Ecode Bilgisayar Yazılım Ve Mühendislik

Freelance Yazılımcı · 6 yıldır üye
İzmir Buca
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2011
2011 yılında kurulan ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, yazılım geliştirme ve uygulama konularında faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır. Uzman ve deneyimli yazılım ekibiyle, bilişim alanında ARGE Projeleri, yazılım üretimi, geliştirmesi ve bilgi işlem danışmanlığı hizmetlerini vermektedir.

ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik Vizyonu Yazılım teknolojilerini kullanarak firmaların tüm iş süreçlerinde verimliliklerini ve karlılıklarını arttırmak için bilgi işlem çözümleri üretmektir.

ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik Misyonu Müşterilerinin beklentilerini teknolojik yazılım çözümleriyle karşılamak, firmalar için bilgi birikimini arttırmak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Neden ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik? ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, bilgi işlem sektöründeki tecrübesi ve teknolojik bilgi birikimiyle firmaların altyapı ve iş süreçlerini geliştiren, iyileştiren ve yeniden tasarlayan yazılım çözümleri sunar. ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, teknik altyapısının gücünü konusunda uzman ve sertifikali yazılım profesyonellerinden alır. ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, teknik deneyime ve bilgiye sahip uzman personeliyle müşterilerinin vizyon ve hedeflerine yönelik teknik stratejileri belirler.

Projelerimizden Bazıları

1- BECOOL Isı,Nem,Gas & Sıvı Takip Sistemi (Kosgeb ARGE Projesi)
2- Web siteleri için 27 Modülden Oluşan EBAdminplus Asp.Net içerik yönetim yazılımı
3- Toplu Mail Gönderim Yazılımı - SenderPlus
4- Gözcü Cihaz takip yazılımı (Masaüstü & Web tabanlı yazılımı)
5- Firmaya özel yazılım lisanslama ve CRM yazılımı
6- 55 tane web sitesi
7- Teknik servis şirketleri için müşteri arızalarını takip ve yönetim sistemi
8- Bayi yönetim sistemi (Yöneticiler bayi oluşturup bayiler kendi kullanıcı bilgileri ile sisteme giriş yapıp sistem üzerinden
sipariş oluşturabiliyorlar vs.)
9- Emlakçılar için Web tabanlı Emlak Yönetim Sistemi
Teklif al >
4 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al.