Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Üsküdar İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 544 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Üsküdar İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 544 İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Üsküdar içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Üsküdar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Üsküdar içinde yazılan 986 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 5,567 kişi Üsküdar İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Üsküdar İstanbul İngilizce Özel Ders

Nesrullah Ç. photo

Nesrullah Ç.

30.10.2022

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhabalar, Amerika'da yüksek lisans yaptım ve toplamda 4 yıldan fazla orda yaşadım. Şimdi bir lisede öğretmen olarak görev yapmaktayım. Ingilizceyi fluent düzeyinde konuşup yazabiliyorum. Ingilizcede grammer odaklı bir eğitimden ziyade metin ve konuşma odaklı bir eğitim veriyorum.

Zülküf N. photo

Zülküf N.

12.12.2021

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

8 YILDIR PROFESYONEL OLARAK LİSE ÖĞRENCİLERİNE,ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE VE ÇALIŞAN KİŞİLERE KENDİ GELİŞTİRDİĞİM "MANTIKSAL ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ" İLE DERS VERİYORUM. #GENEL İNGİLİZCE #İŞ İNGİLİZCESİ #YDS #YDT #YÖKDİL #HAZIRLIK SINAVLARI KENDİ GELİŞTİRDİĞİM MANTIKSAL ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ İLE DERSLERİMİ...

Başak B. photo

Başak B.

15.02.2022

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İstanbul Medeniyet Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği okuyorum. Bunun yanında özel ders veriyorum. İngilizcem Native seviyesindedir ve aksanım yerindedir. Çocuklarla iyi geçinirim ve genelde özel derslerimi onlarla birlikte yapıyorum.

Berenis K. photo

Berenis K.

04.09.2021

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İstanbul Üniversitesinde Fransız Dili ve Edebiyatı okuyorum. Ağırlıklı olarak ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ingilizce ve fransızca özel ders veriyorum.

E. Ş. photo

E. Ş.

11.12.2021

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Pedagojik formasyonum ve eğitim konusundaki belgelerim tamdır. Referanslar temin edilecektir.

Bahar U. photo

Bahar U.

30.08.2020

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümü mezunuyum. Ayrıca University College London’da Eğitim Psikolojisi alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Öğrencilerimin potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak, onların bireysel ihtiyaçlarına uyum sağlamak ve ortak hedeflere dayalı...

Mahmut D. photo

Mahmut D.

06.10.2022

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nde ögrenim gördüm. Teori ve pratik arasındaki uçurumu zamanla fark edip öğrenimimi yarıda bıraktım. Bir süredir de özel olarak İngilizce dersi vermekteyim. Karşılıklı güvene dayalı ilişkilerin her zaman daha kaliteli olduğu görüşündeyim. Eğitim...

Buğrahan A. photo

Buğrahan A.

04.01.2022

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhaba, ben Sabancı üniversitesinde ekonomi bölümünü yüzde yüz ingilizce ile okudum. Aynı zamanda çeşitli meslek ve yaş gruplarından 10 a yakın öğrenciyle çalıştım. Konuşma üzerine de ayrıca derslerim oldu. Sizinle de istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmaktan memnun olurum.

Özel Kolay Dil Kursu photo

Özel Kolay Dil Kursu

29.03.2017

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı...

Tuncay A. photo

Tuncay A.

14.02.2019

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Dereceyle kazandigim İstanbul üniversitesi Ingilizce Ogretmenligi 2010 yili mezunuyum. Ingiiz dili egitimi uzerine Yuksek Lisans yapiyorum. Yaklasik 10 yildir her yas ve seviyede ozel ders veriyorum. ABD/Texas eyaleti San Antonio sehrinde Ileri Seviye Ingilizce Becerileri-2 (Advanced Language...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üsküdar İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Üsküdar İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Üsküdar İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Üsküdar İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 90 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl