En İyi 10 Üsküdar İngilizce Özel Ders | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 173 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mutahhar B.

Mutahhar B.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
19 Yıllık İngilizce Öğretmeniyim. Dokuz Eylül Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, İngiliz Dili Eğitimi (İngilizce Öğretmenliği) Bölümünü bitirdim. Yıldız Teknik Üniversitesi, Sosyal Bilgiler Enstitüsü, İngilizce Öğretimi Alanında yüksek lisans eğitimi aldım. Yeditepe Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, İngiliz Dili Eğitimi Doktora Programını tamamladım. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Finlandiya da İngilizce öğretimi ile ilgili uluslararası seminer ve konferanslara katıldım.
Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar veya maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitimlerimize katılabilirsiniz. Merkezimiz Çamlıca da olmasına rapmen eğitiminizi İstanbul hemen tüm semtlerinde kendi yerinizde de alabilirsiniz. Üniversitelerin i
Cengiz Ç.

Cengiz Ç.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Kolay Dil Okulu

Kolay Dil Okulu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzer
Ali D.

Ali D.

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Dili ingilizce olan ozel bir lisede, sonrasinda universite ogrenimimi Kanada’da muhendis olarak tamamladim. Uluslararasi bir bankada calismaktayim. Universite ogrencilerinin odev veya essaylerine (tercume tercihimdir) yardimci oluyorum. Ozel ders icin Avrupa yakasi merkezi semtler veya kadikoy uskudar tercihimdir.
Yeşim K.

Yeşim K.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Eğitim Direktörü Türkiye’nin öncü dil eğitimi kurumlarında edilmiş 7 yıllık tecrübe Genel ve Sınav İngilizcesi Eğitimi YDS, Yökdil, IELTS, TOEFL, Proficiency, PTE, KET, PET, TOEIC, SAT.
Sena A.

Sena A.

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Gramer, kelime dağarcığı çalışmaları ve akıcı konuşma pratikleriyle, öğrencilerin kalıcı bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı oluyorum.
Bulent B.

Bulent B.

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel kariyerime ilaveten, bir hobi olarak Ingilizce ders veriyorum. Hazirladigim kelime, fiil listeleri ile Lego mantığı formatında 10 hafta gibi kısa sürede konusturacak hale getiriyorum . 6 zamanı öğretiyorum, gerisi sürekli pratik yapıyoruz. 25 yıl içerisinde hem Türkiye de, hem A.B.D. de öğrencileri sınavlara hazırladım (Toefl, YDS, IELTS). Ayrıca Ingilizce CV ve Cover Letter yazımlarına yardımcı oluyorum. Mülakat simülasyonları yapıyoruz.
Deniz T.

Deniz T.

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba. "İngilizce Öğretmenliği" ve "Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik" bölümleri çift anadal mezunuyum. Kanada dan TESOL (İngilizce öğretmenliği) ve TESOL for Test Preparation (sınav İngilizcesi öğretmenliği) sertifikalarına sahibim. Şu an için bir dil okulunda çalışıyorum ve freelance olarak akademik çeviri yapıyorum. Her yaş grubundan (anaokulu-yetişkin) ve her seviyede ders verme tecrübesine sahibim. Sizlere destek olabileceğim alanlar; - Genel İngilizce - Sınav İngilizcesi (Cambridge
Büşra Ç.

Büşra Ç.

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Polonya da SWPS Üniversitesi English Studies bölümü öğrencisiyim. Belirli birkaç nedenlerden dolayı Türkiye de bulunmam nedeniyle başkalarına ışık olabilmek adına hizmet vermek için buradayım. Polonya da özel ders tecrübem olduğu gibi zengin içeriklerle de sizlere donatacağıma emin olabilirsiniz. A1, A2, B1, B2, C1 seviyelerine ve sınav tekniklerine hakimim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Leyla Güven
İngilizce Özel Ders   13/09/2018

Hakan Bey başarılı bir öğretmen. İlk dersten kızım ile iyi bir iletişim kurdu. Alanına hakim, ilgili, sevecen ve neşeli. Kızımın seviyesine inebiliyor. Armut.com a teşekkür ederim.

         
Merve Ertaş
İngilizce Özel Ders   13/09/2018

Merhabalar İngilizceyle hiç arası olmayan biriydim fehmi hocam sayesinde anlamaya ve sevmeye başladım anlasaya kadar anlatabilir çok sabırlı, disiplinli, düzenli biri kendileri ödevleri mutlaka kontrol eder bahaneler geçersizdir. Gerçekten öğrenmek isteyen hocamıza gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

         
İngilizce Özel Ders   05/09/2018

Proficiency sınavına hazırlık için bir araya geldik, ben böyle etkili bir ders beklemiyordum açıkçası ama Emre hoca sağolsun beni A2 seviyesinden B2 seviyesine kadar getirdi. Ders içerisinde kullandığı materyaller ve writing dersi için verdiği geri bildirimler kısa zamanda ciddi ivme kazanmama imkan sağladı. Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Hayrettin Özbayrak
İngilizce Özel Ders   29/08/2018

Bir ayda çok ciddi mesafe aldım. Amerika deneyimi ile klasik hocalardan çok farklı. İngilizceyi kitaplardan değil hayatta hem de yerinde kullanarak öğrenmiş ve bunu kendine özgü yöntemi ile mükemmel şekilde aktarıyor. Bulabileceğiniz en iyi hocalardan biri belki de en iyisi...

         
Melis Çelik
İngilizce Özel Ders   16/08/2018

Serkan Bey kesinlikle yaptığı işin kalitesini gösteren bir insan. Ders dışı zamanlarda da öğrencinin eğitim süreciyle yakından ilgili ve gelişimi pozitif bir yönde etkiliyor, ingilizceye karşı motivasyonu arttıyor. Ders için kullandığı kaynakları ve yöntemlerini de çok başarılı buluyorum.

         
Melis Umit Bas
İngilizce Özel Ders   02/08/2018

İstediğinizi anlayıp dersi keyifli bir hale getirip videolarla anlaşılır şekilde öğrenmemi sağladı... İlk ders olmasına ragmen benim için ışık oldu

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz