En İyi 10 Sarıyer İstanbul Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 21 Psikolog hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Zeynep Aygün

Zeynep Aygün

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
Uzman Psikolog Zeynep Aygün Uzman Klinik Psikolog Zeynep Aygün , Lisans eğitimini İngilizce Psikoloji bölümünde,Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (tezli) eğitimini rektörlüğünü ve kuruculuğunu Prof.Dr.Nevzat Tarhan hocamızın yaptığı Üsküdar Üniversitesi ‘inde tamamlamıştır . Lisans ve yüksek lisans öğrenimi boyunca NP BEYİN HASTANESİ’nde staj görmüş ve Klinik stajını da NP BEYİN HASTANESİ’nde yatılı servis kısmında tamamlamıştır. Bunun yanında Lisans eğitimi boyunca: Kartal Doğa Huzurevi ve Tuzl
Mert Orak

Mert Orak

Psikolog · Şişli, İstanbul
Merhaba ben psikolog Mert ORAK Ağırlıklı olarak bireysel, cinsel terapi,çift ve aile danışmanlığı alanında danışan kabul ediyorum.
Elif Cor

Elif Cor

Psikolog · Şişli, İstanbul
Merhabalar ben Psikolog Elif. Seanslarımı online ya da yüz yüze gerçekleştirmekteyim. Evlilik ve Çift terapisi, Cinsel terapi, Bilişsel davranışçı terapi ve Aile danışmanlığı eğitimlerim mevcut. Bu alanlarda aktif bir şekilde danışan görmekteyim.
Emeç Serin

Emeç Serin

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben Uzman Klinik Psikolog Emeç Serin. Lisans eğitimimi Özyeğin Üniversitesi %100 İngilizce Psikoloji bölümünde burslu olarak tamamlayıp, ardından Klinik Psikoloji yüksek lisansı yaptım. Tez konum; alkol/madde bağımlılığı, yenilik arama davranışı ve anne-çocuk bağlanma stilleri hakkındaydı. Eğitimim süresince Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi, Fransız Lape Hastanesi ve NP İstanbul Beyin Hastanesi’nde staj yaptım. Kariyerim doğrultusunda Portekiz,
Ecenur  Çolak

Ecenur Çolak

Psikolog · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba, Ben Ecenur Çolak. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi Travma ve Afet Çalışmaları Uygulamalı Ruh Sağlığı programında yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Beck Enstitüsü'nden Çocuklar ve Ergenler için Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini aldım. Çocuklar ile Sanat Terapisi Uygulamaları eğitimini Dr. Olcay Güner ve Klinik Psikolog Nur Dinçer Genç'ten aldım. Çeşitli çocuk değerlendirme ve zeka testi eğitimlerim bulunmaktadır. Aktif olarak çocu
Ömer Bilgiç

Ömer Bilgiç

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
Ömer Bilgiç Kadıköy’de doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Darıca/Kocaeli’de tamamlamıştır. 2010-2020 yılları arasında Psikoterapi Enstitüsü’nde çalışmıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü tamamlamıştır. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programında tez dönemi ve Bütüncül Psikoterapi Eğitimi süpervizyon dönemine devam etmektedir. Online ve yüzyüze psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir.
Atacan Küçükoğlu

Atacan Küçükoğlu

Psikolog · Beyoğlu, İstanbul
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. İstanbul Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında ders aşamasını tamamlayıp tez döneminde akademik kariyerime devam etmekteyim. Psikodinamik yönelimle yürüttüğüm psikoterapilerin yanı sıra NGH sertifikalı hipnoterapi uygulayıcısıyım. Seanslarımı Beyoğlu Gümüşsuyu'da yürütmekte olup, online psikoterapi hizmeti de vermekteyim. Başlıca çalışma konularım; •Depresyon •Aile çatışmaları •İlişki sorunları •Evlilik anlaşmaz
Serpil Büyükbaş

Serpil Büyükbaş

Psikolog · Şişli, İstanbul
Merhaba, Uzmanlığımı yetişkin alt dalında alıyorum. Çalışma alanlarıma çocuklarda dahil. Düzenli olarak danışan görüyorum. Gerekli test ve terapi eğitimlerimi tamamlamakla birlikte güncelliğimi, yetkinliğimi önemsiyorum. Panik bozukluk, anksiyete, depresyon, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif kompülsif bozukluk özellikle çalıştığım alanlar içerisinde.
Itır Camcıoğlu

Itır Camcıoğlu

Psikolog · Sarıyer, İstanbul
Itır Camcıoğlu 10.10.1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2009 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünden mevzun olmuştur. Goldsmiths Univertesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansına girmeye hak kazanmıştır. Öncelikli çalışma alanları ergen ve yetişkinler ile psikanalitik yönelimli terapi yapmak ve çeşitli eğitim programları hazırlamaktır. Bu çalışmaları yaparken aynı zamanda ‘mindfulness’(anda kalabilme becerisi) eğitimi almış ve uygulamıştır. Itır Camcıoğlu 2017 eylül ayın
Elnara Maharramova

Elnara Maharramova

Psikolog · Beşiktaş, İstanbul
Uzman Psikolog Elnara Maharramova çocuk, ergen ve yetişkinlerle yüz yüze ve online seanslar yürütmektedir. Elnara MAHARRAMOVA’ nın alanında iki farklı yüksek lisans derecesi vardır. Evlilik ve kadınlar üzerine yüksek lisans tezi ve bilimsel araştırmaları bulunmaktadır. İÜ-Cerrahpaşada Adli Tıp Enstitüsünde doktora yapmaktadır. Detaylı bilgi ve randevu için iletişime geçebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Duygu A.
Psikolog   01/02/2021

Tolga Bey ile henüz iki seans terapimiz olmasına rağmen kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz, anlaşılamama endişesi yaşamayacağınız bir psikolog. İyileşeceğinize daha çok inanmanızı sağlıyor. Seans süresi, Tolga Bey'in ilgisi ve sağladığı motivasyon, hepsi tam puan. Bunu okuyan arkadaşım, yaşadığın karmaşayı ve arayışı biliyorum, umarım her şey senin için çok güzel olur.

         
Batın V.
Psikolog   25/01/2021

Kendisi gerçekten çok iyi bir insan bir destek arayıp düşünüyorsanız hemen düşünmeyi bırakın ve kendisini arayın mutlaka sizede dönüş yapacaktır :)

         
Hilal Y.
Psikolog   12/12/2020

İşinin ehli bir psikolog, konuştuğunuzda asla gerilmeyeceğiniz gönül rahatlığı ile çok güzel iletişim kurabileceğiniz, sizi doğru sonuca ulaştıracak bir psikolog. Hayatınızın cevapları daima sizin içinizde saklıdır, onları ortaya cıkarmak zaman alır, düşünce dağınıklığınızı azaltmak adına bir destek gerekir ve o desteği en güzel şekilde verebilecek biri :)

         
Merve B.
Psikolog   14/11/2020

İlk seansımdı. İlgiyle dinledi beni. Memnun oldum. Bana sunduğu çözümü denemeye karar verdim ilk seansta. Bana bu güveni verdi. Seanslarıma devam edeceğim :)

         
Ümmihan K.
Psikolog   29/10/2020

Konusunda uzman, çocukla ilgili ,çözüm odaklı . Yola yeni başlıyoruz ama birlikte yürümekten keyif alacağımıza inanıyorum.

         
Sena K.
Psikolog   26/10/2020

Melisa hanımın danışanı olduğum için çok mutluyum,memnunum👍🏼 💜 hala danışanı olmaya devam ediyorum hizmet almanızı öneririm,güleryüzünden anlayışından kaynaklı teşekkür ediyorum🥰

         
Merve K.
Psikolog   20/10/2020

Online terapiye karşı önyargılarım kırıldı, daha önce yüz yüze terapi almıştım online olduğunuda da farklı hissetmediğimi fark ettim. Devam edeceğiz bana iyi geleceğini hissediyorum

         
Oktay C.
Psikolog   19/10/2020

Begüm hanım tanıştığımız günden bu yana terapinin bir süreç olduğunu söyler ve seanslara devam ettikçe bunu daha iyi anladım. Kendisine çevremi yönlendirmek istedim, benim terapi sürecimi etkileyebileceği için kabul etmedi bu işi gerçekten hakkıyla yapıyor. Teşekkür ederim.

Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz