Hizmet Ver
Mağaza İç Mimar

3 Mağaza İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,146 Mağaza İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

Mağaza İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,146 Mağaza İç Mimarı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 1,565 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 924 kişi Mağaza İç Mimar için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Mağaza İç Mimarı

Bekir U. photo

Bekir U.

30.09.2021

Mağaza İç Mimar · Buca, İzmir

Pamukkale Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık bölümü 2021 mezunuyum. Mezuniyetime kadar çeşitli mimarlık ofislerinde şantiye ve ofis deneyimim oldu. Bu süreçte villa uygulama projeleri çizip cephe tasarımları ve iç mekan görselleştirmeleri yaptım. Autocad, Sketchup, Photoshop...

Hüseyin Oğuz Y. photo

Hüseyin Oğuz Y.

03.09.2020

Mağaza İç Mimar · Şişli, İstanbul

Profesyonel ekibimiz ile beraber ihtiyaçlarınızın tamamına cevap vermek ve global dunyanın hızla ilerleyen değişimlerine ayak uydurarak siz değerli iş verenlerimizin memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Saygılarımızla.

Bahriye S. photo

Bahriye S.

28.09.2019

Mağaza İç Mimar · Nilüfer, Bursa

B2 PROJE & TASARIM, alanında farklı tecrübe ve deneyimlere sahip olan, Mimar Bahriye Kara tarafından, edinilmiş profesyonel tecrübelerin biraraya getirilerek üretimi daha verimli hale getireceği inancıyla faaliyete geçirilmiştir. Firmamız; bina ve mekanlarda organizasyon şemasının kurulumundan...

NADO Mimarlık photo

NADO Mimarlık

17.03.2022

Mağaza İç Mimar · Kepez, Antalya

Mimari taslak aşamasında 3 boyut görselleştirmelerle destekleyip bir bütün halinde süreci ilerletiyoruz. İç mimari alanında sizin zevk ve istekleriniz doğrultusunda küçük dokunuşlarla yaşam alanlarınızı yeniden tasarlıyoruz.

Oğuzhan S. photo

Oğuzhan S.

06.10.2021

Mağaza İç Mimar · Dörtyol, Hatay

Hatay ve çevresinde mimarlık, iç mimarlık proje, taahhüt ve dekorasyon işleri yapıyoruz.

Tolga Ü. photo

Tolga Ü.

21.05.2020

Mağaza İç Mimar · Bakırköy, İstanbul

10 yıldır hizmet verdiğim sektöre mobilya tasarımıyla başladım. İlerleyen yıllarda hem iç hem dış mekanlar için tasarım ve uygulama yapmaya başladım. Şu an proje, 3d çizim, tasarım, imalat, uygulama ve danışmanlık üzerine devam ediyorum. Yurtdışı uygulamalar da yapmaktayım. Ekte bazı projelerim var.

DORICA FURNITURE photo

DORICA FURNITURE

12.03.2022

Mağaza İç Mimar · Yenişehir, Diyarbakır

Tarihi Eser Yapıların Restorasyon Projeleri Modern İçmimari Tasarımlar, Proje Çizim ve Uygulama, Proje Danışmanlık Hizmetleri, Mobilya Tasarım ve Uygulama işleri, Profesyonel yardım için varız. Instagram/@icmimarelif

Merthan Hidayet E. photo

Merthan Hidayet E.

09.08.2022

Mağaza İç Mimar · Muratpaşa, Antalya

Kullanıcı istekleri doğrultusunda modern tasarım ve yapılan tasarımların uygulamasını yapmaktayız

Duygu D. photo

Duygu D.

31.05.2022

Mağaza İç Mimar · İzmit, Kocaeli

Bilgi ve becerilerimi sürekli gelişim için kullandığım, iç mimarlık alanında 2 sene deneyimli bir iç mimarım.

Archsas Group photo

Archsas Group

19.12.2017

Mağaza İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul

50 den fazla perakendeci marka için hazırlamış olduğum konsept tasarım sayesinde bu konuda en tecrübeli mimarlık ofisleri arasında yer edinmiş bulunuyoruz. network ve kiğılı gibi bir çok giysi mağazası, Greyder, Kemal Tanca ve Shoes Center gibi ayakkabı mağazası, ghalayan, caribou ve mado gibi...

Bes Mimarlık photo

Bes Mimarlık

14.06.2022

Mağaza İç Mimar · Bornova, İzmir

İnsanların daha mutlu, daha sağlıklı ve daha üretken olmalarını sağlamak amacıyla yaşadıkları ortamı özgün bir şekilde tasarlıyor ve uygulamasını yapıyoruz.

Burcu Ö. photo

Burcu Ö.

14.03.2019

Mağaza İç Mimar · Kadıköy, İstanbul

2012 yılı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. 2017 tarihinden beri kendi işlerimi yürütüyorum. Karaköy de Han da Mimari Tasarım ofisi olarak konsept tasarımı, uygulama projesi çizimleri ile, şantiye yönetimi, malzeme seçimi vb. hizmetleri sunmaktayız. 2015 Kasım-2017 Şubat ; tasarım...

Davras Design Studio photo

Davras Design Studio

17.08.2019

Mağaza İç Mimar · Çankaya, Ankara

ODTÜ-Mimarlık mezunuyum. Kendi şirketim bünyesinde ihtiyacınız olan alanlarda tecrübeli ve becerili kadromuzla keşif, mimari ve iç mimari projelendirme, tadilat, özel mobilya tasarımı ve imalatı hizmetleri vermekteyiz.

Renova photo

Renova

22.10.2019

Mağaza İç Mimar · Bornova, İzmir

TamRENOVA, takım yönetimi sağlayan bir vizyonla kurulmuştur. İhtiyaçlarınıza fonksiyonel çözüm önerileri sunar. Kaliteli hizmeti, kısa süre içerisinde uygun fiyata almanızı sağlar.

Alican S. photo

Alican S.

22.11.2017

Mağaza İç Mimar · Kartal, İstanbul

İÇ MİMARİ VE CEPHE TASARIM + UYGULAMA HİZMETLERİ 3 BOYUTLU GÖRSELLEŞTİRME VE UYGULAMA PROJESİ HİZMETLERİ

Göksenin G. photo

Göksenin G.

12.08.2018

Mağaza İç Mimar · Çeşme, İzmir

Yaşar üniversitesi mimarlık bölümünden 2017 yılında mezun oldum ve o zamandan beri butik bir mimarlık şirketinde aktif olarak görev almaktayım. Özellikli olarak autocad,sketchup vray,lumion,archicad ve photoshop programlarını profesyonel olarak kullanıyorum.

Janset A. photo

Janset A.

25.08.2020

Mağaza İç Mimar · Bayraklı, İzmir

Merhaba yeniden dekore etmek istediğiniz alanları en ince ayrıntısına kadar düşünüp sizin konforunuz için en güncel detaylarla tasarım yaparım. aynı zamanda şık bir görüntü elde etmeyi amaçlarım.

Hazal N. photo

Hazal N.

10.10.2018

Mağaza İç Mimar · Konak, İzmir

2012 YILINDAN BERİ, BİR ÇOK KURUMSAL MOBİLYA FİRMALARININ YURT İÇİ VE YURT DIŞI MOBİLYA MAĞAZA PROJELERİNİ ÜSTLENMİŞ BULUNMAKTAYIM. (ALFEMO, KONFOR, BAMBİ YATAK.)

Ugma Mimarlık photo

Ugma Mimarlık

18.04.2018

Mağaza İç Mimar · Çekmeköy, İstanbul

Tasarım bir çok kavramın bir araya gelmesi ile oluşturulur. Bu kavramlar tasarımcılarımızın ellerinde, hayal güçleri ve tecrübeleri ile birleştirilerek doğru bir biçimde hayata geçirilir. Tüm tasarım süreçlerinde etkin bir dinleme ile gerekli bilgiler alındıktan sonra, bu bilgiler ile...

1007 İç Mimarlık Grafik T. photo

1007 İç Mimarlık Grafik T.

07.10.2016

Mağaza İç Mimar · Karşıyaka, İzmir

Proje Tasarımı Mekanlarınızda sıradanlıktan kurtulup dikkat çeken alanlara sahip olmak için gelin birlikte çalışalım. 3D Modelleme ”Böyle bir şey hayal ediyorum” demeniz yeterli. Gerisini bize bırakın. 3 boyutlu çizimler sayesinde uygulamada sürprizlerle karşılaşmayın. Teknik Çizim 3...

Çetin U. photo

Çetin U.

04.04.2019

Mağaza İç Mimar · Serik, Antalya

Grey Design, tasarım ve uygulama planı, farklı ölçek ve kategorilerde çalışmalar yapıyoruz. Sanatı, yaşam tasarımı entegre edilerek sunmayı amaçyoruz. Onun önünde çalışanğımız onu projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerle birleştirerek daha önce tasarlanan...

Beyza Deniz Y. photo

Beyza Deniz Y.

17.09.2019

Mağaza İç Mimar · Osmangazi, Bursa

2018 yılında Tobb Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinden mezun oldum.O tarihten itibaren Bursa da iç mimarlık yapıyorum.Her türlü projede yenilikçi ve dinamik bakış açısıyla yardımcı olabilirim.

Eg Yapi Mimarlık photo

Eg Yapi Mimarlık

24.02.2018

Mağaza İç Mimar · Çankaya, Ankara

Tecrübeli kadromuzla iç mimari tasarım,proje,danışmanlık ve anahtar teslim uygulama hizmetleri sunmaktayız. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı portföyümüz ile hizmetinizdeyiz.

Rabia Koçer K. photo

Rabia Koçer K.

04.03.2020

Mağaza İç Mimar · Yıldırım, Bursa

İç mimarlık mezunuyum. Freelance olarak ev, ofis, cafe, vb. Alanlarda proje tasarım, dekorasyon konusunda yardımcı olabilirim.

Mert C. photo

Mert C.

22.06.2018

Mağaza İç Mimar · Beyoğlu, İstanbul

İç mimari projelerin tümünü bir “yaşam alanı” olarak tasarlar, her mekâna bu anlayışla yaklaşırız. Bu ister bir ofis isterse bir otel odası olsun kullanıcıların mekânı nasıl tecrübe edeceğinden ihtiyaçlarına kadar tüm verilerin değerlendirmelerini yaparak bütün bu bilgiyi projemize yansıtırız....

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Mağaza İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Mağaza İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Mağaza İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Mağaza İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Mağaza İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Mağaza İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mağaza İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Mağaza İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Mağaza İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Mağaza İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Mağaza İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 100000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl