Çatı Yapım ve Tadilat Modelleri | Armut

5 Çatı Yapım ve Tadilat Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

7.637 Çatı Yapım ve Tadilat Firma ve Ustası hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

Çatı Yapım ve Tadilat Modelleri

Duşakabin
Kına Organizasyon
Düğün Organizasyon
Nişan Organizasyon
İç Mimar
Koltuk Döşeme
Tadilat
Mantolama
Fayans Döşeme
Alçıpan Asma Tavan
Mutfak Dolabı
Parke Döşeme
Duvar Kağıdı Döşeme
Çatı Yapım ve Tadilat
Cam Balkon
Demir Doğrama
Mutfak Tadilat

Müşteri Yorumları

         
Hicabi Arslan
Çatı Yapım ve Tadilat   16/09/2019

Çok değerli bir usta işinin ve sözünün eri. Gününde işini bitirmek için gayret gösterdi ve davranışları ile benden 10 puan aldı.

         
Nurhan Bedavacı
Çatı Yapım ve Tadilat   15/09/2019

Harika bir iş çıkarttılar 2 gün dedikleri işi 1 günde bitirdiler Mehmet &Kenan ustanın ellerine sağlık aldıkları para kat ve kat helâl olsun her zaman gönül rahatlığı ile çalışılır tertemiz bir ustalık sergilediler 🙂

         
Erhan Özkal
Çatı Yapım ve Tadilat   06/07/2019

muhteşem.. güler yüzlü, çalışkan ve profesyonel ekip. çatı demir profil tadilat asma tavan ve tüm inşaat işlerinde kesinlikle tek adres..

         
Hakan Özbek
Çatı Yapım ve Tadilat   21/05/2019

zamanında ve güzel bir iş çıkardılar. ödeme kolaylığı sağladılar. Sağlam bir yağmur yağmasını beklediğim için yorumuda biraz geç yazdım. Herhangi bir sorun yok. Ustalar sorun olursa hemen geleceklerini söylediler. İş gayet güzel oldu. Umarım sorun çıkmayacak.

         
Akif Derdiyok
Çatı Yapım ve Tadilat   30/01/2019

İlginize ve alakanıza teşekkür ederim birkancatiizolasyon gerçekten işinin uzmanı bu kış onca yağışda hiç sorun yaşamadık emeğinize sağlık işin hakkını vererek çalışan bir ekip.

         
Emine Buyan
Çatı Yapım ve Tadilat   20/01/2019

Ustamız geldi gördü detaylı bir şekilde bizleri bilgilendirdi.. En kısa zamnda tadilat onarıma başlıyoruz.. Kendisine teşekkürler ediyoruz.. Emine Buyan.

         
Ayhan Görçün
Çatı Yapım ve Tadilat   25/11/2018

Öncelikle OSMAN USTA Çatı Tadilatına Geldiğinde Mükemmel Bir Fizibiliteyle Sorunu Çözdü Ve İşimide Yapacak O Azim Bana Güven Verdi Hiç Düşünmeden Hemen İşime Başlayabilirsin Dedim Ve İş Bitiminde İstediğimimden Fazlasını Yaptı Ellerinize Saglık Bundan Sonra Osman Ustam Oldugu İçin Hiçbir Tadilattan Çekinmiyorum Teşekkürler Ayşe Hanım Ve Ekibi

         
KEMAL OKUT
Çatı Yapım ve Tadilat   20/11/2018

Özcan usta hem hızlı, hem sözünde duruyor hem de ilgi ile sonucu da takip ediyor sorumluluk sahibi, ekibi ile zamanında geldi hızlıca hallettiler akan çatı sorununu, yağmurlarla birlikte testten de geçti sorun yok teşekkürler Özcan ve Nihat Usta.

Hizmet veren profesyonelim
Çatı Yapım ve Tadilat hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz