En İyi 10 Şişli İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 438 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Özel Kolay Dil Kursu

Özel Kolay Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzer
Çiğdem Rees

Çiğdem Rees

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Birmingham Universitesi İngiliz Edebiyatı bölümünden mezunum 20 yıl İngilterede yaşadıktan sonra Türkiye ye döndüm . 13 yıldır Türkiye de birçok sektörden ve okuldan öğrenciler ile çalıştım. Eğitim koçu olmamın da verdiği avantaj ile çok başarılı sonuçlar aldım.TEB, Yapı Kredi,Doğa yatırım,Yeditepe,Bilgi, Bahçeşehir, Koç,Sabancı Üniversitelerinde ve Işık,Terakki,Doğa, Enka, İtalyan Kollejleri, açı,hisar,mef,tarabya british school ve doğa kolleji ,itü, odtu ile çalıştım.Çalışmaya da devam ediyo
Cengiz Çetin

Cengiz Çetin

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Mahmut Genç

Mahmut Genç

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
3 yıldır özel ders veriyorum 1 yıldır da ingilizce özel dersleri veriyorum. Enerjik, interaktif ve eğlenceli ders için buyrun gelin. Eğlenmezseni paranız iade:)
Sena Aybar

Sena Aybar

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret 1.sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla kolaylıkla güzel bir ilişki kurabilmemin yanında Boğaziçi Üniversitesi'nde aldığım İngilizce eğitimi sayesinde vereceğim derslerin faydalı olacağına inanıyorum. Dersleri online olarak gerçekleştiriyorum.
Akademik Akademi

Akademik Akademi

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
YENİ NESİL İNGİLİZCE DENEYİMİ. Genel İngilizce, Toefl, Ielts , YDS ve YÖKDİL sınavlarına yönelik ANALİTİK İNGİLİZCE KURSU YÜZ YÜZE VEYA ONLİNE ÜCRETSİZ TANITIM DERSİNE KATILABİLİRSİNİZ. AYRICA 4-10 YAŞ ARASI ONLİNE İNGİLİZCE EĞİTİMİ İMKANI SUNUYORUZ.
Mert Bilir

Mert Bilir

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
5 yıldır Boğaziçi Üniversitesi'nde okuyorum. Üniversitenin hazırlık sınavı olan Proficiency'yi A ile geçtim. Geçen sene girdiğim IELTS'ten de 7,5 aldım. Felsefe ile çift anadal yapıyorum. Felsefe eğitimi gereği çok fazla makale yazdım ve özellikle writing'ime güveniyorum.
İsmail  Ayaz

İsmail Ayaz

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
BOĞAZİÇİLİDEN UYGUN FİYATLİ İNGİLİZCE DERSİ Merhaba! İLETİŞİM: Yabancı diller ne kadar da önemli değil mi? Hele de böylesine globalize olmuş bir dünyada! Peki bizler halen nasıl İngilizce'yi kendisiyle kredi tamamlanacak bir ders olarak görüyoruz? Hadi birlikte İngilizce'yi hayatımızın bir parçası yaparak öğrenelim! Boğaziçi Üniversitesi'nde İngilizce psikoloji bölümü . sınıf öğrencisiyim. İleri düzeyde İngilizceye sahibim. İngilizce dışında farklı seviyelerde dil ile de meşgulüm
Mukaddes Ö.

Mukaddes Ö.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
2014 yılı Boğaziçi Üniversitesi İlköğretim bölümü mezunuyum. 2009 yılından beri ilköğretim yaş grubu çocuklara evde İngilizce dersi veriyorum. Üç aile ile matematik dersi vermek için de çalıştım. 2010 yılından itibaren psikologlarla bağlantılı olarak okul sonrası İngilizce konuşarak ödev yardımına başladım. Aynı şekilde çocukların davranışlarını geliştirmek için bu amacı güden ingilizce oyunlar oynatmaya başladım. Yaratıcı Drama liderliği eğitimim sayesinde ingilizce drama aktiviteleri de yap
Bilge Nisli

Bilge Nisli

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Istanbul Universitesi Hukuk Fakultesi mezunuyum. Yurtdisinda ayrica Ingilizce egitimi aldim. Hem hukumi hem temel Ingilizce’ye hakimim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İngilizce Özel Ders   08/10/2020

Cengiz Hoca ile bir aydır çalışıyorum ve çok memnunum. Klasik gramer derslerinden uzak, konuşma pratik ihtiyacıma yönelik dersler yapıyoruz. Hatalarımı çok nazik bir şekilde düzeltiyor ve asla kötü hissettirmiyor. Herkese tavsiye ederim..

         
Betül Aydın
İngilizce Özel Ders   26/09/2020

Tufan Koçak hocamdan aldığım dersten cok memnun kaldım. Eksik kaldığım birkac konuda bana hiç bakmadığım bir açıdan baktırarak inanılmaz yardımcı oldu. Cok yönlü tecrübesi sayesinde İngilizce hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Teşekkürler Tufan Koçak.

         
Abdullah Tozluyurt
İngilizce Özel Ders   17/09/2020

İngilizce öğrenmek sadece karşılıklı konuşma olmayıp , hocayla da frekansınızın tutması gerekiyor , yaptığım diğer görüşmelerden öne çıkan farkı Haktan hocam ile frekansımız tutmasıydı. Bunun dışında zaten on yıla yakın anadili ingilizce konuşulan yerlerde yaşaması da bir gösterge olup , bugüne kadar ki eğitim tecrübesinden faydalanmam konusunda bana çok yardımcı oldu bu dahi çok önemli katkılar sağlamıştır bana. Şüphe etmeden ders alabilirsiniz. İçtenlikle Abdullah

         
Dilan Gürakın
İngilizce Özel Ders   10/09/2020

Gökçen hocayla daha konuşmadan onaylamıştım teklifini direkt hiç pişman da değilim. Daha yeni başladık ama şimdiden her şey güzel ilerliyor. Genelde işten sonra çok yorgun olurum ama enerjisiyle yorgunluğunuzu bile unutuyorsunuz :) Her şeyi çok net ve anlaşır bir şekilde anlatıyor.

         
Fatih Doğru
İngilizce Özel Ders   28/08/2020

Tufan hocamızla henüz 3 ders yaptık, Dil öğrenmek isteyen kişiyi rahatlatan ön yargılarını yıkan kişiye özel ders planı hazırlayıp öğrenme yönteminize göre dersi organize eden harika bir insan harika bir hoca inşallah uzun süre beraber çalışır İngilizce ile dil öğrenmeyi bilememe ile olan imtihanımızı başarılı bir şekilde veririz. Buradan kendisine yoğun tempo içerisindeki bu denli ilgi ve alakası için için ayrıca teşekkür ediyorum

         
Esin Karaman
İngilizce Özel Ders   23/08/2020

Selamlar Kurumsal bir şirkette yönetici pozisyonunda çalışıyorum. Emre ile business ingilizce konusunda speaking pratik yapma amaçlı kontağa geçtim. Derslerimiz oldukça verimli ve eğlenceli geçiyor. Derslerimizi bir kitap üzerinden ilerletiyoruz, kitaptaki konular güncel, işimde kullandığım pek çok detayı içeriyor. Üstelik sadece kitaba da bağlı kalmıyoruz, dersler öncesinde güncel konularla ilgili ses kayıtları ve makaleler gönderiyor, mini görevler veriyor, ayrıca derslerde telefon üzerinden role playing yapıyoruz. Henüz 2 ay olmasına rağmen kendimi çok iyi hissediyorum ve gelişimi farkediyorum. Ayrıca süper de motive eden bir hoca. İş yerinde daha akıcı ingilizce konuşabilme ve konuşurken çeşitli özgüven problemleri yaşıyorsanız kesinlikle Emre ile çalışmalısınız. Psikolojik anlamda da insanı çok rahatlatan ve kesinlikle çözülmenize acayip vesile olan bir eğitimci. İyi ki tanımışım. Teşekkürler

         
Mert K
İngilizce Özel Ders   10/08/2020

Emre hocamla çalışmadan önce ingilizce problemim nedeniyle kariyerimde ilerleyemiyordum. İlaç sektöründe çalışıyorum. Derslere başladıktan kısa bir süre sonra uluslarararası bir firmanın ingilizce mülakatlarından başarıyla geçtim ve terfi alarak iş değiştirdim. Daha önce ingilizce mülakatlarda başarılı olamadığım için teklif alamıyordum. Hocam her derse hazırlıklı olarak geliyor. Ayrıca ilgi alanlarım ve çalışma alanlarıma göre materyaller hazırlayarak derslere olan ilgimi canlı tutuyor. Profesyonel bir eğitim almak istiyorsanız doğru adres Emre hoca.

         
HALİT EREM
İngilizce Özel Ders   09/08/2020

Hocam çok değerli, işinde çok başarılı mükemmel bir insan. Kendisini mesleğine adamış ve öğrencilerine daima değer veren bir yapısı var. Tavsiye ederim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz