5 Mimari Maket Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.173 Mimari Maket Yapım Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Mimari Maket Yapım Firması

Bronze Tasarım Modelleme V.

Bronze Tasarım Modelleme V.

Teknik Proje haline getirilmiş Endüstriyel ve Mimari tasarımlarınızı ölçek oranlarına sadık kalarak yüksek hassasiyetiyle üretmekteyiz. Bronze Tasarım Modelleme ve Prototip Atolyesi
Delta Maket Mimari Maket Atölyesi

Delta Maket Mimari Maket Atölyesi

Delta Maket, İstanbul Avrupa da can yakmayan fiyatlarla en kaliteli işi sunmak hedefiiyle dayanıklı malzemelerle CNC ve lazer kesim destekli uzun ömürlü maketler üretmektedir. www.deltamaket.com
İrem Sare T.

İrem Sare T.

3d Boyutlu Tasarım Mimari Statik Makine Projeleri Anahtar Teslim Metraj ve Hakediş İşleri İş Programı İnşaat İşleri Fiyatlandırma
Hakkı Agah  G.

Hakkı Agah G.

Selamlar,Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2019 yılı mezunuyum.2 yıl mimari maket atölyesi deneyimim vardır.Her ölçekte ve her detayda konut,peyzaj,öğrenci maketlerinize yardımcı olabilirim.
Mustafa Gökhan B.

Mustafa Gökhan B.

Mimar, autocad,revit,lumion,photoshop,sketchup,rhino programlarına hakim. Proje, çizim, teknik çizim vb. konularda yardımcı olabilecek bir çalışan.
Tümay G.

Tümay G.

Mimari maket porejelerimizde aslına en uygun görsellikte üretmek , alanında uzaman, dinamik,kaliteli ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunarak en verimli ve en uygun fiyat garantisi veriyoruz.
Onur K.

Onur K.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Heykel Bölümü nde yüksek lisans yapmaktayım. Mimarlık, Peyzaj mimarlığı ve Heykel bölümü öğrencilerine proje derslerine destek için kendi atölyemde ister sizin de katılımınızla, ister siz olmadan maket yapmaktayım.
Rasim Giray  U.

Rasim Giray U.

Full renkli 3D printerlarımız ile sizlere daha kalite,hızlı ve hesaplı maket seçenekleri sunuyoruz. Bize sormadan teklif almadan karar vermeyin.
Lejant Maket

Lejant Maket

Projelerinizin makete dönüştürülmesi çeşitli yazılımlarla oluşturduğunuz tasarımlarınızın tarafımızdan yeniden düzenlenerek maket yapımına hazır hale getirilmesiyle başlar. Sonrasında maketin parçaları ince işçilikle montajlanmakta ve sonsuz renk seçeneğindeki boyalar ile boyanmaktadır. İstenmişse ışıklandırma için elektronik sistem yapılmaktadır. Sonrasında maket araziside imal edilerek peyzaj süslemeleri yapıldıktan sonra çalışma son halini almaktadır. Çalışmalar bir ahşap tabla üzerine oturt
Emre A.

Emre A.

3 D modelleme, mimari çizim, maket, sunum hazırlama, photoshop ile renklendirme yapıyoruz. 7 ayrı otel projesinde grup çalışmasında dahil oldum ve halen olmaktayım. 5 yıllık deneğimiz ile hizmet vermeye hazırız.
MURAT D.

MURAT D.

Merhaba.Uzun yıllar modern, tarihi, antik bina köprüş,nesne ,boyut -ebat- kısıtlaması olmaksızın plastik pleksi glas demir ahşap, kalker,cam gibi çok farklı yapı malzemeleri kullanarak maketleri yaptım. Göreceli olarak pisaya fiyatlarına göre daha uygun ücretler karşılığı iş yapmaktayım.yoğunluk,boyut ve zaman kısıtlaması olmaksızın her türlü projenizin yapımına adayım. Esneklik; fiyatlandırma projenin zihinsel ve maddi olarak sonuçlandırılması aşamalarının tamamın da uygulandığım tem
Özcan T.

Özcan T.

Tecrübemi, çevremi, hayallerimi, Antalya da yaşıyanlarla paylaşmak istiyorum. Bunun için inşaat maketçiliğinde profesyönel olmak için çalışıyorum.
Bomba Mimarlık

Bomba Mimarlık

1993 yılından beri mimari maket konusunda profesyonel hizmet vermekteyim. www.maketci.net sitemizden detaylı bilgi alabilir ve doğrudan fiyat teklifi alabilirsiniz.
Burcu Pelin A.

Burcu Pelin A.

Profesyonel olarak 5 yıldır seramik, ahşap ve reçine gibi malzemeler ile minyatür objeler tasarlamaktayım. İsteğe bağlı olarak ölçeklendirme ile her obje veya mekanın minyatürü ve maketini yapabilirim.
3d Maket

3d Maket

2010 yılından itibaren maket sektöründe teknolojinin lokomotifi olma yolunda ilerlediğimiz, sürekli gelişmeyi hedefleyen vizyonumuzla, 3D Maketolarak, dijital ortamlarda tamamladığımız projelerinizi Cnc İşleme , Laser Kesme ve 3d Printing yöntemleriyle, profesyonel ekibimizle hazırlayarak sizlere sunmaktayız. 2 adet atölyemiz ve diğer şehirlerdeki ofislerimizle, sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Maket işinde vazgeçemediğimiz ilkelerimiz ise Müşteri Memnuniyeti , Kali
Beğenilir Mimari Maket

Beğenilir Mimari Maket

Beğenilir Mimari Maket sürekli büyüyen,gelişen,araştıran,teknolojik imkanları el becerisiyle buluşturup kalitesine güvenen,zamanında teslimat ve uygun fiyat garantisiyle çekirge caddesindeki 500 m2 lik atölyesinde 7 kişiden oluşan uzman ekibiyle hizmet veren bir mimari maket firmasıdır.
Mostar Maket

Mostar Maket

“hayallerinize estetik dokunuş” Son teknoloji 3D Printerlarımızla projelerinizi maketlerimize tüm gerçekliğiyle yansıtıyoruz. İnşaat sektöründe ve Mimari Tasarımlarınızda pazarlamaya yönelik Bursa daki yenilikçi ekibimizle hizmetinizdeyiz. Bizi tercih edin projelerinizde çözüm ortağı olalım.
Sakine T.

Sakine T.

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Mimari Proje Maket ve Modelleme yaptırmak isteyen kişi ve kurumlara ücret karşılığı maket ve modelleme yaparım.
Maket Ciniz

Maket Ciniz

Görselliğin ve boyutlu düşünmenin en ön planda olduğu günümüzde bize üç boyutlu görme şansı veren maketlerin, modellerin, illüstrasyonların önemi de çok arttı. Bizler bir grup tasarımcı olarak 3 boyutlu görmek veya göstermek istediğiniz her şeyi size en canlı hali ile göstermek için kolları sıvadık. Bu konudaki dünya trenlerini yakından takip ediyor ve en yeni tekniklerle kullanıyoruz. Bilgi birikimimizle sizlerin projelerine değer katmak için yanınızdayız.
Kemal K.

Kemal K.

Her türlü projelendirme işleri yapılır.Betonarme Proje+Mimari Proje ve 3D Görselleştirme.Kişiye özel tasarımlar ve uygulama işleri
Fatma A.

Fatma A.

Merhaba ben sizin mimari işlerinizin maket uygulamasını yapabilirim fiyatlandırma proje m2, ölçek ve detaylara göre verilecekdir.
Cem Berke U.

Cem Berke U.

6 kişilik ekibimizle Çanakkale de mimari maket hizmeti vermekteyiz, projelerinizi istediğiniz ölçekte maketlere çevirebiliriz.
Arı Mimari Maket

Arı Mimari Maket

Firmamız Tecrübeli Mimarlar ve Endüstriyel Tasarımcılardan Oluşmaktadır. 8 kişiden oluşan ekibimiz ; Mimari Maket, Prototip Maket, Endüstriyel Maket, interaktif Maket ve Kesit Maketi gibi 3D Modelleme Alanında Profesyonel Çözümler Sunmaktadır.
Maketronik

Maketronik

Maketronik kurulduğu günden bugüne kadar kaliteyi ve teknolojiyi ön planda tutmuş dünya standartlarının üzerinde maket üretmeyi kendine hedef edinmiş tamamı konusunda uzman ekiple liderlik basamaklarını hızla tırmanan köklü bir firmadır. Bünyesinde mimar, elektronik mühendisi, cnc ve lazer operatörleri, grafik tasarımcıları, 3d animatörleri barındıran maketronik müşterilerine iyiyi değil en iyiyi üretmeyi hedefleyen mimari maket ve animasyon firmasıdır.
Ulu M.

Ulu M.

“ULU MAKET, mimari maket, model, prototip ve sanatsal ürünler yapımı konusundaki 20 senelik tecrübesini, hayal ile gerçek arasındaki sınırda sanat ve teknolojiyle birleştiriyor”
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mimari Maket   10/07/2017

Avrasya Maket, Söylediği tarihte işi muhteşem kaliteli şekilde teslim etti, İşin yapımı sırasında her anından bizi fotoğrafla ve telefonla bilgilendirdi. Yapım sırasında verdiği üretken fikirleri ile verdiğimiz çizimden cok daha iyi bir maket yaptıkları için Avrasya Makete cok tesekkur ederiz. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. Söz verdiği gün teslim etti!

         
Tayfun Özer
Mimari Maket   04/11/2015

tamamlamış olduğumuz projenin mühendislik çalışması çok başarılı oldu. göstermiş olduğun özverili çalışma için çok teşekkür ederim.

Mimari Maket hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz