En İyi 10 Üsküdar İngilizce Özel Ders | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 285 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cüneyt K.

Cüneyt K.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunum, 2015 yılında yapılan YDS İngilizce Sınavında 95 aldım, 2018 yılında Marmara Üniversitesi ingilizce Öğretmenliği Pedagojik Formasyon Eğitiminı tamamladım. İkinci Lisans bölümü olarak Boğaziçi Üniversitesi Dilbilim Öğrencisiyim. YDS/YÖKDİL/LYS 5 sınavları alandında hizmet veriyorum.
Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar veya maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitimlerimize katılabilirsiniz. Merkezimiz Çamlıca da olmasına rapmen eğitiminizi İstanbul hemen tüm semtlerinde kendi yerinizde de alabilirsiniz. Üniversitelerin i
Nazli Guzin  O.

Nazli Guzin O.

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar. 2010 yılından bu yana 5-18 yaş arası çocuk ve gençlerle çalışıyorum. Eğer çocuğunuzun eğlenerek İngilizce öğrenmesini istiyorsanız akademik birikimim, profesyonel tecrübem ve yurtdışı deneyimimle sizlere yardımcı olmak için buradayım. Ayrıca İngilizce konuşma konusunda da gerek yüz yüze gerekse online derslerle yardımcı olmak için hazırım. En kısa zamanda tanışmak dileğimle :)
Cengiz Ç.

Cengiz Ç.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları ve edat ve bağlaçlarla da bu anlatımı destekleyici eğitimler sunmaktayım.
Görkem Büşra Ç.

Görkem Büşra Ç.

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Selamlar, 2017 yılında Marmara Üniversitesinin Ingilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.Universite donemim boyunca cesitli ELT (English Language Teaching) seminerlerine,workshoplara ve konferanslara katildim. FMV Işık Kolejlerinde Stajimi tamamladiktan sonra 4 ay Amerikada, 2 ay da İngilterede kendimi mesleki ve akademik anlamda geliştirdim. 3 yıl yabancı dil kursunda, 1 yıl da Bilfen Çamlıca Eğitim Kurumlarında İngilizce Öğretmeni olarak çalıştım. 6 yıldır İngilizce özel ders veriyoru
Aydan  Ş.

Aydan Ş.

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okudum .Yıldız Teknik Üniveristesi’nden öğretmenlik formasyonu aldım .Dokuz senedir ‘young learners’ ile içiçeyim.Amacım İngilizceyi ders olarak değil eğlenceli konuşma becerisi halinde öğretmek .
Fatih O.

Fatih O.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İngilizceyi anlaşılır bir şekilde örneklerle anlatıyorum. Özel bir şirkette İspanya, İtalya ve Tunus ta çalıştım. 91.25 yds puanım var.
Pinar  S.

Pinar S.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Lisansimi Kibris'ta bulunan Uluslararasi Kibris Universitesi'nde yaptim. Yuksek Lisansimi Macaristan'ta bulunan Corvinus Universitesi'nde yaptim. yaklasik 4 yildir ingilizce egitmenlik yapiyorum. sahip oldugum tecrube ve bilgi birikimiyle ogrencilerimle interaktif bir ortamda ingilizceyi ogretiyorum.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
10 yil ingilterede yasadim. London empire academy de ögretmenlik ve yaninda mahkemelerde poliste ve cesitli kurumlarda tercumanlik ve cevirmenlik yaptim. ingilteredeki yabanci ogrencilere ozel dersler verdim. gocmen kampinda gönullu ogretmenlik yaptim. ingilizceyi önce ögrendim sonra ögretmenligini okudum ve sonra ögretmeye basladim. dolayisiyla bir turkun ingilizceyi nasil ogrenebilecegi konusunda cok iyi bilgi ve tecrube sahibiyim.
Abdullah K.

Abdullah K.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Bilgi Üniversitesi'nde İletişim Tasarımı ve Yönetimi öğrencisiyim. Lübnanlıyım ve 4 yıldır İstanbul'da yaşıyorum. İlkokuldan beri İngilizce eğitim görüyorum. Katı ve sıkıcı bir şekilde değil, eğlenerek öğrenme taraftarıyım. Ders işleme yöntemlerimizi ve metodumuzu beklentileriniz doğrultusunda şekillendirebiliriz. I'm a Communication Design and Management student in Bilgi University. I'm Lubanese and I live in Istanbul for 4 years. Ive been learning English since primary school. My teaching s
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Taner Tapırdamaz
İngilizce Özel Ders   09/09/2019

Ali hoca ile işlediğimiz ders eğlenceli ve akıcı geçiyor. Belirlediğimiz dil hedefine ulaşma konusunda gayet planlı çalışıyor ve hergün hedefe yaklaştığımı hissediyor daha da heyecanlanıyorum.

         
Hüseyin Akbaş
İngilizce Özel Ders   07/07/2019

Ali hoca, çok özenli bir eğitimci. Dakik bir defa. Konuştuğumuz saatte geldi. Şahane iletişim kuruyor. Oğlumun yaşına inebildi ve ilk dersteki çekingenliğini, ikinci derste kırdı. Ona ingilizceyi sevdirdi diyebilirim. Çünkü oğlum odadan yüzü gülerek çıkıyordu. Ayrıca şimdiden haftaya Ali hocanın ders için verdiği ödevi yaptı bile. (Bunda Ali hocanın yapacağını söylediği sürprizin de etkisi var tabi). Çok memnun kaldığımızı söyleyebiliriz.

         
Müge Duman
İngilizce Özel Ders   30/06/2019

Berring hanım çok güler yüzlü ve çok tatlı gerçekten işinin ehli . İngilizceyi zevkli hale getiriyor ve hafıza teknikleriyle öğretiyor kesinlikle İngilizceyi öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim .

         
Erkan Doğan
İngilizce Özel Ders   28/05/2019

Laya tam aradigim tarzda egitim veriyor.Speaking yaparak isliyoruz derslerimizi.Seanslarin basladigi gunden beri daha rahat konusabiliyorum artik. Kisinin eksik olan yanlarini tespit edip ona gore ogretme yolu buluyor.Ayrica sempatik bir karakter oldugu icin derslerden keyif aliyorum. Iyi ki varsin Laya 👍🙏

         
Cem Kaz
İngilizce Özel Ders   13/05/2019

Merhaba; Umut Hoca ingilizce sevdiren , ders anlatırken mantıgını sürekli vurgulayan gramer dinleme yazma read gibi bütün yetkinlik kazanmamız gereken kısımları ölçülü şekilde denge kuran.bana göre ingilizce UMUT HOCA dan öğrenilir.kısa zamanda katettiğim yoldan bunu rahatça söyleyebilirim.100 üzerinden 95 üstü rahatca puanlayabilirirm.

         
Fulya Arslan
İngilizce Özel Ders   23/04/2019

İşinde çok başarılı ve işini severek yapan bir eğitmen. Öğrencisinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onun üzerine yoğunlaşan, yoğunluğuna göre hem çok sıkıştırmayan ona göre bir plan oluşturan, ödevleri ona göre veren, takibi ve disiplini de bırakmayan bir eğitmendir. Özellikle grammarden uzak kalmayıp, ona bağlı olarak tamamen konuşma üzerine ders yapması benim için çok önemliydi. Yaklaşık 4 aydır beraber çalışıyoruz. Konuşma üzerine sizin vaktinize göre aramalar yapması, whatsapp üzerinden sürekli iletişimde bulunması da çok güzel. Öğrencilerine bu kadar zaman ayırmasını ayırtedici bir özelliği olarak görüyorum. Derslere de uzun bir süre devam etmeyi düşünüyorum. Ayrıca doğru bildiğiniz şeylerin, özellikle alışagelmiş konuşmaların yanlış olduğunu görebiliyorsunuz. Kısacası; Cengiz hoca ile dersin nasıl geçtiğini anlamadan, sıkılmadan çalışmak güzel.

         
Atahan Demirtaş
İngilizce Özel Ders   12/04/2019

Eğlenceli ve ayni zamanda öğretici dersler işliyoruz. Ali hocanın oluşturduğu program tamamen benim dil hedeflerime göre. Vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum. Armut.coma teşekkürler

         
Cemal Aslan
İngilizce Özel Ders   15/12/2018

Eğitmenin konuşması oldukça akıcıydı. Gramer konularını akılda kalıcı örneklerle anlattı ve çok faydalı oldu. Devam etmeyi düşünüyorum.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz