Hizmet Ver

4 Etimesgut İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 125 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul Özel Ders

En İyi 10 Etimesgut İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Gülbin Topcu photo

Gülbin Topcu

02.01.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

16 yıldır sınıf öğretmeni olarak çalışıyorum .Öğrencilerim ile güçlü bir iletişimim olduğunu düşünüyorum. Bir çok öğrencimi özel ders ile okuma-yazma aşamasının ve akademik gelişiminin en üst seviyesine çıkardım. Başarıya ulaşmak için yapılması gereken, bire bir takip ile öğrenciyi bir sonraki...

Sevilay Öğretmen photo

Sevilay Öğretmen

17.02.2019

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

15 yıllık öğretmenim. Eğitim fakültesi Sınıf öğretmenliği mezunuyum. İlkokul düzeyinde her branşta ders verebilirim. Dersi ve öğretmenini sevdiği ve gerçekten istediği sürece her öğrencinin başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Derslerimi eğlenceli hale getirerek anlatmaya gayret ediyorum.

Büşra Köseoğlu photo

Büşra Köseoğlu

27.01.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

5 senedir aktif olarak ozel bir okulda Sinif Öğretmenliği yapmaktayım. Bunun yanında özel ders verdim. Meslek hayatımın en başında özel çocuklarla çalıştım. Bu alanda da ayrıca sertifikam bulunmaktadır.

Kamil Uçucu photo

Kamil Uçucu

21.06.2020

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

*20 yıllık öğretmenlik tecrübesi * öğrenci koçluğu * Akıl zeka oyunları * Satranç eğitmenliği En başta -Öğrenci seviyesinin belirlenmesi, -Seviyeye uygun program oluşturma -Güncel kaynaklardan seviyeye uygun konu takibi -Okul sınavlarına hazırlama -Bilsem'e yönelik düşünme becerileri, görsel algı...

Erdoğan Yıldırım photo

Erdoğan Yıldırım

01.05.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, özel okul sınavlarına hazırlık başta olmak üzere, ders başarısının artırılmasına disiplinli ve planlı çalışma alışkanlığının kazanılması yardımcı olabilirim. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Ahmet Alay photo

Ahmet Alay

17.08.2017

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Birebir egitimin artilarindan yararlanin. Eğitimci yazar farkı. Tecrubeli ogretmen. Egitim ve rehberlik birarada

Görkem Terlemez photo

Görkem Terlemez

14.05.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Lisansımı okul öncesi ögretmenliği üzerinde aldım. 4 yıldır özgül öğrenme güçlüğü, okuma yazma,zihinsel yetersizlik, dil konusma güçlüğü, down sendromu, ilköğretim türkçe matematik okul destek üzerinde çalışmaktayım. Bu anlamda o dist, o-dmp, sarı kitap eğitimlerim bulunmaktadır. Instagram: sinifi

Melike Köksal photo

Melike Köksal

29.05.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Çukurova Üniversitesi Biyoloji Bölümü(2008-2012) Mersin Üniversitesi Pedagojik Formasyon Eğitimi(2016-2017) Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü(2017-2019) İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi(2019-2023) Montessori, Yaratıcı Drama liderlik, Çocuk yogası eğitmenliği...

Çağda Çelik photo

Çağda Çelik

09.04.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. 2016 yılından bu yana aktif bir şekilde çeşitli kurumsal okullarda ve özel ders ile öğretmenlik hayatıma devam etmekteyim.

Seval Polat photo

Seval Polat

11.05.2021

İlkokul Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Merhaba ismim Seval Polat,Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.Çocukları çok seviyorum 46 yaşındayım,hala devlet okulunda görev yapmaktayım

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Etimesgut İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Etimesgut İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Etimesgut İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Etimesgut içinde toplam 125 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 121 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Etimesgut içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 603 kişi Etimesgut İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl