Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Beşiktaş Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 283 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Beşiktaş Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Beşiktaş içinde toplam 283 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,239 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Beşiktaş içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,069 kişi Beşiktaş Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Kübra Uzdu photo

Kübra Uzdu

27.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Polonyada Varşova üniveritesinde English Philology and American Culture (ingiliz dil edebiyat ve Amerikan kültürü) bölümünden mezunum. 7 seneyi aşkın ingilizce öğretmenliği yapıyorum. Polonya'da British Council'da ve diğer özel okullarda görev aldım. Eğitimlerimi Online olarak veriyorum Yaş...

Mehmet Cansiz photo

Mehmet Cansiz

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Boğaziçi Ünv. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite yıllarındaki kurs ve özel derslerle başlayan 10 yıllık öğretmenlik tecrübem var. İngiltere de Cambridge üniversitesi akreditasyonuyla düzenlenen CELTA (Yetişkinlere dil öğretimi) eğitim programını tamamladım. Hacettepe Ünv. Eğt. Prog. ve...

Sanat Deliorman photo

Sanat Deliorman

13.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Boğaziçi Çeviri Bölümü mezunu deneyimli editör ve yayıncıdan, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için online İngilizce takviye dersleri.

Birebir Online photo

Birebir Online

16.06.2020

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Bizim farkımız ofisimizin yurtdışında olması ve öğretmenlerin dersi evlerinden değil bizim kurdugumuz ofise gelip oradan vermesi ayrıca çok güçlü internet hattımız varki donmalar yaşanmasın diye. Fiyatlarımız market fiyatının çok altında olmasının sebebi herhangi yabancı bir firmanın aracısı veya...

Rasa Moin photo

Rasa Moin

08.03.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Yabancı (yarı kanadalı) öğretmen; Son 3 yıldır çeşitli dil enstitülerinde İngilizce öğretiyorum (online ve yüzyüze eğitim).

Defne Çolak photo

Defne Çolak

04.05.2022

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Ben, Amerika'da online okuyan bir siber güvenlik öğrencisiyim. Python, CSS/HTML, ve Ingilizce online dersleri verebilirim. Liseyi Amerika'nın Middlesex School yatılı okulunda bitirdim. Sonra bilgisayar mühendisliği için Edinburgh Üniversitesine geçtim. Şu anda siber güvenlik okuyorum. Inglizice'yi...

Yavuz Güngör photo

Yavuz Güngör

28.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Hi I was born and raised in the USA. I am currently offering personalized English classes for those that are interested in learning with an American accent. Babam Türk anne Americalı. American english aksanı özel dersler veriyorum.

Cengiz Çetin photo

Cengiz Çetin

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez...

Yakup Yaşar photo

Yakup Yaşar

22.01.2022

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Merhabalar sektöre 2015 yılında girdim ve çok çeşitli sayıda öğrencilere dersler verdim.wwww.puffy abroad.com sitesinden de benim derslere bakabilirsiniz.

Nursema Akyol photo

Nursema Akyol

24.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Arizona State Üniversitesinden Uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifikası olan TESOL eğitimi almaktayım. Her seviyeye uygun İngilizce özel ders veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beşiktaş Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beşiktaş Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beşiktaş Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beşiktaş Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl