En İyi 10 Zeytinburnu Web Tasarım Programlama | Armut

En İyi 10 Zeytinburnu İstanbul Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Zeytinburnu civarında 55 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Zeynep Özdem

Zeynep Özdem

Web Tasarım ve Programlama · Fatih, İstanbul
Wordpress siteleri yaparım, temiz düzenli çalışırım. Uygun fiyata hızlı bir şekilde wordpress siteler hazırlarım
Webte B.

Webte B.

Web Tasarım ve Programlama · Bakırköy, İstanbul
Başlangıç tarihi 2004 Php , MysQL , Sanal Pos, XML , E-Ticaret , HTML, Web Tasarım , Mobil Site Uygulama, Site içerisi tasarım giydirme , Server Sunucu Kurulum , Web Kontrol Paneli Hizmeti Cpanel , Plesk ,
Kozatech Bilişim & Yazıılım

Kozatech Bilişim & Yazıılım

Web Tasarım ve Programlama · Zeytinburnu, İstanbul
Kozatech, bilişim teknolojilerindeki hızlı gelişmeleri sizlerin yararına dönüştürmek amacıyla 2008 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 2008 yılından beri farklı sektörlerdeki bir çok firmaya yazılım geliştirmekte ve bilişim danışmanlığı yapmaktadır. Firmalar, sektördeki paket programların, kendilerine hitab etmediği durumlarda, özel yazılımlara başvurmaktadır. Kozatech olarak firmaların ihtiyaçlarına özel yazılımlar geliştirerek firmaların işlerini kolaylaştımayı amaçlamaktayız. Çözümlerimiz %100
Ata  T.

Ata T.

Web Tasarım ve Programlama · Zeytinburnu, İstanbul
Global web ajans Sizlerle yıllar boyu güvenilir bir şekilde çalışıcak olan bir firmadır.İstanbulda Güzelica Life ve Media art gibi basın kuruluşlarının çözüm ortağıdır. websitesi yaptırmadan önce sizleri merterde bulunan ofisimize davet ediyoruz.Hem çayımızı için hemde daha detaylı bilgi alın.
Kemal B.

Kemal B.

Web Tasarım ve Programlama · Zeytinburnu, İstanbul
Firma ve kişisel siteleriniz tasarlanır ve kodlanır. Mevcut projelerinize destek verilir. İyi derecede wordpress, phpbb, mybb gibi açık kaynaklı CMS'lere hakimim.
Berkay K.

Berkay K.

Web Tasarım ve Programlama · Zeytinburnu, İstanbul
Uzun bir süredir web uygulaması, veri modellemesi, arayüz geliştirme gibi serbest işler yaptım. kurumsal tasarım, istatistiksel analiz ve muhasabe panelleri, işletme otomasyon ve takip sistemleri kapsamında serbest ve kurumsal projelerde çalışmalarım oldu. Akademik olarak ise ağ problemleri çözümleri(user defined network optimization), yapay zeka geliştirme, veri-grafik dönüşümleri gibi konularda projeler geliştirdim. Yaptığım işleri modüler, güvenli ve performanslı olmasını önemseyerek yapıyor
Desto M.

Desto M.

Web Tasarım ve Programlama · Zeytinburnu, İstanbul
10 yıllık yazılım ve tasarım tecrübemizle hizmet vermekteyiz. İşyeri Web Site Kurulumu, Kişisel Web Site Kurulumu, E-ticaret Sitesi Kurulumu, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Broşür / Katalog / Afiş / Bilboard Tasarımları, Slider / Banner Tasarımları, Google Adwords Reklamları, Seo, Sosyal Medya, Özel Yazılım Çözümleri, Mobil / Masaüstü Uygulamaları yapıyor ve işimizi çok severek çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirip, son güncel teknoloijik gelişmeleri takip ederek işinizi tam
Zeynep G.

Zeynep G.

Web Tasarım ve Programlama · Zeytinburnu, İstanbul
Fırsat verildiğinde güzel işler çıkacağına inanıyorum. Kendime inanıyor olmam yeterli siye düşünüyorum. Ek gelir olarak kazancımı sağlamak istiyorum.
Goldman Mimarlık Ve Dekorasyon

Goldman Mimarlık Ve Dekorasyon

Web Tasarım ve Programlama · Zeytinburnu, İstanbul
Goldmansoft   2008  yılı Mart ayında internet ve mobil uygulama projeleri gerçekleştirmek için faaliyetlerine başlamış, bugüne kadar birçok firmaya bilişim konusunda danışmanlık hizmeti vermiş olup;    Firma prensibimiz; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, hizmet sonrası dahi yükümlülüklerimizi yerine getirmektir.
Şafak S.

Şafak S.

Web Tasarım ve Programlama · Zeytinburnu, İstanbul
2009 Yılından beri PHP Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik ve SEO Hizmetleri ile uğraşıyorum HTML, CSS, JQUERY, PHP(+Codeigniter) dillerini iyi JAVA, ANDROID dillerini giriş düzeyinde biliyorum Grafik, Web Tasarım ve Diksiyon sertifikalarım var
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Müşteri M.
Web Tasarım Programlama   09/11/2019

Ahmet Bey ve ekibine çok teşekkür ederim, tek kelime ile harikasınız! çok kısa sürede bizlere güven verdiler, güldürdüler ve çok stresli olduğumuz halde, Projemizi baştan sona planlamasını yaptılar ve bu plana sadık kalarak harika bir iş çıkarttılar. 1 sene boyunca hizmet alabileceğimiz sözleşmemizi de yaptık ekip olarak firma sahibimiz dahil pişman olacağımızı asla düşünmüyoruz Armut.com a teşekkür ederiz bu kadar kaliteli insanlar ile görüşmemizi sağladıkları için.

         
Mesut Can
Web Tasarım Programlama   06/11/2019

Çok acil bir internet sitesine ihtiyacımız vardı. İbrahim bey den teklif aldık, kısa süre içerisinde sitemizi tasarlamasını istedik. Çok kısa bir süre içerisinde sitemizi tasarlayıp, bize teslim etti. Mükemmel bir site tasarlamasının yanı sıra bizlere fazlasıyla yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Farukcan Kaygısız
Web Tasarım Programlama   10/08/2019

Biz şirketimiz adına web site yaptırmak için nasıl olucak diye düşünürken web tasarım konusunda uzman olan Mert Faruk Gül karşımıza çıktı. Bizi büyük bir dertten kurtarmakla birlikte beklediğimizden daha güzel bi site yaptı. Teşekkür ederiz.

         
Ayşe Çetinel
Web Tasarım Programlama   08/07/2019
gallery thumbnail

İzmir Tasarım Ramazan bey sıkıştırılmış bir zaman dilimi içerisinde bana hayalimdeki basit içerikli blog sayfasını yetiştirdi. Şu anda yayındayım. Öncelikli olarak hazırladığı demo sayfada talep ettiğim değişiklikleri tam istediğim gibi yaptığı için sonrasında her türlü soruma yanıt verdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra blog sayfama düzenli aralıklarla yazı girişi yapacak ve hep daha iyiyi hedefleyeceğim. Herşey için teşekkür ederim.

         
Koray Alkan
Web Tasarım Programlama   25/04/2019

Hem efendi hem de zamana ve işine sadık bir Arkadas. Yaptığı hizmetten oldukça memnun kaldık tavsiye ediyorum

         
Rumeysa Güler
Web Tasarım Programlama   24/02/2019

Uğur bey her şey ile tek tek ilgilendi, güzel şekilde bilgilendirme sağladı, uğraştı ve istediğim gibi bir iş çıkardı, kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Ali Yıldız
Web Tasarım Programlama   26/01/2019

Soner bey harika işinin hakkını veren mütavazi birisi..ilgi ve iş tasarım bitirim süper..hiç düşünmeden çalışılabilir...saygı ve sevgilerimi sunuyorum kendisine..

         
Gülhan Şahin
Web Tasarım Programlama   23/05/2018

Çok başarılı hizmet aldım, geri dönüşleri çok iyi.güçlü iletişim ve müşteri memnuniyeti için kesinlikle tavsiye ediyorum . web ve yazılım problemleriniz olduğu zaman her zaman fikir küpünü tercih edebilirsiniz . teşekkürler

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz