En İyi 10 Yenimahalle Ankara İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 300 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
M. Yavuz Ö.

M. Yavuz Ö.

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Merhabalar, Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Mezuniyetimi takiben 6 yıl özel kurslarda çalıştım. Bu esnada Uluslararası İlişkiler konusunda Yüksek lisans yaptım ve ardından farklı Uluslararası şirketlerde çalıştım. 2016 yalında ABD’de Uluslararası bir şirkete kabul edildim ve 2019 Mart’a kadar çalıştım. Bu süre zarfında işim için, etkili sunum yapma, rapor ve yazı hazırlama, İngilizcenin etkin kullanımı konularında kurslar aldım ve bu konularda ciddi tecrübe kazandım.
Mustafa I.

Mustafa I.

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Gerek akademik ve mesleki İngilizce, gerekse speaking başta olmak üzere günlük İngilizce kullanımına yönelik; makul bir fiyata İngilizce özel ders veriyorum. Görevim gereği, ABD ve Belçika'da uzun süre yaşadığım için bir native speaker ayarında konuşma dersleri veriyorum. İngilizceyi bir ders gibi değil, severek çalışacağınız bir şekilde öğretiyorum. Deneme için ilk dersi ücretsiz olarak veriyorum.
Sara  G.

Sara G.

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Gazi üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesinden yüksek lisans mezunuyum .Sürekli yurt dışına seyahat ettiğim için İngilizce konuşma ayrıca ağırlıklı olarak gramer olarak kendime güveniyorum .sürekli iş gereği yurt dışı ile aktif olarak iletişimdeyim .
Ayşe K.

Ayşe K.

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Anadolu üniversitesinin ingilizce öğretmenliği bölümünden 2008 yılında mezun oldum. bu tarihten günümüze kadar yaklaşık 10 yıldır değişik okulların yabancı diller bölümlerinde ingilizce öğretmeni olarak görev yaptım.Şu an Sınav Kolejinde 4 yıldır çalışmaktayım. Özel okullar ve işleyişleri hakkında yeterli tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum.
Kutalmış K.

Kutalmış K.

İngilizce Özel Ders · Altındağ, Ankara
Lise Düzeyinde Matematik; A1, A2, B1, B2 ve C seviye İngilizce; Profesyonel Masa Tenisi; Profesyonel Boks; kursları vermekteyim.
Bugingo  M.

Bugingo M.

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
I am a professional and native English teacher, I have 3 years of experience with all level and all age groups. I teach IELTS, TOEFL, YDS, exam technics. I also teach French language.
Bengüsu A.

Bengüsu A.

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Gazi üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 1.sınıf öğrencisiyim. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine İngilizce özel ders vermek istiyorum.
Tuğba Ç.

Tuğba Ç.

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. sınıf öğrencisiyim. Şimdiye kadar 2 eğitim kurumunda İngilizce öğretmenliği yaptım ve özel dersler verdim.
Özkan C.

Özkan C.

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Çevre Bilimleri Alanında Gazi Üniversitesi'nde Çevre Mühendisi olarak Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim. Akıcı bir şekilde aksanlı İngilizce konuşabilmekte olup güncel olarak Fransızca öğrenmekteyim.Özellikle İngilizce konusunda başta öğrenciler olmak üzere İngilizceye sıfırdan başlayanlar ya da orta seviyede olup konuşmasını geliştirmek isteyenler için bu platform aracılığıyla yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Defne A.

Defne A.

İngilizce Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Erciyes Üniversitesi ve Gazi Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Öğretmenlik alanında Tekden Kolejinde staj deneyimim var. İngilizce öğrenmek sevmekten başlar. İlk adımda İngilizce sevgisini kazandırıp, ikinci adımda öğretmeye geçeceğim. Let's learn English.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem Gezgin
İngilizce Özel Ders   23/07/2020

Şerife hanımla yaklaşık 3 haftadır birlikte çalışıyoruz öncelikle nasıl ders işleyeceğini anlatıyor ve sizin eksik olduğunuz konuya göre ders işliyorsunuz. Haftada istediğiniz ders sayısı kadar birlikte çalışabiliyorsunuz. Kelime öğrenmenin dışında gramer ve telaffuza da çalışıyoruz. İşinde tecrübeli biri ve dersi her açtığımda güler yüzünü eksik etmedi. Derslerinden memnunum ingilizcemi geliştirmek için destek alacağım doğru öğretmeni bulduğumu düşünüyorum :)

         
Tuba Özkaya
İngilizce Özel Ders   18/07/2020

Harika bir öğretmen. Çocuklarla çok iyi iletişim kuruyor. Hiç sıkılmadan 1 saat oğlum ders dinliyor. Tavsiye ediyorum.

         
Ebru Keleş
İngilizce Özel Ders   25/06/2020

Sevecen, sabırlı ve öğretmeyi seven bir kişiliğe sahip. İhtiyacı iyi analiz edip, ihtiyaca göre derslere yön veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Furkan Acar Acar
İngilizce Özel Ders   19/06/2020

Dile yeteneğim yoktur türkçem de ingilizcem de baya kötüdür. Hazırlık okuduğum için hazırlığı atlamam lazımdı yani ingilizce öğrenmem şarttı. Şerife hocayla tanıştık şuan 2 hafta oldu çalışma azmi veriyor insana yani sadece ders derte kalmıyor sürekli soru soruyorum whatsapp gibi iletişim merkezlerinde sağolsun çok yardımcı oluyor. Benim görüşüm denemeniz. yorumlara bakınca bende ilk başta dedim bir nasıl hep 5 yıldız alır ders alınca farkı anlıyorsunuz. tavsiye ederim.

         
Sema Y
İngilizce Özel Ders   11/05/2020

Cengiz Hoca, özverili karakterinin yanı sıra kibar, güvenilir ve çok iyi bir eğitmen. İhtiyacı belirleyerek ders planlaması oluşturuyor. Ders dışı günlerde bile her zaman yardıma hazır. Eğitiminizi telefonda speaking & writing yaparak destekliyor. Bu da ders dışı günlerde ingilizceyi gündeminizde sıcak tutmanıza, öğrendiklerinizi pekiştirmenize olanak sağlıyor. Ayrıca kişiye özel ödevler hazırlayarak, ders sonrası sürecinizle de yakından ilgileniyor. Dersleri asla oldu bittiye getirmiyor. Gerçekten de özel dersin fazlasıyla hakkını veriyor. Bahsettiğim özveri tam da burada devreye giriyor, yoğun olduğu günlerde bile mutlaka zaman ayırıyor. İyi ki Cengiz Hocayı tanımışım. İngilizce öğrenmek için doğru adresi bulduğuma çok seviniyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

         
İngilizce Özel Ders   06/05/2020

Ingilizce öğrenmek hic bu kadar keyifli olmamisti gercekten:) Ece hocayla ingilizce ogrenmek gercekten hem cok keyifli hemde cok ogretici.Öğrenirken asla skilmiyorsunuz bir an once ders zamani gelsin diye bekliyorsunuz :) Kendisi titiz bir egitimci ve kendine özgü metotlariyla,hizli aksiyonlarla ingilizceyi sevmenize ve ogrenmenize yardimci oluyor.Kesinlikle ece hoca ile ingilizce ogrenmek buyuk gercekten.

         
Ali Tacyildiz
İngilizce Özel Ders   30/04/2020

İşini severek yapan bir eğitimci. Güleryüzlü samimi ve aynı zamanda disiplinli. Birkaç kere eğitim almıştım ama İngilizceyi öğrenememiştim. Fehmi hoca ile birlikte korkularımı da aştım. Dili de öğrenmeye başladım. Kendisine teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

         
Şükriye Çavdar
İngilizce Özel Ders   19/04/2020

Kendisi çok ilgili ve ders haricince de takip ediyor. Amaca yönelik hizmet veriyor ve nereden başlayacağını biliyor. Dersleri pekiştirici güzel kaynaklar paylaşıyor hep. 1 ayda çokça yol katettik kendisiyle, tavsiye ederim.

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz