En İyi 10 İstanbul Mobil Uygulama Geliştirme Firması

5 Mobil Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 309 Mobil Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Mama Games

Mama Games

Mobil Uygulama Geliştirme · Çekmeköy, İstanbul
IOS ve Android uygulamaları geliştirme alanında birçok projeyi tamamlamış, aynı zamanda oyun sektöründe hızlı adımlarla ilerleyen ekibimiz almak istediğiniz hizmeti faklı yönleriyle değerlendirip aklınızdaki son ürünü geliştirerek kullanıma uygunluk ve görsel dizayn açılarından en iyi işini en hızlı şekilde teslim etmeye odaklıdır.
De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

Mobil Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
De Marke Labs olarak mobil ve web platformlarında siz müşterilerimize tasarım , yazılım ve pazarlama desteği vermekteyiz
Ideatec Bilişim Çözümleri

Ideatec Bilişim Çözümleri

Mobil Uygulama Geliştirme · Büyükçekmece, İstanbul
2009 yılından bu yana uzman kadromuz ile bilişim, yazılım, digital signage ve teknik destek çözümleri sağlamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak belirlediğimiz ürünlerde her zaman en ileri teknolojiyi ve en kaliteli malzemelerden üretilen yenilikçi tasarımları kullanmayı kendimize ilke edindik. Amacımız, sunduğumuz her hizmet ve ürün ile birlikte, kalitemizi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve her zaman gurur duyacağımız projelere imza atmaktır.
Dio Software

Dio Software

Mobil Uygulama Geliştirme · Maltepe, İstanbul
Dio yazılım olarak yaptığımız her işte öncelikli siz girişimcilerin hayallerini dinleyip bu hayalleri özgün bir biçimde gerçeğe dönüştürmek bizim için mutluluk verici. Tasarımlarınızı uzman kadromuz ve günümüz teknolojisiyle buluşturarak projelerinizi hayata geçiriyoruz. KISACASI Türkiye yazılım sektöründe Start-upların en iyi dostu olmayı hedefliyoruz.
Özer Ö.

Özer Ö.

Mobil Uygulama Geliştirme · Maltepe, İstanbul
Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ve Mobil uygulama geliştirme alanında Kıdemli Yazılım Uzmanı olarak görev almaktayım. Sizin veya şirketinizin ihtiyaçlarına uygun mobil çözümleri, profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyorum. İstediğiniz bir projeyi Android uygulamasını kendim olmak üzere ekibimle birlikte uçtan uca tüm yazılımsal işlerinizi geliştirebiliriz. Var olan bir uygulamanızın yenilenmesi, bakımı ve ek özelliklerin eklenmesi gibi uygulamanızın güncellemelerini de profesyonelce yapmak
Sercan K.

Sercan K.

Mobil Uygulama Geliştirme · Başakşehir, İstanbul
Merhabalar ; İsteğiniz doğrultusunda sizlere iOS yazılım geliştirebilirim. Swift ve ya SwiftUI kullanarak. Ağırlık olarak tavsiyem yeni olan ve 1 yıl içerisinde aslında bütün projelerde yer alıcak olan SwiftUI dilidir.
Ozan H.

Ozan H.

Mobil Uygulama Geliştirme · Kağıthane, İstanbul
Profesyonel olarak Objective-c, Swift, JavaScript ve TypeScript programlama dilleri ile Mobil uygulama geliştirip aynı zamanda Full Stack Web Sistemlerinizi Linux Server kurulumları ile hayata geçirebilirim. Mobile ve Full Stack Web Geliştirirken Kullandığım Frame Work Araçları: React Native, ReactJs, NodeJs, Xcode ve Android Studio. İşlerinize Yardımcı Olabileceğim Server Sistemleri: Tüm Linux dağıtımları.
Yee Apps

Yee Apps

Mobil Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Gerçekleştirmek istediğiniz bir mobil uygulama fikriniz mi var? Hemen hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size uygun fırsatlar ile hayalinizdeki mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.
Umut A.

Umut A.

Mobil Uygulama Geliştirme · Kağıthane, İstanbul
Yaklaşık 5 yıldır Android uygulamalar geliştiriyorum. Akıllı saat ve bluetooth teknolojileri ile ilgili projeler hazırlamış olup beacon ile ilgili güzel arge çalışmaları yaptık. Git, jira, android architecture components, dependency injection, mvvm, rxjava ve restful servisler konusunda deneyimlerimin olduğunu belirtmek isterim. IOS geçmişim olmakla birlikte uzun bir süre lead ios developer olarak görev yaptım.
Yusuf Y.

Yusuf Y.

Mobil Uygulama Geliştirme · Ümraniye, İstanbul
Migu.me ekibi olarak 2010 yılından bu yana mobil teknolojiler ve web teknolojileri üzerine geliştirme hizmetleri vermekteyiz. 2014 yılından itibaren müşterilerine ve çözüm ortaklarının müşterilerine eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. Migu.me ekibi Türkiye’nin lider firmalarına eğitim, danışmanlık ve geliştirme hizmeti vermiş ve vermeye devam etmektedir. Migu.me 2016 yılından itibaren ekibin büyümesiyle ve çözüm ortakları ile beraber UI/UX tasarımları konusunda hizmet vermeye
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cansu Demiryurek
Mobil Uygulama   15/10/2019

Çağatay Beyden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Söz verdiği sürede projeyi eksiz bir şekilde teslim etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Mobil Uygulama   23/09/2019

Ertuğrul bey ile çalışmak gerçekten çok doğru bir karar, zaman, disiplin ve kalite anlamında çok özenli, farklı projelerde tekrar çalışacağımizi umuruyorum.

         
Nilüfer Kolhan
Mobil Uygulama   02/08/2019

GERCEKTEN İYİ İŞ CIKARDINIZ. ZATEN YORUMLARI OKUYUP CARBONCODE TECHNOLOGYDE KARAR KILMISTIM. VE YANILMADIM. YAPILAN YORUMLARIN GERCEKTEN UYGULAMA YAPTIRANLARA YOL GÖSTERDİGİ GERCEGİNİ ATLAMAYIN. UYGULAMA YATIRACAKLARIN MUTLAKA FİRMALARIN YORUMLARINA GÖZ ATMASINI TAVSİYE EDERİM.

         
Tolga Doğan
Mobil Uygulama   21/03/2019

iOS, Android, Website ve Admin Panelinden oluşan bu kapsamlı projede, mükemmel hizmetleri için CarbonCode Technology şirketine çok teşekkür ederim. Yazılım satın alma konusundaki çekincelerimi tamamen ortadan kaldırdılar.

         
Mert İnan
Mobil Uygulama   21/01/2019

10 numara 5 yıldız.. Sırf ofisinizdeki kurabiyeleri yemek için bile tekrar gelebilirim :) Carboncode Technology e bayıldım. Yine gelicem :)

Mobil Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz