En İyi 10 İstanbul Havadan Drone Çekimi | Armut

En İyi 10 İstanbul Havadan Drone Çekimi

4 Havadan Drone Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 252 Havadan Drone Çekimi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aros F.

Aros F.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Üsküdar, İstanbul
Fabrika,otel,davet organizasyon vs işlerinizde gerek drone gerek kamera video çekimleriniz 15 senelik tv sinema tecrübesi ile çekilir. ister fotoğraf isterseniz video çekimleriniz , ham yada montajlı şekilde teslim edilir.
Yürüyen K.

Yürüyen K.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Kartal, İstanbul
Havadan ve yerden video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. www.yuruyenkamera.com dan örnek çekimlere bakabilirsiniz.
Burhan Fatih M.

Burhan Fatih M.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bahçelievler, İstanbul
25 kilograma kadar olan insansız hava araçlarını kullanabilme lisansına yani İHA-1 sertifikasına sahibim. profesyonel çekim hizmeti konusunda tecrübeliyim. Önemli anılarınızı ölümsüzleştirebilir emlak otel ilçe tanıtımlarınızı gerçekleştirebilir, markalaşma ve tanıtım sürecinize katkıda bulunabilirim. 4K ve 1080p kalitesindeki video çekimlerinizi kurgu ve montaj çalışması ile isteğinize uygun hale getirebilirim.
Tarkan E.

Tarkan E.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Ataşehir, İstanbul
Çekimlerde 4K çekim yapabilen Phantom 4 kullanmaktayım. instagram.com/tarkanergin adresinde yaptığım işleri görebilirsiniz.
Ali Osman  K.

Ali Osman K.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Başakşehir, İstanbul
Birçok kurumsal sosyal medya, televizyon, etkinlik mecralarında drone ile profesyonel video ve fotoğraf çekimi yapmaktayım.
Kaan K.

Kaan K.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel olarak 2012 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyim. Aynı zamanda resmi olarak Türkiye’nin ilk drone eğitmeni ve antrenörüyüm. Kapalı alan, rüzgar, denizin üstünde ya da dar alan farketmeksizin tüm zorlayıcı yerlerde hizmet verebilirim. Verdiğim hizmetler; havadan ve karadan görüntüleme hizmetleri, action çekim, film-dizi-reklam-tanıtım çekimleri, fuar organizasyonları, spor etkinlikleri, kurumsal çekim
Can Bahadır C.

Can Bahadır C.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Kadıköy, İstanbul
DJI Mavic Pro ve tüm ekipmanları hazır bir şekilde kusursuz 4K çözünürlükte düğün, tanıtım vs. fotoğraf, video çekimleri yapılır ve kaliteli montaj kurgusu yapılarak sizlere sunulur.
Ismail B.

Ismail B.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Beyoğlu, İstanbul
Yıllar içinde pek çok ortamda kullanılan havadan görüntüleme araçları ile 5 yıldır uğraşmaktayım. DJI Inspire 1 ve Pro cihazlarım ile hizmet vermekteyim. tanıtım, reklam, klip, sinema filmi gibi işlerde rahat çalışma imkanı ile hizmet vermekteyim. 1993 yılından beri kameralar ve 2004 den beri jimmyjib ile olan tecrübelerimi, helikopter ile görüntülem işlerimde değerlendirmekteyim. müşterilerimden aldığım dönüşler, diğer helikopterciler ile aramdaki farkın bu olduğu yönünde. helikopter, kamera,
Power Medya

Power Medya

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Şişli, İstanbul
Havadan ve yerden çekimler yapılır. isteğe göre montaj hizmetide verilir. işin niteliğine göre fiyat verilir.
Süleyman D.

Süleyman D.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Beykoz, İstanbul
dji mavic pro droneumuzla 7 km menzil ile 4k cekim kalitesiyle yanınızdayız.ayrıca dji drone tamirimizde mevcuttur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ozcan Tosun
Havadan Drone Çekimi   19/10/2018

Bu en ozel gunumuzde , oyle guzel bir hizmet aldik ki ne kadar tesekkur etsek az Ellerinize saglik Kanal Medya / Askin Bey

         
Havadan Drone Çekimi   09/10/2018

A dan Z ye herşeyle ilgilenen bir ekip. Bütün gün biz ve can dostlarımızın nazlarını cektiler. Harika işler çıktı başta Ihsan bey olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkürler.

         
Elif Kalburcu
Havadan Drone Çekimi   25/09/2018

Berkan Bey gerçekten çok profesyonel bir video klip hazırladı bizlere. Efendiliği ve emeklerinden dolayı kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Mutlaka tercih etmelisiniz

         
Melih Bahri
Havadan Drone Çekimi   07/08/2018

Fotoğraf, video, çekim konusunda oldukça başarılı. İşini hakkıyla ve düzgün yapan nadir insanlardan. Her şey için teşekkürler...

         
Harun Deniz
Havadan Drone Çekimi   30/07/2018

Gercekten cok saygı deger bir kişilik her seyimizle ilgilendi ellerine sağlık. Verdigim üçreti hakkıyla helaliyle kazanan birisi.

         
Asli Erdemir
Havadan Drone Çekimi   23/07/2018

Fiyata göre çok kaliteli bir hizmet aldık. İşi konusunda çok profesyonel. Üstelik çekimi gerçekleştirdikten sonra da çok ilgili ve tüm detaylara hakimdi. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. Muhteşem bir iş çıkardı :)

Havadan Drone Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz