En İyi 10 Fatih İç Mimar | Armut

En İyi 10 Fatih İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Dekorasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih bölgesinde 65 İç Mimar Dekorasyon Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Tekin K.

Tekin K.

İç Mimar · Beyoğlu, İstanbul
Ev, ofis ve iş yerleriniz için tasarım, dekorasyon proje çizim ve uygulamaları. Kişiye özel mobilya tasarım ve uygulama. Yaşam alanlarınızın tümünün ya da bir bölümünün tadilat ve dekorasyon uygulamaları. İsteğe göre sadece projelendirme ya da anahtar teslim çalışma.
Mental Arc Design

Mental Arc Design

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Mental Arc Design 7 yıldır Mimarlık ve Eğitim sektörlerinde donanımlı kadrosu ile faaliyet gösteren bir ekip firmasıdır.
Y.iç Mimar T.tankut M.

Y.iç Mimar T.tankut M.

İç Mimar · Şişli, İstanbul
2003 Yılından bu yana Y.İç Mimar olarak hizmet vermekteyim. Ofis ,ev ve cafe projeleri öncelikli olmak üzere tasarım danışmanlığı ve uygulama dahil hizmet verilmektedir. Farklı çalışma formülleri ile uygun bir ödeme planı ile bütçe içerisinde kalan çözümler sunmak, iş sonunda memnuniyetin yakalanması öncelikli hedefimiz.
Trend Design

Trend Design

İç Mimar · Eyüp, İstanbul
15 yıldır iç mimarlık tecrübelerimi kişiler ve kurumsal müşterileri ile paylaşıp ev /ofis / restoran ve dış mekan tasarım ve proje çalışmalarımı kendi ekibim ile gerçekleştiriyorum.
Halise M.

Halise M.

İç Mimar · Beyoğlu, İstanbul
2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü nden mezun oldum ve o zamandan beri aktif olarak sektör içinde görev alıyorum. Konut, hastane, mağaza projelerinde çalıştım.
Bfa İç Mimarlık Ve Dekorasyon Hizmetleri

Bfa İç Mimarlık Ve Dekorasyon Hizmetleri

İç Mimar · Şişli, İstanbul
Bir mekanın içinde, Müşterilerimize işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere en uygun tasarım ve çözümleri bulmak ilk önceliğimizdir. Yaşadığınız mekandan, daha güzel ve yaşanabilir alanlar oluşturmak ise görevimizdir.
Md_design_studio M.

Md_design_studio M.

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
2000 yılından beri faaliyet göstermekte olan ve ev , ofis , dekorasyonu konularında tecrübeli bir kuruluştur. Proje, tasarım, uygulama konularında uzman ve 2d , 3d çizimlerle siz müşterilerimize sunum Günümüzün esnek, her an dönüşebilen, özgün iç mimari tasarım anlayışı ile yola çıkarak, hep yeni ürünler ve mekanlar yaratma çabası içindeyiz. Hem kendimiz, hem de çevremizdeki çalışma ve yaşam alanlarına, iç mimarinin sağladığı işlevsel ve estetik zenginlik ile katkıda bulunmak öncelikli amaç,
Entrada M.

Entrada M.

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
Otel, AVM, ofis ve özel konut tasarımları üzerinde çalıştım ve çalışmaktayım. Rusya Sochi de bulunan Radisson Blu Resort&Spa Otel in, yine Rusta Kiev de bulunan Kiev Otel in ve Sheraton Otel in, İstanbul Taksim de bulunan Golden Age Otel in genel kullanım alanlarının, Kazakistan da bulunan Efes Sports Pub ın, İstanbul da bulunan Metrocity ve Özdilek Avm içinde foodcourt dükkanlarının, Meydan Avm nin yönetim ofislerinin ve foodcourt alanının, Ankara da bulunan Delta Spektra fabrika ve yönetim
Meryem  D.

Meryem D.

İç Mimar · Beyoğlu, İstanbul
Projelerinize kavramsal-tema tasarım, yerleşim çizimleri ve gerçekçi görselleştirme desteği verilir. Talebinize göre iç mimari paket proje hazırlanıp teslim edilir. 3D ürün modelleme ve gerçekçi görselleştirmeleri yapılır.
Beyazyapimimarlık

Beyazyapimimarlık

İç Mimar · Bahçelievler, İstanbul
Şirket sahibi olarak inşaahat ve dekorasyon uzereine çekirdekten yetişme bir kişiyim bunyemize kattığımız mimar arkadaşlarla beraber dört dörtlük bir ekib olduğumuzu soyliye bilirim mimari tasarım. imalat. ve uygulama. alanlarında çok iyi bir ekibiz hızlı modelleme ve kaliteli uygulama ve engel tanımaz çözumlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Işık Sinoplu
İç Mimar Dekorasyon   13/06/2018

Çalışmamızdan inanılmaz memnun oldum. İletişim süper, tamamen sizi anlamaya ve istediğinizi ortaya çıkarmaya odaklanıyorlar. Sürekli revizyonlar ve ekstra emeklerle işe başlarken hayal ettiğimden daha güzelini çıkardılar. 3D 360 derece modern sunumlarla karar vermenizi, hayal etmenizi kolaylaştırmaları da çok büyük bir artı.

         
Akif Demirel
İç Mimar Dekorasyon   31/05/2018

İşinde uzman, müşteri ilişkileri son derece iyi ve en önemlisi karşılıklı güven ve saygı içinde çalışabileceğiniz bir ekip, Aytekin ve Oltan Bey ler çok teşekkürler.

         
Hüsamettin Şanal
İç Mimar Dekorasyon   17/05/2018

Henüz görüşme aşamasındayız henuz biz karar vermedik doğrusu ilgi ve alakalarindan memnun kaldım sağolsunlar

         
İlhan Avcı
İç Mimar Dekorasyon   09/05/2018

Retro dizayn ailesine; Ece hanım ve Burhan bey e,özellikle teşekkür ediyorum.yaptıkları çalışmada kendilerinin verdiği fikir ve yönlendirme doğrultusunda güzel bir iş başardık.bütçemiz azda olsa bizlere gösterdikleri özveri ve iş yapış şekillerinden dolayı tekrar teşekkür eder çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

         
İç Mimar Dekorasyon   06/05/2018

Göstermiş olduğu ilgi ve alakayı iş sürecinde sürekli hissedebiliyorsunuz. Süreçte oluşabilecek tüm sıkıntıları büyük bir profesyonellikle atlatmayı başarabilen, hızlı ve makul çözümler ile kısa zamanda kaliteli bir hizmeti bize sundukları İçin teşekkür ediyorum.

         
Belkıs Ertürk
İç Mimar Dekorasyon   23/04/2018

Yalın bey’in iş disiplini ve işini severek yapması sonucunda harika bir iş çıktı.Dekorasyon konusunda çok zevkli,değişik fikirleri sayesinde istediğim gibi bir çalışma oldu.kendisine çok teşekkür ederiz.

İç Mimar Dekorasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz