En İyi 10 Eyüp İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 53 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Begüm Güleryüz

Begüm Güleryüz

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesinde öğrenciyim. İngilizce hazırlığı geçtim.Ortaokul ve lisede özel okulda ingilizce eğitim aldım. Oxford ingilizce sertifikalarım var. C1 ingilizceye sahibim. İngilizceden Türkçeye çeviri yapıp harçlığımı ve kiramı çıkartmak istiyorum.
Zeynep Yavuz

Zeynep Yavuz

İngilizce Çevirmen · Beyoğlu, İstanbul
Merhaba, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji mezunuyum, makale yaziminda iyiyim, ek olarak akademik ingilizcem ust seviyede, makale ile ilgili konu ve yeterli bilgi verildigi takdirde hemen hemen her konuda arastirma ve yazim konusunda rahatlikla yardimci olabilirim
Abdullah Serttürk

Abdullah Serttürk

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
İngilizce-Türkçe çeviri hizmeti vermekteyim. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümü okuyorum. İleri düzeyde İngilizce bilmekteyim. Ciddi teknik bilgi gerektirmediği sürece çeviremeyeceğim hiç bir metin bulunmamaktadır.
Seval  Aras

Seval Aras

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
Merhaba Ben Seval, Lisenin yabancil dil bölümünden mezun olduktan sonra,Turizm ve Seyahat Hizmetleri okumaya başladım.Mesleğime istinaden Pegasus ve daha sonra Prontotour da çalışmaya başladım.Şimdilerde mesleğimi yarıda bırakıp eğitimim için üniversite hazırlığıma devam ediyorum.Ingilizce dilinden sonra Almanca öğrenmeye başladım. Okuyan herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.
Berzah Kaya

Berzah Kaya

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
Merhaba, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Hem üniversite yıllarımda hem de sonrasında freelance çeviri hizmeti verdim. Çevirisini yaptığım, yayımlanmış kitaplar mevcut.
Zafer  Bulut

Zafer Bulut

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
Türkiye’nin kaliteli okullarında ingilşzce eğitimi alıp halen 100% ingilizce bir bölümde eğitimime devam etmekteyim. Çeviri işinde iddialıyım
Bertuğ Demircan

Bertuğ Demircan

İngilizce Çevirmen · Kağıthane, İstanbul
Merhaba, İstanbul Ata Kolejini İngilizce ve Fransızca dillerine hakim olarak bitirdim ve şu an Doğuş Üniversitesinde Gastronomi ve Mutfak Sanatları okuyorum. İngiltere, İskandinavya ve Almanya'da çok dilli ve kültürlü ortamlarda bulundum. Ek iş olarak İngilizce- Türkçe ve Türkçe- İngilizce çevirmenliği yapıyorum. Verdiğim hizmette kalite ve zaman her zaman önceliklidir. Yardımcı olmak isterim sizlere de. İyi dileklerimle,
Özgehan Özdoğan

Özgehan Özdoğan

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
Merhaba, Anadolu Lisesi, Yabancı Dil bölümü mezunuyum. Amerikan Kültür Derneği nden C1 seviye Ingilizce Sertifikam var. Şu an İtalyan Dili ve Edebiyatı okuyorum. Birkaç oyun basın sitesinde çeviri yapmış bulunmaktayım. Ingilizce rahat ve akıcı olduğum bir dil; çeviri yapmayı, yabancı dil öğrenmeyi, kendimi bu konuda geliştirmeyi seviyorum.
Zişan Baş

Zişan Baş

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrenciyisim. Yurtdışında yaşadım ve temel eğitimimi yurtdışında tamamladım. İngilizce konuşma kulübü moderatörlüğü yaptım ve şu an serbest çevirmenlik yapıyorum.
İlayda Bahçıvan

İlayda Bahçıvan

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
Amerikan Koleji mezunuyum. İngilizce den Türkçe ye veya Türkçe den İngilizce ye çevirileri yapabilirim. Dilerseniz değişiklik yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yasemin Gül
İngilizce Çeviri   06/10/2020

İbrahim Bey, yaptığı işte gerçekten çok özenli ve başarılı. Uygun fiyata, belirlenen zamandan çok çok önce çevirimi teslim etti. 😊

         
Murat Örerel
İngilizce Çeviri   28/08/2020

Hızlı geri dönüş yapıldı, ne istenildiği konusunda detaylı görüşüldü, net söylenen tarihte iş bitmiş şekilde tarafıma dönüş yapıldı ve akabinde aynı konuyla ilgili bir sorun yada sıkıntı olması durumunda geri dönüş yapılması söylendi. Yakın, samimi iletişim ve ilgi için teşekkür ederim. Soru işareti olmadan iş yapabilirsiniz.

         
İngilizce Çeviri   26/08/2020

Nesrin Hanım gerçekten işinde çok başarılı kısa süre içerisinde çok teknik bir konuda harika çeviriler yaptı. Ayrıca hızı ve servisi harika .Gönül rahatlığı ile kendisine güvenebilirsiniz.

         
Berna Genc
İngilizce Çeviri   09/08/2020

Uğur bey oldukça titiz ve nitelikli bir iş çıkardı. Taleplerimi dikkate alarak değerli öneriler sunduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

         
İngilizce Çeviri   17/06/2020

Bircan Bey, kısa sürede çok özenli ve guzel bir çalışma teslim etti. Sadece metin çevirilerine degil diğer bütün detaylara da dikat etmis. Tesekkur ederim. Emeğinize saglik.

         
Pinar Ozhabes
İngilizce Çeviri   15/06/2020

Bence 5 yıldız yetmez. 10 yıldız bırakabilsem 10'unu da birakirdim Yasemin Hanim'a. Hayatimin en önemli anlarından birinde sadece profesyonelliğiyle degil, ayni zamanda muhteşem enerjisi ve sahane durum yönetimiyle beni yalnız bırakmadigi icin çok teşekkür ediyorum. Kendisi toplantı oncesi benimle iletişime geçerek gerekli bilgileri topladı. Toplantıya en hazır sekilde ve zamanında geldi. Toplantı suresince akici ve çok saglam dil bilgisiyle herkesin güvenini kazandı. Ve tabi, her iki dile olan hakimiyeti sayesinde kisilerin birbiriyle olan iletişimini sanki ayni dili konusuyormuscasina kolaylastirdi. Yasemin Hanım'la calismak büyük bir keyifti. Herkese tavsiye ederim.

         
Akın A
İngilizce Çeviri   15/06/2020

Akademik makale çevirisi hizmeti aldım. Beyza oldukça titiz ve iletişim kurması kolay birisi. Uygun fiyata iyi bir iş ortaya çıkarttı. İhtiyacınız varsa rahatlıkla düşünebilirsiniz...

         
Fatma Yıldız Akın
İngilizce Çeviri   23/05/2020

Asena Hanım çok profesyonel ve yardımsever. çeviride zaman ve ücret çok önemlidir. Hem fiyat konusunda en uygun teklifi verdi hem de işi birkaç gün içinde teslim etti. Çok teşekkürler Asena Hanım!

Popüler İngilizce Çeviri Bölgeleri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz