En İyi 10 Pendik İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 230 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serpin  A.

Serpin A.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Çocuklar ve yetişkinler için speaking ağırlıklı ders hizmeti sağlıyorum. Telaffuz ve cümle yapısındaki düzeltmelere odaklanarak, öğrencinin ilgilendiği konular üzerinden kelime haznesini de arttırabileceği ders içeriği sunmaktayım. Ek dinleme materyalleri de sağlıyorum.
Neslihan Y.

Neslihan Y.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Branşım İngilizce,Ağırlıklı olarak ortaokul kolej seviyesindeki öğrencilere özel ders verdim ve özellikle yabancı dilin konuşularak geliştirildiğine inandığım için öğrencilerimi dile maruz bırakmak adına ders esnasında Türkçe’yi kesinlikle kullanmıyoruz.
Seda H.

Seda H.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Toplam tecrübem 14 yıl olup, saygın okul,kolej ve İngilizce dil kurslarında öğretmenlik yaptım. Her seviye öğrenci ile doğru program ve öğrenme tekniği ile çalıştım ve çalışmaktayım. Eğer İngilizce dilini gerçekten öğrenmek istiyorsanız beraber yapacağımız çalışma programı ile hedefinize ulaşmanızda yardımcı olmak isterim.
Gözde Y.

Gözde Y.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Istanbul Okan Üniversitesinde Ingilızce öğretmenliği bolumunden mezunum.Amerikan kültür pendik ,british culture pendik ve american life bursa şubelerinde çalıştım. Teog sınavına öğrenci hazırladım. Ayrıca okula takviye olarak ta özel ders öğrencilerim oldu. Şuanda uğur okullarında aktif olarak çalışmaktayım.
Emre A.

Emre A.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Merhaba, University of Michigan (ABD) mezunuyum. Turkiye`ye 2013 te döndüm. Halihazirda Amerikan Kültür ve American Life dil okullarında ders vermekteyim. Dışarıdan da özel öğrencilerim bulunmaktadır. - Her Seviye İçin İngilizce Ozel Ders (Starter, A1, A2, B1, B2, C1, C2) - TOEFL, IELTS, YDS - Business English - Cabin Crew konularında özel ders vermekteyim. Kurtköy`de ikamet ediyorum.
Melih E.

Melih E.

İngilizce Özel Ders · Kartal, İstanbul
Merhabalar, Ben Melih Erensoy, İstanbul Şehir Üniversitesinde İngilizce Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim. İngilizce özel ders vermek için buradayım. Bazı ilgili tecrübelerimi aşağıda sıraladım: - Lise yıllarımda 1 akademik yıl boyunca AB (Avrupa Birliği) projesinde gönüllü görev üstlendim. Bu proje kapsamında Türkiye’de uluslararası misafirleri ağırladım ve Fransa’da misafir katılımcı olarak sunum yaptım. - Üniversite hazırlık dönemimde ABD’de ELS Dil Okullarında Akademik İngilizce
Zayd  T.

Zayd T.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Kendimi maceracı ve eğlenceli saymayı seviyorum. Etrafımdakilere öğrendiklerimi öğretmek için her zaman daha fazla ve daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanıyorum. Ben basit düşünmüyorum. Hep büyük düşünürüm. Hep bir sonraki meydan okumayı arıyorum.
Hristina U.

Hristina U.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
İNGİLİZCE ÖZEL DERSİ PRIVATE LESSONS IN ENGLISH All levels (from beginner to advanced) & all age groups • Preparation for Cambridge exams and IELTS • Conversational English (Speaking classes) and Business English • Help with writing homeworks, essays, journal articles, thesis.
Kübra K.

Kübra K.

İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul
Merhaba, ben Kübra KAYA. lise ve üniversite dahil toplamda 9 yıl boyunca dil eğitimi aldım. İngilizce seviyem C1. Tesol belgesine sahibim. Özel bir kurumda İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. a1/a2 ve b1/b2 grup ve vip derslerine girmekteyim. Ders anlatımını öğrencinin seviyesine göre belirliyorum, benim tercihim ise speaking yaparak ders işleyişini devam ettirmek. İngilizce dilinin yanı sıra Fransızca dilini de üniversitede hazırlık sınıfı dahil toplam 5 yıl aldım. Fransızca seviyem şuan
Orhan Ç.

Orhan Ç.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Merhabalar, Adım Orhan Çelik.Gebze Teknik Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum.%100 ingilizce bir bölüm.Ayrıca Work&Travel programı ile tek başıma Amerika'ya giderek toplamda 7 ay Amerika'da yaşadım. Bu hizmeti vermemin ,para kazanmak dışındaki diğer sebebi ,Cambly gibi sitelerin ne kadar pahalı olduğunu görmem ve insanların daha uygun fiyatlara konuşma pratiği yapabilmesi gerektiğine inanmam.Ayrıca, yabancı hocaların aksine ben, gerektiğinde size Türkçe açıklamalar yaparak daha iyi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hasan Giray
İngilizce Özel Ders   20/02/2020

Kendisiyle iletişime geçtikten sonra ilk dikkatimi çeken özelliği ders vereceği kişiye yönelik özel çalışma programı önermesiydi. Etkili çalışmalarımızla YDS sınavından beklediğimin üstünde puanlar aldım. Bekir beyle ders çalışmak bir ayrıcalıktır. Kendisini gönül rahatlığıyla herkese öneriyorum.

         
Elif Coşkun
İngilizce Özel Ders   07/02/2020

Buket hanımdan kızımın İngilizce eğitimi için yardım aldık. Kendisi İTÜ de eğitim aldığı için İngilizce dil ve eğitimine hakim. Birebir İngilizce eğitimi konusunda talebiniz olur ise Buket hanımı kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sedat Yolcu
İngilizce Özel Ders   06/02/2020

Kendisine ulaştığımızda sorduğu ilk şey Tam olarak ihtiyavcınız nedir? Sonrasında buna yönelik mükemmel bir programla derslerin 1 dakikasını bile ziyan etmeden profesyonellikle işini yapmaya başladı. Abimle birlikte büyük bir zevkle ve sabırsızlıkla ders gününü bekliyoruz. Hasta olduğunuzda nasıl marangoza gitmiyorsanız, Dil öğrenmek için de Mesleği İngilizce öğretmenliği olmayan adaylara gitmezsiniz. Emre Hocam size ve bizi size ulaştrdığı içiin Armut.com a teşekkür ediyoruz:

         
Sümeyye Topkara
İngilizce Özel Ders   06/12/2019

Nihan Hanım pozitif enerjisi ve kuvvetli anlatımıyla, iki kez düşünmeden ders almanız gereken harika bir öğretmen. Kendisinin verdiği taktikler sayesinde IELTS sınavına girmeye iki gün kala bana özgüven verdi ve çok önemli taktikler öğretti. Ielts den istediğim puanı sayesinde aldığımı düşünüyorum. Ayrıca tarih ayarlama sürecinde çok sabırlı ve anlayışlı davrandığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Mustafa Çiftci
İngilizce Özel Ders   25/11/2019

Hem okulum için hem ileride ki mesleğime yardımcı olmak için elinden gelenin fazlasını yapan eğitimci. Çok fazla pratik yapma şansım oluyor derslerinde. Kendisinin müthiş İngilizcesi beni daha çok hırslandırıyor 👏🏻👏🏻👏🏻

         
Necibe Dilek
İngilizce Özel Ders   16/10/2019

Oğlum Furkan, devlet ilkokulunda 3.sınıf öğrencisi idi. Yarıyıl tatilinde özel bir okula geçti. Ancak İngilizcede çok geri olduğu ortaya çıktı. Farkı kapatmak için Fisun ŞEHİTOĞLU KARAGÜL öğretmenimizle tanıştık. Altı ay gibi kısa bir sürede disiplini, özverisi ve tekniği sayesinde hem aradaki farkı kapattı hem de çocuğa dersini sevdirerek güven kazandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

         
Caglar Yagcioglu
İngilizce Özel Ders   07/10/2019

Ogrencisini kolayca analiz ederek ne ihtiyaci oldugu konusunda tespitini yaptiktan sonra hem rahat hem de gayet anlasilir ders gecirdigimiz hocamiz

         
Alper Arıcak
İngilizce Özel Ders   06/10/2019

İşini profesyonelce yapiyor.dersten sonrada gerek mesajla gerek telefonla takibi bırakmiyor. iletişimi kuvvetli (ingilizceyi hiç sevmeyen oğlum su an dersi heyecanla bekliyor) bir öğretmen kesinlikle tavsiye ederim

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz