Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Sarıyer Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 287 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sarıyer Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Sarıyer içinde toplam 287 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,133 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Sarıyer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,750 kişi Sarıyer Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Sarıyer İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Zeynep Alkan photo

Zeynep Alkan

06.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Dilbilim 3. sınıf öğrencisiyim. İngilizce öğrenme serüvenim ortaokulda çok sevdiğim hocamla başladı, ben de onun gibi severek ve farklı metodlarla öğretiyorum. Şu ana kadar çok farklı yaş ve seviyelere ders verdim. Her öğrenci için farklı metodlar kullanmayı, eğitimi öğrenciye...

Feyza Johnson photo

Feyza Johnson

17.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Hello everyone. I am working as a Data Analyst but speaking English in my daily life. If you want to improve your speaking skills, I can happily help you with that.

Rabianur Yardım photo

Rabianur Yardım

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

6 yıl boyunca yurt dışında eğitim aldım. Ingilizce eğitim dilimdi. 2 yıl Asya'da, 4 yıl Avrupa'da yaşadım. Asya'da kaldığım ilk 1 yıl sadece ingilizceden dil eğitimi aldım. Isterseniz okula ve kurslara ait sertifikalarımı sizinle paylaşabilirim. Yurt dışında kaldığım süre içerisinde ingilizce ve...

Nilay İlter photo

Nilay İlter

08.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

İngilizce hazırlık eğitim veren bir liseden bu yıl mezun oldum. 9 yaşından beri İngilizce öğreniyorum ve çok farklı hocalarla tanıştım, farklı teknikler gördüm. Çocuklarla aram iyidir ve eğlenerek öğrenmeleri önceliğimdir.

Funda K. photo

Funda K.

10.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Aynı zamanda yaşam ve motivasyon koçuyum. 15 yıldır Türkiye'de yabancı bir firmada çalışıyorum. Ana dilim hem Türkçe hem İngilizce. Üniversiteyi dereceyle kazanmıştım. Aksan katarak, grameri ve özgüveni arttırarak İngilizce...

Talip Ceylan photo

Talip Ceylan

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

English lesson from a teacher with 13-year experience. We will have lessons using interactive lesson books, create a blog, e-portfolio. We will use more whatever you need (grammar, speaking, listening, reading, writing).

Nursema Akyol photo

Nursema Akyol

24.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Arizona State Üniversitesinden Uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifikası olan TESOL eğitimi almaktayım. Aktif olarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerimle devam ediyorum. Her seviyeye uygun İngilizce özel ders...

Hazal Akaslan photo

Hazal Akaslan

08.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Merhaba, ben Hazal. Bir üniversitede Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (İngilizce) bölümü öğrencisiyim. Bir üniversite öğrencisi olarak öğrencilerle iletişim kurmak çok daha kolay. Eğitim esnasında kullanabileceğim metodlar hakkında da gerekli bilgiye sahibiyim. Derslerimden memnun kalacağınızı...

Şevval Örter photo

Şevval Örter

20.10.2021

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Bilkent ve Boğaziçi mezunuyum. Her seviyede online İngilizce dersi verebilirim, TOEFL için yardımcı olabilirim.

Özlem Doğrusöz photo

Özlem Doğrusöz

20.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Amerikan Kültür YDS Hocası. Her konunun başında genel mantık kavramının algılanması sağlanarak genel klasik, ezberci, boşluk doldurarak çalışılan metodun dışında öğrencinin konuşarak bol çeviri yaptığı bir sistem izliyorum. Özel sınavlarda İngilizce seviyesini yukarıya çekmekle beraber, mantıksal...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sarıyer Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sarıyer Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Sarıyer Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Sarıyer Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl