Hizmet Ver

4 Sarıyer İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 409 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Sarıyer İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Talip Ceylan photo

Talip Ceylan

05.11.2020

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

English lesson from a teacher with 13-year experience. We will have lessons using interactive lesson books, create a blog, e-portfolio. We will use more whatever you need (grammar, speaking, listening, reading, writing).

Ülkem Uncu photo

Ülkem Uncu

27.01.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Yıllardır ingilizce eğitim alıyorum. Koç Üniversitesi öğrencisiyim. Anlatım biçimime ve iletişimime çok güveniyorum. Sıfırdan başlamak isteyenlerle çok iyi anlaşabileceğimi düşünüyorum. Öğrenm şeklini bulana kadar görsel,işitsel birçok teknikle çalışabilirim.

Dilek Erkut photo

Dilek Erkut

05.09.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Merhaba yıllık Makina Mühendisiyim ve eğitimimi yurt dışında ( Kanada ) tamamladım. Gerek eğitim süreci, gerekse profesyonel iş hayatımda hep yabancı dil ile iç içe oldum. On-line ya da yüzyüze İngilizce dersleri ile tecrübelerimi sizlerle paylaşarak, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS, YDS, PET,...

ECEVİT EĞİTİM Kurumları photo

ECEVİT EĞİTİM Kurumları

05.08.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Can Ecevit (John Williams) Hocamiz yari Turk yari Amerikan asker ve siyasetci olan disiplinli bir ailenin cifte vatandas tek cocugu olarak dunyaya gelmistir. Ingilizce ve Turkce iki anadili olmakla beraber, yedi dil bilmektedir. Egitimini Turkiye'de Bogazici Universitesi de dahil olmak uzere uc...

Eda Üzüm photo

Eda Üzüm

21.10.2013

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Yüksek lisansımı yine Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Dil Eğitimi bölümünde yaptım.

Civan Çalışkan photo

Civan Çalışkan

07.09.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Çizgi Film ve Animasyon bölümü öğrencisiyim. Başlangıç seviyesinde İngilizce öğrenimini İngilizce Düşünmeyi öğretmeye çalışarak kazandırmaya çalışıyorum.

Mehmet Can Ocak photo

Mehmet Can Ocak

23.02.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi İktisat 2. sınıf öğrencisiyim. 2018 YKS de eşit ağırlıkta Türkiye 30.su oldum. Daha önce hem bireysel öğrencilere hem de gruplara münazara dersleri verdim. İleri düzeyde ingilizce biliyorum.

Bülent Tekinalp photo

Bülent Tekinalp

17.08.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Merhaba, Marmara Üniversitesi İşletme ve Koç Üniversitesi MBA bölümü mezunuyum, 15 yılı üst düzey ve tamamı Türkiye'nin önde gelen Holdinglerde olmak üzere toplam 22 yıllık iş deneyimim bulunmaktadır. Son 8 yıl ise Yabancı bir firmada CEO olarak görev aldım. 7 yıldır profesyonel İngilizce - Türkçe...

Celia Carly photo

Celia Carly

01.09.2020

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

PROFESYONEL İNGİLİZCE EĞİTMENİ *Farklı aksanlarda dil eğitimi verebilen *1-80 yaş aralığında öğrenci kitlesine hakim *Yurtdışı eğitim kurumlarında tecrübe kazanmış *Çözüm odaklı, sabırlı, sevecen, *ÖĞRETMEYİ ve İŞİNİ çok seven,üretken ve yaratıcı. *Bilingual Teacher (Çiftdilli ...

Erkan Doğan photo

Erkan Doğan

15.02.2021

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar. Adım Erkan. ABD’de Yüksek Lisans yaptım. Hâlihazırda Brüksel’de bulunan Vrije Üniversitesi’nde doktorama devam ediyorum. Şu an tez aşamasındayım. Yurtdışında (ABD ve Belçika) toplam 5 yıl yaşadım. Ayrıca, bugüne kadar iş veya tatil maksadıyla ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya,...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sarıyer İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sarıyer İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sarıyer İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Sarıyer içinde toplam 409 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 604 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Sarıyer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,061 kişi Sarıyer İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl