En İyi 10 Eyüp İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 107 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Saglam Yapı Dekorarasyon

Saglam Yapı Dekorarasyon

İç Mimar · Bayrampaşa, İstanbul
Sağlam mimarlık tadilat dekorasyon işlerinizi projeli projesiz çizimli çizimsiz proje ve taslak planlı programlı tadilat işleri eksiksiz ve kusursuz beğenmek şartıyla iş teslimatı yapılır (kvd) li(kvdsiz) tecrübeli ekipmanlarımla gününde iş teslimatı yapılır. keşif ücretsizdir. çizim ücretlidir iş alındığı ve anlaşma yapıldığı taktirde çizim ücretsizdir
Md_design_studio Mihriye Demiral

Md_design_studio Mihriye Demiral

İç Mimar · Fatih, İstanbul
2000 yılından beri faaliyet göstermekte olan ve ev , ofis , dekorasyonu konularında tecrübeli bir kuruluştur. Proje, tasarım, uygulama konularında uzman ve 2d , 3d çizimlerle siz müşterilerimize sunum Günümüzün esnek, her an dönüşebilen, özgün iç mimari tasarım anlayışı ile yola çıkarak, hep yeni ürünler ve mekanlar yaratma çabası içindeyiz. Hem kendimiz, hem de çevremizdeki çalışma ve yaşam alanlarına, iç mimarinin sağladığı işlevsel ve estetik zenginlik ile katkıda bulunmak öncelikli amaç,
Cuneyt Aykutalp

Cuneyt Aykutalp

İç Mimar · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Uzman ekibimiz ile öncelikli olarak mevcud yerinizin projesini çiziyoruz ve sonrasında 3 boyutlu görselleştirme yaparak sizinde fikirlerinizi alarak yerinizi en güzel şekilde değerlendiriyoruz.
Aslı Ceyhan

Aslı Ceyhan

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. 10 yıllık tecrübemle sizlere gerek tasarım/proje gerek uygulama işleriniz için en kaliteli titiz ve profesyonel hizmeti sunmak için buradayım. İyi tasarım herkesin hakkı.
Neo Mimarlık ve Mobilya

Neo Mimarlık ve Mobilya

İç Mimar · Beyoğlu, İstanbul
Yerli piyasada onemli projelere imza atmış tecrübeli mimarlık firmasıyız .Geniş ekibimiz ve imalat atolyemizle , çağın tüm yeniliklerini ve gelişmelerini takip ederek sizin zevk anlayışınızla mekanlarınızı inşa ediyoruz. 1986 dan beri .
Ömer Berk  Kaya

Ömer Berk Kaya

İç Mimar · Fatih, İstanbul
Talep edilen bütçeye en doğru malzeme secimini yaparak tasarım ve uygulama ile paralel ilerleyen bir sistem uluşturarak teklif ve taleplerin doğru şekilde hayata geçmesini sağlayan bir sistemin liderliğini üstlenirken siz hayallerinizi gerçekleştirmek isteyen müşterilerimizin mutluluğu ve heyecanı aynı anda sizlere yaşatarak bunu her türlü anı yaşadığınız yaşam alanlarında ebedi kılmak için buradayız.
Kamuran Ahmedov

Kamuran Ahmedov

İç Mimar · Fatih, İstanbul
Projelerin ve iç tasarımların gerçekçi ve yapılabilir olmasına özen gösterilerek hazırlamak Hazırlanan projeleri yürütmek Müşterilerin isteklerini doğru analiz edip hayal ettikleri tasarımları sunmak
Ece Masal Metin

Ece Masal Metin

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Projelerimizdeki fonksiyonellik, estetik, kalite ve özgünlüğü; doğayı içeriye taşıyan, doku ve renklerle zenginleştirilmiş, zaman içinde değişebilecek beğeni ve gerekliliklere göre esnek, hayat dolu ve keyifli tasarımlarla müşteri memnuniyeti ile birleştiriyoruz.
Oğuzhan Yılmaz

Oğuzhan Yılmaz

İç Mimar · Beyoğlu, İstanbul
Crk İç Mimarlık 2017 yılında Mimar Oğuzhan Yılmaz tarafından kuruldu. “Hayatımızı besleyen tüm anlar bizler için bir kırılma noktasıdır.Yaşam tüm bu kırılma ve dönüm noktalarının odağında formunu almaya devam eder, Crk bu kırılma alanlarında sizler için doğru yönleri belirlemeye yardımcı olur. Amacımız ihtiyaçlara yanıt veren tasarımlar ile beraber dikkat çekici ama sade, karakterli,detayları ile kalıcı yaşam alanları sunarken zamansız olabilmek ve bu sayede insanların bu alanlarda her za
Emir Gökhan Sazlı

Emir Gökhan Sazlı

İç Mimar · Bayrampaşa, İstanbul
İç mimarlık öğrencisiyiz fakat okul masraflarımızı karşılamak, hayat kalitemizi arttırmak için ben ve ekibim şu an freelance işler yapıyoruz. Bize vereceğiniz alanları sizin istekleriniz doğrultuda kendimize has tekniklerimizle tasarlamak bizim için bir zevktir. Saygılarımla.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Köken D.
İç Mimar   23/11/2020

Mükemmel ve son derece keyifli bir süreçti. Herkese şiddetle ve içtenlikle tavsiye ederim. Oğlum için modern tarzda bir genç odası sipariş talebi açmıştım. Talep oluşturduktan sonra hemen ertesi gün Seda Hanım’dan çok nazik bir telefon aldım. Kendisiyle keşif için gün kararlaştırdık ve sonrasında tüm süreç sorunsuz bir şekilde ilerledi. Seda Hanım işinde son derece başarılı, titiz, dakik ve güvenilir bir mimar. Güleryüzlü ve iyi niyetli olması karşılıklı bir güven ortamı sağladı. Kafamıza takılan her soruyu sabırla ve içtenlikle anında cevapladı. Proje resimleri ve uygulama arasında en ufak bir farklılık olmadı ve sonuçta ortaya harika bir sonuç çıktı. Kolay kolay herşeye sevinen bir çocuk olmamasına rağmen oğlum sevinçten havalara uçtu 😊 Seda Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız ve iyi ki sizinle karşılaşmışız. Bir sonraki projede görüşmek üzere, sevgiler

         
Canan S.
İç Mimar   11/08/2020

Armut sayesin de aradığımız mimarı güvenilir şekilde bulduk Şuanda işlem aşamasındayız evim bittiğin de resimleri paylaşacağım. Teşekkürler Mabiyap Dekor

         
Hatice K.
İç Mimar   31/05/2020

Yaptığı işler ilgi ve alakası için serkan beye çok teşekkürler hayallerimizi gerçekleştirdi hatta hayal ettiğimden çok daha güzel oldu herşey için teşekkürler gönül rahatlığıyla evinizi teslim edebileceğiniz işini bilen tecrübeli yaratıcı bi ekip

         
Hasan Ö.
İç Mimar   16/04/2020

Armira mimarlık çalısanlarına çok teşekkür ederim.İstediğim herşey en ince ayrıntısına kadar özen ve itina gösterilerek yapıldı.İlk günden bitimine kadar mimar arkadaşım hergün iş takibini yaptı.Anlaştığımız gibi tam zamanında bitirdiler.Evimi şimdi daha da çok seviyorum. Kendilerine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

         
Esra A.
İç Mimar   07/03/2020

Ali Bey son derece profesyonel çalışıyor. Hiçbir adımı, detayı atlamadığı gibi son derecede hızlı çalışıyor. Tasarımları modern ve kullanışlı. Müşteri ihtiyacını, isteklerini çok dikkatli analiz ederek nokta atışı çözümler sunuyor. Düzgün bir ekiple çalışıyor ve fiyatları da makul.

         
Doğan D.
İç Mimar   08/02/2020

İzmir de yaşadığım için Didim deki evimi Remzi Bey e teslim ettim. Yapılan her işin görüntülerini paylaşarak bilgilendirdi. Kaliteli, temiz işçiliği ile neredeyse yeni yapılmış bir evle karşılaştım. İlk günden son güne kadar verdiğiniz güven için teşekkür ederiz Remzi Bey.

         
Hasan Y.
İç Mimar   03/12/2018

Volkan bey`e çok teşekkür ederim. İşinin ehli, güleryüzlü, titiz, bütçenize uygun tasarım,malzeme ve işçilik fiyat teklifleri alıp bize sunması, muhteşem bir çocuk odası tasarımı oldu.

         
Tuğba A.
İç Mimar   01/08/2018

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İç Mimar Tuncay Bey işinde çok iyi, tam bir profesyonel. Özellikle detaylara çok dikkat edilmesi, titiz ve temiz çalışmaları profesyonelliklerini gösteriyor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz