En İyi 10 Beşiktaş İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 471 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mehmet Cansiz

Mehmet Cansiz

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Boğaziçi Ünv. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite yıllarındaki kurs ve özel derslerle başlayan 10 yıllık öğretmenlik tecrübem var. İngiltere de Cambridge üniversitesi akreditasyonuyla düzenlenen CELTA (Yetişkinlere dil öğretimi) eğitim programını tamamladım. Hacettepe Ünv. Eğt. Prog. ve Öğrt. bölümünde Yüksek lisans yapmaktayım. Universite yeterlik sınavları, YDS ve diğer OSYM dil sınavları, TOEFL ve IELTS sınavlarına yönelik dört beceriye dayalı (okuma, yazma, dinleme, konuşma) ve ile
Birebir Online

Birebir Online

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
1- İngilizce kurslarından verim alınamasının sebebi, 10 kişilik sınıflardageneldeaylık 24 saatlik eğitim verilir bunu 10 böldüğünüzde kişi başına düşen konuşma süresi 2 saat 40 dakikadır(full İngilizce konuştuğunuzu varsayıyorum) halbuki bizden alacağınız en düşük paket ile aylık konuşma süresi minumum10 saattir. 2-Haftada 2 gün gideceğiniz kurslarda bu 2 gün dışında ingilizce ile içli dışlı olmayacağınız için öğrendikleriniz unutulur ve pekişmez.Ünlü eğitim psikologları Watson&Gutheri ye
Tuğba Kavak

Tuğba Kavak

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Üniversite de dahil olmak üzere yaklaşık 12 yıldır özel sers veriyorum. İngiliz dili ve edebiyatı mezunuyum. Ayrıca ortaokul seviyesi dahil ödev öğretmenliği de yapmaktayım. Matematik , türkçe vs .
Özel Kolay Dil Kursu

Özel Kolay Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzer
K S

K S

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Hi, my name is Maria. I live in Boston and I am an English native speaker. I got a masters degree in Tesol and learned many teaching skills to help international students become confident in English. My teaching style is based on the communicative approach because I belive that a student learns more when he or she uses the language. I focus on student's goals and create a very fun and relaxed teaching atmosphere. My lessons have a variety of activities and are always focused on student's prefen
Oruç Duygu

Oruç Duygu

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Türk Hava Yolları'da öğrenci pilotum, İTÜ önlisans elektronik haberleşme programı ve YTÜ elekrik mühendisliği mezunuyum. İşim gereği ingilizce bilmek, iletişim kurmak bir zorunluluk. Daha önce kendi çalışmalarımla aldığım IELTS ve YDS skorlarım var. İşim gereği açık iletişimi olan biriyim. Çocuk ve yetişkin grupları için A1,A2,B1 seviyede sizlere yardımcı olmak isterim.Öğrenciye özel program çıkarmak, öğrenci odaklı olmak derslerimdeki anlayışımdır.
Johan Skriver

Johan Skriver

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Hi. I am from Denmark. I studied in Canada, visited lot s of counties. I love travelling, meeting new people . I am offering speaking lessons for students, basically every level. Hope to meet you soon.
Kübra Biber

Kübra Biber

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba, üniversiteden ingilizce eğitim dili ile ekonomi bölümünden mezun oldum .Dolayısıyla mesleki ingilizce konusunda da insanlara yardımım olacağına eminim.Her zaman yabancı dil öğrenmeye ve öğretmeye meyilli bir insandım, aynı zamanda başka diller de öğrenmeye çalışıyorum. Şimdi özel ders tecrübem ile bu platformda eğitim vermek istiyorum.
Ilgass Qreine

Ilgass Qreine

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba Ben Ilgaz 30 yaşındayım 2 sene New Yorkta 3 sene Pariste yaşadım Tüm eğitim hayatımı ilkokuldan üniversite sona kadar bu iki dilde yaptım Türkçeye çok hakimim dolayısıyla nasıl anlatılırsa kolay olacağını biliyorum Bu benim hobim Dillere özel bir ilgim var Severek öğreniyorum her gün ve severek de öğreteceğimi düşünüyorum Önceden çocuklarla deneyimim var
İlayda Atılgan

İlayda Atılgan

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba ben İlayda, Kadir Has Üniversitesi hukuk öğrencisiyim. İngilizce seviyem küçüklüğümden beri çok yüksek. 1 yıl Amerika da kaldım Iowa eyaletinde daha sonra Türkiye ye geri döndümm Şimdiden iyi günler dilerim :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şahin S.
İngilizce Özel Ders   23/02/2021

Ebrar hocam ile 9 yaşındaki oğlum için deneme dersimiz oldu. Ve 6 yaşındaki kızım için de ders alma düşüncesindeyiz. farklı hocalar ile deneme dersi yaptık. Çocuklarım Ebrar hocayı çok sevdiklerini ve onu istediklerini söyleyince bizde kendisinde karar verdik.

         
Esra
İngilizce Özel Ders   19/02/2021

Tufan Hoca’dan IELTS dersi almaktayım. Onun sayesinde çok iyi ilerleme kaydettim. Kullandığı kaynaklar ve çalışma programı sayesinde beni istikrarlı çalışmaya teşvik etti. Ders saatini çok etkin şekilde kullanıyor. Kendisi alanında çok bir bilgi bir öğretmen IELTS dersi almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.

         
İrem S.
İngilizce Özel Ders   17/02/2021

Çok ilgili bir hoca, bana kattığı her şey için çok teşekkür ederim. Aldığım ders sayesinde sınavımda başarılı oldum

         
Kumru B.
İngilizce Özel Ders   17/02/2021

Gayet memnun kaldık. Oğlum başta isteksiz olmasına rağmen Talip beyi tanıdıktan ve ders aldıktan sonra keyifli bir şekilde derslere devam ediyor. İletişimi çok güzel, teşekkürler.

         
Ezgi A.
İngilizce Özel Ders   12/02/2021

Merhabalar, dün deneme dersine katıldım. Ders aldığım hoca gerçekten çok güler yüzlü. Hızlı ilerleme kaydedeceğimi düşünüyorum.

         
Emrah A.
İngilizce Özel Ders   25/01/2021

Ücretsiz bir deneme dersinden sonra başladım Ömer beyle. YDS'den hedefim B almaktı. 3 ay içinde inanılmaz şekilde hem eğlenerek hem çalışarak amacıma ulaştım.

         
Muge E.
İngilizce Özel Ders   14/01/2021

sevgiyle ve profesyonel yaklasimiyla ogluma tekrar ingilizceyi sevdiren ve ogreten hocamizi herkese tavsiye ederim

         
Oğulcan Y.
İngilizce Özel Ders   11/01/2021

İletişimi çok kuvvetli ingilizce bilgisine hiç şüphe yok süreç boyunca ilgisi ve alakası gerçekten çok güzeldi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz