En İyi 10 Üsküdar İngilizce Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul Üsküdar İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 109 İngilizce Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cengiz Çetin

Cengiz Çetin

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Her öğrencimle dersin seyredeceği süreci anlatan bir deneme (demo) ders yaparım ve bununla öğrencilerim nasıl bir çalışma yapacağımız konusunda fikir edinirler. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları
Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Üniversite hocaları tarafından kurulmuş, gerçek öğretmenler ile farklı dillerde eğitim veren bir kurumuz. Uzmanlık alanımız Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS TOEFL PTE YDS sınavlarına hazırlık, Genel Almanca, Almanca YDS Hazırlık, Rusça, Yabancılara Türkçe, Japonca,Fransızca. Saydığımız bütün dillerde eğitiminize sıfırdan başlayabileceğiniz gibi mevcut bilginizi geliştirmek için de eğitim alabilirsiniz. Size bu dilleri 5 günde, uyuyarak, hipnozla veya uydurma isimli garip yöntemlerle değil
Berna Berber

Berna Berber

İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul
Selamlar , On yıllık öğretmenlik deneyimine sahibim.1.5 yıl İngilterede yaşadım .Cambridge esol sertifikasına sahibim. Her seviyede , güncel öğretim tekniklerini kullanarak İngilizce özel ders vermekteyim.Görüşmek dileğiyle.
Süleyman Bölek

Süleyman Bölek

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
New York ve Los Angeles da eğitimini almış öğretmenden her yaş ve seviyeye uygun ingilizce özel ders.
Aseb Dil Okulu

Aseb Dil Okulu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzerinde
Ercan Suvan

Ercan Suvan

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar, Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim. Farklı alanlarda (çoğunlukla matematik fen ve yabancı dil) 2 yıllık özel ders tecrübem var. Artık yalnızca İngilizce üzerine özel ders verme kararı aldım. İlköğretim ve lise - Okula takviye, LYS ve YDS; ayrıca konuşma üzerine özel ders vermekteyim. Bildiğiniz üzere ülkemizde insanlar daha çok konuşmada problem yaşamaktalar. Bunun sebebi öğrenciyken verilen konuşma pratiğinin eksik olması. Hal böyle olunca İngilizce b
Ümit Hoca

Ümit Hoca

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
ODTÜ MASTER Lİ 20 YILLIK DENEYİMLİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİNDEN GARANTİLİ İNGİLİZCE DERS VERDİĞİM ALANLAR: YDS TEOG-İNGİLİZCE LYS-5 TOEFL IELTS GENEL İNGİLİZCE İŞ İNGİLİZCESİ VB.
Osman Yıldırım

Osman Yıldırım

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Bir çok dil okulu, kolej, okul ve özel ders deneyimimle her yaştan öğrencilerim var. Öğrencilerime en uygun yöntemi seçerek eğlenerek İngilizce öğreniyoruz. Kısa sürede iyi ki tanımışım sizi diyeceksiniz.
Canan Balcı

Canan Balcı

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Biyoloji mezunuyum. Özel bir şirkette hem tıbbi çevirmenlik (İngilizce-Türkçe) hem de Aplikasyon-Ürün Uzmanı olarak çalışmaktayım. Üniversite de okurken başladığım İngilizce, Matematik ve Fen&Teknoloji özel derslerine halen kendi işimden arta kalan zamanlarda devam etmekteyim.
Karahan Avşar

Karahan Avşar

İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul
Merhabalar , Yildiz Teknik Universitesinde Ingilizce Insaat muhendisligi okuyorum , kisaca soylemek gerekirse 6 derste ingilizce anlatiyorum her derste 100 kadar kelime ogretiyorum ve ogrenmeniz icin 200 kusur kelimede odev veriyorum 6 dersin 3 unde 12 adet grammer konusunu anlatiyorum sonra 2 derste kelime agirlikli gunluk konusma ingilizce anlatiyorum genel olarak 1000 ile 1500 kelime arasi ogreniyorsunuz bu derste , geriye kalan son derste ise sadece modal verbleri ogretiyorum ve 6 ders sonu
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İngilizce Özel Ders   20/09/2017

Emre hoca ile dersler çok keyifli ilerliyor. Daha 3 haftayı tamamlamamış olmamıza rağmen farkı hissedebiliyorum.Öğretme tarzı gayet iyi.Memnunum.Böyle devam etmesini diliyorum.

         
Özge Cihanlı
İngilizce Özel Ders   16/09/2017

İşini seven profesyonel güvenilir bir hoca. Özellikle ödev vermesi ve takibini yapması çok hoşuma gitti. Kızımın okuldaki dersleri hızla iyileşti. Öğrenciyle birebir ilgileniyor, eksiklerini tespit edip onlar üzerine odaklanıyor. Birkaç yıl sonra küçük kızım için de kendisine yeniden başvuracağız.

         
kemal erallı
İngilizce Özel Ders   15/09/2017

Çağatay hocam tek kelimeyle Number one İngilizce düzeyiniz ne olursa olsun herkese öneririm arkadaşlar, benim gibi sıkılgan biriyseniz ayrıca işte çalışmam dolayısıyla zamanım kısıtlı olmasına rağmen, son derece zevkli ve esnek saatli dersler sundu kendisine teşekkür ediyorum.

         
İngilizce Özel Ders   30/08/2017

Anar Hocam ile yaklaşık 3 ay çalışma fırsatı yakaladım,Askere gideceğimden dolayı biraz ara vermek durumunda kaldık. Kendisi başta aksan ve öğretme isteği olarak diğer öğretmenlerden çok çok önde gidiyor. 1.5 saatlik anlaşmamızda hep 2 saat hatta bazen daha fazla ders yaptığımız oldu . Başlangıç seviyemdeki ingiliceyi orta-üst sevyesine kısa sürede taşıdı . Kısacası oldukça memnun kaldım eğer bir ingilizce öğretmeni arıyorsanız mutlaka tanışın derim.

         
İngilizce Özel Ders   17/08/2017

Cengiz Hoca ingilizce eğitiminde 4 ayı geride bıraktık. Cengiz Hoca Amerika seyahatim öncesi beni ingilizce konuşma anlamında çok iyi bir noktaya taşıdı. Öğrendiklerimle Amerika'da çok rahat konferanslara katılıp yeni iş bağlantıları kurabildim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hocam ile eğitime devam ediyorum. Herkese öneririm tabi benimle derse devam etmesi şartıyla.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz