En İyi 10 Üsküdar Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 49 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Motivaspirin D.

Motivaspirin D.

Yaşam Koçu · Üsküdar, İstanbul
Uzmanlarımız: Eğitimde uluslararası akademik tecrübeye ve koçluk yetkinliğine sahip alanında yetkin uzmanlar. Yer: İstanbul Üsküdar (Merkez) Bakırköy (Şube) Kapsam: İlk uygulamamız hedef 🎯 bazlı kişisel SWOT. Çıkan raporu değerlendirip 2. Aşamaya geçiyoruz “Gamification”; bu kurguyu danışanla başbaşa verip kısa-orta-uzun vadeli bir program olarak belirliyoruz. Kısa 1 ay Orta 3 ay Uzun 6 ay ve daha uzun Seanslar haftalıktır. Online ve bizzat olarak danışana en uygun se
İsa K.

İsa K.

Yaşam Koçu · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi mezunuyum bu alanda 1 yıldır aktif çalışmaktayım. Dünyanın farklı yerlerini gözlem amaçlı seyahatlerim oldu. Buralarda bazı gönüllülük projelerine katıldım. Danışanların günlük planlamaları, akademik çalışmaları, sosyal becerilerinin geliştirilmesi ve iletişim becerileri gibi alanlarında çalışmaktayım. Danışan ve ailenin isteği doğrultusunda çalışmalarımı planlamaktayım. Görüşmek üzere.
F!k!r K.

F!k!r K.

Yaşam Koçu · Şişli, İstanbul
NLP DESTEKLİ YAŞAM KOÇLUĞU HİZMETİ VERMEKTEYİM. YAPABİLECEKLERİNİZİ KEŞFETMENİZ, NEREDEYİM, NEREYE GİDİYORUM, NİÇİN VE NASIL BU YOLDA GİTMELİYİM GİBİ SORULARINIZI BİRLİKTE CEVAPLIYORUZ. AYNI ZAMANDA KARİYER, AİLE, EĞİTİM VE KURUMSAL KOÇLUK HİZMETLERİ VERMEKTEYİM. LİSANSIM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FELSEFE BÖLÜMÜDÜR AYNI ZAMANDA İLERİ İLETİŞİM BECERİLERİ,YAŞAM KOÇLUĞU, NLP, HİPNOZ GİBİ BİR ÇOK ALANDA SERTİFİKALI EĞİTMENİM. ŞUAN PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİYİM.
Barış A.

Barış A.

Yaşam Koçu · Beyoğlu, İstanbul
Profesyonel yaşam koçuyum, adım Barış Aslan. Ofisim Karaköyde. İtü uzay mühendisliği bölümünden mezun olup, 8 sene uçak mühendisi olarak görev yaptım. Kişisel gelişim’i mesleğim yapmak 17 yaşımdan beridir aklımda ve gönlümdeydi. Koçlukta dünyanın bir numarası olarak gösterilen Anthony Robbins’in kurumu RMT’den koçluk eğitimimi başarıyla tamamladım. NLP’yi oluşturan Richard Bandler’ın çalışma grubunda bulunan Robert Dilts’dan NLP eğitimimi tamamladım. İnsanın; kendisini tanıdıkça, far
Defne U.

Defne U.

Yaşam Koçu · Şişli, İstanbul
Çalışmalar yaptınız, kitaplar okudunuz, belki meditasyon yaptınız, belki de temizleme çalışması yaptınız ama sürekli aynı şeyleri yaşıyorsunuz. Çünkü bilinçaltınızda hala o fark etmeniz gereken düşünce duruyor. Peki biz bunu nasıl değiştireceğiz? Her tekniğin kendince bir etkisi var. Zihin seviyesinde yaşanan bir sorunu zihin seviyesinde çözmeye çalışırsak, çok kısıtlı bir bakış açısında kaybolmamız büyük olasılıktır. Sorunlarımız sadece zihinde oluşmaz duygu ve düşüncelerle oluşur. Ben bu
Berker K.

Berker K.

Yaşam Koçu · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba ben nlp destekli yaşam koçluğu hizmeti veriyorum.Bir gün ila bir hafta içerisinde tamamlanabilecek işlerde ücreti sadece ve sadece hedefe ulaşıldığı zaman alıyorum.
Burçak S.

Burçak S.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Hepimiz tek tek muhteşem işler başarma potansiyeline sahibiz. Potansiyelimizi açığa çıkarmak ve iç motivasyonumuzu yüksek tutmak için de koçluk almak güzel bir yöntem. Koçluk seanslarımda danışanlarımla birliktey hayatlarında fark yaratmak istedikleri konular üzerinde çalışıyor, bu konulardaki bakış açılarını değerlendiriyor, gerekirse farklı bakış açıları getiriyoruz. Yol haritanızı birlikte belirliyor, hayatlarınızı çok daha keyifli ve farkındalıkla yaşamanıza yardımcı oluyorum.
Zuhal  O.

Zuhal O.

Yaşam Koçu · Üsküdar, İstanbul
22 yıldır farklı ünvanlar altında insanlara koçluk ve danışmanlık yapmaktayım. Önceliğim insanların iyiliğine ve mutluluğuna katkıda bulunmak oldu hep . Aynı sebeple şimdi de buradayım.
Melisa P.

Melisa P.

Yaşam Koçu · Şişli, İstanbul
Merhaba, 3 senedir Yasam Koçlugu yapmaktayım. Yaşam koçluğu, Sağlıklı yaşam koçluğu ve NLP uzmanlığında 6 sertifikam bulunmaktadır. Sağlığımız bir bütün olarak dengede olmalıdır. Hayatımızda bizi hedefe ulaştıracak olanın asıl mental sağlık olduğu bir gerçek bu nedenle Nlp teknikleriyle çalışıyorum. Kilo verme-alma, sağlıklı yaşam, ilişki koçluğu, fobiler vb. konularda hem eğlenerek hem de motivasonu ve farkındalığınızı arttırarak size gitmek istediğiniz yolda yol arkadaşı olacağım ☺️ Ayrıca bu
Sena Ç.

Sena Ç.

Yaşam Koçu · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba, Yeditepe üniversitesinden yaşam koçluğu ve ilişki koçluğu eğitimi aldım. Yaşamda ki ve ilişkideki sorunları derinlemesine ele alarak çok daha mutlu danışanlar elde edebiliyoruz. Sevgiler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Faruk K
Yaşam Koçu   27/07/2019

Oldukça tecrübeli olduğunu söylemek istiyorum. Mükemmel tespitlerde bulunarak beni tekrar ayağa kaldırdı. Mutlaka tavsiye ederim.

         
Defne Çetin
Yaşam Koçu   28/05/2019

Güleryüzlü seni senden iyi tanıyan sorunlarına nokta atışı yapan sana hissettirmeden ayna tutan ve çözümün sende olduğunu gösteren her seansta kafamdaki kendimle ilgili soru isaretlerimi cevapliyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum

         
B
Yaşam Koçu   25/03/2019

Duygu Hanım’la tanışmam tamamen tesadüfi gerçekleşti. Ama adına artık şans diyorum. Ve iyi ki kendisiyle tanışmışım. Bir danışmandan daha fazlası olduğunu gördüm. İlk seansımızı memnuniyetle geçirdikten sonra devama karar verdik.

         
Ayşe Feyza Özköylü
Yaşam Koçu   25/02/2019

Uzun zamandır adım atamadığım konularda görüşmelerden sonra adım atmaya başladım. Daha hızlı karar almamı ve harekete geçmemi sağladı.

         
Dilek Yıldız
Yaşam Koçu   25/02/2019

İçinde bulunduğum durumu dışarıdan biz gözle bakarak görmemi sağladı, Hayatımda beni fazlaca meşgul eden, asıl yapmak istediklerime odaklanmamı engelleyen, önemsiz gibi görünen işleri ortaya çıkardı. Kendim için bir yol haritası çizmeme yardımcı oldu. Teşekkürler Tayfun Saltaş, bundan sonra da yaşam koçluğuna ihtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım isim.

         
Begüm Esra Doğar
Yaşam Koçu   26/12/2018

Nurdan Hanım gerek ofisi gerek kişiliğiyle ilk andan itibaren kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Doğru yerde olduğunuzu anlamanız çok zaman almıyor . Hayatınıza dokunduğu andan itibaren de değişimi fark ediyorsunuz. İki haftada bakış açımi değiştiren güzel insan. İyi ki tanışmışız. :)

         
İzzet Karaağaçlı
Yaşam Koçu   23/12/2018

Yaşam Koçu Nurdan Reşitoğlu, içten, işini ciddiye alan, başarılı, özverili ve yetenekli bir yaşam koçu. Hizmetini tavsiye ediyorum.

         
Muammer Uysal
Yaşam Koçu   20/12/2018

Almış olduğum sonuçtan çok memnun kaldım Eray Bey e canı gönülden teşekkür ediyorum. ( terapi sonucundan Çok memnun kaldım tekrar Teșekkür eder saygılarımı sunarım.)

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz