En İyi 10 Kadıköy Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 111 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Burçak S.

Burçak S.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Hepimiz tek tek muhteşem işler başarma potansiyeline sahibiz. Potansiyelimizi açığa çıkarmak ve iç motivasyonumuzu yüksek tutmak için de koçluk almak güzel bir yöntem. Koçluk seanslarımda danışanlarımla birliktey hayatlarında fark yaratmak istedikleri konular üzerinde çalışıyor, bu konulardaki bakış açılarını değerlendiriyor, gerekirse farklı bakış açıları getiriyoruz. Yol haritanızı birlikte belirliyor, hayatlarınızı çok daha keyifli ve farkındalıkla yaşamanıza yardımcı oluyorum.
Motivaspirin D.

Motivaspirin D.

Yaşam Koçu · Üsküdar, İstanbul
Uzmanlarımız: Eğitimde uluslararası akademik tecrübeye ve koçluk yetkinliğine sahip alanında yetkin uzmanlar. Yer: İstanbul Üsküdar (Merkez) Bakırköy (Şube) Kapsam: İlk uygulamamız hedef 🎯 bazlı kişisel SWOT. Çıkan raporu değerlendirip 2. Aşamaya geçiyoruz “Gamification”; bu kurguyu danışanla başbaşa verip kısa-orta-uzun vadeli bir program olarak belirliyoruz. Kısa 1 ay Orta 3 ay Uzun 6 ay ve daha uzun Seanslar haftalıktır. Online ve bizzat olarak danışana en uygun se
Barış A.

Barış A.

Yaşam Koçu · Beyoğlu, İstanbul
Profesyonel yaşam koçuyum, adım Barış Aslan. Ofisim Karaköyde. İtü uzay mühendisliği bölümünden mezun olup, 8 sene uçak mühendisi olarak görev yaptım. Kişisel gelişim’i mesleğim yapmak 17 yaşımdan beridir aklımda ve gönlümdeydi. Koçlukta dünyanın bir numarası olarak gösterilen Anthony Robbins’in kurumu RMT’den koçluk eğitimimi başarıyla tamamladım. NLP’yi oluşturan Richard Bandler’ın çalışma grubunda bulunan Robert Dilts’dan NLP eğitimimi tamamladım. İnsanın; kendisini tanıdıkça, far
F!k!r K.

F!k!r K.

Yaşam Koçu · Şişli, İstanbul
NLP DESTEKLİ YAŞAM KOÇLUĞU HİZMETİ VERMEKTEYİM. YAPABİLECEKLERİNİZİ KEŞFETMENİZ, NEREDEYİM, NEREYE GİDİYORUM, NİÇİN VE NASIL BU YOLDA GİTMELİYİM GİBİ SORULARINIZI BİRLİKTE CEVAPLIYORUZ. AYNI ZAMANDA KARİYER, AİLE, EĞİTİM VE KURUMSAL KOÇLUK HİZMETLERİ VERMEKTEYİM. LİSANSIM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FELSEFE BÖLÜMÜDÜR AYNI ZAMANDA İLERİ İLETİŞİM BECERİLERİ,YAŞAM KOÇLUĞU, NLP, HİPNOZ GİBİ BİR ÇOK ALANDA SERTİFİKALI EĞİTMENİM. ŞUAN PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİYİM.
Bir Adım At Biradimat

Bir Adım At Biradimat

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
5 yıldır 2 terapist yaşam koçları ile hizmet vermekteyiz. Artık size hizmet etmeyen, değiştirmek istediğiniz yaşam şeklinizin, takıntılarınızın, bir türlü geçmeyen korkularınızın farkında mısınız? Meslek seçiminizi nasıl yapacağınıza karar veremediniz mi? Kariyerinizde nasıl ilerleyeceğinizi bilemiyor musunuz? Yöneticiyim ama lider olamadım, düşünceniz var mı? Sizi kazanmaktan alıkoyan nedenleri bulup dönüşümünü gerçekleştirmeye hazır mısınız? ICF üyeliği ile daha da güçlenen yaşam koçlu
Defne U.

Defne U.

Yaşam Koçu · Şişli, İstanbul
Çalışmalar yaptınız, kitaplar okudunuz, belki meditasyon yaptınız, belki de temizleme çalışması yaptınız ama sürekli aynı şeyleri yaşıyorsunuz. Çünkü bilinçaltınızda hala o fark etmeniz gereken düşünce duruyor. Peki biz bunu nasıl değiştireceğiz? Her tekniğin kendince bir etkisi var. Zihin seviyesinde yaşanan bir sorunu zihin seviyesinde çözmeye çalışırsak, çok kısıtlı bir bakış açısında kaybolmamız büyük olasılıktır. Sorunlarımız sadece zihinde oluşmaz duygu ve düşüncelerle oluşur. Ben bu
Abdurrahman K.

Abdurrahman K.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
İhtiyaçlarımız sınırsız ama imkanlarımız sınırlı. Hepimiz bu dünya da maddi manevî müreffeh bir hayat isteriz. Lâkin aynı anda aile, iş, hedefler, ilişkiler, türlü sıkıntılar, hastalıklar, arkadaşlar, kariyer ve sayamadığımız bir çok faaliyeti aynı anda yapmak zorunda kalıyoruz. Bazı işlerimizi hızlıca yapmak için her zaman bir bilene gidiyoruz. İşte biz de tam olarak yaşama dair birçok konuda sizlerin yanında olmaya talibiz. Yaşam Koçunuz olarak yükünüzü hafifletmeye hazırız. Sevgi ve saygı i
Sevil C.

Sevil C.

Yaşam Koçu · Ataşehir, İstanbul
Uygun fiyat imkanı ile birlikte başlangıç paketleriyle fazla kilolarınızdan kurtulmak istermisiniz? Aynı imkanlar ile birlikte kilo alımına da yardımcı oluyoruz. Bir telefon kadar yakınız.
Berker K.

Berker K.

Yaşam Koçu · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba ben nlp destekli yaşam koçluğu hizmeti veriyorum.Bir gün ila bir hafta içerisinde tamamlanabilecek işlerde ücreti sadece ve sadece hedefe ulaşıldığı zaman alıyorum.
Dilek K.

Dilek K.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel Yaşam Koçu Kişisel gelişim, kararsızlık, hep aynı olayların başa gelmesi, ilerleyememe, sürekli mutsuzluk hissi yaşama , kilo verme, bağımlıklıklardan kurtulma, ilişkilerdeki sorunlar, öğrenci koçluğu, motivasyon , kurumsal koçluk gibi dahada uzayıp giden yaşama dair aşılmak istenen ne varsa beraber çözülebilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Faruk K
Yaşam Koçu   27/07/2019

Oldukça tecrübeli olduğunu söylemek istiyorum. Mükemmel tespitlerde bulunarak beni tekrar ayağa kaldırdı. Mutlaka tavsiye ederim.

         
Fatma Kaya
Yaşam Koçu   20/03/2019

İnternette araştırarak kendisini seçtim. Çok da doğru bir karar vermişim. Online olabilir dediğinde önce tuhaf geldi ancak online in rahatlığı da ayrıca süpermiş. Erkenden ve kolayca yapabildik. Seanstan çıkarken büyük bir rahatlama içindeydim.

         
Beste Danışmaz
Yaşam Koçu   16/03/2019

İlk görüşmemiz olmasına rağmen kendi adıma gayet faydalı geçtiğini düşünmekteyim. Kendisi ile çalışmaya memnuniyetle devam edeceğim. Ozan bey işinin ehli bir yaşam koçu.

         
Seçil Renkler
Yaşam Koçu   16/03/2019

Ozan Bey ile yeni çalışmaya başladık fakat, isine bagliligi, insana verdigi deger hemen hissediliyor. Henuz 2 gorusme sagladik, 2 gorusmede insanin dunyaya bakisi degisir mi? Evet degisiyormus.. cok tesekkurler yeniden

         
Esin Orac
Yaşam Koçu   28/02/2019

Gerçekten alaninda çok profesyonel. Kişiye yaklaşımı çok sıcakkanli. Bana çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldım.

         
Ayşe Feyza Özköylü
Yaşam Koçu   25/02/2019

Uzun zamandır adım atamadığım konularda görüşmelerden sonra adım atmaya başladım. Daha hızlı karar almamı ve harekete geçmemi sağladı.

         
Yaşam Koçu   04/02/2019

Tesadüf diye bir şey yok hayatta. Ne yapmalıyım diye hayatımı nasıl yaşanabilir hale getirmeliyim diye düşünürken çıktı karşıma Nurdan Hanım. Daha yolun çok başındayım ama onun harika desteğiyle çok iyi gidiyor her şey. İlgisi ve desteğiyle size başka bir pencere açacak güzel insan.

         
Semih Sercan Akıncı
Yaşam Koçu   22/01/2019

tanisip memnun kalmamaniz imkansiz ilk gorusmeden memnun ayrildim bi sonraki gorusme de ise daha da memnun ayrilicam o hissi verdi bana yeni basladik bu uzun yolda bana destek cikip yanimda duracaginin hissini de hissettirdi simdiden butun hersey icin tesekkurler pinar hanim .

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz