Hizmet Ver
İç Mimar

3 İstanbul Eyüp İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 750 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

Eyüp İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Eyüp İstanbul İç Mimar

Em-ko Dekorasyon photo

Em-ko Dekorasyon

17.04.2014

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

Mimarlık & Dekorasyon Çağdaş tasarımları ve teknolojik gelişmeleri mimarlık alanında uygulayan firmamız 2006 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu güne dek kaliteyi benimseyen yapısıyla faaliyetlerini sürdüren şirketimiz her geçen gün müşteri memnuniyeti ile daha da...

Muhammet Gül photo

Muhammet Gül

29.12.2021

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

Ücretsiz mimari danışmanlık sağlayarak ev ve işyerlerinizi birlikte yeniliyoruz.Uygun koşul ve fiyatlandırma ile uygulama işlerinizde yanınızdayız.

Şevval Kılıç photo

Şevval Kılıç

05.01.2022

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

İç mimari proje - Tasarım ve Uygulama 3d Görselleştirme ve Danışmanlık Hizmeti Mobilya Tasarımı

Çağla Termeli photo

Çağla Termeli

08.04.2022

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

Yeni mekanınızın yada yenilemek istediğiniz mekanınızı istediğiniz tarza uygun şekilde doğru bir şekilde tasarlamak için danışmanlık ve uygulama hizmeti alabilirsiniz.

Md_design_studio Mihriye Demiral photo

Md_design_studio Mihriye Demiral

26.03.2013

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

2000 yılından beri faaliyet göstermekte olan ve ev , ofis , dekorasyonu konularında tecrübeli bir kuruluştur. Proje, tasarım, uygulama konularında uzman ve 2d , 3d çizimlerle siz müşterilerimize sunum Günümüzün esnek, her an dönüşebilen, özgün iç mimari tasarım anlayışı ile yola çıkarak, hep...

Unnaby İnşaat Mimarlık A Ş İstanbul photo

Unnaby İnşaat Mimarlık A Ş İstanbul

10.09.2020

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

Evlerinizi tadilat,inşaatı ve düzenlemesi için uzmana ihtiyacınız varsa , profesyonel inşaat mühendisi ve mimarlarımız ile irtibata geçebilirsiniz

Melda Aliyev photo

Melda Aliyev

13.12.2020

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

Tobb Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezunum.Mekan tasarımı,2 ve 3 boyutlu çizim desteği mobilya ve mekan içi yerleşim konularında destek vermekteyim.

Dama Yapı photo

Dama Yapı

26.12.2021

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

Firmamız 1990 yılında İstanbul Kadıköy'de kurumsal hayatına başlamıştır. Kuruluş amaçları, öncelikle mühendislik, mimarlık, iç mimarlık ve müşavirlik hizmetleri yapmak ve buna bağlı imalat sektörü içinde yer almaktır. Bütün faaliyetler yıllar yılı bu yönde gerçekleşmiş ve gerçekleşmektedir.

Ömer Faruk Akman photo

Ömer Faruk Akman

02.11.2021

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

Mimarlık ve sanat çatısı altında öncelikle teorik çalışmaları dikkate alan ve ona pratikten daha çok değer veren birisi olarak, teorinin pratiğe yansımalarını görmek her mimarın olduğu gibi, arzularımdan birisidir. Bu gaye etrafında teknik yeterliliğimin elverdiği; mimari proje hazırlama, iç...

Utku Uslu photo

Utku Uslu

10.05.2022

İç Mimar · Eyüp, İstanbul

Merhaba her türlü anahtar teslim iç dekorasyon tadilat işleriniz yapılır. Yıllardır yaptığımız işlerin örnekleri sergilenip hizmetimizi tanıtıp sizlerle çalışmak isteriz. Ekip olmak bizim işimiz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Eyüp İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Eyüp İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Eyüp İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Eyüp İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 2000 TL ile 50000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl