Hizmet Ver

3 Maltepe İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 428 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

İç Mimar

En İyi 10 Maltepe İç Mimar

Tasarım 4.0 photo

Tasarım 4.0

25.05.2021

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Instagram Parametrik tasarım, obje ve hareketli mobilya tasarımı, iç mekan tasarımı üzerine tecrübeli bir tasarım studiosu. İstenildiği takdirde daha önce tasarımını yaptığımız mekanların önceki/sonra fotoğraflarını sunabiliriz.

Karnap Mimarlık- İç Mimarlık & Tasarım & Uygulama- photo

Karnap Mimarlık- İç Mimarlık & Tasarım & Uygulama-

29.05.2017

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Firmamız, 1964 yılında “Kır-Al İnşaat” olarak faaliyete başlamış, ilerleyen yıllarda imza attığı projelerle inşaat sektöründe söz sahibi bir firma haline gelmiştir. Zamanla mimarinin sanatla kesiştiği projelerin gereksinimiyle daha geniş bir vizyonu hedefleyen “Karnap Design”, Selim Karnap ve...

Laçin Şebnem Özyavru photo

Laçin Şebnem Özyavru

25.04.2018

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Alaşık 4 yıldır bu sektördeyim. 10 kişilik ekibim bulunmaktadır. Yaratıcı, yüksek enerjili, dikkat çekici ve insanların geri dönmesi için neden yaratan mekanlar tasarlıyoruz. Tüm projeler de, maliyet ve zaman odaklı çalışılarak mükemmele yakın proje yönetimi sergiliyoruz. Siz hayal edin, biz...

Muhterem Ekinci photo

Muhterem Ekinci

18.10.2015

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

2006 yılında İstanbulda kurulan Hevsel Dekorasyon Yapı olarak evinizin giyimi sayılabilecek tüm çalışmalarını 11 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz. Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin...

Aye Mimarlık photo

Aye Mimarlık

27.12.2015

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Selamlar, Mağaza, cafe-restaurant, ev tasarım projelendirme ve uygulamalarınız yapılır Portfolyo mail ile gönderilir istenirse

ArtGo Mimarlık photo

ArtGo Mimarlık

21.04.2021

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Artgo Mimarlık olarak, ofis ev okul üniversite gibi her türlü yapı ve kurumların iç ve dış tasarım dekorasyon tadilat tamirat inşaat mobilya işlerini yapmaktayız. Ayrıca kendi mobilya ve metal atolyelerimizde sizlerle tasarladığımız her ürünü en uygun fiyata hizmetinize sunmaktayız.

Hüseyin Uysal photo

Hüseyin Uysal

13.03.2013

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Mlklerinizin iç dekorasyon tamirat ve tadilat ihtiyaçlarını anahtar teslimi yaparak kullanımınıza sunuyoruz.Bu hizmeti verirken müşterilerimize yaptıracakları işler için alternatif fikirler ödeme seçenekleri gibi elimizden gelen kolaylıklarıda sunuyoruz. ağırlıklı olarak oturulan meskenlerde iş...

Unique photo

Unique

18.08.2016

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Arkanıza yaslanın ayrıntılarınız ile biz ilgilenelim tadilat mı ihtiyacınız olan şey. Siz keyfinize bakın tadilatımızın ayrıntısı ile biz ilgileniriz. Mekanlarınızın bakımını ertelemeden hemen şimdi ücretsiz keşif hizmetimiz ile avantajlı fiyatlarımızdan yararlanın. Başarılıyız çünkü müşteri...

Semih Köse photo

Semih Köse

12.09.2017

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Işin boyutunun büyüklüğü veya küçüklüğü hiçbir zaman önemli değildir. Önemli olan yapılan işin temiz ve istek doğrultusunda müşterinin memnuniyeti ve zamanında teslim edilmesidir. Biz bu noktada devreye girerek vereceğim hizmet memnuniyet doğrultusunda olacaktır.

Farahnaz Özayan photo

Farahnaz Özayan

16.06.2015

İç Mimar · Maltepe, İstanbul

Iç mimari proje çizimlerinin yapılması ve bu çizimleri 3D görselleriyle sunuma hazırlanması ve hazırlanan projenin usta ekiplerce uygulamaya sokulması.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Maltepe İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Maltepe İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Maltepe İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Maltepe Ev Tadilat

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl