4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

7.629 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Fotoğrafçı Fotoğrafları

Duşakabin
Kına Organizasyon
Düğün Organizasyon
Nişan Organizasyon
İç Mimar
Koltuk Döşeme
Tadilat
Mantolama
Fayans Döşeme
Alçıpan Asma Tavan
Mutfak Dolabı
Parke Döşeme
Duvar Kağıdı Döşeme
Çatı Yapım ve Tadilat
Cam Balkon
Demir Doğrama
Mutfak Tadilat

Müşteri Yorumları

         
Ebru Akçiçek
Fotoğrafçı   09/07/2019
gallery thumbnail

Yağmur hanım ailemizin bir parçası gibiydi. Nezaketi, samimiyeti, iş olarak değil sevgiyle ve özenle çalışmasıyla bize nikah günümüzde harika kareleri anı olarak bıraktı. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

         
Esra Akdemir
Fotoğrafçı   01/07/2019

Uğur Bey gerçekten profesyonel, enerjisi yüksek ve işini keyifle yapıyor. Çok memnun kaldım. Profesyonel fotoğraf çektirmek isteyenler için tek adrestir.

         
Ceylan Edin
Fotoğrafçı   10/06/2019

Yagmur hanımdan cok memnun kaldık, Hem cocuklarla ilgili, hem güzel açıyı yakalayabiliyor, güleryüzlü ve güzel enerjili bir insan, tavsiye edilir. Ayrıca aynı gün resimlerimizi gönderdi... Elinize saglık

         
Hümeyra Ceylan
Fotoğrafçı   10/06/2019

Garo beyle ofis ve daire çekimleri için çalıştık. İşinde çok profesyonel ve disiplinli birisi. Çekimlerden sonra çok kısa bir süre içerisinde fotoğraflar tarafımıza ulaştı. Kendisine teşekkür ederiz ve profesyonel fotoğraf çekimi yaptırmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Buse Bekmez
Fotoğrafçı   08/05/2019

Nurtaç bey gerek beyefendi kişiliği gerek iş disiplini ve çalışkanlığı ile bizi etkiledi. Çok memnun kaldık. Şiddetle tavsiye ederim

         
Kübra Topcuoğlu
Fotoğrafçı   15/11/2018

Aklımızda tek soru işareti bırakmadan her konuda yardımcı olup sürekli nişanlım ve benimle iletişim kurarak nişan günümüze kadar yardımcı olmasından dolayı çok memnun kaldık. Mekan, saat, nişan öncesi olan ilgisi ve dış çekimde gösterdiği ilgi alakası bize en doğal hallerimizle olan anılarımızı bırakarak, resimlerimizi ve videoları en kısa sürede teslim ederek çok mutlu etti. Diğer çekim zamanlarımızda da TURGAY YAVUZ Bey tercihimiz olacaktır :)

         
Umut
Fotoğrafçı   10/11/2018

Kesinlikle tavsiye ediyorum, son derece eğlenceli ve samimi bir çekim oldu, 10 üzerinden 10 veriyorum inanılmaz memnun kaldım.

         
Ebru Kayahan
Fotoğrafçı   03/07/2018

Metin bey mezuniyet alanına tam kararlaştırdığımız saatte gelmişti. Pozitif enerjisi ve neşeli kişiliğiyle heyecanımı bastırmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Çekim haricinde de her türlü ihtiyacımla bizzat ilgilendi kendisi. Fotoğraf çekimlerinde hiçbir şeyin içimde kalmaması ve en güzel pozun yakalanması için yoğun bir çaba sarfetti. Tören alanında benimle olduğu kadar aile fertlerimle de ilgilenip bizleri kendisinden çok memnun bir şekilde uğurladı.

Hizmet veren profesyonelim
Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz