En İyi 10 Ümraniye İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 242 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehtap  A.

Mehtap A.

İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Merhaba, İngiliz vatandaşı olarak İngiltere, Londra şehrinde yaşayıp, sene 2015 den itibaren İstanbul, Ümraniye de ikamet etmekteyim. Özellikle 5 -15 yaş arasında olan öğrencilere ders veriyorum. Çocuğunuzun okul derslerine ciddi anlamda katı sağlayabilir, İngilizce kelimelerin doğru okunuşları ile çocuğunuzun İngilizce gelişimine yardımcı olabilirim. Bu şekilde erken yaşta, ingilizceyi doğru şekilde öğrenmelerini sağlayabiliriz. Her çocuğun bu eğitim fırsatından yararlanması ümidiyle. Sa
Gülşah K.

Gülşah K.

İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Ortaokul ve lise öğrencilerine hem derslerine yardimci olacak hem de eglenceli ve kalici bir ogrenim sureci olacaktir.
Tuncay A.

Tuncay A.

İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Dereceyle kazandigim İstanbul üniversitesi Ingilizce Ogretmenligi 2010 yili mezunuyum. Ingiiz dili egitimi uzerine Yuksek Lisans yapiyorum. Yaklasik 10 yildir her yas ve seviyede ozel ders veriyorum. ABD/Texas eyaleti San Antonio sehrinde Ileri Seviye Ingilizce Becerileri-2 (Advanced Language Proficiency Skills-2) sertifikam var. Ayrica yine ABD de okullarda sunumlar yaptim ve kisa sureli dersler verdim. Derslerimde Natural Approach (Dogal Yaklasim) uyguluyorum. Yani bir bebegin anadili
Ferdi  A.

Ferdi A.

İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Özellikle pratik düzeyde, sınav İngilizcesi ve okula destek kapsamında oldukça yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Amerika’da yaşadım , 8 yıldır hem MEB de hem özel sektörde çalışmaktayım.
Yeşim Y.

Yeşim Y.

İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
4 yıldır özel okullarda İngilizce Öğretmeni olarak çalışmaktayım. Şu anda İstanbul Aydın Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Her alanda İngilizce Özel ders verebilirim.
Cagla K.

Cagla K.

İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Her yaştan öğrenciye İngilizce dersi verebilirim. Konuşmaya yönelik, sınava yönelik, günlük hayat İngilizcesi.
Mustafa K.

Mustafa K.

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Merhabalar, ben İngilizce Öğretmeni Mustafa KARAGÖZ. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunuyum (2010 yılı). Anadolu Öğretmen Lisesi mezunu biri olarak çocukluğumdan beri dil eğitimi ve öğretimi hayatımın bir parçasıdır. İhtiyaca yönelik programlar ile her yaştan ve seviyeden bireylere özel ders vermekteyim. Hedef; dili edinmeniz ve bunu da zorlanmadan ve keyifle başarmanızdır. Konuşma ve dinleme, okuma ve yazma, okula yardımcı, sınavlara hazırlık veya bunlar
Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar veya maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitimlerimize katılabilirsiniz. Merkezimiz Çamlıca da olmasına rapmen eğitiminizi İstanbul hemen tüm semtlerinde kendi yerinizde de alabilirsiniz. Üniversitelerin i
Sean Senol G.

Sean Senol G.

İngilizce Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
1987 ve 2015 yılları arasında Londra da İngilizce öğretmenliği konusunda akademik çalışmalar yaptım. 30 yıllık özel ders deneyimine sahibim.
Cengiz Ç.

Cengiz Ç.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Josiane Josiane
İngilizce Özel Ders   02/12/2019

Selamlar, Şu an bir aydır hocamızdan ingilizce dersi alıyorum. Kesinlikle kendisini öneriyorum. İyi bir ingilizce öğretmeni olmasının yanında çok iyi bir insan. Vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz ve canınız kesinlikle sıkılmıyor. Bir ay içinde ingilizce konusunda kendime güvenim geldi ve daha hızlı konuşmaya başladım. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Esra Çobanoğlu
İngilizce Özel Ders   06/11/2019

Yaklaşık 1 aydır düzenli olarak 3 kişi grup ders alıyoruz kendisinden, konu tekrarına, iletişime önem vermesi, daha önce dil kursuna gitmiş biri olarak biz kalıplaşmış kurs müfredatı değil daha çok konuşmaya yönelik uyguladığı yöntemden mutlu, umutluyuz :) Celal hocayı ihtiyacı olan herkese tavsiye edebilirim.

         
Tansu Tağ
İngilizce Özel Ders   04/11/2019

Artık kızım İngilizce öğrenmekten çok keyif alıyor. İletişim ve artı değer katma özelinde çok başarılı

         
Görkem GAZCI
İngilizce Özel Ders   27/10/2019

Melis Hanımın çocuklarla iletişimi çok kuvvetli. İngilizceyi sevmek öğretmeni sevmekle başlıyor. Şuan Melis hanımın verdiği ödevleri hevesle yapıp bir sonraki dersimi heyecanla beklemekteyiz. İyi ki armut sayesinde Melis hanımı bulabildik diyoruz.

         
Necmiye Ersöz
İngilizce Özel Ders   26/10/2019

YDS sınavı için başladım. Fiyatlar gerçekten uygun ve derslik ortamı da oldukça sıcak. Hızlandırılmış bir gramer dersinin ardından soru çözmeye odaklandık. Çok memnunum. Şimdiden netlerimi yükselttim. Çok teşekkür ederim.

         
TUGCE Tütüncü
İngilizce Özel Ders   03/08/2019

Kendisi çok bilgili derse çok verimli ve çalışmaya hazır olarak geliyo dersleri eğlenceli geçiyo ben 3 haftadır ders almama rağmen birçok şeyi öğrenmiş bulunmaktayım kendisiyle uzun süre ders almaya devam edicem 👍

         
Mehmet Ali Demirci
İngilizce Özel Ders   21/07/2019

Mehmet Hoca ile İngilizce öğrenmek çok keyifli 4 haftadır çalışıyoruz, ilerleme kaydettiğimi görebiliyorum.

         
Mustafa Özdemir
İngilizce Özel Ders   16/07/2019

Çok faydali fiyatlarda yardimci olan ve cok farkli bi vizyonla karsimiza cikan yabanci dil eğitmenleri t.ederiz..

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz