Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Bakırköy Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 274 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bakırköy Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 274 Online İngilizce Öğretmeni, Bakırköy içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Bakırköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bakırköy içinde yazılan 1,130 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 3,580 kişi Bakırköy Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Bakırköy İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Alâ E. photo

Alâ E.

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Herkese merhaba. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 4 yıldır İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. 1.5 senelik online eğitim tecrübem var. Okul öncesi ve ilkokul gruplarında tecrübeliyim. Yetişkin öğrencilerim de oldu. Şimdiye kadar öğrencilerimden her zaman iyi geri dönütler aldım. Öğrencilerimi...

Selman Azad A. photo

Selman Azad A.

28.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

5 yıl turizm sektöründe, 8 yıl eğitim sektöründe olmak üzere İngilizce deneyimim var, ayrıca pratik konuşma dersleri veriyorum.

Sofi F. photo

Sofi F.

09.01.2022

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Adım Sofi Farazande. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 2020 mezunuyum ve yine Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde Kıyı ve Hidrolik Yüksek Lisansına devam ediyorum. İçinde bulunduğum bazı çalışmalar akademik yayın olarak basıldı. Ayrıca Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nden...

Ayse Y. photo

Ayse Y.

20.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Universitede ogretim gorevlisi olarak calistim, yetiskinlerle rahatlikla calisabilirim. ODTU Ingilizce ogretmenligi mezunuyum, 16 yil yurtdisinda yasadim.

Ayşenur O. photo

Ayşenur O.

16.06.2022

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Akıcı İngilizce konuşmak ve eksik olduğunuz/anlamadığınız konuları öğrenmek için online olarak İngilizce dersler yapabiliriz.

Büşra C. photo

Büşra C.

23.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Merhaba, Öğrencilere okula destek ve hemcinslerime İngilizce dersleri veriyorum . Dersler birebir yahut sizin tarafından talep edilirse arkadaşlarla birlikte organize edilebilir . Birkaç dersle ya da birkaç ayla İngilzceyi öğrenmek mümkün değildir ve bu alanda ciddi paralar çoğu insanın cebinden...

Tee P. photo

Tee P.

17.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Londra'da yaşadığım için sadece online ders yapıyorum. Türkçe bilmiyorum. Ders baştan sona İngilizce işlenir. İlk ders seviyenizi öğrenip, eksiklerinizi tamamlamak adına size özel program hazırlayacağım. Cambridge üniversitesi, CELTA belgesine sahibim . İngilizce (British accent) ana dilim. Sizin...

İren D. photo

İren D.

21.10.2021

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Merhaba . İngilizce öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim. Özel bir dil kursunda 2 yıldır eğitmenlik yapıyorum. Çocuklara ve yetişkinlere seviyelerine uygun eğitim verebilirim.

Hande P. photo

Hande P.

30.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

4-10 yaş arası okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine İngilizce konuşma ağırlıklı özel ders veriyorum. Yurtdışında %100 İngilizce eğitimi veren bir anaokulda öğretmen olarak çalışmaktayım.

Canan A. photo

Canan A.

18.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

20 yıllık eğitmen ve çevirmenden tam konsantrasyon, birebir ilgi, doğru kaynak ve güncel metodlarla, sonuca yönelik İngilizce online özel ders. LGS - İngilizce - 7. ve 8. sınıflar YDT (YKS) - İngilizce - 9,10,11,12. sınıflar YÖKDİL - İngilizce - Yetişkin YDS - İngilizce- Öğrenci ve Yetişkin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bakırköy Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bakırköy Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Bakırköy Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Bakırköy Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl