Hizmet Ver
Evde Özel Eğitim

4 İstanbul Evde Özel Eğitim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 650 Evde Özel Eğitim Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İstanbul Evde Özel Eğitim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 650 Evde Özel Eğitim Öğretmeni, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 115 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 210 kişi İstanbul Evde Özel Eğitim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Evde Özel Eğitim Öğretmeni

Tuğba K. photo

Tuğba K.

02.11.2022

Evde Özel Eğitim · Bayrampaşa, İstanbul

5 yıldır devlet okulunda ve özel ders vererek bu alanda çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak otizm ve down sendrom ile çalışmakla beraber özgül öğrenme güçlüğü ve gecikmiş konuşma üzerine de tecrübem bulunmaktadır. Öğrencinin evinde ya da konumuna yakın en uygun merkezde ders verilebilir.

Sara G. photo

Sara G.

03.05.2023

Evde Özel Eğitim · Kadıköy, İstanbul

Özel Eğitim atanmış öğretmenden özel ders Daha önce birçok öğrenci ile çalışıldı

Fidan A. photo

Fidan A.

24.10.2022

Evde Özel Eğitim · Bayrampaşa, İstanbul

Merhabalar fidan öğretmen 29 yaşındayım ben ,çocuk gelişimi ön lisans ve okul öncesi öğretmenliği lisans mezunuyum,yaklaşık 9yıldır rehabilitasyon merkezınde çalışmaktayım hem okul öncesi hemde uzman özel eğitim öğretmeni olrak halen devam etmekteyim,çocukları seven onlara karşı saygı ve sevgi...

Zümrüt Ç. photo

Zümrüt Ç.

09.05.2023

Evde Özel Eğitim · Sultangazi, İstanbul

Özgul öğrenme güçlüğü Disleksi Diskalkuli Disgrafi Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu

Emrah C. photo

Emrah C.

13.03.2023

Evde Özel Eğitim · Esenyurt, İstanbul

Otizm spektrumlu bireyler, Öğrenme güçlüğü, Okuma-yazma eğitimi, zihin engelli bireyler ve Dikkkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu olan bireylere ; bireye uygun programlar hazırlanarak aile ile işbirliği içerisinde özel eğitim verilir:))

Duygu Ö. photo

Duygu Ö.

13.12.2022

Evde Özel Eğitim · Kadıköy, İstanbul

Özel eğitim öğretmenliği okuyorum. Oyun ablalığı yaptım. Down sendromlu bir çocukla çalıştım. Otizmli bir öğrenciyle duyu bütünleme dersleri aldım ve çalıştım. Çalıştığım ailelerin referansını verebilirim

İrem Y. photo

İrem Y.

20.12.2022

Evde Özel Eğitim · Güngören, İstanbul

Ben ergoterapist İrem Yağcı. 2 yıldır aktif olarak bir rehabilitasyon merkezinin erken müdahale biriminde çalışmaktayım. Tanı almış ya da tanımsız pek çok yaş grubuyla çalışıyorum. Duyu bütünleme terapisi, davranış bozuklukları, yeme bozukluğu, beslenme sorunları gibi bir çok alanda hizmet...

Yasemin K. photo

Yasemin K.

16.03.2023

Evde Özel Eğitim · Üsküdar, İstanbul

Hacettepe Üniversitesi mezunu uzman psikoloğum. 8 yıldır otizm ve özel öğrenme güçlüğü olan çocuklar ile çalışıyorum. Akademik becerilerin yanında sosyal becerilere ve dikkat çalışmalarına yöneliyorum.

Nurdan İ. photo

Nurdan İ.

07.01.2023

Evde Özel Eğitim · Bağcılar, İstanbul

Engelsiz bir yaşam ve çocuklarımızı sosyal hayata hazırlamak için yoğunlaştırılmış eğitim.

Hülya Y. photo

Hülya Y.

27.12.2022

Evde Özel Eğitim · Pendik, İstanbul

12.yılım Aile görüşmesi, ev ortamı değerlendirmesi, çocugun gelişimini değerlendirme, anne baba çocuk etkileşimini değerlendirme Bireysel eğitim programı hazırlayarak evde özel eğitim. Yol haritası ile bilimsel veriler, yöntemler ışığında çocuğun ihtiyacı olan kaliteli eğitim. ✅️otizm...

Bahar B. photo

Bahar B.

11.01.2023

Evde Özel Eğitim · Fatih, İstanbul

Meslek Lisesi çocuk gelişimi/özel eğitim çıkışlıyım. Önlisans Çocuk Gelişimi mezunuyum. Lisans Sosyal Hizmetler mezunuyum. 2012 yılından itibaren özel gereksinimli bireylerle çalıştım. Son 5 yıldır özel eğitim anaokulunda (36-78ay) otizmli bireylerle çalışıyorum.

Tuncay A. photo

Tuncay A.

31.12.2022

Evde Özel Eğitim · Beylikdüzü, İstanbul

İşitme engelliler alanında uzun süredir çalışmalar yapıyorum. Her çocuk farklı öğrenir mantığı ile öğrencilerimin kendilerine özel çalışmalar yapıyorum. Konuşma, iletişim becerileri ve akademik alanda eğitimler veriyorum.

Seval Ö. photo

Seval Ö.

04.12.2022

Evde Özel Eğitim · Üsküdar, İstanbul

İstanbul Aydın üniversitesi özel eğitim öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 3 yıldır özel çocuklarla ilgileniyorum. Tanı konulmuş öğrencilere Sosyal beceriler kazandırma, matematik öğretimi konusunda destek oluyorum. Ayrıca normal gelişim gösteren çocuklara okula takviye yapıyorum ve okuma yazmada...

Halime K. photo

Halime K.

31.12.2022

Evde Özel Eğitim · Esenyurt, İstanbul

Aileden çocuğun gelişim öyküsü dinlenerek çocuk. çocuğun ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda eğitim planı hazırlanır çocuğun gelişimini destekleyici çalışmalar yapılır ve gelişimin her basamağında aile sürece dahil edilir. Süreçte aileye ücretsiz danışmanlık hizmeti de verilir.

Hatice K. photo

Hatice K.

21.02.2023

Evde Özel Eğitim · Bakırköy, İstanbul

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü üstün başarı ile bitirdik. Dr. Osman Abalı'nin kliniği olan Neurovia Nöropsikiyatri kliğini gibi bir çok klinikte çocuk psikolojisi üzerine stajlar yaptım. Üniversite sonrasında 6 ay Finlandiya'da çocuk psikolojisi eğitimi aldım. Şimdi profesyonel olarak...

Ayşe Nur Y. photo

Ayşe Nur Y.

05.09.2022

Evde Özel Eğitim · Kağıthane, İstanbul

3 yıla yakındır özel gereksinimli çocuklarla çalışmakta, evde özel eğitim desteği vermekteyim. Çalışma alanlarım: - Riskli bebek ve çocuklar ile erken müdahale, - Gelişimsel Gecikme / Yetersizlik - Otizm, - Dil ve Konuşma Güçlüğü - Özgül öğrenme güçlüğü (Disleksi) - Down sendromu - Hafif düzey...

Enes E. photo

Enes E.

01.11.2022

Evde Özel Eğitim · Bağcılar, İstanbul

Özel Eğitim Alan Öğretmeniyim. Bursa Uludağ Üniversitesinde Lisansımı tamamladım. Neredeyse tüm engel grupları ile çalıştım. Genellikle otizmli bireyler ile çalıştım. Özel eğitime ihtiyaç duyan bireylere özel seanslar verilir.

Hanife C. photo

Hanife C.

11.11.2022

Evde Özel Eğitim · Sultanbeyli, İstanbul

Bu sistemden pek çalışmadım . genel olarak tavsiye üzerine çalıştım şuan gittiğim her çocukta fark yaratıyorum. Fark zaten çocuğun ilerlemesi .ayrıca vicdan dürüst bir kişilik özelliği de mevcut.

Cansu M. photo

Cansu M.

13.05.2023

Evde Özel Eğitim · Fatih, İstanbul

Merhaba, ben Cansu Mangüp Odyoloji bölümü lisans mezunuyum. İşitme engelli çocuklar, işitsel işlemleme bozukluğu, gecikmiş konuşma, okuma yazma gibi alanlarda çalışmaktayım.

Cemile T. photo

Cemile T.

04.04.2023

Evde Özel Eğitim · Tuzla, İstanbul

Çalıştığımız danışan grubu dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu,   işitme yetersizliği , disleksi ve gelişim geriliğidir .
Danışanımız Tanı almış yada risk grubunda da olabilir .
Aynı zamanda   Moxo , TILLS , Zeka Testleri , Gelişim testleri de yapılmaktadır .
Genel değerlendirmenin ardından...

Müjgan M. photo

Müjgan M.

31.12.2022

Evde Özel Eğitim · Sultangazi, İstanbul

Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra alan öğretmeni olarak özel gereksinimi olan çocuklarla aktif olarak çalışmaktayım. Otizm Spektrum Bozukluğu olan çocuklara ders vermekteyim. Özel eğitim alanı öğretmeniyim ve UDA...

Sinem Y. photo

Sinem Y.

20.08.2022

Evde Özel Eğitim · Ümraniye, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunuyum. (2021) Uzman Öğretici Sertifikasına sahibim. Bunların yanında Denver|| , GEÇDA, Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri, Resim Analizi, Tuvalet Alışkanlığı Eğitimi. Çalışabildiğim alanlar: Otizm,Down Sendromu,...

Muhammed K. photo

Muhammed K.

14.10.2022

Evde Özel Eğitim · Beylikdüzü, İstanbul

Özel gereksinimli bireylerin akranlarını seviyesine gelebilmesi için gerekli değerlendirmeyi yapıp, çalışmalarla performansını ilerletmek.

Buse Nur İ. photo

Buse Nur İ.

28.10.2022

Evde Özel Eğitim · Bağcılar, İstanbul

Çocuk gelişimi ve eğitimi Oyun terapisti Aba (uda) terapisti Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim vermekteyim. Önceliğim davranış problemlerini söndürmek ve sosyal etkileşimi arttırmak ☺️

Nurettin Ç. photo

Nurettin Ç.

18.02.2023

Evde Özel Eğitim · Beylikdüzü, İstanbul

Marmara üniversitesi özel eğitim mezunuyum Ayrıca Kocaeli üniversitesi Fen Bilimleri mezunuyum. Özel gereksinli öğrencilere bire bir özel ders vermekteyim. Bu bireyler akrabalarına göre daha geç öğrendikleri için mutlaka destek eğitime ihtiyaç duymaktadırlar.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Evde Özel Eğitim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İstanbul Evde Özel Eğitim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Evde Özel Eğitim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Evde Özel Eğitim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Evde Özel Eğitim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Evde Özel Eğitim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Evde Özel Eğitim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Evde Özel Eğitim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Evde Özel Eğitim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Evde Özel Eğitim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Evde Özel Eğitim fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl