En İyi 10 Üsküdar İstanbul İngilizce Çeviri

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 115 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Legal Akademi

Legal Akademi

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli kadromuz ile İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde bulunan her seviyedeki akademik metin ve hukuki alandaki çeviri taleplerini yerine getiriyoruz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmayı ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
İbrahim Şahin Cesur

İbrahim Şahin Cesur

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
Merhabalar, akıcı ve anlaşılır bir dile sahibim. Okumayı, yazmayı ve yeni konularda araştırmalar yapmaya bayılırım. Türkçeden İngilizceye, İngilizceden Türkçeye kolaylıkla çeviri yaparım. Hızlı ve titiz çalışırım öğrenci olduğum için uygun fiyatlar sağlarım.
Zeynep Yavuz

Zeynep Yavuz

İngilizce Çevirmen · Beyoğlu, İstanbul
Merhaba, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji mezunuyum, makale yaziminda iyiyim, ek olarak akademik ingilizcem ust seviyede, makale ile ilgili konu ve yeterli bilgi verildigi takdirde hemen hemen her konuda arastirma ve yazim konusunda rahatlikla yardimci olabilirim
İlknur Ceylan

İlknur Ceylan

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Türkçe makaleleri ingilizceye de çevirebilirim, konu hakkında en baştan ingilizce makale de yazabilirim. Medikal ingilizce terimleri hakkında bilgim bulunmakta ayrıca.
Öykü  Doğru

Öykü Doğru

İngilizce Çevirmen · Kadıköy, İstanbul
İTÜ İngilizce Yeterlilik Sınavı sonucum 98/100. Kabataş Erkek Lisesi İngilizce bölümü mezunu, İTÜ öğrencisiyim. 5 yıldır çeviri yapıyorum, bu sitede yeni olduğum için referansım yok lakin bu sebeple fiyatı uygun ve sabit tuttum. 1000 boşluksuz karakter 10 TL. Teslim süresi yine kendimi kanıtlamam açısından 1, eğer çok zor bir metinse 2 gündür. Her seviyeye hizmet verebilirim. Çok çeşitli sosyal toplum kuruluşlarına yardımcı olduğum için, deneyim kazandığım ilgi alanımı birkaç sözcüğe sığdıramıy
Aslı Yılmaz

Aslı Yılmaz

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Amerika da üniversite eğitimi sonrası 4 sene iş tecrübemle birlikte yurtdışında 10 sene yaşadım. Çeşitli çocuk kitapları çevirilerim ve film çevirilerim bulunuyor.
Baha Satar

Baha Satar

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
İngiliz dili edebiyatından mezunum ayrıca Anadolu Üniversitesinde halen eğitim görmekteyim. Kendi ofisimde İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce metin çeviri işleri yapmaktayım. Çeviri işlerinizin makul ücretlerle ve düzgün bir şekilde gerçekleşmesi için hizmetinizdeyim.
Eylül Katham Barksdale

Eylül Katham Barksdale

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Hollanda da lise eğitimimi tamamladım.Odevlerinize yardımcı olabilir,metinleri izi çevirebilir ,dosyalarınıza yardımcı olabilirim kısacası ingilizce ile ilgili her konuda yardımcı olabilirim.Burdan teklif vermiyorum g-mailden ulaşabilirsiniz para önemli değil önemli olan memnun olmaniz.Sizi seviyorum bana ulaşmanızı bekliyorum :)))
Merve Söküt

Merve Söküt

İngilizce Çevirmen · Kadıköy, İstanbul
Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. 100% ingilizce bir bölümde okuyorum. Ayrıca makale çeviriyorum. Herhangi bir ingilizce Metin çevirme konusunda yardımcı olurum.
Berfin  Taş

Berfin Taş

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
İleri seviye İngilizce ye sahibim, İTÜ hazırlık sınavını 98 ile geçtim, hızlı ve zengin bir dil kullanacak şekilde çeviri yapabiliyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dilek Aksoy
İngilizce Çeviri   11/08/2020

Verdiğim metni söz verdiği zamandan önce ve çok kaliteli bir çeviri yaparak teslim etti. Her zaman çalışmayı tercih edeceğim bir uzman, tavsiye ederim .

         
Ramazan Oğuzhan Erdoğan
İngilizce Çeviri   29/07/2020

Çok ilgili , hızlı ve güvenilir bir kurum. İşlerinde çok iyiler , çok hızlılar ve çok yardımcı oluyorlar. Her türlü çeviriniz için düşünmeden hizmet alabilirsiniz.

         
Onur Hastürk
İngilizce Çeviri   20/07/2020

Melike hanım, teklif ettiğim makaleyi mümkün olan en hızlı zamanda , uygun bir bütçe ve gayet keyifli bir çalışma olarak İngilizce’ den Türkçe çevirisiyle sunmuştur. Sonradan ilave etmem gereken kısa bir çeviri için de jestte bulunup ücretlendirmeye dahil etmeyen nazik bir hanımefendi.. teşekkürler .

         
Özlem Canay Olak
İngilizce Çeviri   18/07/2020

Tanışma fırsatımız oldu. Çokta memnun kaldım 1 gün içerisinde sayfalar dolusu evrak elimdeydi. Şiddetle tavsiye ederim!

         
Ali Yilmaz
İngilizce Çeviri   06/02/2020

Gönderdiğim metni İngilizceye çevirme sürecinde özverili, gayretli, karşılıklı çalışarak, profesyonel bir şekilde işini tamamladı. Bu tecrübeme dayanarak şunu da eklemek isterim: Çalışmanızın nitelikli bir şekilde çevrilmesini istiyorsanız, gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Ayrıca gonderdiği sözlük de hangi kavram için neyi kullandigini görmenizi saglamanin yanın da ihtiyaç olması halinde gerekli değişiklikler içinde büyük kolaylık sağlıyor. Tebrikler, başarılar.

         
Mina Oz
İngilizce Çeviri   03/02/2020

Elif hanım gönderdiğim edebi metni yazının duygusunu koruyarak hızlı bir şekilde çevirdi. Kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

         
Deniz S.
İngilizce Çeviri   02/02/2020

Haşim Bey tercümeyi kısa sürede ve özenli bir şekilde hazırlayarak teslim etti. İletişim konusunda hiç sorun yaşamadım, her soruma hızlı bir şekilde yanıt verdiği için teşekkür ederim.

         
Emre Çolak
İngilizce Çeviri   03/12/2019

İbrahim bey, hem teklif ettiği makul/uygun ücret hemde işini ciddiye alıp çeviride gerekli olan özel alan kelimeleriyle ilgili literatür taramaları yapıp en doğru çeviri için ayrıca önerilerde bulunması bağlamında beni gerçekten oldukça memnun etti. Kendisi disiplinlii,işini iyi bilen,yardımsever,dürüst ve güvenilir bir insan.Gönül rahatlığıyla işlerinizi kendisine emanet edebilirsiniz.

Popüler İngilizce Çeviri Bölgeleri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz