Mutfak Tadilat Örnekleri | Armut

4 Mutfak Tadilat Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

9.344 Mutfak Tadilat Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Mutfak Tadilat Örnekleri

Duşakabin
Kına Organizasyon
Düğün Organizasyon
Nişan Organizasyon
İç Mimar
Koltuk Döşeme
Tadilat
Mantolama
Fayans Döşeme
Alçıpan Asma Tavan
Mutfak Dolabı
Parke Döşeme
Duvar Kağıdı Döşeme
Çatı Yapım ve Tadilat
Cam Balkon
Demir Doğrama
Mutfak Tadilat

Müşteri Yorumları

         
Fatih Özbek
Mutfak Tadilat   24/05/2019

Soner bey ve eşi Dilek hanım bütün tadilat süresince işin başında olarak yakından ilgilendiler. Alınacak ürün içeriklerini bizlere sunarak karar vermemizde yardımcı oldular. Aynı zamanda uygun fiyatlı içerikler konusunda da yardımcı oldular. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

         
Mine A.
Mutfak Tadilat   26/03/2019

Fikret bey işinde oldukça iyi bir usta, son derece titiz ve uygun fiyatla çalışıyor. Ayrıca müşteri ile iletişimi ve teslimattaki zamanlaması harika. Kesinlikle tavsiye ederim...

         
Hakan Sünbül
Mutfak Tadilat   08/02/2019
gallery thumbnail

NEDİM BEY EKİBİ İLE MUTFAĞIMIZDA HARİKALAR YARATTI. SEKİZ GÜN GİBİ KISA BİR SÜREDE O KADAR TADİLATI DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE VE EKSİKSİZ BİR BİÇİMDE TESLİM ETTİ. YAPILACAK İŞLER HAKKINDA FİKİR VEREN, ÜRÜNLER HAKKINDA SİZİ BİLGİLENDİREN HATTA NE OLUR NE OLMAZ ÇÖZÜM ÜRETEBİLEN BİR İNSAN. EVİNDE CİDDİ TADİLAT DÜŞÜNEN HERKESE TAVSİYE EDERİM.

         
İbrahim Babadağı
Mutfak Tadilat   11/10/2018

Vedat Bey ve oğlu Cenk sürecin başından sonuna kadar işi çok iyi takip edip sonlandırdılar. Çoğu zaman söyledikleri zamandan bile daha erken geldiler. İletişimleri güçlü, planlı programlı bir ekip. Çıkan iş de o numara. Ellerine sağlık. Çok memnun kaldım.

         
Mustafa ÇAYCI
Mutfak Tadilat   26/08/2018

Hiç bir yere takılmadan, beklemeden işimiz halloldu. Usta gerçekten yetenekli ve işini bilen bir Teknik elemandı. Tarif edilen işi kısa zamanda bitirdi. Çok teşekkürler.

         
Serkan nail Meriç
Mutfak Tadilat   06/08/2018

Temiz ve ayrıntılara dikkat eden bir çalışma ekibi. Beklentilerim tam olarak karşıladı. Hatta anlaştığımız işin dışında ufak tefek işleri de ücretsiz yaptılar. Ellerinize sağlık.

         
Celal Kiper
Mutfak Tadilat   05/06/2018

Güzel bir iletisim koordine ve özenli bir çalışma ile anlaştıĝımız tarihten önce mükemmel bir işçilik ile uygun bir maliyetle mutfaĝımızı yapmışlardır. Herkese tavsiye ederim.

         
Dilek İnkaya
Mutfak Tadilat   25/01/2018

İnşaat sektöründe olduğum için değerlendirmemi objektif yapacağım. MUTFAK VE BANYO TADİLATIM YAPILDI.Beyben GÖKAY bey ve ekibinden son derece memnun kaldım. Taahüt ettiği her işi başarıyla tamamladılar ve verdiği sürede işi teslim ettiler. Ayrıca Çalıştığı Sabahattin usta işinde çok iyi ve titiz. GÖKAY bey benim kabul ettiğim bazı şeyleri bile kendisi içine sinmediği için düzeltti, işinde dürüst ve çok özenlidir. Tavsiye ederim.Dilek İNKAYA

Hizmet veren profesyonelim
Mutfak Tadilat hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz