4 Mutfak Dolabı Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.825 Mutfak Dolabı Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Mutfak Dolabı Yapımı Modelleri

Duşakabin
Kına Organizasyon
Düğün Organizasyon
Nişan Organizasyon
İç Mimar
Koltuk Döşeme
Tadilat
Mantolama
Fayans Döşeme
Alçıpan Asma Tavan
Mutfak Dolabı Yapımı
Parke Döşeme
Duvar Kağıdı Döşeme
Çatı Yapım ve Tadilat
Cam Balkon
Demir Doğrama
Mutfak Tadilat

Müşteri Yorumları

         
Nevin Korkmaz
Mutfak Dolabı Yapımı   01/04/2020

Hem banyo için hem de mutfak dolabı için teklif almak istedim. İkisine de en uygun ve en güvenilir teklifi Mef Group verdiği için iki yorum hakkım oldu. Tabiki de bu kadar memnun kalmışken ikisi içinde yorum yapacağım. Kafamda bir mutfak dolabı modelim vardı ama kafamdakinden daha iyi olur diye tahmin etmemiştim. Çok güzel iş çıkarttılar. Tüm ekibe, özellikle de her istediğim değişikliği hiç tereddüt etmeden uygulayan Bahattin beye ve Faruğa çok teşekkür ederim. İşi teslim ettikten sonra bile tüm kişisel isteklerimde yardımcı oldular, düşünmeden çalışılabilicek bir firma.

         
Bilge Yalçın
Mutfak Dolabı Yapımı   30/03/2020

İş süresince Volkan Bey in babası Mustafa Bey bizimle ilgilendi. Kendisi hem çok babacan bir adam, hem de tam bir Karadeniz beyfendisidir. Tadilat süresince de evimizle kendi eviymiş gibi ilgilendi. Ekip olarak son derece temiz ve titiz bir çalışma gerçekleştirdiler. Her türlü sorumluluğu alarak ellerinden gelenin fazlasıyla yaptılar. Ücret konusunda da bizi hiç üzmediler. Eşimle hizmetlerinden çok memnun kaldık. Siz de gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

         
Mutfak Dolabı Yapımı   10/03/2020

Murat Bey ile komple ev tadilatı için anlaştım. Kendisi gerçekten çok ilgili, iyi niyetli ve çözüm odaklı bir şekilde çalışıyor. Tadilat sırasında malzemelerin temininde dahi destek oldu. İşi takip ediyor ve profesyonel bir ekiple çalıştığından sonuçlarda kötü sürprizler çıkmıyor. Kendisine teşekkür ederim.

         
Mehmet Güçlü
Mutfak Dolabı Yapımı   03/03/2020

Armut vasıtasıyla Zmk mobilyaya ulaştım. Merve hanım ve eşi zeki bey sağolsunlar tüm isteklerimize uygun bir dolap çizimi yaptılar ve hayata geçirdiler.beklentimi tamamen karşılayan bir mutfak dolabı oldu.sık sık fikir değiştirmeme rağmen sabırla ve güler yüzle isteğimi gerçekleştirdiler. Herşey taahhüt edilen zamanda ve istediğimiz şekilde oldu. Ürünün kaliteside oldukça iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve kendilerine burdanda çok teşekkür ediyorum.

         
İsa Kral
Mutfak Dolabı Yapımı   30/01/2020

İlgili kişinin müşteri ile olan diyaloğu , yaptığı iş ve verilen sözler konusunda gayet memnun kaldım. Bu nedenle teşekkür ederim.

         
Hafize Altan
Mutfak Dolabı Yapımı   11/01/2020

İşin ehli bize ilk görüştüğümüzde o güveni verdi harika ve kaliteli ürün çıkarttı teşekkür ederiz güvenle yaptırabilirsiniz

         
Muhterem Adı
Mutfak Dolabı Yapımı   21/11/2019

Ankara mobilya Fatih bey ve ekibi ile tanıştığımıza çok memnun olduk.yaptıkları işle müşteri memnuniyeti öncelikli olup alakalarından dolayı kendilerini seçtiğimiz için çok şanslıyız.herşeyi istediğimiz gibi yapıp bazı alanlarda tecrübelerine dayalı tavsiyelerini aldık.her detayda bizi bilgilendirerek ekibin bir parçası yaptıkları için çok memnun olduk.Fiyat konusunda çok yardımcı oldular.genç ve dinamik ekibi ile verdikleri hizmetten çok memnun kaldık gözünüz kapalı anahtar teslim çalışabileceğiniz memnuniyetle tavsiye ederiz.

         
Aytaç Bulut
Mutfak Dolabı Yapımı   08/11/2019

Mobiyap dekor vermiş olduğumuz güvenilir hizmet ilgi ve alakanıza teşekkür ederim Almiş olduğum hizmetten memnun kaldım herşey tam istediğim gimden de güzel ve kaliteli oldu işlerinizde başarılarınızın devamını dileriz.

Hizmet veren profesyonelim
Mutfak Dolabı Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz