat edilmiş bir şekilde iletti. Kendilerinden aldığımız hizmetten çok memnunuz, tüm iterasyonlarda tereddütlerimizi ve memnuniyet gösterdiğimiz alanları ustalıkla hissederek çeşitli alternatiflerle en uygun formu bulmamızı sağladılar. Emekleri için çok teşekkürler.

         
Hatice K.
İç Mimar   31/05/2020

Yaptığı işler ilgi ve alakası için serkan beye çok teşekkürler hayallerimizi gerçekleştirdi hatta hayal ettiğimden çok daha güzel oldu herşey için teşekkürler gönül rahatlığıyla evinizi teslim edebileceğiniz işini bilen tecrübeli yaratıcı bi ekip

         
M Y.
İç Mimar   12/05/2020

Merhabalar. Ben evimle ilgili detaylara çok fazla takılan biriyim. Bir çok mimarla görüştüm karar vermeden önce. Fakat Batuhan beyin bilgisi, yaklaşımı, ne istediğinizi net bir şekilde anlayabilmesi ve hayalinizdeki evi ortaya çıkarabilmek için hissettirdiği hassasiyeti içimizi rahatlattı. Şu an için her şey süper gidiyor. Evimle ilgili aşamaları ilerleyen zamanlarda tekrar paylaşıcam. Kendisine bu süreçte en büyük destekçimiz olduğu için çok ama çokk teşekkür ediyoruz.

         
Hasan Ö.
İç Mimar   16/04/2020

Armira mimarlık çalısanlarına çok teşekkür ederim.İstediğim herşey en ince ayrıntısına kadar özen ve itina gösterilerek yapıldı.İlk günden bitimine kadar mimar arkadaşım hergün iş takibini yaptı.Anlaştığımız gibi tam zamanında bitirdiler.Evimi şimdi daha da çok seviyorum. Kendilerine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

         
Hatice Ö.
İç Mimar   11/10/2019

Gerçekten özverili, çalışkan ve işini hakkıyla ve fazlasıyla yapan bir mimar.. Ekipte mükemmel.. Fazla söze gerek yok, güvenerek her işinizi teslim edebilirsiniz..

         
Adnan E.
İç Mimar   21/03/2019

Muhteşem bir ekip. İşin en başından, en sonuna kadar sorunsuz çalıştık. Evimiz hayalini kurduğumuzdan çok daha güzel oldu. Verilen sözler ve projelendirilen işler, zamanında ve eksiksiz tamamlandı. Teşekkürler Makroyapı ve tüm çalışanları.

         
Özgür N.
İç Mimar   01/03/2019
gallery thumbnail

Kısıtlı bütçemize rağmen Harika iş çıkaran TPU mimarlık ekibine ve Muhammed bey’e teşekkür ediyorum. Zamanında ve taahhüt ettiği işleri eksiksiz teslim etti bize ve kısa süre içinde yeni evimize taşındık. Gönül rahatlığıyla iç mimarlık işlerinizi yaptırabilirsiniz. 👍🏽

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz