En İyi 10 Eyüp İngilizce Çeviri | Armut

En İyi 10 Eyüp İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 30 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
İlayda B.

İlayda B.

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
Amerikan Koleji mezunuyum. İngilizce den Türkçe ye veya Türkçe den İngilizce ye çevirileri yapabilirim. Dilerseniz değişiklik yapabilirim.
Ömer D.

Ömer D.

İngilizce Çevirmen · Esenler, İstanbul
Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. İstanbul ve Ankara'da yaşıyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çevirilerinizi hızlı ve kaliteli şekilde yapabilirim. Ayrıca özel ders de vermekteyim.
Merve  E.

Merve E.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Selman K.

Selman K.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
İki yıldır İngilizce'den Türkçe'ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Çağla K.

Çağla K.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Robert Kolej’de 12. sınıftayım. İki kere Amerika’da yaz okuluna gittim. Araştırma yazıları da yazdım tartışma yazıları da. Bütün derslerimi ingilizce gördüğüm için her türlü matematik, kimya, biyoloji, fizik, sanat, business ve teknoloji terimlerinin ingilizcelerine hakimim. Günlük konuşma dilinden akademik dile her türlü yazıyı Türkçe’den İngilizce’ye ya da İngilizce’den Türkçe’ye native düzeyde çevirebilirim. Öğrenci olduğum için fiyatı ucuz tutuyorum. Sizinle çalışmayı çok isterim.
Cem F.

Cem F.

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
İngilizce eğitim üzerine 5 sene A.B.D yaşam tecrübem bulunmaktadır. Özellikle finans, pazarlama, havacılık ve savunma sektörlerinde terimlere hakim; , sözleşme, sunum v.b. çevirilerinizde İngilizce - Türkçe ve Türkçe- İngilizce hızlı yardımcı olabilirim.
Erdem Akın T.

Erdem Akın T.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü nde lisans ve yüksek lisans eğitimi aldım. Çok iyi derecede İngilizce biliyorum. Daha önce İletişim Stratejisti ve Veri Analisti olarak çalıştım. Logo tasarımı başta olmak üzere grafik tasarım, İngilizce-Türkçe çeviri ve metin yazarlığı işleri aramaktayım. İletişim alanı dışında dişçilik, tıp, mimarlık, hukuk ve psikoloji gibi alanlarda akademik makalelerin yanı sıra resmi/gayrı resmi belge ve altyazı çevirileri yaptım.
Ruhia C.

Ruhia C.

İngilizce Çevirmen · Kağıthane, İstanbul
Professional Translation/Interpretation English/Turkish/Russian and vice versa Over 15+ years of experience as professional translator/interpreter Over 10+ years of experience in international companies at management positions. High priority areas are client satisfaction, job quality, meeting deadlines.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selim Kilerci
İngilizce Çeviri   17/09/2019

Verdiğimiz teknik çeviri işini büyük bir titizlikle , söz verdiği süreden önce bitirdi.Çok memnun kaldık.Kendisine teşekkürler.

         
Devrim Şanslı
İngilizce Çeviri   11/09/2019

Enerjisi cabası on numara! Çok bilgili ama eğlenceli bir profesyonel biri. Balçova, Narlıdere, Karşıyaka ve Güzelbahçe de en iyi öğretmen ödüllerini hak etti. son derece memnun kaldık Eric Bey :)

         
Cansu Bulut
İngilizce Çeviri   07/09/2019

Betül hanım ve eşi olcay bey, teknik detaylar iceren dökümanımı terminlerine uyarak ve titizlikle çevirdiler. Hem kendilerine hem de armut.com a tesekkur ederim ve tavsiye ederim.

         
Ali Tan Serbetci
İngilizce Çeviri   19/08/2019

Çok farklı fiyat ve koşullu bir çok teklif aldıktan sonra Uğur bey ile çalışmaya karar verdim. İlk çevirisini çok kısa bir sürede eksiksiz tamamlayıp gönderdi. Çok memnun kaldım, devamında da kendisi ile çalışacağım. Emeklerine teşekkür ediyorum.

         
Yasemin Durmuş
İngilizce Çeviri   15/08/2019

Çok memnun kaldım. Çok ilgili ve çok hızlı bir hizmet aldım. İhtiyaç duyduğumda bundan sonra kendilerinden yardım alıcam. Çok teşekkür ediyorum.

         
Begüm Yilmaz
İngilizce Çeviri   01/08/2019

Meltem 10000 kelimelik Türkçe den İngilizce ye olan çeviriyi gayet özenle ve ilgiyle, çok kısa bir sürede tamamladı. Kendisiyle çalışmak çok güzeldi. İleride yapılabilecek projelerde de kendisiyle iş yapmanın mümkün olabileceğini gördüm. Tavsiye ederim!

         
ATİLA AKBAŞ
İngilizce Çeviri   30/07/2019

İngilizce çeviri ihtiyacım için çevirmen arayışı içindeydim. İlk çeviri hizmetinden memnun kaldım ve yeni çeviri ihtiyaçlarım için de çalışmaya devam ediyorum. Çeviri kalitesi güzel ve iletişimleri gayet hızlı. Tavsiye ederim.

         
Ece Günal
İngilizce Çeviri   30/05/2019

Erdem Bey gerçekten çok başarılı bir şekilde istediğim çeviriyi yapmıştır. Zaman konusunda gerçekten duyarlıdır.. Başka çeviri işleri içinde kendisiyle tekrar çalışacağım ve bütün arkadaşlarıma önereceğim. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz