En İyi 10 İstanbul Mimari Maket Yapım Firması | Armut

En İyi 10 İstanbul Mimari Maket Yapım Firması

4 Mimari Maket Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 453 Mimari Maket Yapım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Delta Maket Mimari Maket Atölyesi

Delta Maket Mimari Maket Atölyesi

Mimari Maket Yapımı · Güngören, İstanbul
Delta Maket, İstanbul Avrupa da can yakmayan fiyatlarla en kaliteli işi sunmak hedefiiyle dayanıklı malzemelerle CNC ve lazer kesim destekli uzun ömürlü maketler üretmektedir. www.deltamaket.com
Furkan G.

Furkan G.

Mimari Maket Yapımı · Pendik, İstanbul
4 YILDIR HOBİ OLARAK UGRAŞTIGIM MİMARİ MAKET KONUSUNDA PROFESYONEL Bİ ŞEKİLDE DEVAM EDİYORUM AUTOCAD PROGRAMI ÜZERİNDE ÇİZİMİNİ YAPTIGIM SKETCHUP İLE MİMARİ GÖRSELLEŞTİRMESİNİ,CNC ROUTER & 3D PLOTTER İLE KESİMİNİ YAPIYORUM.
Maketronik

Maketronik

Mimari Maket Yapımı · Sultanbeyli, İstanbul
Maketronik kurulduğu günden bugüne kadar kaliteyi ve teknolojiyi ön planda tutmuş dünya standartlarının üzerinde maket üretmeyi kendine hedef edinmiş tamamı konusunda uzman ekiple liderlik basamaklarını hızla tırmanan köklü bir firmadır. Bünyesinde mimar, elektronik mühendisi, cnc ve lazer operatörleri, grafik tasarımcıları, 3d animatörleri barındıran maketronik müşterilerine iyiyi değil en iyiyi üretmeyi hedefleyen mimari maket ve animasyon firmasıdır.
Bronze Tasarım Modelleme V.

Bronze Tasarım Modelleme V.

Mimari Maket Yapımı · Şişli, İstanbul
Teknik Proje haline getirilmiş Endüstriyel ve Mimari tasarımlarınızı ölçek oranlarına sadık kalarak yüksek hassasiyetiyle üretmekteyiz. Bronze Tasarım Modelleme ve Prototip Atolyesi
Maket Ciniz

Maket Ciniz

Mimari Maket Yapımı · Sarıyer, İstanbul
Görselliğin ve boyutlu düşünmenin en ön planda olduğu günümüzde bize üç boyutlu görme şansı veren maketlerin, modellerin, illüstrasyonların önemi de çok arttı. Bizler bir grup tasarımcı olarak 3 boyutlu görmek veya göstermek istediğiniz her şeyi size en canlı hali ile göstermek için kolları sıvadık. Bu konudaki dünya trenlerini yakından takip ediyor ve en yeni tekniklerle kullanıyoruz. Bilgi birikimimizle sizlerin projelerine değer katmak için yanınızdayız.
Notus Görselleştirme

Notus Görselleştirme

Mimari Maket Yapımı · Sultanbeyli, İstanbul
Notus Görselleştirme, çok sayıda ulusal ve uluslararası mimarlık ödülleri almış bir mimarlık ofisinin görselleştirme ürünlerini gerçekleştiren kreatif ekibin adıdır. Sektörde astronomik rakamlarla çalışan meslektaşlarının aksine gerçekçi fiyat aralığı ve kesin çözümlerle çalışılır. Ürün teslim süreleri oldukça kısadır ve kullanıcı gizliliği oldukça kesindir.
Hacer Y.

Hacer Y.

Mimari Maket Yapımı · Başakşehir, İstanbul
Selam ben Hacer, Mimarım. Maketler benim özel ilgi alanım. Titiz dikkatli ve keyifle çalışıyorum. Henüz tam profesyonel maketlerle ilgilenemiyorum. Öğrenci maketleri, küçük ölçek proje maketleri üzerinde çalışıyorum. Çok uygun fiyatlı maketler için bize uılaşın.
Sakine T.

Sakine T.

Mimari Maket Yapımı · Pendik, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Mimari Proje Maket ve Modelleme yaptırmak isteyen kişi ve kurumlara ücret karşılığı maket ve modelleme yaparım.
Furkan Y.

Furkan Y.

Mimari Maket Yapımı · Ataşehir, İstanbul
Uzun süre 40 yıllık bir maket ustasının yanına çalıştım.Onun yanında edindiğim tecrübeyi artık kullanıyorum.Ve kendi çapımda ufak işler alarak kendimi geliştiriyorum.
Hasan  C.

Hasan C.

Mimari Maket Yapımı · Kağıthane, İstanbul
Sizin istekleriniz doğrultusunda uzman ekibimiz ile uygun fiyatlı öğrenci maketleri yapıyoruz. İstediğiniz malzemeye ve şekle göre arazi ve proje maketi yapıyoruz. Kısa sürede teslim (İstanbul)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mimari Maket   10/07/2017

Avrasya Maket, Söylediği tarihte işi muhteşem kaliteli şekilde teslim etti, İşin yapımı sırasında her anından bizi fotoğrafla ve telefonla bilgilendirdi. Yapım sırasında verdiği üretken fikirleri ile verdiğimiz çizimden cok daha iyi bir maket yaptıkları için Avrasya Makete cok tesekkur ederiz. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. Söz verdiği gün teslim etti!

         
Tayfun Özer
Mimari Maket   04/11/2015

tamamlamış olduğumuz projenin mühendislik çalışması çok başarılı oldu. göstermiş olduğun özverili çalışma için çok teşekkür ederim.

Mimari Maket hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz