En İyi 10 Kadıköy Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 99 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Buse S.

Buse S.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
KAPILARIN ARDINDA NE VAR? Hepimizin bildiği bir gerçek var: Yaşadığımız sorunların kökenlerini bilmezsek, onları çözemeyiz. Ancak çoğumuz, sorunlarımızın çözümünü bilinç seviyesinde aradığımız için, bilinçaltının derinliklerinde gömülü olan köklere ulaşamıyoruz. Daha anne karnındayken her deneyimi kaydetmeye başlayan bilinçaltı, hatırladığımız ya da hatırlamadığımız her şeyi kapalı kapıların ardında saklıyor. Bize düşense bu kapıları açmak. Çünkü, bilinç seviyesindeki rahatsızlıklarımıza ve
Sadün D.

Sadün D.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Kendi olaylarının çocuğu olmak ve kendine bir doğum daha yaratmak mümkün. 40 yıllık gezegen ömrü ve Arçelik AŞ de 11 yıllık kurumsal iş tecrübesi şimdi koçluk hizmetiyle devam ediyor. İlk seans tanışma seansıdır ve ücretsizdir.
Zeren Ç.

Zeren Ç.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Adım Zeren Çobanoğlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. 5 Yıl Özel sektörde İnsan Kaynakları kariyerimin ardından Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu Eğitimi ni tamamladım. Ayrıca İlişki Koçluğu konusunda uzmanlaştım. Şu an aktif olarak free-lance koçluk ve NLP hizmeti sunmaktayım. İlgilenmeniz durumunda koçluk hizmeti sunmaktan mutluluk duyarım.
Murat  G.

Murat G.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Merhaba özellikle forum sitemiz ve çevremizdeki insanlardan bize gelen talepleri değerlendirdiğimizde aşağıdaki belirttiğimiz konular için sizlere Rovalin Vip danışmanlık paketi hazırladık. Rovalin Vip paketimiz ilk 15 gün ücretsiz olup, hizmetin devam etmesini dileyen üyelerimiz konu başlığı altına yorum ekleyerek veya mail ile bizlere ulaşabilirler. Rovalin Vip hizmet paketimizin talep görmesi durumunda elimizden geldiğince yeni talepleri değerlendireceğiz. 1-) İlaçlar ile ilgili
İsa K.

İsa K.

Yaşam Koçu · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi mezunuyum bu alanda 1 yıldır aktif çalışmaktayım. Dünyanın farklı yerlerini gözlem amaçlı seyahatlerim oldu. Buralarda bazı gönüllülük projelerine katıldım. Danışanların günlük planlamaları, akademik çalışmaları, sosyal becerilerinin geliştirilmesi ve iletişim becerileri gibi alanlarında çalışmaktayım. Danışan ve ailenin isteği doğrultusunda çalışmalarımı planlamaktayım. Görüşmek üzere.
Arcan U.

Arcan U.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
"Istanbul Bilgi Üniversitesi" ve "University of Portsmount" İşletme- İktisat Bölümleri mezunuyum. İstanbul Universitesi MBA Yükseklisans eğitimimi aldıktan sonra iş yaşamına atıldım. Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu ve PINAIG NLP PRACTITIONER sertifikalarına sahibim. Hayatınzda çözemediğiniz sorunlarınız mı var ? Çıkmazlar ve kararsızlıklar size umutsuzluk mu veriyor ? Danışmaktan veya paylaşmaktan korkuyor veya çekiniyor musunuz ? Çözümlerinizin dışarıda değil kendi içindizde olduğu ger
Laika  B.

Laika B.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Hayatınızın sahibi sizsiniz. Her insan tam ve bütündür, ancak bazen yolumuzu bulmak için birilerine yol sormamız gerekir. Koçluk ilişkisi bir yolculuktur; kendinizi., gerçekten istediğiniz ve istemediğiniz şeyleri., sadece aklınızdaki siz veya opsiyonları değil, olası tüm opsiyon ve tam potansiyelinizi keşfettiğiniz bir yolculuk. İzin verin bu yolculukta size eşlik edeyim, gerçek sizi beraber keşfedelim. Yaşam Koçu olarak seanslarımız sırasında sizinle birlikte yürüyeceğim. Sorduğum sorularl
SERKAN D.

SERKAN D.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Şu anda bu yazıyı okuyorsan, birşeyleri değiştirmek istiyorsun. Ne istediğinin farkına varmak, sadece kendi potansiyelini, becerilerini kullanarak, kendi çizdiğin yolda yürümek istiyorsan sana yol arkadaşı olabilirim.
Murat D.

Murat D.

Yaşam Koçu · Üsküdar, İstanbul
Özgün bir metodoloji ile, beden-akıl-ruh boyutlarında entegre bir şekilde rehberlik ve eğitim veriyorum. Multi-Dimensional Navigation [MDN] metodu, örneğin, kilo verirken dil öğrenmenizi ve aynı zamanda bir sanat dalı icra etmenizi aynı süreç içinde sağlayor. Böylece üç farklı alandaki gelişiminiz farklı kuruluş, uzman veya metotlarla değil, bütüncül bir yaklaşımla tek bir uzmanla mümkün oluyor. Bir kaç örnek uygulama alanı: - Zayıflama, nefes teknikleri, aktif spor, savunma teknikleri, soğu
Leyla S.

Leyla S.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
I am an Erickson Certified Professional Coach and Social Entrepreneur with more than 6 years of experience in HR (Career Advising, Recruitment, Training, and Coaching) in startups, public and private sectors. Startup, kamu ve özel sektörlerde İK da (Kariyer Danışmanlığı, İşe Alma, Eğitim ve Koçluk) 6 yıldan fazla deneyime sahip bir Erickson Sertifikalı Profesyonel Koç ve Sosyal Girişimciyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Halil Ak
Yaşam Koçu   14/06/2019

İşini severek yapıyor bu sayede de motivasyonu size yansıyor, çok ilgili kendisine çok teşekkür ediyorum. Sevgiler

         
ERCAN YILMAZ
Yaşam Koçu   18/05/2019

Duygu hanım la yapmış olduğum danışmanlık hayatıma çok olumlu yansıdı. Kendisi konusunda uzman bu işle ilgili profesyonel eğitimler almış çok iyi bir danışman.

         
Elif S.
Yaşam Koçu   29/04/2019

Nurdan Hanım’la arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İyi ki tanışmışım hayatımda en önemli kararlardan birini verdiğimi şuan anlıyorum yorum yazmak bile yetersiz kalıyorbenim için.. İlişki koçluğu üzerine çok başarılı..Eşimle ilişkim öyle farklı bir boyutta ki neden bu kadar geç kaldığımı sorguladım. Hayat beklemeye değmez. Cesaretinizi toplayın ve kendinize izin verin Nurdan Hanım’la görüşmeniz en kaliteli doğru adres olucaktır. Ona çok teşekkürlerimi kucak dolu sevgimi iletiyorum ..

         
Esin Orac
Yaşam Koçu   28/02/2019

Gerçekten alaninda çok profesyonel. Kişiye yaklaşımı çok sıcakkanli. Bana çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldım.

         
Fikri Aydoğdu
Yaşam Koçu   22/01/2019

Bir arkadaşımdan duyduğum Özgür Bey i Armut.com da görünce teklif istedim; hızlı yanıt verdi, kendisiyle koçluk hakkında detaylı bir görüşme yaptık. Koçluk hakkında detaylı, samimi bilgiler verdi. Ertesi sabah ilk seansımızı yaptık. İlk görüşmeden son derece tatmin olmuş ayrıldım. Özgür Bey in anlattıklarımı dinlerkenki dikkati ve sorularıyla beni daha önce fark etmediğim bir bakış açısına ulaştırması beni çok etkiledi. Görüşmelerimiz devam edecek. Hem Özgür Bey e hem Armut.com a teşekkürler.

         
Hüseyin Bilgin
Yaşam Koçu   26/12/2018

Eray beye çok teşekkür ediyorum, iş hayatımda yaşadığım sorunları sıkıntıları konuştuk. Farklı bakış açıları gelistirmemde bana yardımcı oldu. Kısa süreli hedeflerimi beliledim hızlı bir şekilde ilerlemenin yollarını artık biliyorum.

         
Begüm Esra Doğar
Yaşam Koçu   26/12/2018

Nurdan Hanım gerek ofisi gerek kişiliğiyle ilk andan itibaren kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Doğru yerde olduğunuzu anlamanız çok zaman almıyor . Hayatınıza dokunduğu andan itibaren de değişimi fark ediyorsunuz. İki haftada bakış açımi değiştiren güzel insan. İyi ki tanışmışız. :)

         
İzzet Karaağaçlı
Yaşam Koçu   23/12/2018

Yaşam Koçu Nurdan Reşitoğlu, içten, işini ciddiye alan, başarılı, özverili ve yetenekli bir yaşam koçu. Hizmetini tavsiye ediyorum.

Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz