En İyi 10 Fatih İç Mimar | Armut

En İyi 10 Fatih İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih bölgesinde 74 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Hilal Ü.

Hilal Ü.

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
3 yıldır piyasanın içindeyim.Birçok projeye imza attım, gerek büyük gerek küçük ofislerde çalıştım ve eğitimime devam ederken hala Freelance olarak çalışmaktayım.Maksat en uygun fiyata en güzel çizimlerle karşınıza çıkabilmek, müşteri memnuniyeti, avantajlı ve başarılı işler çıkarabilmek. :)
Muhammed Emin T.

Muhammed Emin T.

İç Mimar · Bayrampaşa, İstanbul
Özel bir firmada Bölge Mimarı olarak çalışmanın yanı sıra güçlü bir uygulama ekibimizle birlikte freelance işler yapmaktayim.
Md_design_studio M.

Md_design_studio M.

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
2000 yılından beri faaliyet göstermekte olan ve ev , ofis , dekorasyonu konularında tecrübeli bir kuruluştur. Proje, tasarım, uygulama konularında uzman ve 2d , 3d çizimlerle siz müşterilerimize sunum Günümüzün esnek, her an dönüşebilen, özgün iç mimari tasarım anlayışı ile yola çıkarak, hep yeni ürünler ve mekanlar yaratma çabası içindeyiz. Hem kendimiz, hem de çevremizdeki çalışma ve yaşam alanlarına, iç mimarinin sağladığı işlevsel ve estetik zenginlik ile katkıda bulunmak öncelikli amaç,
Beyazyapimimarlık

Beyazyapimimarlık

İç Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Şirket sahibi olarak inşaahat ve dekorasyon uzereine çekirdekten yetişme bir kişiyim bunyemize kattığımız mimar arkadaşlarla beraber dört dörtlük bir ekib olduğumuzu soyliye bilirim mimari tasarım. imalat. ve uygulama. alanlarında çok iyi bir ekibiz hızlı modelleme ve kaliteli uygulama ve engel tanımaz çözumlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Eren K.

Eren K.

İç Mimar · Beyoğlu, İstanbul
Buh Studio olarak tüm içmimari, tadilat, dekorasyon hizmetlerinizde profesyonel tasarım ve tadilat ekibimizle hizmet vermekteyiz. Mobilya aydınlatma üretimlerimizle sorunsuz destek vermekteyiz.
Kitora Mimarlık

Kitora Mimarlık

İç Mimar · Bayrampaşa, İstanbul
Sabit fikirli ve ya kör bir insan, ışık ne kadar aydınlık olursa olsun o ışığı göremez mağarasından kurtulamaz. Elimizde bir kalem ve bir çivi var, yazının kaynağı iki nesne-ydi Şuanda ise dijital ortamdayız. Yeniliğin önü açık ilerde beynimiz belki çiviyi, belki kalemi, belkide teknolojiyi devirecek. Bu bize sunulan muazzam dünyada imkansızı görmek YENİLİKÇİ olmaktır. Çünkü İmkansızı İmkanlı kılan biz yeni nesiliz. Adım Ömer Faruk Yorgancıoğlu geleceğin Mimarı.
Atölye T.

Atölye T.

İç Mimar · Beyoğlu, İstanbul
Atölye Teta olarak 2 İTÜ mezunu ve toplamda 7 yılı aşkın iş deneyimi sahibiyiz. Ev, ofis ve iş yerleriniz için tasarım, proje çizim ve uygulamaları ile dekorasyon danışmanlık hizmetleri ile kişiye özel mobilya tasarımı ve uygulama, yaşam alanlarınızın tümünün ya da bir bölümünün tadilat ve dekorasyon uygulamaları hizmetlerini sunmaktayız.
Aslı C.

Aslı C.

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. 10 yıllık tecrübemle sizlere gerek tasarım/proje gerek uygulama işleriniz için en kaliteli titiz ve profesyonel hizmeti sunmak için buradayım. İyi tasarım herkesin hakkı!
Byb İç Mimarlık

Byb İç Mimarlık

İç Mimar · Fatih, İstanbul
BYB İÇ MİMARLIK ,Tasarım ve aynı zamanda Uygulama da yapılmkdadır.Program olarak Autocad,3DS MAX,Photoshop kullanılmakdadır.Yaptığımız ve uyguladığımız çalışmaların bır kısmı ekdedir.
Fuat K.

Fuat K.

İç Mimar · Fatih, İstanbul
25 yili askin bir tecrubeyle, hizla degisen modern dunyanin tum yeniliklerinin golgesi gibi takibindeyiz. Profesyonel ekiplerimle birlikte en iyi hizmeti ,yuksek kalite ve malzemeyle , uygun fiyat ve hizli bitirme suresi ile teslim ediyoruz. Tek bir oda dekorasyonundan , konsept tasarimlara, 5 yildizli otel InşaSindan ,hastane (yenileme)dekorasyonuna kadar ; ic ve dis tum detaylarda estetik bizim isimiz. Once musterilerimizin zevk ve onceliklerini ogrenip,hayallerinin otesinde mekanlara imza
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Feriha Bayer
İç Mimar   07/10/2018

İşini çok iyi bilen bir iç mimar. Evimizle çok ilgilendi ve bütçemize yönelik alabileceğimiz en iyi hizmeti aldık. Yaptığı çözümlemeler ve verdiği fikirlerle sıcacık bir eve dönüştürdü. Çok teşekkür ederim. Yeniden çalışmak dileğiyle

         
Binnur Karapınar
İç Mimar   24/09/2018

Artveva iç mimarlık firması geldiler ölçüm yaptılar. Çok profesyonel firma anlaştık. Çizim yapılacak 1 haftaya kadar projeyi teslim edecekler.

         
Nihan Akın
İç Mimar   21/09/2018

Yeni taşınacağımız evimiz için boya badana, parke, elektrik tesisatı, duşakabin, cam balkon, dolap vb bütün işlerimizi Alptekin Bey sayesinde sadece 4 günde tamamladık. Evimizle kendi evi gibi ilgilenen, dürüst, saygılı, işinin ehli olan Alptekin Bey e tekrar teşekkür ediyoruz. Gözünüz kapalı anahtar teslim edebilirsiniz.

         
Damla Canooğlu
İç Mimar   26/08/2018

Çok kısa zamanda Harika bir iş ortaya çıktı. Volkan beye ve tanışmamıza vesile olan armut a çok teşekkürler.

         
Neslihan Ardıç
İç Mimar   25/08/2018

Volkan bey ve ekibine çok teşekkür ederim. İşimi çok kısa sürede ve sorunsuz tamamladılar.Beklediğimden çok daha güzel ve kaliteli iş çıkardılar.

         
Tuğba Alyaz
İç Mimar   01/08/2018

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İç Mimar Tuncay Bey işinde çok iyi, tam bir profesyonel. Özellikle detaylara çok dikkat edilmesi, titiz ve temiz çalışmaları profesyonelliklerini gösteriyor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz