En İyi 10 Üsküdar İngilizce Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul Üsküdar İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar bölgesinde 123 İngilizce Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Üniversite hocaları tarafından kurulmuş, gerçek öğretmenler ile farklı dillerde eğitim veren bir kurumuz. Uzmanlık alanımız Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS TOEFL PTE YDS sınavlarına hazırlık, Genel Almanca, Almanca YDS Hazırlık, Rusça, Yabancılara Türkçe, Japonca,Fransızca. Saydığımız bütün dillerde eğitiminize sıfırdan başlayabileceğiniz gibi mevcut bilginizi geliştirmek için de eğitim alabilirsiniz. Size bu dilleri 5 günde, uyuyarak, hipnozla veya uydurma isimli garip yöntemlerle değil
Cengiz Çetin

Cengiz Çetin

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Kolay Dil Okulu

Kolay Dil Okulu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzerinde
Başarı Özel Ders

Başarı Özel Ders

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Başarı Özel Ders YGS, LYS, TEOG sınavlarına hazırlık tüm derslerden özel ders sunmaktadır. Öncelikli amacı başarıyı yakalamak olan ekibimiz, öğrenci ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sorumluluklarını yerine getirme bilincindedir. Öğretmenlerimiz sınav hazırlık dersleri yanında aynı zamanda okul müfredatına destek programları da sunmaktadır. İster kendi evinizde istersenizde öğretmenlerimiz ile belirlediğiniz uygun bir yerde (kütüphane, derslik vb.) derslerinizi alabilirsiniz.
Arzu C

Arzu C

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba, Makina mühendisliği, işletme master ı ve oyunculuk bölümü mezunuyum. 4 senedir Türkiye de yaşıyorum. Ana dil seviyesinde İngilizce konuşuyor ve öğretiyorum. Her seviyede, gramer ve pratik odaklı dersler veriyorum. Hiç İngilizce bilmeyen öğrencilere 10 derste konuşabilir hale gelmeyi, daha ileri seviyedeki öğrencilere ise en hızlı şekilde ana dil akıcılığına yaklaşmayı vaad ediyorum. 10 senelik kurumsal hayat tecrübem sayesinde business english talebi olan ogrencilerle de verimli dersl
Erkut Aldeniz

Erkut Aldeniz

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 1994 mezunuyum. Daha önce tüm seviyelerde İngilizce dersi verdim. Aktif Profesyonel Rehberim, teori dışında pratikte de çok başarılı netice garanti ederim.
Berrak Leo

Berrak Leo

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu, hobi olarak asıl mesleği olarak ingilizce ğretmenliği yapan bir kişiyim.
Kaan Akmansayar

Kaan Akmansayar

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Southern Illınios University (Chicago) EndustriMühendisliği mezunuyum. 4 sene Amerika da yaşadım. 26 yaşındayım. Ferrero Çikolata (Nutella, Kinder) da Satış Planlama Mühendisi olarak çalışıyorum. İleri düzey İngilizce konuşuyorum. Florya da oturuyorum. Beşiktaş ta çalışıyorum. İlkokul, ortaokul, lise, iş ingilizcesi, TOEFL a hazırlık her türlü İngilizce dersi verebilirim.
Arif Comek

Arif Comek

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Ortaokul Lise ve üniversite öğrencileriyle birebir ders tecrübesi olan bir öğretmenim. Ülkemizde genellikle gramer ağırlıklı bir İngilizce çalışması yapılmakta, bu ise okuduğunu anlama ve kendini ifade etmede yetersiz kalınmasına neden olmaktadır. Kapsamlı bir İngilizce öğrenilebilmesi için tüm becerilerin geliştirilmesi gerekir. Bunun için reading, listening, vocabulary, speaking gibi yetkinliklerin de geliştirilmesi gerekir. Bu amaçla öğrenciyi sıkmadan, teknolojiyi de kullanarak eğlenceli
Ayşe Nur Buğalı

Ayşe Nur Buğalı

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Lisans eğitimi görürken (2010-2014) başladığım özel derslere halen fırsat buldukça devam ediyorum.2010 LYS Dil-1 puan türünde Türkiye 625.siyim. Yeditepe Üniversitesi nde tam burslu olarak İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden 3.78 not ortalamasıyla mezun oldum (2010-2014) ve 2015 te Çeviribilim bölümünde yandal programını tamamladım. Sonrasında İngiliz Edebiyatı üzerine İngiltere de (Nottingham) yüksek lisans yaptım ve 2016 da mezun oldum. 2017 Ağustos ta basılan bir roman çevirim oldu ve son
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İngilizce Özel Ders   10/01/2018

cok samimi, sevecen bir insan olmasiyla beraber akademik bilgi ve tecrubesine gonul rahatligiyla guvenilebilir.

         
Kuzey Bektemur
İngilizce Özel Ders   10/01/2018

Nevra hanımla yaptığım dersler sonucu kısa zamanda ne kadar pratik bir şekilde ingilizce öğrendiğimi anladım. Sıcak kanlılığı ve profesyonel bir şekilde anlatım tarzıyla ingilizce derslerinden çok memnun kaldım.

         
Seda Özbolat
İngilizce Özel Ders   10/01/2018

kesindisi cok basarılı talebe yönelik çalışıyor cok memnunum bu sürecte bana olan destegi cok önemli motive ediyor mesleğinin ögretmenllik olmasının artılarıda derste cok fazla yansıyor. öneriyorum :)

         
İngilizce Özel Ders   07/01/2018

Emre hocadan hizmet almaya başladık. Kendisi gerçek bir Amerikalı gibi telaffuzu, tarzı, zaten uzun zaman öğretmenli mesleğini orada icra etmiş. Armut.com sayesinde hocayla tanışma şansım olduğu için sizlere teşekkürü bir borç bilirim. Açıkçası sitenizden böyle bir hizmet başvurusu yaparken bu kadar donanımlı bir insanla bizi buluşturabileceğinizi ummamıştım.

         
Kaan Dogukan Ozdag
İngilizce Özel Ders   22/12/2017

akıcı konuşma ve olayın mantığını anlatma konusunda gayet başarılı bir eğitimci. kendisi ile çalıştığım için gayet iyi yol aldığımı eklemeliyim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz