En İyi 10 Üsküdar İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 366 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yushau Yahaya K.

Yushau Yahaya K.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Im Yushau 23 years of age from ghana but currently studying psychology at uskudar university, Im an english teacher and ive been teaching for 2 years now as my part time job
Buket G.

Buket G.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği 1.sınıf öğrencisi olarak hem üniversite masraflarımı çıkarmak hem de her durumdaki ailenin çocuğuna destek olmak için uygun fiyata özel ders veriyorum. Ortaokul ve İlkokul öğrencileri için; Matematik Fen bilimleri Türkçe İngilizce derslerini vermekteyim. Özel ders dışında proje ve performans ödevlerinde yardımcı olmaktayım.
Osman Ü.

Osman Ü.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İngilizcede başarılı öğrencilerin başarısını artırıcı teknikler; bu dersi sevmeyen ya da zorlananlar için dersi sevdirecek aktiviteler uyguluyorum. Öğrencilerin sınava yönelik çalışmalarında da gayet başarılıyımdır. İlkokul ortaokul öğrencileriyle iletişimim son derece iyidir.Anlatım tarzım; dersi öğrenciye sevdirecek ve gözünde basitleştirecek şekildedir.
Ayşenur S.

Ayşenur S.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce öğretmenliğinde okuyorum. Özel ders tecrübem var. Sizlere yardımcı olmak isterim.
Mustafa  D.

Mustafa D.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Elektrik ve elektronik mühendisi öğretmen bir pilotum sağlık sebepleri nedeniyle işten ayrıldım ve bu yüzden önce yeğenlerim sonra komşularıma vakit ayırmaya ve onlara ders çalıştırmaya başladım notları yükseldikçe bu işi ciddiye aldım ve tanıdıklar aracılığıyla özel öğrenciler edindim. 2 yıl amerikada eğitim aldım iyi düzeyde İngilizce ve matematik ve fizik dersleri veriyorum. Anlıyorum ama konuşamıyorum cümlesini hayatınızdan çıkarıp boğmadan eğlenceli ve pratik dersler yapacağız Emin olun ço
Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar veya maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitimlerimize katılabilirsiniz. Merkezimiz Çamlıca da olmasına rapmen eğitiminizi İstanbul hemen tüm semtlerinde kendi yerinizde de alabilirsiniz. Üniversitelerin i
Cengiz Ç.

Cengiz Ç.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Gamze İ.

Gamze İ.

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Adım Gamze İlkyazlı. Boğaziçi Üniversitesi Mütercim Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 12 yıldır farklı seviyelerden ögrencilere İngilizce özel ders veriyorum.
Laya S.

Laya S.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, Ingilizce ogrenmek sandiginiz kadar zor degil. Kendinize uygun egitim sistemini buldugunuzda cok daha kolay ogrendiginizi siz de farkedeceksiniz. Yaklasik 20 yildir egitim sektorundeyim ve ben asla duzgun Ingilizce konusmayacagim diyen yuzlerce insana Ingilizce ogrettim. Hic vakit kaybetmeden, derslere hemen baslarsak yakinda siz de rahat ve akici Ingilizce konusabilirsiniz. Daha fazla bilgi icin lutfen beni arayin ya da e-mail gonderin.
Bulent B.

Bulent B.

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel kariyerime ilaveten, bir hobi olarak Ingilizce ders veriyorum. Hazirladigim kelime, fiil listeleri ile Lego mantığı formatında 10 hafta gibi kısa sürede konusturacak hale getiriyorum . 6 zamanı öğretiyorum, gerisi sürekli pratik yapıyoruz. 25 yıl içerisinde hem Türkiye de, hem A.B.D. de öğrencileri sınavlara hazırladım (Toefl, YDS, IELTS). Ayrıca Ingilizce CV ve Cover Letter yazımlarına yardımcı oluyorum. Mülakat simülasyonları yapıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevginur Akkaya
İngilizce Özel Ders   03/02/2020

Süleyman hoca yaptığı ilk demo ders ile nasil ilerleyeceğini detaylı bir şekilde anlattı ve ders işledi. Bilgisi ve yöntemi wall street kursunun aynısıdır. Dersleri zevkli ve ogreticidir. Ders dışında verdiği uygulamalar ile daha iyi öğrenmeyi sağlıyor. Kendisi idalist biri ve amacı tamamen karşındakine bisiler öğretmek. Herkese tavsiye ederim. Zaten ilk derste anlayacaksınız.

         
Güneş Güngör
İngilizce Özel Ders   07/01/2020

Öncelikle verilen eğitim oldukça detaylı ve anlaşılır. Güleryüzlü ve çok yardımcı oldu. Rahatlıkla kısa sürede harikalar başardık diyebiliyorum. Gerçek bir uzmandan uygun fiyatlı eğitim alma avantajını kaçırmak istemeyen insanlara tek önerim kesinlikle Cumhur Hoca olur.

         
Zeliha YİLMAZ
İngilizce Özel Ders   17/12/2019

İngilizceye olan onyargimi ufak ufak kirmaya basladik.Rahatlatici ve basite indirgeyen tavrindan oturu Celal Hocaya tesekkur ederim

         
Yağmur Kavak
İngilizce Özel Ders   22/10/2019

Hocam ile dersler esnasında hem kendimi rahat hissettim hemde geliştim hala da gelişmeye devam ediyorum. Bilgisi ve dile olan yetkinliği gayet iyiydi. Çok memnun kaldım.

         
Metin Gürdal
İngilizce Özel Ders   22/10/2019

İngilizcesi mükemmel, tam bir öğretici ve harika bir insan. Durumumu Türkçe bilen Amerikalı bir arkadaşımdan YDS dersi almak olarak özetleyebilirim! Fiyatı zaten minimum. Win win yani:) Teşekkürler.

         
Ebru Akbori
İngilizce Özel Ders   06/10/2019

Anlayışlı, zamaninda ve derse hazırlıklı gelen bir ogretmen. Kızımın seviyesine uygun ders anlatmasında bir başka olumlu durumdu. Bundan sonra derslere devamliligimiz sürecektir.

         
Taner Tapırdamaz
İngilizce Özel Ders   09/09/2019

Ali hoca ile işlediğimiz ders eğlenceli ve akıcı geçiyor. Belirlediğimiz dil hedefine ulaşma konusunda gayet planlı çalışıyor ve hergün hedefe yaklaştığımı hissediyor daha da heyecanlanıyorum.

         
Hakkı Cenk
İngilizce Özel Ders   04/09/2019

Çok ilgili. Ne yapılması gerektiğini biliyor. Doğru yönlendirme ve doğru teknikle anlamanızı ve anlatmanızı kolaylaştırıyor. Kendinize güveninizi arttırması da cabası 😊

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz