Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Beyoğlu Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beyoğlu civarında 253 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Beyoğlu Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Beyoğlu içinde toplam 253 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,003 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Beyoğlu içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,224 kişi Beyoğlu Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Beyoğlu İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Rasa Moin photo

Rasa Moin

08.03.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Yabancı (yarı kanadalı) öğretmen; Son 3 yıldır çeşitli dil enstitülerinde İngilizce öğretiyorum (online ve yüzyüze eğitim).

Mehmet Cansiz photo

Mehmet Cansiz

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Boğaziçi Ünv. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite yıllarındaki kurs ve özel derslerle başlayan 10 yıllık öğretmenlik tecrübem var. İngiltere de Cambridge üniversitesi akreditasyonuyla düzenlenen CELTA (Yetişkinlere dil öğretimi) eğitim programını tamamladım. Hacettepe Ünv. Eğt. Prog. ve...

Nazlıcan Türkmen photo

Nazlıcan Türkmen

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Merhabalar, İstanbul Üniversitesi Dilbilim mezunuyum ve aktif olarak 3 yıldır yabancılara türkçe öğretiyorum. hem ingilizceye hem de türkçe'ye ileri derecede hakimim. dersler öncelikli odağım konuşma. / Hello everyone, i am a graduate of linguistics departmant in Istanbul University. I've been...

Ada Türkmen photo

Ada Türkmen

26.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

14 yıl boyunca Açı okullarında ingilizce eğitimi aldığım için dil öğrenmeye küçük yaştan başlamanın avantajlarını çok gördüm. Bu sebepten dolayı küçük yaştaki öğrencilere ingilizce öğretmek çok isterim.

Sema Akyol photo

Sema Akyol

24.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Arizona State Üniversitesinden Uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifikası olan TESOL eğitimi almaktayım. Her seviyeye uygun İngilizce özel ders veriyorum.

Cengiz Çetin photo

Cengiz Çetin

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez...

Kübra Uzdu photo

Kübra Uzdu

27.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Polonyada Varşova üniveritesinde English Philology and American Culture (ingiliz dil edebiyat ve Amerikan kültürü) bölümünden mezunum. 7 seneyi aşkın ingilizce öğretmenliği yapıyorum. Polonya'da British Council'da ve diğer özel okullarda görev aldım. Eğitimlerimi Online olarak veriyorum Yaş...

Farida Mirsalayeva photo

Farida Mirsalayeva

26.05.2022

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Azerbaijan University of Languages TEFL(ingilizce öğretmenliği) Başkent Üniversitesı Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans Tesol Diploma Türkçe, İngilizce, Rusça dillerinde konuşma, yazma.

Mehmet Gür photo

Mehmet Gür

22.05.2022

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Amerika’da yüksek lisans yaptım. İngilizceyi öğreneceğinizden ve bundan zevk akacağınızdan emin olabilirsiniz. Deneyin ve gönül rahatlığıyla görün.

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu photo

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beyoğlu Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beyoğlu Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beyoğlu Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beyoğlu Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl