En İyi 10 Sarıyer İstanbul Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 19 Psikolog hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aysu B.

Aysu B.

Psikolog · Sarıyer, İstanbul
Lisans eğitimimi ABD’de, yüksek lisans eğitimimi ise Türkiye’de tamamladım. Amerika’da ergenlik dönemindeki bireylerle, genç yetişkinlerle ve yetişkinlerle çeşitli ruhsal problemler üzerine çalıştım. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ağırlıklı olmak üzere çalışmaktayım.
Uzman Psikolojik Danışman Tamay T.

Uzman Psikolojik Danışman Tamay T.

Psikolog · Sarıyer, İstanbul
Merhaba, İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü mezunuyum. Aile Eğitimi ve Danışmanlığı yüksek lisansımı tamamladım. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde toplam 14 yıl çalıştım. 5-17 yaş grubu çalışma alanlarım : Okul ve öğrenme sorunları Çocukluk ve ergenlik dönemi duygusal sorunlar 5-17 yaş gelişimsel testler Yetişkinlerle çalışma alanlarım : Çift ve aile içi sorunlar İlişki ve iletişim sorunları Boşanma süreci
Aydın K.

Aydın K.

Psikolog · Sarıyer, İstanbul
1990 yılında Çukurova Tıp Fakültesinden tıp doktoru olarak mezun oldum. Daha sonra tüp bebek alanında embriyolog olarak infertil çiftlerle çalıştım. Bu esnada akupunktur ve hipnoz eğitimleri de aldım. İnsanın biyo-psiko-sosyal tam bir iyilik halinde olabilmesi için tıp bilgisinin yanında psikoloji bilgisinin de gerektiğini düşünerek, klinik psikolojide yüksek lisans eğitimini AA derecesiyle tamamladım. Bütüncül yaklaşımla psikoterapi, hipnoz ve akupunktur tedavisi yapmaktayım.
Marmara Psikolojik Danışmanlik Merkezi

Marmara Psikolojik Danışmanlik Merkezi

Psikolog · Şişli, İstanbul
Marmara psikoloji, uzman klinik psikolog doktor ve uzman klinik psikolog kadrosuyla oluşan bir ekibin çocuk, ergen, yetişkin, aile ve çift alanında hizmet verdiği danışmanlık merkezidir. Bilimsel geçerliliği ve kanıta dayalı psikolojik danışmanlık desteği verilmektedir. Kurumumuz kendi alanında yetkin ve etik çerçeveye bağlı uzmanlarla çalışmaktadır. Marmara Psikoloji Uzmanların ve Danışanların haklarını gözetmeye önem gösterir. Kişilerin yaşamlarında ilerledikleri süreçlerde problem ve b
Berta M.

Berta M.

Psikolog · Beşiktaş, İstanbul
1994 - Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji lisans, 1998 - Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık yüksek lisans mezunuyum. 1996- 2002 yılında grup terapisi (psikodrama) eğitimimi tamamladım. Aynı yıllar arasında kendi bireysel psikoterapi sürecimi tamamladım . 2000 yılından beri halen Boğaziçi Üniversitesi’nde tam zamanlı uzman psikolog olarak görev yapmaktayım. Üniversite dışında yetişkinlere bireysel psikoterapi hizmeti vermekteyim. Görüşme yaptığım ofis Etiler’dedir.
Ayşe K.

Ayşe K.

Psikolog · Beykoz, İstanbul
Uzman Klinik Psikolog Ayşe KARAASLAN İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Ayşe KARAASLAN, lisans eğitimi sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi Çocuk ve Ergen 7. Psikiyatri Kliniği-Marmara Üniversitesi Psikiyatri Kliniği ve Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesinde stajını tamamlamış; çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışıp gözlem yapma imkânı bulmuştur. Yüksek lisansını Klinik Psikoloji alanında bölüm 1.si olarak tamamlamıştır.Hastanede hastalarla bireysel ve grup t
Sevcan T.

Sevcan T.

Psikolog · Şişli, İstanbul
Uzman Klinik Psikolog Sevcan Turan Lisan: İstanbul Ticaret Üniversitesi  Psikoloji Bölümü Yüksek Lisans: Üsküdar Üniversitesi NP Nöropsikiyatri Beyin Hastanesi  Klinik Psikoloji Bölümü ( Tezli Master) Günümüzde yetişkin ve çocuk psikolojisi alanında çalışmalarını sürdüren Uzman Klinik Psikolog Sevcan Turan 1989 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi psikoloji bölümünde eğitimini sürdürürken Prof. Dr. Arif Verimli’ nin Muaynehanesindeki stajyer psiko
Aslıhan  O.

Aslıhan O.

Psikolog · Beşiktaş, İstanbul
2018 yılında Kadir Has Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden Onur Derecesi ile mezun oldum. Lisans hayatım devam ederken, Florence Nightingale Hastanesi Psikoloji ve Çocuk Onkoloji Servisi’nde ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ruh ve Sinir Hastalıkları Anabilim Dalı’nda bana büyük deneyimler kazandıran stajlar yaptım. Ayrıca Soma Maden Faciası sonrası gönüllü olarak görev aldığım Soma yaz okulunda çocuklar ve kadınlarla çocuk hakları, kadın hakları, toplumsal cinsiyet, duygular, flört şiddeti, şiddets
Esra I.

Esra I.

Psikolog · Şişli, İstanbul
Alanında uzman, binlerce vakasıyla yüksek başarı oranına sahip. Yolculuğunuzda doğru bir tercih👩‍💼
Enes K.

Enes K.

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Yetişkin psikolojisi üzerine çalışıyorum. Objektif testler , MMPI ve BDT uygulayıcısıyım. Herkesin psikoloğa ihtiyacı olduğu bu süreçte terapi almaya karar verebilmek değerli bir eylemdir. Aynı zamanda terapinin ilk adımıdır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
selçuk kara
Psikolog   23/01/2020

aile terapisi için geldik eşimle çok iyi geldi bize gerçekten işini çok iyi yapan bir kurum aile terapisi almak istiyorsanız tavsiye ederim.

         
Ersin Baranoğlu
Psikolog   10/01/2020

Eşimle yaşadığımız sıkıntılar için çift terapisi aldık Mehmet Tahir beyden. Yuvam kurtuldu çok teşekkür ederim kendisine. Ne zaman arasak geri çevirmediği için ayrıca teşekkür ederim.

         
Canan Merkez
Psikolog   28/11/2019

Psikologlara karşı çok ön yargılıydım ancak Merve Hanım, ilk andan itibaren çocuğumun tüm ihtiyaçlarına cevap verip, yol almamıza yardımcı oldu. Çocuğumda anlam veremediğim davranışlarının yerini kendisini rahatça ifade edebilen ve ne istediği anlatabilen bir çocuk aldı. Merve Hanıma çok teşekkür ediyorum.

         
Seyhan Can Vurankartal
Psikolog   27/11/2019

Henüz ilk buluşmada dahi yol kat edebileceğinizi size hissettirebilen ve cidden iyileşebileceğinize inandırabilen bir uzman! Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Ceyda Algan
Psikolog   21/11/2019

Kurum mesajı alır almaz hemen geri dönüş yaptı,randevu aldığumız Günce Toroslu hanımdan çık memnun kaldık kendisinr çok teşekkür ediyorum

         
Emir Atay
Psikolog   05/11/2019

Tolga bey terapinin başından sonuna kadar bana kendimi anlatacak alanlar tanıdı ve mesleki bilgisi, çok üst düzeyde, bana çok iyi geldi.

         
Bahadır Çelik
Psikolog   23/09/2019

Terapi öncesi epey bir gergin olmama rağmen Enes Bey in samimiyeti sonucu artık kendi istediğimle terapiye gidiyorum. Şahsen ben kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Can Yüce
Psikolog   19/09/2019

Hayatımdan sevdiğim biri ayrıldı.Olaydan sonra çok etkilenmiş depresyona girmiştim.Sabah akşam ilaç kullanıyordum.ESMA hanım ile tanıştıktan sonra EMDR TERAPİSİ aldım.Ve artık herşey eskide kaldı.Ben eskide değil şuanda yaşıyorum.DOKTORUMA TEŞEKKÜR EDERİM.

Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz