En İyi 10 Maltepe İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 369 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ceren Karabunar

Ceren Karabunar

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
•İngilizce Öğretmenliği •Medipol Üniversitesi Uluslararası Ofis'te Çalışan •Kariyer Eğitim Merkezinde Öğretmenlik Deneyimi •Uluslararası Geçerli İngilizce Yeterlilik Sertifikası
Seda Hoca

Seda Hoca

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Toplam tecrübem 14 yıl olup, saygın okul,kolej ve İngilizce dil kurslarında öğretmenlik yaptım. Her seviye öğrenci ile doğru program ve öğrenme tekniği ile çalıştım ve çalışmaktayım. Eğer İngilizce dilini gerçekten öğrenmek istiyorsanız beraber yapacağımız çalışma programı ile hedefinize ulaşmanızda yardımcı olmak isterim.
Kevser Evran

Kevser Evran

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
İngilizce öğrenmeye yeni başlamış yada uzun süredir öğrenmekte olan, bir türlü konuşma ile barışamayan, azimle ilerleyen yada puzzle ın parçalarını birleştirmekte zorlanan. Karşılaştığınız hangi zorluksa benim işim size bu konuda yardımcı olmak. Öğrencilerimin ihtiyaç ve eksiklerini gidermeye yönelik ders programımı ve hedeflerimi belirler onların Ingilizcesini bir üst seviyeye taşımak için onu motive eder en kısa sürede hedefe ulaşması için elimden geleni yaparım. Anasınıfı seviyesinden
Nevra Kalpakli

Nevra Kalpakli

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Merhaba Arkadaşlar, 10 Senelik İngilizce Öğretmenliğim boyunca gerek üniversite ve kurslarda, gerekse serbest çalışarak IELTS, TOEFL, Proficiency, BULATS, YDS, İş & Genel İngilizce alanlarında eğitimler vererek çok sayıda öğrencinin hedefine ulaşmasını sağladım. Şu anda bir üniversitede okutmanlık yapmanın yani sira; freelance olarak sınav ağırlıklı eğitimler vermeye devam ediyorum. İşten ve okuldan arda kalan zamanlarınızın kısıtlı olduğunu düşünerek hazırlamış olduğum materyal ve kişiye öz
Muge Rowan

Muge Rowan

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
I am british / turkish . I am a senior psyhiacric nurse and living in UK but planing to settle down in istanbul.I am well experince mentoring student nurses and doctors. If you like to speak english for any reason for your job ? Study ? Siz tam olarak ne icin inglizce bilmek istediginize karar verin ve biz size destek olalim. Biz bir aileyiz ancak turkce sadece ben biliyorum. Her sevyede inglizce konusma ve egitim destek olabiliriz . Ayrica ingiltere de is kurmak ve ya calismak yada egi
Ayşe Altınel

Ayşe Altınel

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
DEVLET ÜNİVERSİTESİNDE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE AKADEMİSYEN OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. ÖZEL DERS VERME KONUSUNDA TECRÜBEM VAR. GARANTİLİ İNGİLİZCE, MATEMATİK VE BİLGİSAYAR ÖZEL DERSLERİ VERMEKTEYİM.
Hansel Dönmez

Hansel Dönmez

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Hey there. : ) 10 senedir aktif olarak İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. Kadıköy Anadolu Lisesi temelim okul sonrası Londra’da yaşamamla pekişip ilerledi ve bu sayede speaking derslerinde çok faydalı olabilirim. ELT (İngilizce öğretmenliği) yüksek lisans mezunuyum. YDS, İngilizce sınavları ve ileri grammar sorularınızda yardımcı olabilirim. Uzun senelerdir çocuklarla çalışıyorum; konuları uygun ve modern tekniklerle sunuyorum. Üniversitelerde de okutmanlık tecrübem olaması sebebiyle, hazı
Yiğit Sarısözen

Yiğit Sarısözen

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi - Mütercim Tercümanlık öğrencisiyim. İyi derecede İngilizce biliyorum. Sıfır-başlangıç-orta derecedekilere ve sınavlara hazırlık için yardımcı olurum.
Borabay Kadirdağ

Borabay Kadirdağ

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
2015 yılında ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi nden mezun oldum. 2019 da ODTÜ Bilişsel Bİlimler Ana Bilim Dalı nda Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 2016 da girdiğim YDS den 91,25 aldım. 2017 yılında girdiğim IELTS sınavından 7,5 puan aldım (Listening: 8,5 Speaking: 8,0 Reading: 7,5 Writing: 6,5) 2019 yılının başında TESOL sertifikamı aldım. İngilizce konusunda kendime güveniyor ve ihtiyacı olanlara yardımcı olmak istiyorum.
Onur Tekin

Onur Tekin

İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul
İlk İngilizce eğitmimi ortaokulda aldıktan sonra lisede bir sene İngilizce hazırlık okudum. Üniversitede de İngilizce öğrenmeye devam ettim. Ardından yurtdışına çıkarak orada da eğitimler aldım. 5 yıl yurt dışı seyahatinden sonra Türkiye ye döndüm. Başlangıç, orta ve ileri seviye İngilizce özel derslerde yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Çağdan E.
İngilizce Özel Ders   17/02/2021

Ezgi hocadan İngilizce dersi alıyoruz. Konusuna oldukça hakim ve materyalleriyle dersi güzel şekilde destekliyor. Başka düşünen varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Emre K.
İngilizce Özel Ders   17/02/2021

Mustafa hoca hedefiniz ve seviyeniz doğrultusunda size özel bir ders planı hazırlıyor ve dersleri anlaşılır şekilde işliyor. Kendisinden YDS için ders alıyorum ve çok memnunum.

         
Ezgi A.
İngilizce Özel Ders   12/02/2021

Merhabalar, dün deneme dersine katıldım. Ders aldığım hoca gerçekten çok güler yüzlü. Hızlı ilerleme kaydedeceğimi düşünüyorum.

         
Ege D.
İngilizce Özel Ders   25/01/2021

Hiç düşünmeden yardım alabilirsiniz.Sayenizde ortalamamı yükselttim.Gerçekten gösterdiği ilgi muazzamdı.Teşekkürler.

         
Kaan Y.
İngilizce Özel Ders   23/01/2021

He is quite funny and lively teacher.If you want to get a nice talking exercise and If you want to learn new things I definitely recommend him. Lessons are more effective than I thought,I realized that there is a big difference from the beginning. Therefore I can frankly say I liked him much.

         
Canan K.
İngilizce Özel Ders   21/01/2021

Ozan’la speaking calismak cok cok faydali oldu.IELTS oncesi hazirlik yaptik.Kesinlikle cok iyi bir rehber

         
Esra K.
İngilizce Özel Ders   10/01/2021

Bir dili hayatınıza geçirmek, öğrenmek uzun soluklu bir süreç. Tufan hoca ile dersleri sıkılmadan ve gerçekten vaktin nasıl geçtiğini anlamadan geçiriyorsunuz. Şimdilik her şey yolunda. Teşekkürler!!

         
Merve D.
İngilizce Özel Ders   10/01/2021

Yarım saatlik deneme dersinde bile güzel şeyler basaracagimiza öyle inandım ki enerjisi muhteşem ve gelecek dersler için aşırı heyecanliyim🤗

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz