4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

860 Dış Çekim Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

Dış Çekim Fotoğraf Fotoğrafları

Mantolama
Çatı Yapım ve Tadilat
Koltuk Döşeme
Mutfak Dolabı Yapımı
Cam Balkon
Ferforje
Kına Organizasyon
Düğün Organizasyon
Nişan Organizasyon
İç Mimar
Tadilat
Fayans Döşeme
Alçıpan Asma Tavan
Parke Döşeme
Duvar Kağıdı Döşeme
Duşakabin
Mutfak Tadilat

Müşteri Yorumları

         
Tuba Ergenç
Dış Çekim Fotoğraf   26/09/2020

Ankara da yaşıyorum, İzmir e ailemi ziyarete geldiğimde, geniş bir aile çekimi istemiştik. Figen hanım işinde çok iyi, her şeyden önce çok pozitif ve insan ilişkileri, iletişimi çok iyi. Bizleri çok güzel yönlendirdi, poz vermek istemeyen kızımla iletişimi çok başarılıydı, kızımı ikna ederek başarılı bir çekim yaptı. Biz 3 kişi çekirdek ailem, ayrıca annem babam ve kız kardeşim ile harika fotoğraflarımızı çekti. Çok memnun kaldım. İzmir deki dostlarımı da önereceğim kendisini.

         
Ferhat Kara
Dış Çekim Fotoğraf   21/09/2020

Yakında kurulacak olan www.gaydali.com ailesi olarak önder beye emeklerinden dolayı teşekür ederiz. Stüdyo ve dış cekimler ile sitemize renk verdi

         
Dış Çekim Fotoğraf   16/09/2020

Yaptığı işe saygısı olan ve işine aşık biri olmasının yanı sıra sürekli nasıl daha iyi kareler yakalarız diye düşünen,detaycı ve kibar bir beyfendi! Fotoğraflar efsane! Türkiye’de hangi meslek olursa olsun tüm bu özellikleri taşıyan işini hakkıyla yapan insanlara denk gelmek oldukça güç. Tam da bu yüzden yorum yazmak istedim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Emeğinize sağlık! Her şey için çok teşekkür ederim.

         
Şafak Şen
Dış Çekim Fotoğraf   14/09/2020

Kişiligiyle karakteriyle mükemmel bir insan tanıdık benim ve eşim adına çok teşekkür ederim. Fotoğraf çekmeyi iş olarak değil hobi olarak yaptığı için işten hiç sıkılmıyor bunalmiyor eğlenceli zaman geçirdik gwrseg

         
Bekir Özkan
Dış Çekim Fotoğraf   10/09/2020

Harun beyler ile bugün discekim yaptık. Gerçekten çok güzel fotograflarimiz oldu. Harun bey herşeyi tüm çekim yerlerini kaç saat çekileceğini çok iyi planlamisti, bizi de çok iyi organize etti. Sonlarda biz "artık yeter cekilmeyelim" desek de yok ben daha silüet cekicem diyerek çekimlere devam etti. Kendi ailemizden birisi çekim yapsa ancak bu kadar özverili ve güzel çekimler yapabilirdik. Tekrardan çok çok teşekkür ederim.

         
Dış Çekim Fotoğraf   01/09/2020

yenidoğan çekimi yapıldı çok nazik detaylı titiz bi çekim oldu kendilerine çok teşekkür ediyorum her organizasyonumuz için bundan sonra irtibatayız.

         
Meryem Yüce
Dış Çekim Fotoğraf   10/02/2020

Nişan telaşı ve stresi icinde imdadınıza yetistiniz. Fotograflarımız en güzeli olsun diye bizden çok çabaladiniz. Nişanimizin ardindan, her şey bitti huzuru ile en güzel günlerimizden hatırlamadığınız ya da heyecanla yaşadığınız zamanı bile unuttuğunuz karelerle getirdiniz bize.Stres nedeni ile yaşadigimiz uçuk problemini bile yok ederek fotograflarimizi mükemmel anilara dönüştüren size içten teşekkürler ve sevgiler.

         
Mucella Gezgin
Dış Çekim Fotoğraf   04/01/2020
gallery thumbnail

Samimi ,aynı zamanda profesyonel bir hizmet aldığım için memnunum.İstenilen çalışmayı istediğimiz şekilde çıkartıp söylenilen zamanda teslim aldım.Teşekkürler.

Hizmet veren profesyonelim
Dış Çekim Fotoğraf hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz