Hizmet Ver
Cafe İç Mimar

6 İstanbul Kadıköy Cafe İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 250 Cafe İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Cafe İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 250 Cafe İç Mimarı, Kadıköy içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,9 puan, Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kadıköy içinde yazılan 501 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 269 kişi Kadıköy Cafe İç Mimar için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Kadıköy İstanbul Cafe İç Mimarı

Ahmet K. photo

Ahmet K.

04.04.2024

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Yaklaşık 10 yıldır çeşitli firmaların bünyesinde çalıştıktan sonra edindiğim deneyimleri müşterilerin hizmetine sunmayı amaç edinen bir tasarımcıyım.

Md_design_studio Mihriye D. photo

Md_design_studio Mihriye D.

03.10.2022

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

MD. İç Mimarlık Ofisi, küçük ayrıntıların yarattığı mükemmelliği yaşamanız için, tasarım, iç mimarlık ve peyzaj disiplinlerindeki uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. MD. İç Mimarlık ekibi olarak mekan insan arasındaki ilişkiyi doğru kurmak, mekanların içindeki hikayeyi ortaya çıkarmak...

Asaf Yusuf Y. photo

Asaf Yusuf Y.

25.07.2022

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, Ben Asaf Yusuf. Restorasyon ve İç mimarlık mezunuyum. Aktif olarak alanında uzman ekibim ile beraber iç mimari işler yürütmekteyim. Bu kapsamda 3 Boyutlu Gerçekçi Görseller, İç mimari Teknik Uygulama Projeleri, Aydınlatma Danışmanlığı, Tadilat projeleri, Mobilya Tasarımları gibi...

Öykü Ö. photo

Öykü Ö.

18.02.2022

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 3.sınıf iç mimarlık öğrencisiyim. İleri düzey autocad çizimleri yapabilirim. 3ds max ile modelleme ve vray ile render alabilirim. Diğer dersler için gereken ödevleri de içeriğine göre alabilirim.

Sesart M. photo

Sesart M.

07.11.2022

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Biz 3 kişilik bir ekibiz ve mimarız. Yaklaşık 1,5 yıldır bu işleri yapmaktayız. Mezun olduktan sonra bir inşaat firmasında çalışarak sektöre giriş yapmış bulunmaktayız. Her zaman müşterilerimizin istekleri, zevkleri doğrultusunda hareket ederek, en işlevli olabilecek şekilde sizlere en...

HB Mimarlık Hizmetleri B. photo

HB Mimarlık Hizmetleri B.

05.11.2021

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Uygulama projeleri, 3D modelleme, logo dizaynı, grafik dizayn ,tasarım danışmanlığı, iç mekan proje çalışmaları gibi birçok alanda hizmet veriyorum.

Petek Mimarlık photo

Petek Mimarlık

02.12.2019

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Hizmet istenen mekanlar için işlevsel , estetik ve ekonomik çözümler buluyoruz. 26 yıllık tecrübemiz ile işletmelerde popüler ve kazançlı mekan tasarlayıp uyguluyoruz. Birçok önemli marka ile çalışıyor ve geliştiriyoıruz.,sizde bu avantajlardan faydalanmak isterseniz iletişime geçin sizin içinde...

Seyedalı K. photo

Seyedalı K.

18.10.2020

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Ben Dr. Ali KAMAR, Londrada Güzel Sanatlar Üniveristesi ve Türkiyede Yıldız Teknik üniversitesinden mimar olarak mezunm. 20 Yıllık İç Mimari tecrübelerimi sizinle paylaşmak isterim, Ofis, Ev, Mağaza v.s alanlarınızı baştan canlandırmaya hazırsanız bizimle iletişime geçin.

Mert A. photo

Mert A.

24.09.2018

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Kültür Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2016 yılında derece ile mezun oldum. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda profesyonel İç Mimarlık hizmeti verip deneyimler kazandıktan sonra bireysel olarak yurt içi ve yurt dışında anahtar teslim projeler yaptım. 3D çizim, uygulama,...

Recep G. photo

Recep G.

25.08.2022

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

GENÇ İNŞAAT VE MİMARLIK ŞİRKETİ OLARAK GÜVEN , YAPI VE KONFORU BİR ARADA SUNUYORUZ

Abidin A. photo

Abidin A.

18.05.2022

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

İç mekan tasarım mezunuyum autocad sketchup ve 3ds max ileri seviye 3 boyutlu ev tasarımları ve renderler yapabiliyorum. Kendi mobilya imalatımız var. Mutfak,banyo ve tadilat işleri yapıyorum.

Emre Y. photo

Emre Y.

01.02.2022

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, Daire, villa, cafe , mağaza vb. birçok alanda mekan tasarımı, çizimi ve modellemesi hakkında hizmet veriyorum. Öncelikli tercihim çizim ve modelleme fakat bunlara ek olarak anahtar teslim proje de yapıyorum

Esin Nur G. photo

Esin Nur G.

04.04.2022

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Mimari ruhsat ve uygulama projeleri ile beraber iç mimari proje tasarım ve uygulama aşamalarını gerçekleştirmekteyiz. Müşterimiz ve diğer tüm disiplinlerle birlikte talebe uygun ve zamanlamaya uygun işler yapmak en büyük hedefimizdir.

Ömer Faruk A. photo

Ömer Faruk A.

04.04.2023

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Tecrübelerim doğrultusunda hızlı ve güvenilir bir hizmet için bana ulaşmanızı bekliyorum.

Ömer K. photo

Ömer K.

25.02.2024

Cafe İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar iyi çalışmalar bizler restoranlar için anahtar teslim projeler yapmaktayız detaylı bilgi için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz .

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Cafe İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Cafe İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Cafe İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Cafe İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Cafe İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Cafe İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Cafe İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Cafe İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Cafe İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Cafe İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Cafe İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 6.000 TL ile 500.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl