En İyi 10 Pendik İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 311 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ersin Sivri

Ersin Sivri

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
13 yıllık öğtretmenim ve ingilizce özel ders veriyorum. Ortaokul-lise öğrencilerine ve yetişkinlere özel ders veriyorum. Okul öncesi ve küçük yaş grupları ile çalışmalarım oldu. Aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım. Öğrencinin ingilizce bilgisini göz önünde bulundurarak verimli bir çalışma gerçekleştiriyorum. Kısa sürede etkili sonuç.
Serpin  Altunok

Serpin Altunok

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Çocuklar ve yetişkinler için speaking ağırlıklı ders hizmeti sağlıyorum. Telaffuz ve cümle yapısındaki düzeltmelere odaklanarak, öğrencinin ilgilendiği konular üzerinden kelime haznesini de arttırabileceği ders içeriği sunmaktayım. Ek dinleme materyalleri de sağlıyorum.
Uğur Hoca

Uğur Hoca

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
ABD de uluslarası ilişkiler, Türkiye de Yönetim dallarında yüksek lisans yaptım. Ingilizce okumayı, öğrenmeyi ve öğretmeyi bir hobi olarak görüyorum. Bu işi uzun zamandır büyük bir zevkle yapıyorum. Halen dil kurslarında ve birebir özel ders vermekteyim. Yaklaşık 20 yıldır İngilizceyi aktif olarak kullanıyorum. İngilizceyi yaşam kariyerinizde bir engel olarak değil, fırsat olarak görmek istiyorsanız bu kurs tam size göre. Tümdengelim yöntemiyle, günlük hayatta kullanılan güncel akademik makale,
Ayşenur Topal

Ayşenur Topal

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Merhabalar ben Ayşenur. 2020 yılında Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi / %100 İngilizce lisans bölümünden Yüksek Onur derecesiyle 1. olarak mezun oldum. Erasmus Staj kapsamında Durham Üniversitesinden kabul alıp İngiltere'ye staja gittim. Mevcut İngilizce seviyem C1. Aktif olarak bir yayınevinde kitap çevirisi yapmaktayım. İleride akademisyen olmak istediğim için ders anlatma becerimin iyi olduğunu düşünüyorum. İngilizcenin hemen her alanında kendimi oldukça geliştirdim.
Zayd  Targan

Zayd Targan

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Kendimi maceracı ve eğlenceli saymayı seviyorum. Etrafımdakilere öğrendiklerimi öğretmek için her zaman daha fazla ve daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanıyorum. Ben basit düşünmüyorum. Hep büyük düşünürüm. Hep bir sonraki meydan okumayı arıyorum.
Bahar Ay

Bahar Ay

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
10 yildir Milli Egitim'e bagli okullarda Ingilizce ogretmenligi yapmaktayim. Ilkokul-ortaokul-lise olmak uzere her kademede deneyimliyim. Reading-listening-speaking-writing-vocabulary gibi her alanda ders verdigim gibi sinalara yonelik de calistirmaktayim. Bireysel oldugu gibi istendigi takdirde grup olarak da derslerimi planlamaktayim. Bir ders saati suresi 60dk.dir. Universitede ogrencilik yillarimdan beri ozel ders vermekteyim. Detayli bilgi icin lutfen iletisime geciniz.
Faruk Tiftik

Faruk Tiftik

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Merhaba, Erasmus+ programına katılmış ve ingilizceyi Avrupa'da sıfırdan başlayarak öğrenmiş,26 yaşında ve ekonomi bölümü mezunu bir profilim. Akıcı ingilizceye sahip olsam bile hedef kitlem daha çok ilk-ortaokul-lise çağlarında ki gençler. Sınava yönelik değil tamamen kişinin günlük yaşama ve konuşmaya yönelik ingilizceyi geliştirmesinde yardımcı olabilirim. Dersler öğrencinin isteğine göre konuşma ağırlıklı da olabilir grammar ağırlıklı da olabilir tamamen sizin insiyatifinizdedir. Iş hayatım
Yulia Humeira  Paşa

Yulia Humeira Paşa

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Merhaba-Hello, nice to meet you. Ben Yulia Humeira yada Humeyra daha çok diyorlar. Ben Endonezyalıyım. Gunluk iki dil Turkçe-İngilizce kullaniyorum. İ will love to help everybody in learning english. 😊
Emre Güzel

Emre Güzel

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Genel İngilizce, pratik İngilizce, konuşma İngilizcesi, Proficiency, LGS, YDS, gibi her alanda öğrencilerimin hedefi doğrultusunda gerekli yönlendirme ve direktiflerle hedef odaklı çalışma ortamı sağlıyorum. Öncelikle öğrencimi tanıyarak İngilizce alanında eksik ve güçlü yanlarının yanında dil öğrenmeyi ne oranda sevdiğini tespit ediyorum. Her öğrencimin karakter ve kişilik özelliklerine göre en uygun programı oluşturuyorum. Eğer kısa yoldan hedef odaklı bir sınavsa stratejik ve teknik bir prog
Can Din

Can Din

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
2013-2017 yillari arasinda Amerika’da yasadim. Bu süre zarfinda New Jerseyde ki Bergen Community Collage’in esl ingilizce hazirlik bölümünü tamamladim(4 dönem)ve bir dönem collage da muhasebe dersi aldim. Ayni zamanda New Yorktaki New York General consuler dil okuluna 2 dönem devam ettim. Çogu ingilizce ögretmenin aksine speakingde gayet iyi. Ister ingilizce ister türkçe sekilde ders verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Oğuz Ç.
İngilizce Özel Ders   06/02/2021

Dersleri eğlenceli ingilizceyi sevdirecek şekilde iyi ki ders aldım alıyorum iyi ki karşıma böyle bir hoca çıktı

         
Berkay G.
İngilizce Özel Ders   08/01/2021

Sara hocanın ders anlatışı ilk günden hoşuma gitti. Çünkü derste yaptıklarımızı not almama bile gerek kalmadı, kendisi bir yandan anlattı bir yandan yazdı ve o notları da bana gönderdi Böylelikle dikkatimi sadece öğrenmeye vermiş oldum. Kısa sürede konuşturuyor olmasıda iyi oluyor. Denemenizi tavsiye ediyorum. Denerseniz devam edersiniz zaten.

         
Yaren B.
İngilizce Özel Ders   07/01/2021

Senelerdir aşamadığım ingilizce konuşma fobimi yenmemi sağlayan harika bir öğretmen. Samimyeti ve güler yüzüyle hem enerji hem de özgüven veriyor☺️ Planlı ve etkili bir eğitim sistemi var.

         
Aysegul A.
İngilizce Özel Ders   08/12/2020

kızım 5 yaşinda olmasina ragmen onun diliyle cok güzel ders anlatimı var. biz ayşe ögretmenimizi cok sevdik. sabirsizlikla ders gunlerimizi bekliyoruz. mutlaka tavsiye ederim.

         
Sezai Ö.
İngilizce Özel Ders   10/11/2020

Pozitif ve sıcak kanlı, çocuklarla iletişimi kuvvetli, bilgi aktarımı gayet iyi, süreklilik konusunda ileriki tarihlerde değerlendirmemizi tekrar yapcaz

         
Dilara G.
İngilizce Özel Ders   31/10/2020

Cengiz hoca ile konuşma pratiği yapmak amacıyla çalışıyoruz. Sık sık verdiği ödevler ve kullandığı teknik ile konuşma derslerinin yanı sıra gramer de öğretiyor aslında ve bunun sıkıcı olmayan bir yöntemle yapılması bu derslerin önemli başarı noktalarından. Bununla birlikte, yöntemine ek olarak, eğitim öncesinde, esnasında ve sonrasında sürdürdüğü anlayışlı ve motive eden tavrı bu eğitimi faydalı ve devamlı kılan etkenlerden. Teşekkürler

         
Zeynep Y.
İngilizce Özel Ders   29/10/2020

Çok memnunum , harika bir eğitimci ve harika bir insan. Tanıdığım için cok mutluyum. İngilizce konusunda en iyisi diyebilirim. Farklı çalışma yöntemleriyle ezberlemeye kalmadan herseyi ogreniyorsunuz ve aklınızda kalıyor . Kısa sürede önemli bir gelişim sağladık.

         
Rabia H.
İngilizce Özel Ders   02/10/2020

Çok tatlı, eğlenceli ve öğretici ders işliyor. Gün geçtikçe ingilizcemin geliştiğini ve özgüvenimin yerine geldiğini gözlemliyorum. Herkese tavsiye ederim :)

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz