En İyi 10 Sarıyer İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 264 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Hulusi T.

Ahmet Hulusi T.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar, boğaziçi üniversitesi 3.sınıf politika öğrencisiyim. Zorlu üniversite sürecinde, lise düzeyinde ve ilkokul düzeyinde elimden geldiğince yardımcı olurum. İyi düzeyde İngilizce biliyorum. Osmanlıca da biliyorum belki hobi için öğrenmek isteyenleriniz olur.
Yıldız Begüm  E.

Yıldız Begüm E.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhaba, 5 yıllık öğretmenlik sürecimde YDS, LYS-5 ve IELTS sınavlarına yönelik olarak da ders vermekteyim. Dilko English ve Amerikan Kültür Dil Kurslarında bu yöndeki çalışmalarda da aktif bulundum.
Ceren D.

Ceren D.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
TOEFL özel ders, almak istediği TOEFL puanına en hızlı şekilde ulaşmak isteyen veya TOEFL hazırlık sürecinde zorluk yaşayan kişiler için gerekir. TOEFL özel ders özellikle İngilizce temeli zayıf olan veya nerede hata yaptığını tespit edip hatalarını düzeltmekte güçlük çeken öğrencilere katkı sağlar. TOEFL özel derslerinin katkı sağladığı bir diğer öğrenci grubu ise var olan TOEFL puanını yükseltme zorluğu yaşayan öğrencilerdir. TOEFL derslerinde ilk önce öğrencilerimle gerçekleştirdiğim öngörüş
Eda Ü.

Eda Ü.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum ve şu anda yüksek lisansımı Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Eğitimi bölümünde yapıyorum. Stajımı Robert Koleji nde ve Özel istanbul Koleji nde yaptım. Mezun olmadan önce Erasmus öğrenci değişim programıyla Hollanda ya gittim ve oradaki bir meslek yüksek okulunda staj yaptım. Farklı seviyelerde öğrencilere özel ders verdim. İngilizce kurslarında ve kamplarında çalıştım. Hem çocuklara hem de yetişkinlere ders anlattım. İngilizce k
Zekiye G.

Zekiye G.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhaba. Beykent Üniversitesi İngilizce çevirmenlik son sınıf öğrencisiyim. Yeni başlayanlar ve düzenli olmak şartıyla öğrenci bulmak istiyorum. Tercihen kütüphane ya da kitabevinde ders vermeyi tercih ediyorum.
Tugce L.

Tugce L.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İngilizceyi tüm okul hayatım boyunca eğitim dili olarak gördüm. Speaking, conversational ve Business English alanında, ayrıca öğrencilere derslerinde ve sınav hazırlıklarında yardımcı olabilirim. Hukuk ingilizcesinde uzman. Speaking derslerini öğrenci dilerse Facetime veya skype üzerinden de yapabiliriz.
Funda K.

Funda K.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. İş İngilizcesi ve motivasyon koçluğu sertifikalarına da sahibim. Heyecanlanmadan ana diliniz gibi İngilizce konuşmak istiyorsanız bana ulaşınız:)) Derslerimiz online olacaktır:)
Reza A.

Reza A.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
"General English" -Reading -Writing -Speaking -Listening I am a native english teacher and a graduated in master of science who working as a Visiting Researcher at Bogazici University. I am using an international method to teach english and familiar with teaching English to high school and college students so I can help you to speak English fluently as soon as possible. The price and place of teaching are negotiable. text me:
Gul (ıngilizmania) K.

Gul (ıngilizmania) K.

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
***İngilizce 4yaş ve üstü*** İngilizce grammer, asıl konuşmayı garanti edebilmektir felsefesiyle Australia da Anaokulda başlayıp Randwich Technical College de Çocuk Psikolojisi ve İngiliz Edebiyatı okuduktan sonra Türkiye de 33 yıldır yüzlerce çocuğumuzu başarıyla en gözde okullara yerleşmesine vesile oldum.
Cengiz Ç.

Cengiz Ç.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Demircioğlu
İngilizce Özel Ders   09/12/2019

Emre hocanın tekniği gerçekten mükemmel. Kendisini bulduğumuz için kendimizi çok şanslı buluyoruz. Biz haftada 2 saat 2 kişi birden ders alıyoruz. Hem bilgisayardan hem de özel olarak kendi getirdiği ders kitapları ile mükemmel öğretiyor. 1 ayda Sıfırdan bizi çeyrek seviyeye ulaştırdığını düşünüyorum. Böyle giderse bu işi çözeceğiz.

         
Osman Ateşli
İngilizce Özel Ders   24/11/2019

Çok iyi bir eğitim aldık burcu hocadan seviyemiz gerçekten yükseldi çok tesekkur ederiz eğer taşınmasaydık devam edecektik

         
Nurcan Keskin
İngilizce Özel Ders   13/11/2019

Yeşim hocamla tanışmam şahane oldu.Birlikte keyifli çalışıyoruz,Uzun zaman beraber çalışacağımızı umuyorum.Sağolun Yeşim hocam.Nurcan

         
Kevork İlgili
İngilizce Özel Ders   08/11/2019

Çocugumuza ingilizce ders alma konusunda hizmet almak için uygulamadan yararlandım ilk defa.hemen dönüş pldu ve SEZİN BAL hocamızla temasa geçtik.çok memnun kaldık.sizlerede tafsiye ederim.teşekürler.

         
Cimen O
İngilizce Özel Ders   27/10/2019

Merhaba, Cengiz hoca çok iyi bir öğretmen kendisi ile 3 haftadır çalışıyorum.Artık ingilizce konusunda kendimi hızla geliştireceğime inanıyorum.

         
Nuriye SARI
İngilizce Özel Ders   14/10/2019

Dün ilk dersimizi işledik, Celal Beyin nezaketi, konu hakimiyeti ve ders işleme metodunu oldukça beğendim, uzun süredir İngilizce ile ilgili herhangi bir ders almamış olmama rağmen ilerleme kaydedeceğimiz konusunda ümitlendim, özetle kesinlikle doğru hocayı bulduğumu düşünüyorum, teşekkür ederim Celal Bey

         
Ersin Şensöz
İngilizce Özel Ders   06/10/2019

yaklaşık bir aydır ders alıyorum. sıkılacağımı düşünürek ders almaya karar verdim ancak aksine eğlenceli ve faydalı geçiyor. düşünenlere öneririm.

         
Gizem Uzun
İngilizce Özel Ders   06/09/2019

Bugün 3 saat ders aldım, 2 saati grammer ve 1 saati speaking için. Gerek grammer hocası olsun gerek speaking hocası olsun çok memnun kaldım, gerçekten çok iyiler. Ayrıca ulaşımı oldukça rahat.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz