Buse Sucu

Yaşam Koçu · 2 yıldır üye
İstanbul Üsküdar
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2014
KAPILARIN ARDINDA NE VAR?

Hepimizin bildiği bir gerçek var: Yaşadığımız sorunların kökenlerini bilmezsek, onları çözemeyiz. Ancak çoğumuz, sorunlarımızın çözümünü bilinç seviyesinde aradığımız için, bilinçaltının derinliklerinde gömülü olan köklere ulaşamıyoruz. Daha anne karnındayken her deneyimi kaydetmeye başlayan bilinçaltı, hatırladığımız ya da hatırlamadığımız her şeyi kapalı kapıların ardında saklıyor. Bize düşense bu kapıları açmak. Çünkü, bilinç seviyesindeki rahatsızlıklarımıza ve korkularımıza neden olan her şey bu kapıların ardında.

PSİKOLOJİK KİNESYOLOJİ

Psikolojik Kinesyoloji, kas sistemi ile çalışan bir sistem. Bedenin verdiği mesajlardan yola çıkarak, bilinç ve bilinçaltı seviyesinde paralel olarak çalışıyor. Basitçe anlatmak gerekirse; her organımız ayrı bir duyguyu temsil ediyor ve o duyguların da yine kendine ait alt duygu durumları bulunuyor. Bedenimizin verdiği ipuçlarını takip ederek sorunların kökenine inebiliyoruz.

Böylelikle beden-ruh-zihin üçgenini dengeleyebiliyor ve gerçekten dinlenmeye, rahatlamaya başlıyoruz. Tabii bu da, hem bugünümüzde hem de yarınlarımızda çok daha pozitif olmamızı sağlıyor.

HADİ, BAŞLAYALIM.

Ben Buse Kopuz, grafik tasarımcı olarak başladığım iş hayatıma, her zaman içimde bir yerlerde olan psikolojik çalışmalar yapma isteği ile yeni bir yol çizdim. Bu alanda aldığım seansların ardından kolları sıvadım ve Psikolojik Kinesyoloji alanında ilerlemeye karar verdim. Yaklaşık 2 yıldır, bu sistemle birlikte bedenleri dinliyor ve sorunların kapalı kapılar ardındaki kaynaklarına ulaşmaya çalışıyorum.

Siz de bedeninizin size ne dediğini öğrenmek istiyorsanız gelin, tanışalım.
Teklif al >
4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al.