Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Üsküdar Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 302 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Üsküdar Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Üsküdar içinde toplam 302 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,321 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Üsküdar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,350 kişi Üsküdar Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Sanat Deliorman photo

Sanat Deliorman

13.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Boğaziçi Çeviri Bölümü mezunu deneyimli editör ve yayıncıdan, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için online İngilizce takviye dersleri.

Ozan Başarır photo

Ozan Başarır

21.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Yıldız teknik üniversitesi ingilizce öğretmenliği mezunuyum. ingilizce öğreniminde en büyük zorluğun öğrenilmiş çaresizlik olduğunu düşünüyorum ve bu sebeple benim için öğretmenlik yapmanın yolu mümkün olduğunca stressiz, ve eğlenceli bir şekilde ders işlemektir. İlk günden itibaren ilgilendiğiniz,...

Şinasi Dursun photo

Şinasi Dursun

16.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Pek çok ingilizce münazaralara yarışmalara katıldım,3 tane Model United Nations yarışmasına katıldm ve hepsinden ödülüm bulunmaktadır,9 yaşından 65 yaşına kadar onlarca insana ingilizce öğrettim. Fas'ta Amerikan Okulunda bir süreliğine ingilizce öğretmenliğini yaptım. Ortaokul,Lise,Üniversite...

Mehmet Cansiz photo

Mehmet Cansiz

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Boğaziçi Ünv. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite yıllarındaki kurs ve özel derslerle başlayan 10 yıllık öğretmenlik tecrübem var. İngiltere de Cambridge üniversitesi akreditasyonuyla düzenlenen CELTA (Yetişkinlere dil öğretimi) eğitim programını tamamladım. Hacettepe Ünv. Eğt. Prog. ve...

Esin Toplay photo

Esin Toplay

22.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum.Milli eğitimde 4 yıllık lise ve ortaokul deneyimim var.Ayrıca İstanbul Amerikan Kültür Derneği FenerbahçeŞubesi’nde 1.5 yıl her yaşa uygun ders verdim.8 yıl her yaşa uygun birebir ders tecrübem oldu.

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu photo

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar...

Sıla Altun photo

Sıla Altun

03.01.2022

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Online ingilizce dersi veriyorum. Başlangıç, A1 VE A2 seviye için özel ders verilir.

Kübra Uzdu photo

Kübra Uzdu

27.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Polonyada Varşova üniveritesinde English Philology and American Culture (ingiliz dil edebiyat ve Amerikan kültürü) bölümünden mezunum. 7 seneyi aşkın ingilizce öğretmenliği yapıyorum. Polonya'da British Council'da ve diğer özel okullarda görev aldım. Eğitimlerimi Online olarak veriyorum Yaş...

Hamed Moayyedı photo

Hamed Moayyedı

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

I AM AN EXPERIENCED ENGISH TEACHER WHO HAS BEEN ACTIVELY INVOLVED WITH TUTORING IN DIFFERENT LEVELS FROM BEGINNERS TO ADVANCED ENGLISH LEARNERS. I HAVE GRADUATED FROM SYDNEY UNIVERSITY, AUSTRALIA, AND BEING SETTLED DOWN IN ISTANBUL AS A TEACHER SINCE A FEW MONTHS AGO. I AM ALSO SO PASSIONATE ABOUT...

Rasa Moin photo

Rasa Moin

08.03.2021

Online İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Yabancı (yarı kanadalı) öğretmen; Son 3 yıldır çeşitli dil enstitülerinde İngilizce öğretiyorum (online ve yüzyüze eğitim).

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üsküdar Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Üsküdar Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Üsküdar Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Üsküdar Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl