En İyi 10 Üsküdar İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 248 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Faruk Coşkun

Faruk Coşkun

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
2014 yılında COŞKUN İSKELE SİSTEMLERİ tarafından kurulan firmamız mimarlık sektöründe adını duyurmaya başlamıştır. . Firma iç mekan tasarım ve uygulamalarıyla ev, ofis, klinik, otel, cafe, restaurant, bina ve hayalleriniz dahilindeki tüm iç mekanları hayallerinizin ötesine taşımaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası içinde garantili ödeme ve tadilat esasıyla hareket eden “tek” firma olmasıyla da bu konuda liderdir.
Fatma  Ozata

Fatma Ozata

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
Merhaba iç mimarım 3dsmax ve autocad çizimi yapmaktayım istanbul teknik üniversitesi iç mimarlık mezunuyum.Ev tadilat cafe ofis tadilat dekorasyon ve çizim hizmeti vermekteyim.
Venedikmimarlik

Venedikmimarlik

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
VENEDİK MİMARLIK 1970 senesinde Ramis Venedik tarafından kurulmuştur. Konut projelerinin yanı sıra ticari projelerde de anahtar teslim hizmet vermektedir. Venedik Mimalık Müşterilerinin talebi doğrultusunda. kendi gustosunu da öne sürerek ortak bir mekan yaratırken; fonksiyonellik ve estetik kriterleri bir arada kullanmaya özen gösterir. Venedik Mimarlık konut. villa , ofis, ve ticari proje tasarımı gibi birçok alanda çalışmalarına ekibi ile birlikte devam etmektedir.
Pıarge Mimarlık

Pıarge Mimarlık

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir mekanı özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık. Tasarlanan mobilyalarınız kendi atölyemizden kontrolümüz eşliğinde üretilmektedir. Verdiğimiz hizmetler ; Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri Ulusal ve Uluslar Mimari ve İç
Yavuz Selim Kocaagaoglu

Yavuz Selim Kocaagaoglu

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
Her türlü tadilat ve tamirat dekorasyon öncesi proje çizim 3 boyutla görseller ile hazırlayıp hizmetinizi yapmaktayız. Zevkinize uygun şık tasarımlar için bizi tercih ediniz.
Funda Yaman

Funda Yaman

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi iç mimarlık bölümü mezunuyum. Proje teknik çizim, renklendirme, sunum, mobilya tasarım ve uygulama alanlarında tecrübeliyim.
Nihal Akarsu

Nihal Akarsu

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, Haliç Üniv. 2006 Mimarlık Fak. İç Mimarlık Bölümü Mezunuyum. İç mekan tasarım çizimleriniz, uygulama, dekorasyon veya sadece iç mimari danışmanlık hizmetiyle ilgili her konuda ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.
Indıgo Tasarım Ve Uygulama

Indıgo Tasarım Ve Uygulama

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
Her türlü mekana estetik dokunuşlar ve yaratıcı fikirler katmakta olan 94 Yapı ve Tasarım Stüdyosu, tasarım konusunda tercih edebileceğiniz benzersiz ve yenilikçi bir isim konumundadır. Tasarımın tüm yükünü sizden alacak bir çalışma şekli oluştururken, tüm mekanların daha uygun bir şekilde kullanılmasını da sağlamış olur. 94 Yapı ve Tasarım Stüdyosu tarafından sağlanmakta olan hizmetler arasında Mimari tasarım, İç mekan tasarım, Anahtar teslim tadilat, Mobilya tasarımı veya Mobilya imalatı i
Gamimarlık

Gamimarlık

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
1999 dan itibaren faliyette olan G&A Mimarlık ofisi Mimari ve İç mimari Birçok projelere imza atmıştır.gamimarlik.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Melih Oğan

Melih Oğan

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
İç mimarlık ve mimarlık eğtimlerinin her ikisini de almış bulunmaktayım. Proje yerleşim ve uygulama çizimleriyle birlikte 3D görseller ile hizmet vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Buket B.
İç Mimar   02/04/2021

Erhan bey işinde bilgili.iyi dinleyen,ilgili alakalı bir insan..söylediğim tüm işleri gerçekten istediğim gibi uyguladı..teşekkür ediyorum.hayalinizdeki gerçeğe dönüşsün istiyorsanız Erhan bey ve ekibine güvenebilirsiniz.

         
Ece O.
İç Mimar   20/03/2021

memnun kaldık serhat bey bizim tum istekelrimizi yerine getirmek için elinden geleni yaptı.işinin basında duran işine hakim ve işine sahip çıkan birisi gonul rahatlığıyla yapılacak olan işlerinizi yaptırabilirsiniz çok tessekur ediyoruz

         
Duygu Ş.
İç Mimar   07/02/2021

ilgisinden ve işinden cok memnun kaldık. gönül rahatligi ile çalışabilirsiniz. işlerini sizin istediğinizi tamamen dikkate alarak gerçekleştiriyorlqr:)

         
Şeyma D.
İç Mimar   06/02/2021

Riva iç mimarlıktan sorularımın cevabını çok net aldım ve gerçekten çok ilgiliydiler. Teşekkür ederim Önder Bey.

         
Mehtap H.
İç Mimar   29/01/2021

İç mimar Hazal hanım, çok ilgiliydi.Profosyonel çalışması, samimiyeti ve geri dönüşleri zamanında oldu.Bütçemize göre ve kaliteyi de koruyarak tarafımıza tekliflerini ilettiler, Kendilerine çok tesekkur ederiz

         
Fatma A.
İç Mimar   19/05/2020

İlk defa internetten ev tadilatı için hizmet aldık ve Arda bey görüştüğümüz ilk anda işine olan hakimiyeti, dürüstlüğü, güleryüzü ile güvenimizi kazandı. Aldığımız ev zarar görmüş tüm odaların parkeleri sökülmüş banyo ve mutfağa zarar verilmişti. Tüm evin sıfırdan tadilatını üstlendi ve karantina dönemi olmasına rağmen özverili şekilde titizlikle çalıştı ve işçilikleri de çok beğendik. Fayans, dolap, mermer tezgah seçimlerinde de fikirleriyle bize yardımcı oldu. Gereksiz maliyetten kaçınmamız için fikirler verdi ve evin tadilat durumu ile ilgili sürekli bizi güncel tuttu. Kısa ve bu zorlu zamanda titiz ve kaliteli çalışması, verdiği güven için Arda bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

         
Nora K.
İç Mimar   08/05/2020

Arda Bey ile yeni aldığımız evin A'dan Z'ye tadilatı için çalıştık. Mutfak, banyo yenileme, pencere-kapı değiştirme, boya-badana, tüm altyapı yenilenmesi, özel dolap yapımı... gibi aklınıza gelebilecek tüm işleri Arda Bey yürüttü ve her şey ile yakından ilgilendi. Çelik kapı gibi dışarıdan ayrıca çalıştığımız ustalar ile koordinasyonu da aksatmadan sağladı. İçimize sinmeyen değişiklikler/düzeltmeler konusunda çok yapıcı yaklaştı ve yardımcı oldu. Salgın gibi zorlu bir dönemde çalışmaları aksatmadan yürüttü ve zamanında evimizi teslim aldık. Ev tadilatı gibi zorlu bir süreci bizi hiç yormadan ve strese sokmadan yürüttü. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz. Hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim. Zevkine de güvenebilirsiniz :)

         
Muhammed G.
İç Mimar   22/10/2019

Salonumu baştan yarattılar ve şuan her şey harika görünüyor. Çok ilgili ve sıcak bir ekip. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. İşlerinde çok başarılılar. Her şey için teşekkür ederim.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz