Alçıpan Asma Tavan Modelleri | Armut

4 Alçıpan Asma Tavan Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4.415 Alçıpan Asma Tavan Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Asma tavan modelleri, en çok salonlarda kullanılıyor, ancak evlerin mutfak, hol, yatak odası ve çocuk odası gibi çeşitli odalarında da yaptırmak mümkün. Spot led ışık, ışık bandı, ışık havuzu ve gizli ışık uygulamaları en çok istenen özelliklerden. Şekil olarak kare, dikdörtgen, yuvarlak, elips veya odanın özelliğine uygun olarak her şekli alçıpan ile yaratmak mümkün.

Asma tavan, alçıpanın yanısıra, taşyünü, metal / alüminyum, plastik (pvc) ve stropiyer gibi malzemeler ile de yapılabiliyor.

Duşakabin
Kına Organizasyon
Düğün Organizasyon
Nişan Organizasyon
İç Mimar
Koltuk Döşeme
Tadilat
Mantolama
Fayans Döşeme
Alçıpan Asma Tavan
Mutfak Dolabı
Parke Döşeme
Duvar Kağıdı Döşeme
Çatı Yapım ve Tadilat
Cam Balkon
Demir Doğrama
Mutfak Tadilat

Müşteri Yorumları

         
Şirin Yıldız
Alçıpan Asma Tavan   07/07/2019
gallery thumbnail

Gayet temiz ve profesyonel bir iş bitirdiniz gösterdiğiniz opsiyonlara kala kaldım gani gani bir katalog sahipi olduğunuza şahit oldum... Bende sizi samimi olarak herkese tavsiye ederim 👌👌👌👌 Ellerinize emeğinize sağlık

         
Aysel Korkmaz
Alçıpan Asma Tavan   10/05/2019

Özcan bey ve ekibinden allah razı olsun hiç konuşmadığımız işleri bile yapıp anlaştığımız parayı kabul etti çok iyi ve ılımlı bir insan ekibindeki ustalarda öyle hele bir necmi abi var atom karınca maaşallah.

         
Halil Erşahin
Alçıpan Asma Tavan   06/05/2019

Sabri usta çok kısa bir sürede uygun fiyata istediğimiz işi yaptı. Beklediğimden çok daha güzel oldu ve işi bittiğinde her yeri tertemiz bıraktı. Kesinlikle tavsiye ederim. Düzgün bir insan.

         
Mustafa Şahintaş
Alçıpan Asma Tavan   07/04/2019

Çok başarılı iş çıkarıldı. Sorunsuz teslim edildi. Vedat Usta ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Teşekkürler

         
Muhammet Yasin Sim
Alçıpan Asma Tavan   09/03/2019

Biz metal asma tavan yaptırdık.Hasan ustanın hizmetinden çok memnun kaldık.İşinin ehli bir usta.İşinde titiz biri olduğu için en ufak ayrıntıya kadar inceleyerek yapıyor.Fiyatı kıyaslanmadan teklifini kabul edilecek bir usta.

         
Zafer Sucuoğlu
Alçıpan Asma Tavan   04/02/2019

Mesut Bey, işi aldığı andan teslim anına kadar çok ilgiliydi. Rutubet alan tavanıma strafor kaplayarak izolasyon gerçekleştirdi. İlk başta tereddütlerim vardı ama iş bitimindeki görüntü beklentilerimin çok üstündeydi. İşin her aşamasında bilgilendirildim. İşçilik kusursuz. Üstelik çalışıyor olmam dolayısıyla sabah kapıyı açıp evimi kendisine teslim ettim ve hiç sorun yaşamadım, güvenilir işini bilen bir usta. İş bitiminde evime geldiğimde, evim sanki temizlik yapılıp çıkmış gibiydi..

         
Alçıpan Asma Tavan   29/06/2018

Dürüst bir esnaf , işinde usta, sabırlı , tanıdığıma memnun kaldım. Tekrar bir işim olsa Burhan Ustayı tercih ederim.

         
Türker Pasinli
Alçıpan Asma Tavan   24/05/2018

Okan Bey e temiz ve titiz işçiliği için çok teşekkür ederim. İşinin takipçisi, konuştuğumuz zamanda gelip profesyonelce işini tamamladı...

Hizmet veren profesyonelim
Alçıpan Asma Tavan hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz