En İyi 10 Kadıköy Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy bölgesinde 61 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nurem Wellbeing

Nurem Wellbeing

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Yaşam Koçu, Bütünsel Dönüşüm Danışmanı, Yoga Eğitmeni ve Bilgisayar Mühendisi. Sağlıklı ve Pozitif Yaşam Hayatın her alanında dengeye ve mutluluğa ulaşmak için; Yeniden yaşamaya başlamak için; Pozitif Düşün,Hareket Et , İyi Beslen,Hayallerinin Peşinden Git ve Daima Gülümse… Hayatınızı yeniden tasarlayın, kontrolü elinize alın, farkedin ve hayattan zevk alın. Kendi yolunuzu keşfederken, orada ilerlerken destek ve yol arkadaşı olmak için, kişiliğinizin daha özgür, daha etkin, daha baş
Kübra Y.

Kübra Y.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Her şey fark etmekle başlar. Bu arayışa girdiysen kendinle yüzleşmeye hazırsın demektir. Kim olduğunu, kim olmak istediğini, gerçekten hayatın neresinde durmak istediğini ve oraya olan mesafeni keşfedelim mi birlikte? Profesyonel Yaşam Koçuyum, İlişkiler Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu üzerine uzmanlıklarım var. Yaşam Koçluğu Eğitimim ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu), Uzmanlık Eğitimlerim AC (Association for Coaching) onaylıdır. Seansları, kararlaştıracağımız orta noktalarda yapmayı tercih
Azer Ö.

Azer Ö.

Yaşam Koçu · Beşiktaş, İstanbul
Hayatınızın özgürlüğe açılan kapısında çilingir olarak yanınızdayım. İCF onaylı İD COACHING İNTERNATİONAL dan Akredite koçluk eğitimi aldım. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ mezunuyum.21 yıllık bankacılık tecrübesi ile bankada hizmet içi eğitimler verdim. Artık hayallerinize giden yolda birlikte yürüyeceğiz.
Mualla A.

Mualla A.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
İstanbul radyo sanatçılığı yaptım. İnsanların yaşamlarına dokunmak ve onları mutlu görmek benim yaşam şeklim ve yaşam amacımdır.
Gözde A.

Gözde A.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, Koç Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Ardından, Sola Unitas da ICF onaylı koçluk eğitimi aldım. 5 yıldır koçluk yapıyorum. Bunun haricinde, pazarlama alanında kurumsal firmalar ve ajanslarda 10 yıllık profesyonel tecrübem var, 40 ın üzerinde markaya hizmet verdim, yüzlerce müşteri ve üst düzey ile çalıştım, küçük ve büyük birçok ekip yönettim. Özellikle iş hayatında iletişim, dijital çağda doğru şirket kültürü oluşturmak, insan ilişkileri, ikili ve romantik ilişkiler ve bir
Lutfiye L.

Lutfiye L.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
On yedi senedir profosyonel olarak Yaşam Koçu olarak hizmet vermekteyim. Başarı her zaman sizindir. Içinizde mevcut gücün kesfedilmesi,yaşama uyarlanması ve farkına varilmasına, basariniza destek vermekteyim.
Barış A.

Barış A.

Yaşam Koçu · Beyoğlu, İstanbul
Profesyonel yaşam koçuyum, adım Barış Aslan. Ofisim Karaköyde. İtü uzay mühendisliği bölümünden mezun olup, 8 sene uçak mühendisi olarak görev yaptım. Kişisel gelişim’i mesleğim yapmak 17 yaşımdan beridir aklımda ve gönlümdeydi. Koçlukta dünyanın bir numarası olarak gösterilen Anthony Robbins’in kurumu RMT’den koçluk eğitimimi başarıyla tamamladım. NLP’yi oluşturan Richard Bandler’ın çalışma grubunda bulunan Robert Dilts’dan NLP eğitimimi tamamladım. Bazen soruyorlar, hangi konularda koçluk
Marjinal Akademi

Marjinal Akademi

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Büşra Ç.

Büşra Ç.

Yaşam Koçu · Üsküdar, İstanbul
2015 yılından ADLER den aldığım eğitimle birlikte başladığım yolculuğuma hiç ara vermeden 3 yıldır aktif olarak devam ediyorum. Ayrıca ICF in düzenlediği gönüllülük projelerinde de destek vererek son olarak TGEV eğitimcileriyle çalıştım.
Dr. Selnur Okudan Ve Özkan Okudan

Dr. Selnur Okudan Ve Özkan Okudan

Yaşam Koçu · Bakırköy, İstanbul
Profesyonel yaşam koçuyum, adım Özkan Okudan. Ofisim Bakırköy de. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimlerimden sonra başladığım mesleğimde işletme müdürlüğüne kadar yükselmiştim ancak değerlerime uygun olmayan bir meslek seçtiğim için yıpranmıştım ve sonunda ağır hastalıklar atlattım. Kendi içime döndüğümde yaşam amacımı keşfetmiştim; yaşam amacım başka hayatlara DEĞER KATMAKTI. Profosyonel merkezlerden koçluk, nlp, eğitimcinin ğitimi, mentorluk eğitimleri aldıktan sonra yaşam amacımı ge
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ceren Saraç
Yaşam Koçu   11/06/2018

Serpil Hanım siz çok başarılı yaşam koçu sunuz.. İlişkimiz de sorunlarımız vardı neredeyse bitmek üzereydi sizinle burada tanışıp ilk seansımızda bizi tekrar birbirimize aşık etmeyi basardığınız için size sonsuz teşekkür ederiz. Sizi çok seviyoruz ve hep bizimle kalın.

         
Gülten Kırmızı
Yaşam Koçu   09/06/2018

Cem bey, güleryüzünüz, içtenliğiniz, sabırla dinlediğiniz için çok teşekkür ederim. Sizinle konuştuktan sonra pekçok şey yerli yerine oturdu zihnimde ve kendime biraz haksızlık yaptığımı ve aslında sandığımdan daha güçlü olduğumu gösterdiniz bana. Sizi tanıdığıma ve hayatıma girmiş olmanıza ne kadar memnunum bilseniz.

         
NERGİS TOKELLİ
Yaşam Koçu   17/05/2018

Yaklaşımı, bakış açısı, hedef doğrultusunda önerileri çok profesyonelce. Beni çok etkiledi. Müthiş. Bu sitede böyle bir şirketle karşılaştığım için çok mutlu oldum. Harika.

         
Fatma Lap
Yaşam Koçu   13/05/2018

Aynur Hanım, merhaba Kariyer gelişimimde tıkandığım noktaları fark etmende çok faydanız oldu. Desteğiniz için teşekkür ederim.

         
Semiha İlci
Yaşam Koçu   12/05/2018

Harika bir seanstı , beklentimin çok üzerinde , verimli bir çalışma oldu ; çok teşekkür ediyorum

         
Yaşam Koçu   03/05/2018

Büşra Hanım oldukça başarılı ve özverili. Ben memnun kaldım. Her insan bir yaşam koçuyla çalışmalı. Bu bir lüks değil.

Benzer Meslekler
Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz