Hizmet Ver

4 Şişli İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 462 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Şişli İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Özel Kolay Dil Kursu photo

Özel Kolay Dil Kursu

29.03.2017

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı...

Mehmet Cansiz photo

Mehmet Cansiz

26.01.2019

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Boğaziçi Ünv. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite yıllarındaki kurs ve özel derslerle başlayan 10 yıllık öğretmenlik tecrübem var. İngiltere de Cambridge üniversitesi akreditasyonuyla düzenlenen CELTA (Yetişkinlere dil öğretimi) eğitim programını tamamladım. Hacettepe Ünv. Eğt. Prog. ve...

Cengiz Çetin photo

Cengiz Çetin

18.08.2016

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez...

Nehir Türksever photo

Nehir Türksever

09.11.2020

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Galatasaray Lisesi'nden mezun olduğumdan beri sekiz senedir hem sınavlara yönelik hem de okul derslerine yardımcı matematik, fizik, kimya, biyoloji, türkçe, ingilizce ve fransızca dersleri veriyorum.

Mert Bilir photo

Mert Bilir

23.08.2020

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

5 yıldır Boğaziçi Üniversitesi'nde okuyorum. Üniversitenin hazırlık sınavı olan Proficiency'yi A ile geçtim. Geçen sene girdiğim IELTS'ten de 7,5 aldım. Felsefe ile çift anadal yapıyorum. Felsefe eğitimi gereği çok fazla makale yazdım ve özellikle writing'ime güveniyorum.

Ezgi Unlu Unlu photo

Ezgi Unlu Unlu

25.05.2021

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

İstanbul'da doğdum, Hollanda ve Güney Afrika'da büyüdüm. İngilizce ana dilim. 2015'de Koç Üniversitesi Psikoloji ve Medya ve Görsel Sanatlar bölümlerinden mezun oldum. Film yapımı, Dans, Haraket Terapisi alanlarında çalışmaktayım.

Canel Tunç photo

Canel Tunç

28.10.2015

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Birmingham Universitesi İngiliz Edebiyatı bölümünden mezunum 20 yıl İngilterede yaşadıktan sonra Türkiye ye döndüm . 13 yıldır Türkiye de birçok sektörden ve okuldan öğrenciler ile çalıştım. Eğitim koçu olmamın da verdiği avantaj ile çok başarılı sonuçlar aldım.TEB, Yapı Kredi,Doğa...

Umay Hanım photo

Umay Hanım

15.06.2020

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

İstanbul Üniversitesi - Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. Bilgi Üniversitesi'nde Kültürel İncelemeler alanında yüksek lisans yapıyorum. Üniversitelerin hazırlık bölümlerinde okutman olarak çalıştım. Şu anda ana dili İngilizce olan öğrencilere İngiliz Edebiyatı dersi veriyorum.

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu photo

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

29.02.2016

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar...

Elyakim Kandiyoti photo

Elyakim Kandiyoti

25.05.2021

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

6 sene Floransa’da okudum ve çalıştım. İş İtalyancası ve İngilizcesi aynı zamanda gündelik İtalyanca ve İngilizce’ye ileri seviyede hakimim. İtalyanca ve İngilizce’yi konuşarak pekiştirmenizi sağlarım. Özellikle İtalyan ve İngiliz firmalarla çalışmak ve yükselmek istiyorsanız, sektöre özel sizin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Şişli İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Şişli İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Şişli İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Şişli içinde toplam 462 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 896 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Şişli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 7,732 kişi Şişli İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl