Profesyonel Boya

Boyacı (Boya Badana Ustası) · 4 yıldır üye
İstanbul Beylikdüzü
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2016
Ekonomik Bütçelerle, KALİTELİ İŞLER.
İstanbul boya badana ustası beylikduzuboya– Bir Günde Boya Ustası olarak biliyoruz ki, ferah bir yaşam ortamı; hem psikolojik rahatlık, hem huzur, hem de sağlıklı yaşam için en önemli şartlardan biridir. Dolayısıyla varlık ve faaliyet amacımız sizin gibi boyacı arayışında olan insanlara hızlı ve kaliteli ev boyama hizmeti sunmak ve sizin için o ferah yaşam ortamını inşa etmektir. Peki, bunu nasıl yapıyoruz, Bir Günde Ev Boyama hizmetimiz nasıl işliyor, sırasıyla anlatalım.

Öncelikle biz beylikduzu boya ustasi olarak , siz bizi belirtilen numaralarımızdan arıyorsunuz. Ev boyama konusunda aklınıza takılan her türlü soru ile ilgili, günün istenilen saatinde bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Hiç çekinmeyin.

Sonrasında sizinle birlikte kararlaştırılmış bir saatte, İstanbul boya ustası ekibimizden yetkili arkadaşlarımız ve sizinle birlikte ev boyama hizmeti vereceğimiz mekana yerinde ücretsiz keşif ziyareti yapıyoruz. Bu ziyareti çok önemsiyoruz, çünkü boyacı ustası bile olsanız, boyanacak olan mekanı görmeden, uzaktan uzağa yapılan tespitler ve verilen fiyatlar tam gerçeği yansıtmayabilir. Evinizi ziyaret ederiz, duvarların nem durumunu, ışık alma durumunu, kabarma durumunu, çatlakları ve diğer tadilat ihtiyaçlarını yerinde tespit ederiz.

Bu hem kesin bir fiyat belirleme açısından, hem de kaliteli bir işçilik açısından olmazsa olmazdır. Evin durumunun iyi tesbit edilmesi hem kaliteli bir boyama yapılmasını sağlar, hem de daha sonra beklenmedik ekstra masrafların çıkmasını ve istenmeyen bir maliyet oluşmasını engeller. O yüzden en başından ustalarımız evinizi ziyaret ederler ve hem boyama hizmeti açısından bir ön çalışma yapmış olurlar, hem de alacağınız hizmet karşılığında kesin bir fiyat sunarlar. https://www.profesyonelboya.com/
Teklif al >
4 Boya Badana Fiyat Teklifi Al.