4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4.855 Dış Çekim Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Dış Çekim Fotoğraf Fotoğrafları

Duşakabin
Kına Organizasyon
Düğün Organizasyon
Nişan Organizasyon
İç Mimar
Koltuk Döşeme
Tadilat
Mantolama
Fayans Döşeme
Alçıpan Asma Tavan
Mutfak Dolabı
Parke Döşeme
Duvar Kağıdı Döşeme
Çatı Yapım ve Tadilat
Cam Balkon
Demir Doğrama
Mutfak Tadilat

Müşteri Yorumları

         
Onur Sertel
Dış Çekim Fotoğraf   19/11/2019

Arkadaşımız Ömer çok içten, cana yakın, güleryüzlü ve kalpten bir insan. Zaten yaptığı işe bu özellikleri yansıyor. Fotoğraflarınızı çektirmeye başlamadan önce oturup birşeyler yiyip için, çekimler ikinci plana kalsın. :)) Hayalimdeki çekimleri anlattığımdan çok daha fazlasını yansıttı ve kendi hayalinide kattı. Sizin birşey söylemenize çokta gerek yok. Yaptığı iş bir yana, tanıdığıma çok memnun oldum.

         
Kerem Aladağ
Dış Çekim Fotoğraf   20/09/2019

Nikah ve dış çekim fotoğraflarımız için Serap hanımı tercih ettik ve hiç sorun yaşamadık. Bizden kaynaklanan zaman azlığı sorununu bile telafi etmek için uğraştılar. Kendisi işini severek yapıyor. Güvenle tercih edebilirsiniz. Kendisine er şey tekrar teşekkür ederiz.

         
Satılmış Göksülük
Dış Çekim Fotoğraf   15/08/2019

Fatih Bey gerek ürün fotoğraflarının çekiminde gerekse sosyal medya hesaplarımızda paylaşacağımız videoların çekiminde çok başarılı işler çıkarttı. Beklentimizi tam olarak anlayarak işi zamanında teslim etti. Kendisiyle tereddüt etmeden çalışabilirsiniz.

         
Sevda Beydemir Gökbaraz
Dış Çekim Fotoğraf   06/07/2019

Güler yüz ve ustalıkla hazırlanan video ve fotoğraflara sahip olmak için en iyi adres👍 Eğlenerek keyif alarak çekim yaptık, ve her konuda yardımcı oldular gerçekten hiç endişelenmeden en güzel anlarınızı teslim edebilirsiniz

         
Tuğba Koç
Dış Çekim Fotoğraf   13/06/2019

Herşey harikaydı. İşini zevkle ve aşkla yapan biri kendisi. Tüm çekimimiz boyunca bütün titizliğiyle ve incelikleriyle çalıştı. O kadar güzel detaylarla fotoğraf karelerimizi renklendirdi ki. İşini çok severek yapan tatlı mı tatlı ve bundan sonra tüm özel günlerimde tereddütsüz çalışmak istediğim hanımefendi kendisi :)

         
Emin Lamer
Dış Çekim Fotoğraf   26/05/2019

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Hamile çekimi gerçekleştirdik. Fotoğraflarımız inanılmaz güzel ve yaratıcı oldu. Harun Bey ve Sevil Hanım işlerini çok severek yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Tolgahan Zorlu
Dış Çekim Fotoğraf   15/04/2019

Hem Kalite Hem Samimiyet Hepsi Bir Arada Birleşmiş... Çekimler Harika Herşey Tam İstediğimiz Gibi Oldu Sevgimize Sevgi Kattığınız için Teşekkürler

         
Muge Ebil
Dış Çekim Fotoğraf   20/03/2019

İyi ki Bilen Fotoğrafçılık ile anlaşmışız 😊 Birlikte geçirdiğimiz yaklaşık 2 saat boyunca fotoğraflarımızı özenle ve güleryüzle çeken Saygın bey, bizlere her daim destek olan ve heyecanımızı paylaşan değerli eşi Elif Naz Hanım’a çok çok teşekkür ederiz. Son derece kaliteli, disiplinli, özverili ve işini seven bir ekip, bütçemize uygun sundukları albüm seçenekleri ile de her konuda bize destek oldular. Bu güvenilir ekiple bizleri buluşturduğu için armut uygulamasına da teşekkürler!

Hizmet veren profesyonelim
Dış Çekim Fotoğraf hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz