En İyi 10 Şişli İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 459 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Özel Kolay Dil Kursu

Özel Kolay Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzer
Vahit Bora

Vahit Bora

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. 18 yıl kurumsal şirketlerde hep ileri düzey İngilizce gerektiren pozisyonlarda çalıştım. Eşim yabancı ve kendisiyle İngilizce konuşuyorum. Tüm bunlara ek İngilizce den tercüme ettiğim yayınlanmış bir kitap mevcut. İngilizcesini geliştirmek isteyen herkese önemli katkı sağlayabilirim.
Cengiz Çetin

Cengiz Çetin

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Mahmut Genç

Mahmut Genç

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
3 yıldır özel ders veriyorum 1 yıldır da ingilizce özel dersleri veriyorum. Enerjik, interaktif ve eğlenceli ders için buyrun gelin. Eğlenmezseni paranız iade:)
Ataberk Aybar

Ataberk Aybar

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Beykent Üniversitesi 4. Sınıf öğrencisiyim yaklaşık olarak 10 yıldır ingilizceyle ilgileniyorum.4 yıl özel ders ve liseyi dilko temel lisesinde eğitimimi tamamladım şuandada ingiliz dili ve edebiyatı bölümünde okuyorum.Çocuklarla aram fazlasıyla iyidir ve ingilizceyi kült kavramlar kullanarak değil daha yaratıcı ve eğlenceli şekilde anlatmayı seçiyorum.Bilgilerimi fikirlerimi ve ingilizceye bakış açımı paylaşmayı ve çocuklara yardım etmeyi seviyorum
Mehmet Cansiz

Mehmet Cansiz

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Boğaziçi Ünv. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite yıllarındaki kurs ve özel derslerle başlayan 10 yıllık öğretmenlik tecrübem var. İngiltere de Cambridge üniversitesi akreditasyonuyla düzenlenen CELTA (Yetişkinlere dil öğretimi) eğitim programını tamamladım. Hacettepe Ünv. Eğt. Prog. ve Öğrt. bölümünde Yüksek lisans yapmaktayım. Universite yeterlik sınavları, YDS ve diğer OSYM dil sınavları, TOEFL ve IELTS sınavlarına yönelik dört beceriye dayalı (okuma, yazma, dinleme, konuşma) ve ile
Birebir Online

Birebir Online

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
1- İngilizce kurslarından verim alınamasının sebebi, 10 kişilik sınıflardageneldeaylık 24 saatlik eğitim verilir bunu 10 böldüğünüzde kişi başına düşen konuşma süresi 2 saat 40 dakikadır(full İngilizce konuştuğunuzu varsayıyorum) halbuki bizden alacağınız en düşük paket ile aylık konuşma süresi minumum10 saattir. 2-Haftada 2 gün gideceğiniz kurslarda bu 2 gün dışında ingilizce ile içli dışlı olmayacağınız için öğrendikleriniz unutulur ve pekişmez.Ünlü eğitim psikologları Watson&Gutheri ye
Nazli Guzin  Ozdil

Nazli Guzin Ozdil

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. 2010 yılından bu yana 5-18 yaş arası çocuk ve gençlerle çalışıyorum. Eğer çocuğunuzun eğlenerek İngilizce öğrenmesini istiyorsanız akademik birikimim, profesyonel tecrübem ve yurtdışı deneyimimle sizlere yardımcı olmak için buradayım. Ayrıca İngilizce konuşma konusunda da gerek yüz yüze gerekse online derslerle yardımcı olmak için hazırım. En kısa zamanda tanışmak dileğimle :)
Çiğdem İren

Çiğdem İren

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü Mezunuyum.5-6 yaştan yetişkin öğrencilere kadar her kademeyle tecrübelerim vardır.Saygın özel okullarda da 5 senelik tecrübem vardır.
Omid Zadeh

Omid Zadeh

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Ana dilim ingilizce olmakla beraber TOEFL seviyesinde ingilizce kurslari vermekteyim. Amerikan Kultur Enstitusunde 1 yillik ogretim tecrubem bulunmaktadir. Hali hazirda Bilkent Universitesinde asistanlik yapmakta ve doktora programimi surdurmekteyim. I am English native speaker. I have three years of teaching TOEFL and IELTS courses. Also I have worked at American Culture Institute for general english courses. Nowadays, I am Teaching Assistant at Bilkent University.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem K.
İngilizce Özel Ders   04/03/2021

Özel ders almayı düşünen herkese duyrulur!!! Öğrencisini iyi analiz eden ve eksik yönlerini besleyen,standartların dışına çıkmak isteyen herkese şiddetle tavsiye edilir. Tenslere takılı kalıp bunca zaman 500 tane kursa gitmiş biri olarak değişik bakış açısı kazandırdıgı için ve ingilizcenin sanılanın aksine sürece yayılıp adım adım ilerlenmesi gerektiğini ve özverili olmayı öğreten canım öğretmenim 5 günde ingilizce,farketmeden ingilizce palavralarına inat kendi metotlarını ilmek ilmek işler.

         
Senem E.
İngilizce Özel Ders   28/02/2021

Emre bey çok programlı ve ilgili. Kullandıgı metaryeller , konular ve ödevlerle dört dörtlük hizmet veriyor. Her zaman yapıcı, pozitif ve konuşmaya teşvik ederek İngilizceyi özgüvenle öğrenmeye destek oluyor.

         
Burak K.
İngilizce Özel Ders   20/02/2021

Uzun zamandır öğrenemediğim dolayısıyla sınavını bir türlü geçemediğim bir konu hakkında gerçekten çok yardımcı oldu. Tüm ilgisini ders sırasında tamamen öğrencinin konuyu kavramasına veren bir öğretmen. Sıcak ve içten olması da dersi dinlerken dikkatinizin dağılmamasını sağlıyor. Çok teşekkürler 😊🙋🏼‍♂️

         
İsmail T.
İngilizce Özel Ders   14/02/2021

A1 seviyeden İngilizce eğitimi almaya başladım gayet memnunum. Anlatım ve işleyiş güzel. Her konuda yardımcı oluyor. İşi para için yapmadığı net bu da çok verimli geçmesine ve sizi dile ısındırıyor. Gönül rahatlığı ile şunu söyleyebilirim ben kac kez kursa yazıldım gittim/gitmedim verim alamadım dile ısınamadım ama Umur hoca sayesinde hem ısındım hem hızlıca öğreniyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Bu arada benim yorumumu 2 kisi olarak sayın arkadaşım da başladı a1 den oda çok memnun.

         
Hüsamettin A.
İngilizce Özel Ders   12/02/2021

Emre Hocayla iş ingilizcesi üzerine speaking ağırlıklı çalışıyoruz ve şu ana kadar gayet faydalı geçtiğini söyleyebilirim. Farklı iş alanları ile ilgili hazırladığı materyallerle dersi desteklemesi ayrıca başarılı. Yaptığımız çalışmaların profesyonel bir çalışan olarak işe yarayacağını düşünüyorum.

         
Aysun Ç.
İngilizce Özel Ders   28/01/2021

Ders anlatımı ve öğretme tekniği detaylı, Kişiyi direkt analiz edebiliyor ve eksik noktalarınızı tespit edebiliyor. Başarılı

         
Selvi A.
İngilizce Özel Ders   08/01/2021

Oylum Hocam, guzel ve detayli bir sekilde anlatiyor. Anlattigi konulara hakim. Ve bir cok kaynakla ogrenmeyi destekliyor. Tavsiye ederim.

         
İrem B.
İngilizce Özel Ders   03/01/2021

Ulaş hocayla derslerimize 1 ay önce başladık. Bu süreçten önce özel ders için başvuru yapıp birçok öğretmenle iletişim kurma fırsatım oldu. Ama en çok Ulaş hocanın enerjisini sevmiştim ve iyi ki de onunla derslere başlama kararı almışım. Kendisi ilgili, eğlenceli ve öğretmeyi bilen bir öğretmen. Sayesinde İngilizce konuşma korkumu aşıyorum. Sürekli beni konuşmam için teşvik ediyor. Konulara hakimiyeti, donanımı, verdiği küçük ayrıntılar ve keyifli sohbetiyle derslerimiz çok güzel ilerliyor.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz