En İyi 10 İstanbul Havadan Drone Çekimi | Armut

En İyi 10 İstanbul Havadan Drone Çekimi

4 Havadan Drone Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 279 Havadan Drone Çekimi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aytac E.

Aytac E.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Maltepe, İstanbul
IHA1 Pilotu olarak; Havadan görüntüleme konusunda profesyonel hizmet veriyorum. Referans listemi güçlendirmek adına fiyatları uygun tutuyorum. Instagram ( enginaytac ) hesabımdan çalışmalarıma bakabilirsiniz. HD, Full HD, 2,7K ve 4K kalitesinde, Evlilik Teklifi, Organizasyon, Fabrika Tanıtımı, Güneş enerji Panelleri , Tanıtım Filmi, Film Çekimi, Dizi Çekimi ve benzeri bir çok konuda hizmet vermekteyim.
Aros F.

Aros F.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Üsküdar, İstanbul
Sinema ve dizi sektöründe 15 seneyi aşkın hizmet veren ekibimiz ile birlikte , sizlere görsel dünyanızı yansıtmak adına hizmet vermeye hazırız . Teknolojiyi yakın takip eden bizler , dünyada hizmete sunulan gerek havadan görüntüleme araçları gerek kamera sistemleri ile sektöre en üst ekipmanlar ve profesyonel ekip ile hizmet veriyor , sinema dizi ve tv sektöründede çalışmalarımıza devam etmekteyiz . Dünya ticaretinin artık tamamen görsel ve internet ortamında kurumsal firmalara yer açtığı
Tugay D.

Tugay D.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Sancaktepe, İstanbul
4k Havadan video çekimi, ve Fotoğraf çekimi araç, evlilik teklifi, dış çekimi, özel gün vs. çekimleri yapılır.
Kaan K.

Kaan K.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel olarak 2012 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyim. Aynı zamanda resmi olarak Türkiye’nin ilk drone eğitmeni ve antrenörüyüm. Kapalı alan, rüzgar, denizin üstünde ya da dar alan farketmeksizin tüm zorlayıcı yerlerde hizmet verebilirim. Verdiğim hizmetler; havadan ve karadan görüntüleme hizmetleri, action çekim, film-dizi-reklam-tanıtım çekimleri, fuar organizasyonları, spor etkinlikleri, kurumsal çekim
Burhan Fatih M.

Burhan Fatih M.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Kadıköy, İstanbul
25 kilograma kadar olan insansız hava araçlarını kullanabilme lisansına yani İHA-1 sertifikasına sahibim. profesyonel çekim hizmeti konusunda tecrübeliyim. Önemli anılarınızı ölümsüzleştirebilir emlak otel ilçe tanıtımlarınızı gerçekleştirebilir, markalaşma ve tanıtım sürecinize katkıda bulunabilirim. 4K ve 1080p kalitesindeki video çekimlerinizi kurgu ve montaj çalışması ile isteğinize uygun hale getirebilirim.
Yürüyen K.

Yürüyen K.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Kartal, İstanbul
Havadan ve yerden video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. www.yuruyenkamera.com dan örnek çekimlere bakabilirsiniz.
Can Bahadır C.

Can Bahadır C.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Kadıköy, İstanbul
DJI Mavic Pro ve tüm ekipmanları hazır bir şekilde kusursuz 4K çözünürlükte düğün, tanıtım vs. fotoğraf, video çekimleri yapılır ve kaliteli montaj kurgusu yapılarak sizlere sunulur.
Ali Osman  K.

Ali Osman K.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Başakşehir, İstanbul
Birçok kurumsal sosyal medya, televizyon, etkinlik mecralarında drone ile profesyonel video ve fotoğraf çekimi yapmaktayım.
Cengiz  C.

Cengiz C.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Kadıköy, İstanbul
2010 yılından beri havadan video ve foyoğrak çekimi konusunda deneyime sahibim. Bu zaman içerisinde sayısız reklam filmi, dizi film ve sinema filmi setlerinde operatörlük yaptım. Havadan görüntüleme sadece drone uçurmaktan ibaret değildir. Operatörün iyi bir resim bilgisine de sahip olmasını gerektirir. Umarım çalışma fırsatımız olur. Farkı görünce anlayacaksınız.Oldukça geniş ve çeşitli bir drone parkına sahibim.
Süleyman D.

Süleyman D.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Beykoz, İstanbul
Dji mavic pro droneumuzla 7 km menzil ile 4k cekim kalitesiyle yanınızdayız.ayrıca dji drone tamirimizde mevcuttur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eyüp Külahsız
Havadan Drone Çekimi   24/11/2018

Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Tavsiyeleri sayesinde güzel bir iş çıkardık. Fiyat konusunda drone kullanmadığımız için 50,00TL ücret ödedim.

         
Şeyma ERGÜN
Havadan Drone Çekimi   15/11/2018

Güleryüz ve profesyonellikleri ile şahane bir iş çıkardılar. Hem birlikte çalışma fırsatı bulduk hem de çok eğlendik. Teşekkürler.

         
Gukimus Film
Havadan Drone Çekimi   31/10/2018

Cihan Bey işinin ehli bir profesyonel, kendisiyle gerçekleştirdiğimiz drone çekiminden çok memnun kaldık, sonraki işlerimizde de tekrardan kendisiyle çalışmayı çok isteriz, herkese tavsiye ediyoruz

         
Ahmed Muharrem
Havadan Drone Çekimi   31/10/2018
gallery thumbnail

Çok dürüst bir çalışma tarzları var. Kesinlikle öneriyorum, ne istediğimizi anlayan, Tecrübeli, hızlı bir ekip. ve verilen emeğe göre fiyatları iyi bence. Tekrar teşekkür ederim Açıkbeyaz ekibine. Başka zamanda tekrar tercih edeceğim.

         
Havadan Drone Çekimi   09/10/2018

A dan Z ye herşeyle ilgilenen bir ekip. Bütün gün biz ve can dostlarımızın nazlarını cektiler. Harika işler çıktı başta Ihsan bey olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkürler.

         
Elif Kalburcu
Havadan Drone Çekimi   25/09/2018

Berkan Bey gerçekten çok profesyonel bir video klip hazırladı bizlere. Efendiliği ve emeklerinden dolayı kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Mutlaka tercih etmelisiniz

         
Melih Bahri
Havadan Drone Çekimi   07/08/2018

Fotoğraf, video, çekim konusunda oldukça başarılı. İşini hakkıyla ve düzgün yapan nadir insanlardan. Her şey için teşekkürler...

         
Harun Deniz
Havadan Drone Çekimi   30/07/2018

Gercekten cok saygı deger bir kişilik her seyimizle ilgilendi ellerine sağlık. Verdigim üçreti hakkıyla helaliyle kazanan birisi.

Havadan Drone Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz