En İyi 10 Üsküdar İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 319 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Özlem B.

Özlem B.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İngilizce eğitimimi 2007-2010 yılları arasında Ingiltere'de aldım. Advanced Business English & IELTS Preparation seviyesine kadar ilerlediğim bu süreçte hem eğitime en temelden başlamış olduğum hem de sadece ingilizlerle çalışmış, yaşamış ve sosyalleşmiş olduğum için dili aksağanıyla birlikte kendi dilime yerleştirmiş bulunuyorum. Ingiltere'den döndükten sonra İngiliz menşeli Uluslararası kurumsal bir şirketin (Tesco) İstanbul ofisinde 8 yıl müşteri temsilcisi olarak çalıştım. Bu süreçte meslek
Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar veya maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitimlerimize katılabilirsiniz. Merkezimiz Çamlıca da olmasına rapmen eğitiminizi İstanbul hemen tüm semtlerinde kendi yerinizde de alabilirsiniz. Üniversitelerin i
Cengiz Ç.

Cengiz Ç.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Tuygun K.

Tuygun K.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba. Adım Tuygun Karaduman. 36 yaşındayım. Özel Çukurova Bilfen İlkokulu nun ardından 1994-2001 senesi arasında ortaokul ve lise eğitimimi Özel Tarsus Amerikan Koleji nde tamamladım.Lisans eğitimimi Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (full İngilizce) bölümümde tamamladıktan sonra İngiltere de University of Leicester da Marketing (Pazarlama) üzerine tezli yüksek lisans yaptım. Yüksek Lisansımı Merit Degree (iyi derece) ile bitirdim. Aktif olarak 25 yılı aşkın süredir İngilizce konuşuyor
Cüneyt Ahmet Y.

Cüneyt Ahmet Y.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
2015 yılında İstanbul Teknik Üniversite sinden mezun oldum ve 8 senedir özel ders vermekteyim. Halihazırda Amerikan Kültür Dil Okulları nda İngilizce öğretmenliği yapıyorum.
Çiğdem İ.

Çiğdem İ.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü Mezunuyum.5-6 yaştan yetişkin öğrencilere kadar her kademeyle tecrübelerim vardır.Saygın özel okullarda da 3 senelik tecrübem vardır.
Ayşegül H.

Ayşegül H.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Özel bir üniversitenin İngilizce Hazırlık Okulu nda Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım. İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. İngilizce Öğretmenliği bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. İlkokuldan üniversiteye kadar her yaştan ve seviyeden öğrenciye Genel İngilizce dersi vermekteyim. Derslerim kişiye özel, öğrencinin gereksinimleri doğrultusunda planlanmaktadır.
Aytül Aktay

Aytül Aktay

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
*Ingilizce ve Türkçe anadilim. *2011 yılından beri özel ders veriyorum. *Davranış Bilimcisiyim, aynı zaman da Danışmanlık yapıyorum.
Esra K.

Esra K.

İngilizce Özel Ders · Fatih, İstanbul
Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Almanya’da Erasmus, Polonya’da AIESEC yaptım. Üniversitede öğretim görevlisiyim, İngilizce dersleri veriyorum. Genel İngilizce (A1-A2-B1-B2-C1 seviyeleri), YDS, YÖKDİL, TOEFL-IELTS sınavlarına hazırlık ya da speaking kategorisinden dilediğinizi seçip ona göre eğitim alabilirsiniz.
Dr. Alpaslan  K.

Dr. Alpaslan K.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Öğretim üyesiyim. Bilkent Üniversitesi mezunuyum. Amerika’da yüksek lisans yaptım. İBB İsmek’te İngilizce Öğretmeni olarak YDS ve YÖKDİL dersleri verdim. Halen MEB’de kısmi zamanlı olarak A1, A2 seviyesi İngilizce dersleri ve YDS sınavına hazırlık dersleri veriyorum. Speaking de dahil olmak üzere her seviyede İngilizce dersinde iddialıyım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat K
İngilizce Özel Ders   17/10/2019

Benim için öncelik bu işi gerçekten bilen tecrübeli bir öğretmendi. Seda Hocamın mesleğinin öğretmen olması başarısındaki en büyük etken bence. Tecrübesini zaten konuşmamıza gerek yok. Öğrenciyi çok iyi analiz ediyor ona göre plan ve program hazırlıyor. Çocuğum ortaokula gidiyor . İngilizce takviyesi için hocamla çalışıyoruz. Kendisinden çok mmenun kaldık. Ders almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler.

         
Sude Duygun
İngilizce Özel Ders   16/10/2019

Mutahhar hocayi herkese tavsiye ediyorum.Sizinle gercekten her konuda cok ilgileniyor speaking,vocabulary,grammer..Zaten ingilizce konusunda cook bilgili.Derslerimin yogunlugundan dolayi beraber olan egitimimizin kisa surmesine ragmen cok katki sagladi bana.Yani iyi ji ondan egitim almisim diyorum.😊👌

         
Melis Balgil
İngilizce Özel Ders   07/10/2019

Berrin hocam kesinlikle antalya’nin en iyi ingilizce öğretmeni. Sabrı ve engin bilgisiyle ingilizce öğrenmemek elde değil. Grammer ve konuşma üzerine hep sıkıntı çeken ben şu an hiç çekinmeden ingilizce konuşabiliyorum. Her şey için teşekkür ederim hocam özellikle sabrınız için :))))9

         
Arzu Onur
İngilizce Özel Ders   01/10/2019

Gamze ablamızın Güler yüzü ve anlayışlı oluşundan dolayı hemen anlaştılar oğlumla Emin’im ki İngilizcede katkısından dolayı iyi yerlerde olacağız sınıfta

         
Osman Güven
İngilizce Özel Ders   30/09/2019

Tufan hocayla dördüncü dersimizi yaptık bugün. Yol aldığımı, derslerin gün geçtikçe daha verimli olacağını düşünüyorum. Pratiğe dayanan, konuşma, okuma ve dinleme ağırlıklı bir sistemle çalışıyoruz. Bu anlamda klasik ingilizce eğitiminin aksine tümden gelimci bir yöntemle ilerliyoruz. Ben çok memnunum, öneririm.

         
Orkun Kayin
İngilizce Özel Ders   28/09/2019

Nazlı Hanım öğrencisinin önceliklerini son derece iyi analiz edip; kişi bazlı program çıkaran bir eğitimci. Eğitimci diyorum çünkü bu işi kendisi gibi metodolojik bir yaklaşımla yapan çok az kişi var. İhtiyaçlarıma yönelik titiz bir çalışma sonucu bana kattıkları için çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

         
Ece Karaca
İngilizce Özel Ders   20/09/2019

Merhabalar, Tufan hocayla çalışmaya yeni başladık. Ders benim için çok verimli geçti. Kısa sürede bana çok faydası olacağını düşünüyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Yasemin Kahraman
İngilizce Özel Ders   08/09/2019

Öncelikle öğrencisinin ihtiyaçlarını belirleyip bu doğrultuda bir plan oluşturuyor. Oldukça profesyonel kaytarmanıza asla müsaade etmiyor. Dersleri ve ödevleri takip ediyor. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz