En İyi 10 İstanbul Mobil Yazılımcı

5 Mobil Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 432 Mobil Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Alperen Eymen Özcan

Alperen Eymen Özcan

Mobil Uygulama Geliştirme · Şişli, İstanbul
Madyes Bilişim tüm platformlarda uyumlu Web & Mobil & Masaüstü Yazılım ve Tasarım hizmetlerini değerli müşterilerine sunar.
Mustafa Yavuz

Mustafa Yavuz

Mobil Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Yetkinliklerim: - Native Java/Kotlin dillerinde yazmaktayım. Yeni projelerde tavsiyem ve isteğim kotlin ile yazılmasıdır. - Web servisleri, REST API, JSON gibi konularda bilgi ve deneyim sahibiyim. - MVVM modelinde bilgi ve deneyim sahibi olup MVC, MVP gibi modellerde bilgi sahibiyim. Projelerde MVVM kullanmaktayım. - Scrum metodolojisi hakkında bilgi ve deneyim sahibiyim.
De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

De Marke Labs Teknoloji Yazılım Ltd Şti

Mobil Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
De Marke Labs olarak mobil ve web platformlarında siz müşterilerimize tasarım , yazılım ve pazarlama desteği vermekteyiz
Erkan AFACAN

Erkan AFACAN

Mobil Uygulama Geliştirme · Şişli, İstanbul
Üç yıldan uzun bir süredir perakende sektöründen savunma sanayiine kadar farklı sektörler için mobil uygulama geliştirmekteyim. Mobil platform ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler bulmak için buradayım.
Dio Software

Dio Software

Mobil Uygulama Geliştirme · Maltepe, İstanbul
Dio yazılım olarak yaptığımız her işte öncelikli siz girişimcilerin hayallerini dinleyip bu hayalleri özgün bir biçimde gerçeğe dönüştürmek bizim için mutluluk verici. Tasarımlarınızı uzman kadromuz ve günümüz teknolojisiyle buluşturarak projelerinizi hayata geçiriyoruz. KISACASI Türkiye yazılım sektöründe Start-upların en iyi dostu olmayı hedefliyoruz.
Dijitaladam Yazılım Teknolojileri

Dijitaladam Yazılım Teknolojileri

Mobil Uygulama Geliştirme · Şişli, İstanbul
Dijitaladam olarak, kurumsal düzeyde planladığınız projelerinizi size özel tasarım ve yazılım hizmetlerimiz ile sıfırdan oluşturarak, sürdürülebilirlik ve sorunsuz hizmet anlayışı ile tüm testleri yapılmış şekilde kullanıma hazır olarak teslim etmekteyiz.
People Park

People Park

Mobil Uygulama Geliştirme · Büyükçekmece, İstanbul
Başarılı projeler üretmek. Her sabah güne insanların kullanacağı, hayat döngüsüne değer katacak uygulamalar üretme hedefiyle başlıyoruz. Uygulamalarımız 150'den fazla ülkede kullanılıyor. PeoplePark, uygulama platformlarında bulunan son teknoloji ürünleri ile milyonlarca akıllı telefon kullanıcısına ulaşan, hızla büyüyen, mobil odaklı bir şirkettir; App Store, Google Play ve Windows Mağazası. Genç ve dinamik ekibimiz ile kullanıcılarımızın sosyalleşmelerine ve boş zamanlarını sanal bir dünyad
Dijital Sanatlar

Dijital Sanatlar

Mobil Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Dijital Sanatlar sizleri mobile taşıyor. Uygun fiyatla. ilk 6 ay teknik destek. tasarım geliştirme destegi. ios a giriş garantili. mutlaka fiyatlarımızı öğrenin.
Ahmet Gör

Ahmet Gör

Mobil Uygulama Geliştirme · Bakırköy, İstanbul
Hybrid araçlar ile mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlıyorum. Portföyüm için iletişime geçebilirsiniz.
Yusuf Nadaroğlu

Yusuf Nadaroğlu

Mobil Uygulama Geliştirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul
2 senedir mobil uygulama alanında kendimi geliştirmekteyim. Daha önce bir çok projede bulundum.Hem Anroid hem de IOS cihazlar için uygulama yazabilirim. Flutter ile yazdığım uygulamalardan birisi "Gezi Rehberim" Google Play Store'da bulunmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ender Yigit
Mobil Uygulama   12/07/2020

İsteğimiz olan projeyi anlaşarak işe başladık. Projemiz başarılı şekilde sonuçlanarak tarafımıza teslim edildi. Oldukça memnunuz. Yazılım işinde analitik ve ileriye dönük bakış açıları olan, aradığınızda sürekli cevap ve destek alabileceğiniz, işlerine ve müşterilerine karşı oldukça saygılı yaklaşan bir anlayışına sahipler. Kesinlikle başka projelerimizde çalışmayı hedefliyoruz. Tavsiye ederiz. Saygılarımla. Ender YİĞİT

         
Fatih Aksoy
Mobil Uygulama   17/05/2020

Güvenilir ve bilgili yazılımcı. 1 haftada işi teslim etti. Uygulamaların yayına alınmasında destek oldu. İş sürecinde iletişimimiz hızlı ve sonuç odaklıydı. Tavsiye ederim, kendisiyle çalışmalarımız devam edecektir.

         
Cansu Demiryurek
Mobil Uygulama   15/10/2019

Çağatay Beyden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Söz verdiği sürede projeyi eksiz bir şekilde teslim etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Mobil Uygulama   23/09/2019

Ertuğrul bey ile çalışmak gerçekten çok doğru bir karar, zaman, disiplin ve kalite anlamında çok özenli, farklı projelerde tekrar çalışacağımizi umuruyorum.

         
Nilüfer Kolhan
Mobil Uygulama   02/08/2019

GERCEKTEN İYİ İŞ CIKARDINIZ. ZATEN YORUMLARI OKUYUP CARBONCODE TECHNOLOGYDE KARAR KILMISTIM. VE YANILMADIM. YAPILAN YORUMLARIN GERCEKTEN UYGULAMA YAPTIRANLARA YOL GÖSTERDİGİ GERCEGİNİ ATLAMAYIN. UYGULAMA YATIRACAKLARIN MUTLAKA FİRMALARIN YORUMLARINA GÖZ ATMASINI TAVSİYE EDERİM.

         
Tolga Doğan
Mobil Uygulama   21/03/2019

iOS, Android, Website ve Admin Panelinden oluşan bu kapsamlı projede, mükemmel hizmetleri için CarbonCode Technology şirketine çok teşekkür ederim. Yazılım satın alma konusundaki çekincelerimi tamamen ortadan kaldırdılar.

         
Mert İnan
Mobil Uygulama   21/01/2019

10 numara 5 yıldız.. Sırf ofisinizdeki kurabiyeleri yemek için bile tekrar gelebilirim :) Carboncode Technology e bayıldım. Yine gelicem :)

Mobil Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz