En İyi 10 Eyüp İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 36 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
Ceren P.

Ceren P.

İngilizce Çevirmen · Beyoğlu, İstanbul
Merhabalar, Yüksek lisans eğitimimi Londra`da tamamladım. İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilice HER seviyede çeviri yapabilirim. Her iki dilde de gramer yazı ve konuşma dilim çok başarılıdır. Essaylerde de oldukça doğal çeviriler yapabilmekteyim. Hatta Türkçe essayinizi yaratıcılığımı kullanarak daha profesyonel hale getirebilirim
Taylan Y.

Taylan Y.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Galatasaray Üniversitesi Fransızca Hazırlık Öğrencisi 2019 YKS Dil Sınavında (İngilizce) Türkiye Sıralaması: 243
Zeynep P.

Zeynep P.

İngilizce Çevirmen · Bayrampaşa, İstanbul
Psikoloji ve reklamcılık bölümlerini %100 ingilizce bir şekilde okumaktayım. Öğrencilik hayatımın yanı sıra ingilizce özel ders vermekteyim. Özellikle akademik makale ve deneme çevirilerinde deneyimliyim.
Cem F.

Cem F.

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
İngilizce eğitim üzerine 5 sene A.B.D yaşam tecrübem bulunmaktadır. Özellikle finans, pazarlama, havacılık ve savunma sektörlerinde terimlere hakim; , sözleşme, sunum v.b. çevirilerinizde İngilizce - Türkçe ve Türkçe- İngilizce hızlı yardımcı olabilirim.
Burak D.

Burak D.

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
Mühendislik fakültesini ingilizce olarak bitirmiş ek iş olarak çeviri yapıyorum.Çevirilerin doğru ve hızlı yapılacağından emin olabilirsiniz.
Aydın  B.

Aydın B.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
Hem Türk hem İngiliz vatandaşıyım. ABD'de okudum. Emekli gazeteciyim. Tercümelerime güvenebilirsiniz. Çabuk ve güvenilir tercüme için.
Bircan K.

Bircan K.

İngilizce Çevirmen · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba. Ben Bircan Köycü; Torus Akademi ve ekibi olarak farklı alanlarda hizmet vermekteyiz. Ekibimizden Kerem Ozan Han yabancı dil uzmanımızdır.2014 Yılından İtibaren İngiliz ve Amerikan Kültür Eğitimlerini Tamamlamış , Native Speaking ve Cultural Course Eğitimlerini Bitirmiş olup Turizm Sektörü nde ise 5 Yıllık Tecrübesi ile ( Hali Hazırda da Devam Eden ) Turizm Rehberliği yapmıştır ve halen daha devam etmektedir. Bunun Yanında İstanbul’da İkamet Eden Bir Finans Firmasında Yurtdışı İlişkil
Nurten  Y.

Nurten Y.

İngilizce Çevirmen · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü (2017) mezunuyum. Düz metin, teknik metin (sektörel terminoloji); patent (mekanik, medikal, biyokimya, petrokimya, biyoloji, teknoloji, telekomünikasyon); sözleşme, dilekçe, hukuki metinler; sinema, edebiyat, şiiir, müzik temelli metinleri dilin gerekliliği ve dinamizmine (resmi-gayriresmi, kurumsal olan ve olmayan) uygun bir şekilde profesyonelce çevirebilirim.
Merve  E.

Merve E.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ASLI ALAY
İngilizce Çeviri   07/01/2020

İş ahlakı ve disiplini ile sunulan hizmetten ziyadesiyle memnun kaldım. gözüm kapalı iş teslim edebileceğim biriyle tanıştığım için çok memnunum.

         
Emre Çolak
İngilizce Çeviri   03/12/2019

İbrahim bey, hem teklif ettiği makul/uygun ücret hemde işini ciddiye alıp çeviride gerekli olan özel alan kelimeleriyle ilgili literatür taramaları yapıp en doğru çeviri için ayrıca önerilerde bulunması bağlamında beni gerçekten oldukça memnun etti. Kendisi disiplinlii,işini iyi bilen,yardımsever,dürüst ve güvenilir bir insan.Gönül rahatlığıyla işlerinizi kendisine emanet edebilirsiniz.

         
Emre Kazan
İngilizce Çeviri   30/11/2019

İbrahim bey ilk başlangıçtan son teslimat kadar gerçekten çok ilgiliydi. Özel bir alanla ilgili çeviri için çok uğraştı ve şikayet etmeden işini gayet güzel yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Berfin Uça
İngilizce Çeviri   15/11/2019

Nesrin Hanım benim için kısa bir sürede uzun bir işi harika bir şekilde teslim etti. İlgisine ve alakasına ise sonsuz teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım! Bundan sonra bu tarz bir yardıma ihtiyacım olduğunda sadece Nesrin Hanım ile iletişimde olacağım.

         
Pınar Demir
İngilizce Çeviri   25/10/2019

İbrahim bey,işini başarı ve titizlikle yapan bir çevirmen.Sadece çeviri anlamında değil, diğer akademik konularda da bana yardımcı oldu.Akademik bir alana sunulacak çalışmaya manevi desteği ile destek veren birisiyle çalışmaktan mutluluk duydum.Çeviri piyasasına göre gayet makul fiyatlarla anlaştık.Herkese tavsiye ediyorum .

         
BÜLENT ŞENER
İngilizce Çeviri   01/10/2019

Uğur bey çeviri işini layıkıyla yerine getiren, müşterisini süreç boyunca bilgilendiren ve makul çeviri ücretleri üzerinden teklif sunan bir kişidir. Emeğinin karşılığını işin sonunda beğenildiği taktirde talep eden bir anlayışa sahip olması da takdire şayandır. Kendisiyle çalışmaktan büyük memnuniyet duydum. Kesinlikle öneriyorum çeviri yaptırtmak isteyenlere.

         
Devrim Şanslı
İngilizce Çeviri   11/09/2019

Enerjisi cabası on numara! Çok bilgili ama eğlenceli bir profesyonel biri. Balçova, Narlıdere, Karşıyaka ve Güzelbahçe de en iyi öğretmen ödüllerini hak etti. son derece memnun kaldık Eric Bey :)

         
Cezmi Çoban
İngilizce Çeviri   09/09/2019

İletişimi, bilgisi ve dile olan hakimiyeti ile çevirim tam zamanında tamamlanarak teslim edildi. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

İlçe İlçe İngilizce Çeviri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz