Hizmet Ver
Sanat Tarihi Dersi

4 İstanbul Sanat Tarihi Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 89 Sanat Tarihi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İstanbul Sanat Tarihi Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 89 Sanat Tarihi Öğretmeni, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 24 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 86 kişi İstanbul Sanat Tarihi Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Sanat Tarihi Öğretmeni

Kemal Ç. photo

Kemal Ç.

08.10.2022

Sanat Tarihi Dersi · Beyoğlu, İstanbul

ENG/ Hiya; I'm a freelance 3D artist mainly specialized in architecture visualization and simulation. I am experienced in interior and exterior design and visualization, proficient in 3d Max and Sketchup for modeling and rendering with different render engines ( Lumion and Vray), Autocad for...

Muruvvet T. photo

Muruvvet T.

05.01.2022

Sanat Tarihi Dersi · Beşiktaş, İstanbul

Türk Sanat Tarihi, Osmanlı Donemi ve Cumhuriyet Donemi, Minyatürden resim, heykel ve mimari gelişmeyi karşılaştırmalı olarak anlatım. Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi- Görsel Sanatlar-Resim Bölümü. YTÜ. Sanat Yönetimi Bölümü-Sanat Tarihi, Öğretim görevlisi idi....

Gül Beste M. photo

Gül Beste M.

23.04.2021

Sanat Tarihi Dersi · Maltepe, İstanbul

Merhabalar, lisans oyunculuk bölümünü birincilikle tamamladım ve reji üzerine yüksek lisansa hazırlanıyorum. Oyunculuk tarihi, dans(Salon Dansları, Halk Dansları, Latin Dansları), sanat tarihi, diksiyon, oyun analizi, tiyatro tarihi, dramaturgi ve tiyatro yönetmenliği alanlarında eğitim veriyorum....

Bade Y. photo

Bade Y.

12.10.2020

Sanat Tarihi Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Hacettepe üniversitesi sanat tarihi bölümünde son dönem öğrencisiyim. Tüm zorunlu derslerimi tamamladım ve 2 staj bitirdim.

Duygu Ş. photo

Duygu Ş.

29.05.2022

Sanat Tarihi Dersi · Sancaktepe, İstanbul

Adım Duygu , Hacettepe Üniversitesi'nde Sanat Tarihi okuyorum .Küçük arkadaşlarıma bu konuda eğlenceli bir şekilde sanat öğretmek isiyorum.Dersler online olacak .

Lara L. photo

Lara L.

17.04.2017

Sanat Tarihi Dersi · Kadıköy, İstanbul

Beyoğlu İtalyan Lisesi Bilgi Üniversitesi, Sanat Yönetimi (Lisans) Università Ca Foscari Venezia, Kültür ve Sanat İşletme ve Ekonomisi (Yüksek Lisans) mezunundan özel İtalyanca ve Sanat Tarihi dersleri.

Deniz Y. photo

Deniz Y.

24.07.2018

Sanat Tarihi Dersi · Üsküdar, İstanbul

Yillar boyunca guzel sanatlar alaninda cesitli kurslara gittim ve suan da Fransa da Sanat Tarihi lisansi yapmaktayim.

Ercan E. photo

Ercan E.

26.04.2018

Sanat Tarihi Dersi · Fatih, İstanbul

Uludağ Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunuyum. Özel ders butik terzilik gibidir. Muhatabımın seviyesini iyi analiz ederek, konuları cazip ve anlaşılır dilde anlattığımdan öğrencilerimin gelişimini gözlemlemek beni her zaman manen de tatmin etmiştir.

Osman A. photo

Osman A.

12.03.2020

Sanat Tarihi Dersi · Şişli, İstanbul

Sanat Tarihi, resim, heykel, mimarlık, kültür tarihi Dönemler akımlar sanatçılar modern sanat Sanat Tarihi bölümünü birincilikle bitirdim batı sanatının gelişimi ve beden sanatı alanında tezim var araştırmalar devam ediyor

Yağmur H. photo

Yağmur H.

28.09.2018

Sanat Tarihi Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Sanat yazarlığı yapmaktayım. Yazılarım Artfulliving, unlimited, gazeteduvar gibi web sitelerinde ve çeşitli dergilerde yayımlanmaktadır. Sanat tarihi derslerini kronolojiyle kısıtlı ve sözlük okur gibi değil de sanatın zihnini anlamaya ve bu çerçevedeki bir sistemle öğrenmek isterseniz bana...

İlhan A. photo

İlhan A.

12.04.2018

Sanat Tarihi Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Sanat tarihi alanında öğrenmek isteyenlere özel ders verebilirim. Mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi, sanat tarihi mezunuyum.

Elif Y. photo

Elif Y.

29.11.2019

Sanat Tarihi Dersi · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Lise ve üniversitede güzel sanatlar mezunu olmam sebebiyle çok küçük yaşlardan beri hem teorik hem pratik olarak sanatın içindeyim. Eğer sanat tarihiyle ilgiliyseniz size yardımcı olmaktan ve sanat tarihine birlikte yolculuk yapmaktan mutluluk duyarım. Her hafta farklı bir dönemi...

Işıl B. photo

Işıl B.

06.10.2022

Sanat Tarihi Dersi · Maltepe, İstanbul

İstanbul universitesi sanat tarihi bolumu mezunuyum. Ayrica Pedagojik formasyonum da mevcuttur. Sanat tarihinin onde gelen sanatcilarini onlarin hayatlarini ve eserlerini ve bununla birlikte temel sanat akimlarini onlarin icinde bulunduklari donemi ve cografyayi birlikte keyifli bir dersle...

İpeksu K. photo

İpeksu K.

16.03.2023

Sanat Tarihi Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi Sanat Tasarım Yönetimi Lisanslıyım. Sanat Kültür Yönetimi Yüksek Lisansı yapıyorum. Alanım ve bilgim dahilinde başka konularda da eğitim verebilirim.

Doğuşhan Ç. photo

Doğuşhan Ç.

17.04.2021

Sanat Tarihi Dersi · Eyüp, İstanbul

Sanat tarihi okudum ve ihtiyacınız olan temel sanat tarihi eğitiminizi verebilirim

Ilayda Ö. photo

Ilayda Ö.

01.03.2022

Sanat Tarihi Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Merhaba ben İlayda. Mimar Sinan Güzel Sanat Üniversitesi'nde Sanat Tarihi okuyorum. Okuduğum bölümü çok seviyorum ve özellikle insanlara anlatmak onlarında bilmesini istiyorum. Öğrendiklerim ve okuduklarım kadarıyla genel Sanat tarihi dersi vereceğim. sevgiler.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Sanat Tarihi Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İstanbul Sanat Tarihi Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sanat Tarihi Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sanat Tarihi Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sanat Tarihi Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sanat Tarihi Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sanat Tarihi Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sanat Tarihi Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sanat Tarihi Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Sanat Tarihi Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Sanat Tarihi Dersi fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 7200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl