Hizmet Ver

4 Sarıyer İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 407 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Sarıyer İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Ecem Emur photo

Ecem Emur

08.01.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Koç Üniversitesinde doktora öğrencisiyim. 1 yıl İngilizce hazırlık, ardından 4 yıl boyunca lisans eğitimimi tamamen İngilizce tamamladım. C1/C2 seviyesi İngilizce bilgim var. Ağustos 2020'de TOEFL IBT'den 109 (120 üzerinden) aldım. TOEFL, IELTS, YDS gibi sınavlara hazırlığın yanında genel İngilizce...

Ayse Yonet photo

Ayse Yonet

22.10.2018

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Robert College ve Koç Uni mezunu, yutdışı geçerliliği olan öğretmenlik sertifikası Celta sahibi deneyimli bir öğretmenim. 10 senedir birebir ve gruplara her seviye İngilizce ders vermekteyim.

Selin Yıldırım photo

Selin Yıldırım

13.02.2019

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

2017 Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden dereceyle mezun oldum. 2020 yılında Boğaziçi Üniversitesi nde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Yeditepe Üniversitesi nde "Advanced English" ve "English for Academic Purposes" dersleri verdim. Şu anda Özyeğin Üniversitesi'nde İngilizce...

Erkan Doğan photo

Erkan Doğan

15.02.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar. Adım Erkan. ABD’de Yüksek Lisans yaptım. Hâlihazırda Brüksel’de bulunan Vrije Üniversitesi’nde doktorama devam ediyorum. Şu an tez aşamasındayım. Yurtdışında (ABD ve Belçika) toplam 5 yıl yaşadım. Ayrıca, bugüne kadar iş veya tatil maksadıyla ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya,...

Talip Ceylan photo

Talip Ceylan

05.11.2020

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

English lesson from a teacher with 13-year experience. We will have lessons using interactive lesson books, create a blog, e-portfolio. We will use more whatever you need (grammar, speaking, listening, reading, writing).

Esra Sıkar photo

Esra Sıkar

13.05.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Merhaba, Ben Esra. Boğaziçi Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği okuyorum. Daha önce de çeşitli yaş gruplarıyla özel ders tecrübem oldu. Derslerimizin keyifli geçeceğine inanıyorum.

Eda Üzüm photo

Eda Üzüm

21.10.2013

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Yüksek lisansımı yine Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Dil Eğitimi bölümünde yaptım.

Bircan Kaya photo

Bircan Kaya

21.02.2018

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Universite yillarimda Nişantaşı İngiliz kültür ve Dilko gibi bir cok kurumda basladigim ögretmenlik kariyerime Amerikada almis oldugum TESOL sertifikasi ile devam ettim. Bu sertifika sayesinde daha donanlimli bir ogretmen olmak ile beraber Amerikada uzun yillar kalarak Ingilizce ogretmeni olarak...

Cengiz Çetin photo

Cengiz Çetin

18.08.2016

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez...

Ceren Bayrak photo

Ceren Bayrak

13.01.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Özel bir okulda ingilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. Yurtdışı deneyimim ile konuşma pratiği olarak da yardımcı olabilirim. Materyal konusunda ortaklaşa bir gidişat izleyebiliriz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sarıyer İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sarıyer İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sarıyer İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Sarıyer içinde toplam 407 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 773 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Sarıyer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 6,766 kişi Sarıyer İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl