Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Şişli Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 328 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Şişli Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Şişli içinde toplam 328 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,329 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Şişli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,309 kişi Şişli Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Şişli İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Mehmet Cansiz photo

Mehmet Cansiz

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Boğaziçi Ünv. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite yıllarındaki kurs ve özel derslerle başlayan 10 yıllık öğretmenlik tecrübem var. İngiltere de Cambridge üniversitesi akreditasyonuyla düzenlenen CELTA (Yetişkinlere dil öğretimi) eğitim programını tamamladım. Hacettepe Ünv. Eğt. Prog. ve...

Kübra Uzdu photo

Kübra Uzdu

27.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Polonyada Varşova üniveritesinde English Philology and American Culture (ingiliz dil edebiyat ve Amerikan kültürü) bölümünden mezunum. 7 seneyi aşkın ingilizce öğretmenliği yapıyorum. Polonya'da British Council'da ve diğer özel okullarda görev aldım. Eğitimlerimi Online olarak veriyorum Yaş...

Şinasi Dursun photo

Şinasi Dursun

16.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Pek çok ingilizce münazaralara yarışmalara katıldım,3 tane Model United Nations yarışmasına katıldm ve hepsinden ödülüm bulunmaktadır,9 yaşından 65 yaşına kadar onlarca insana ingilizce öğrettim. Fas'ta Amerikan Okulunda bir süreliğine ingilizce öğretmenliğini yaptım. Ortaokul,Lise,Üniversite...

Cengiz Çetin photo

Cengiz Çetin

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez...

Sema Akyol photo

Sema Akyol

24.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Arizona State Üniversitesinden Uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifikası olan TESOL eğitimi almaktayım. Her seviyeye uygun İngilizce özel ders veriyorum.

Mehmet Gür photo

Mehmet Gür

22.05.2022

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Amerika’da yüksek lisans yaptım. İngilizceyi öğreneceğinizden ve bundan zevk akacağınızdan emin olabilirsiniz. Deneyin ve gönül rahatlığıyla görün.

Rasa Moin photo

Rasa Moin

08.03.2021

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Yabancı (yarı kanadalı) öğretmen; Son 3 yıldır çeşitli dil enstitülerinde İngilizce öğretiyorum (online ve yüzyüze eğitim).

Nazlıcan Türkmen photo

Nazlıcan Türkmen

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhabalar, İstanbul Üniversitesi Dilbilim mezunuyum ve aktif olarak 3 yıldır yabancılara türkçe öğretiyorum. hem ingilizceye hem de türkçe'ye ileri derecede hakimim. dersler öncelikli odağım konuşma. / Hello everyone, i am a graduate of linguistics departmant in Istanbul University. I've been...

Shiva Teimouri photo

Shiva Teimouri

10.01.2022

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

State certified english teacher with 10 years of experience in teaching adult and teen students knowledgeable of English language arts standards, modern teaching methods yetişkin ve genç öğrencilere eğitim vermede 10 yıllık deneyime sahip devlet sertifikalı İngilizce öğretmeni İngilizce dil...

Ece Eldek photo

Ece Eldek

02.06.2022

Online İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhaba. Ben Ece Engin, İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Özel bir okulda İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Anaokulu,İlköğretim ve Ortaokulu TED İstanbul Koleji'nde okuduktan sonra Lise ve Üniversite eğitimimin bir kısmını Amerika'da tamamlayarak eğitim öğretim...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Şişli Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Şişli Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Şişli Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Şişli Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl