Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Maltepe İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 506 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Maltepe İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Maltepe içinde toplam 506 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 865 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Maltepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 5,182 kişi Maltepe İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Maltepe İstanbul İngilizce Özel Ders

Sarah Edwards photo

Sarah Edwards

13.02.2022

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Hi, I am Sarah, from Derby, the UK. Living and working in Istanbul. Working in one of the private colleges in Istanbul, Turkey.

Mustafa Işık photo

Mustafa Işık

26.04.2022

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

YDS/YÖKDİL/TIPDİL veya TOEFL/IELTS'e hazırlık, diğer okul veya kurum sınavlarına hazırlık ve destek, Cambridge eğitimine destek, native seviyesinde günlük, akademik veya business konuşma ve yazma, İngilizce mülakata hazırlık, çocuk veya yetişkin eğitimlerini online veya yuzyuze veriyorum. 7 yılı...

Ayhan Özgür Öztürk photo

Ayhan Özgür Öztürk

23.02.2022

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Ortaokul öğrencilerinin sınava ve konuşma becerisini geliştirmede çeşitli aktiviteler, konuşma pratikleri ve ödevlerle yardımcı olur ve LGS sınavına hazırlar. Bir kurumda aktif olarak öğretmenlik yapmaktayım aynı zamanda özel ders vermekteyim. 4 sene yaz dönemi boyunca Ingiltere'nin Cambridge,...

Merve Çetin photo

Merve Çetin

22.10.2021

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Merhabalar ben Merve. 2017'de ODTÜ İngilizce Dili Eğitimi'nden mezun oldum ve şu an Boğaziçi Üniversitesi'nde yine aynı alanda yüksek lisans yapmaktayım. 4 senedir yüksek öğretim kurumlarında çalışıyorum. Daha önce ortaokul ve üniversite seviyesinde öğrencilere özel ders verme tecrübem oldu....

Selin Ager photo

Selin Ager

09.07.2020

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

I am an english teacher who worked at different English courses which are pacemarker.

Sean Senol Gullu photo

Sean Senol Gullu

12.09.2017

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

2000 ve 2007 yılları arasında Londra da İngilizce ve kurumsal yönetici konularında eğitim ve akademik çalışmalar aldım ve eğitimlerini verdim. 10*yıl+ İngiltere, 3*yıl Türkiyede özel ve kurumsal eğitimler vermekteyim. Ayrıca İngilizce Eğitmen kursları ve Öğretmen Sertifika almaya hazırlıyorum.

Soner Yaşar photo

Soner Yaşar

03.09.2019

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Uzun yıllardır her yaş ve seviyeye İngilizce özel ders vermekteyim. Özellikle TOEFL, IELTS yada YDS gibi akademik sınav hazırlığının yanı sıra konuşma ve dilbilgisi eksiği olan, ödev konusunda yardım isteyen, proje ya da çevirisi olan öğrencilere destek olup eğitim veriyorum. İlkokulu Londra'da...

Kezban Uzunkavak photo

Kezban Uzunkavak

31.10.2019

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik bölümünden mezunum. Ayrıca her yaş grubuna özel ingilizce dersi vermekteyim. Güvenle tercih edebilirsiniz. @ingilizceavcilari instagram sayfam takip etmeyi unutmayın :)

Güleser Bedel photo

Güleser Bedel

23.04.2022

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Merhabalar, ben Maltepe Üniversitesi'nde 3. sınıf öğrencisiyim. Ana dalım İngilizce Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, ikinci dalım ise İngilizce Psikoloji. 3 yıl İran'da yaşadım iyi derecede İngilizce ve Farsça biliyorum.

Nurullah Kana photo

Nurullah Kana

13.04.2022

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

2018, Bingöl üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı mezunuyum. 2016 yılında Work and travel sayesinde Amerikaya gittim bu sayede dil ile iyice haşır neşir olup nelere dikkat etmem gerektiğini öğrendim. 2017 yılında 3. sınıfımın 2. dönemini erasmus sayesinde bir dönem polonyada okuyup farklı...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Maltepe İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Maltepe İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Maltepe İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Maltepe İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl