En İyi 10 Sarıyer İngilizce Özel Ders | Armut

En İyi 10 Sarıyer İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 244 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Eda Ü.

Eda Ü.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum ve şu anda yüksek lisansımı Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Eğitimi bölümünde yapıyorum. Stajımı Robert Koleji nde ve Özel istanbul Koleji nde yaptım. Mezun olmadan önce Erasmus öğrenci değişim programıyla Hollanda ya gittim ve oradaki bir meslek yüksek okulunda staj yaptım. Farklı seviyelerde öğrencilere özel ders verdim. İngilizce kurslarında ve kamplarında çalıştım. Hem çocuklara hem de yetişkinlere ders anlattım. İngilizce k
Tugce L.

Tugce L.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İngilizceyi tüm okul hayatım boyunca eğitim dili olarak gördüm. Speaking, conversational ve Business English alanında, ayrıca öğrencilere derslerinde ve sınav hazırlıklarında yardımcı olabilirim. Hukuk ingilizcesinde uzman. Speaking derslerini öğrenci dilerse Facetime veya skype üzerinden de yapabiliriz.
Aybüke T.

Aybüke T.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Kafelerde buluşarak veya görüntülü konuşmayla speaking hizmeti veriyorum. Önce öğrenme şeklinizin nasıl olduğunu konuşacak, hedefler belirleyeceğiz. Öğrenme şeklinize göre size keyifli gelecek yöntemlerle ilerleyeceğiz. Hedeflere ulaşıp ulaşamadığımıza göre gelişimi ölçecek, gerekirse yöntem değiştireceğiz. Üstelik sosyoloji altyapım sayesinde speaking seanslarımız size terapi gibi gelecek! Aktif olarak Almanca öğrenme sürecinde olduğum için, sizin yerinize kendimi koyup koyamayacağımdan hiç şü
Yıldız Begüm  E.

Yıldız Begüm E.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhaba, 5 yıllık öğretmenlik sürecimde YDS, LYS-5 ve IELTS sınavlarına yönelik olarak da ders vermekteyim. Dilko English ve Amerikan Kültür Dil Kurslarında bu yöndeki çalışmalarda da aktif bulundum.
Zehra B.

Zehra B.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İstanbul Teknik Üniverstesi Çevre Mühendisliği öğrencisiyim. Bölümüm 100% İngilizce dolayısıyla dile iyi seviyede hakimim. Ayrıca 10 yıl yurtdışında yaşadım ve lise eğitimimi Uluslararası Bakalorya Diploması ile tamamladım. Eğitim hayatımın tamamı İngilizce ile geçti ve bu yeteneğimi değerlendirmek istiyorum. Ayrıca bu benim ilk öğretmenlik tecrübem değil ve ihtiyacı olan herkese yardımcı olmaya hazırım.
Ceren K.

Ceren K.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi’nde Dilbilim öğrencisiyim. İngilizce'yi çok küçük yaştan beri öğreniyorum ve ikinci anadilim gibi konuşabiliyorum. Geçtiğimiz yıl Yabancı Diller Eğitimi (FLED) bölümümüzden aldığım bir ders sayesinde yabancı dil öğretme metodlarına hakimim, bu yüzden özel ders vermek istiyorum. Dilbilim alanında bildiklerimi de kullanarak akıcı, aksansız İngilizce konuşmayı çok güzel öğretebileceğimi düşünüyorum. :)
Arzu C.

Arzu C.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhaba, Makina mühendisliği, işletme master ı ve oyunculuk bölümü mezunuyum. 4 senedir Türkiye de yaşıyorum. Ana dil seviyesinde İngilizce konuşuyor ve öğretiyorum. Her seviyede, gramer ve pratik odaklı dersler veriyorum. Hiç İngilizce bilmeyen öğrencilere 10 haftada konuşabilir hale gelmeyi, daha ileri seviyedeki öğrencilere ise en hızlı şekilde ana dil akıcılığına yaklaşmayı vaad ediyorum. 10 senelik kurumsal hayat tecrübem sayesinde business english talebi olan ogrencilerle de verimli ders
Omar A.

Omar A.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İngilizce birebir veya grup olarak İstanbul ili içinde ders verilir. Kendimden kısaca bahsedecek olursak; Anadilim Rusça olmak üzere, İngilizce ve Türkçe dilleriyle birlikte beş dili ileri derecede bilmekteyim. İngilizce eğitimi diplomasına sahibim ve profesyonel öğretim metodlarına hakimim. 2011-2017 İngilterede yüksek lisans yaptım ve çalışdım Areas of expertise (Uzmanlık alanlarım): • Small Talk (Günlük konuşma) • Business and Conversational English (İş ve Konuşma İngilizcesi) • Writi
Erkan D.

Erkan D.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar, İnsan Kaynakları Sistemleri Analizi konusunda ABD’de Yüksek Lisans yaptım. Hâlihazırda Brüksel’de bulunan Vrije Üniversitesi’nde Uygulamalı Ekonomi – İnsan Kaynakları konusunda doktorama devam ediyorum. Şu an tez aşamasındayım. Yurtdışında (ABD ve Belçika) toplam 5 yıl yaşadım. İleri seviyede İngilizce biliyorum (Notlarım: TOEFL CBT:283/300; KPDS/YDS: 98/100). Bugüne kadar iş veya tatil maksadıyla ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Belçika, İspanya, Avusturya, İsvi
Burcu Tüfekçioğlu

Burcu Tüfekçioğlu

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
11 yıllık özel okul deneyimli, yükseklisanslı öğretmenden İngilizce dersleri. Her yaş grubuyla çalışabilirim. İhtiyaca yönelik ders içeriği hazırlarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Metin Gürdal
İngilizce Özel Ders   22/10/2019

İngilizcesi mükemmel, tam bir öğretici ve harika bir insan. Durumumu Türkçe bilen Amerikalı bir arkadaşımdan YDS dersi almak olarak özetleyebilirim! Fiyatı zaten minimum. Win win yani:) Teşekkürler.

         
Orkun Kayin
İngilizce Özel Ders   28/09/2019

Nazlı Hanım öğrencisinin önceliklerini son derece iyi analiz edip; kişi bazlı program çıkaran bir eğitimci. Eğitimci diyorum çünkü bu işi kendisi gibi metodolojik bir yaklaşımla yapan çok az kişi var. İhtiyaçlarıma yönelik titiz bir çalışma sonucu bana kattıkları için çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

         
Berrin Altunkaynak
İngilizce Özel Ders   15/09/2019

Kübra hamım iyi bir öğretmen, çalıştığımız süre zarfında çocuklarımızla çok ilgilendi, çocuklar hem Kübra hanımı hem de ingilizce oyunlarını çok sevdi memnun kaldık teşekkürler.

         
Gizem Uzun
İngilizce Özel Ders   06/09/2019

Bugün 3 saat ders aldım, 2 saati grammer ve 1 saati speaking için. Gerek grammer hocası olsun gerek speaking hocası olsun çok memnun kaldım, gerçekten çok iyiler. Ayrıca ulaşımı oldukça rahat.

         
aynur ateş
İngilizce Özel Ders   04/09/2019

Şu ana kadar 3 yabancı 1 i türk olmak üzere 4 öğretmenden özel ders aldım daha doğrusu aldığımı sanmışım. Bülent Bey ile tanışıp özel ders almaya başlayana kadar. Son derece sabırlı ve işini büyük bir tutkuyla yapan, ben ki sıfır hiç temeli olmayan insana kısa sürede günlük konuşabilmeyi öğreten ayrıca ders saatleri dışında da daima destekleyen motive eden muhteşem bir öğretmen. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum..

         
Burcu Sarıca
İngilizce Özel Ders   23/08/2019

Tecrübesini, yaptığı işi gerçekten severek yaptığını ve amacının sadece bu işten para kazanmak değil de size bir şey katmak istediğini hissettiren nadir bulunabilecek bir eğitimci. Sadece ders süresinde değil ders dışında da öğretmeye devam eden, gerek mail, gerek tlf ile sürekli gelişiminize katkı sağlayan ve keşke daha çok vaktim olsaydı ve daha da çok birlikte çalışsaydım diyebileceğiniz hep destek tam destek, kaliteli, seviyeli, muhteşem bir eğitimci. Kesinlikle yollarınız kesişmeli.

         
Aydan Aytemiz
İngilizce Özel Ders   06/08/2019

Çocuklarla iletişim konusunda oldukça iyi ve bransinda başarılı bir öğretmen, çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

         
Meriç Özdamar
İngilizce Özel Ders   22/07/2019

Emre Hoca gerçekten işini hakkıyla yapan, çok kibar ve özverili bir insan. Tüm ders meteryallerini ekstra bir ücret talep etmeden kendisi sağlıyor, ders saatlerini son derece verimli kullanıyor, sizin ihtiyacınızı analiz ederek o konularda yoğunlaşıyor. Yalnızca ders anlatıp gitmiyor, sonrasında tekrar etmeniz gereken konuları size aktarıyor ve aslında kendi kendinize çalışabilmeniz adına da size gideceğiniz yolu öğretiyor. Dershanelere gidip, içi boş müfredatlarla paranızı çöpe atmayın derim. Ben ilerlememden çok memnunum ve kendisiyle çalışmaya başladığımızdan beri, ingilizce konuşmak için gerekli özgüveninim arttığını çok net hissediyorum.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz