Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Eyüp Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 278 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Eyüp Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 278 Online İngilizce Öğretmeni, Eyüp içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Eyüp içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Eyüp içinde yazılan 1,116 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 3,592 kişi Eyüp Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Eyüp İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Gokcen S. photo

Gokcen S.

11.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

ABD’de 2006-2010 yılları arasında Yüksek Lisans yaptım. Ana dili İngilizce olan bir kolejden mezun oldum. İngilizce iç mimari lisansımı 2006da, 2009 da New York da yüksek lisansımı tamamladım. İstanbul’da özel bir üniversitede İngilizce iç mimarlık dersleri vermekteyim. 6-13 yaş grubuna online...

Rasa M. photo

Rasa M.

08.03.2021

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Yabancı (yarı kanadalı) öğretmen; Son 3 yıldır çeşitli dil enstitülerinde İngilizce öğretiyorum (online ve yüzyüze eğitim).

Sema A. photo

Sema A.

24.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Arizona State Üniversitesinden Uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifikası olan TESOL eğitimi almaktayım. Her seviyeye uygun İngilizce özel ders veriyorum.

Nil D. photo

Nil D.

26.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Genel İngilizce, okul derslerine takviye ve sınava hazırlık için yüz yüze veya online özel ders vermekteyim. Özel bir kurumda da çalışmakta ve 5 yıllık tecrübeye sahibim.

Mehmet G. photo

Mehmet G.

22.05.2022

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Amerika’da yüksek lisans yaptım. İngilizceyi öğreneceğinizden ve bundan zevk akacağınızdan emin olabilirsiniz. Deneyin ve gönül rahatlığıyla görün.

Mehmet C. photo

Mehmet C.

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Boğaziçi Ünv. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite yıllarındaki kurs ve özel derslerle başlayan 10 yıllık öğretmenlik tecrübem var. İngiltere de Cambridge üniversitesi akreditasyonuyla düzenlenen CELTA (Yetişkinlere dil öğretimi) eğitim programını tamamladım. Hacettepe Ünv. Eğt. Prog. ve...

Ayse Y. photo

Ayse Y.

20.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Universitede ogretim gorevlisi olarak calistim, yetiskinlerle rahatlikla calisabilirim. ODTU Ingilizce ogretmenligi mezunuyum, 16 yil yurtdisinda yasadim.

Ayşenur O. photo

Ayşenur O.

16.06.2022

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Akıcı İngilizce konuşmak ve eksik olduğunuz/anlamadığınız konuları öğrenmek için online olarak İngilizce dersler yapabiliriz.

Nazlıcan T. photo

Nazlıcan T.

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Merhabalar, İstanbul Üniversitesi Dilbilim mezunuyum ve aktif olarak 3 yıldır yabancılara türkçe öğretiyorum. hem ingilizceye hem de türkçe'ye ileri derecede hakimim. dersler öncelikli odağım konuşma. / Hello everyone, i am a graduate of linguistics departmant in Istanbul University. I've been...

Alina K. photo

Alina K.

25.06.2022

Online İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Hi. My name is Alina. I am a certified TESOL, TEFL, TKT English and Russian teacher. My experience in education is more than 10 years in China, Russia, Turkey, France, and India. I worked in Lancers Int. school, in EF, J&S, Körfezim private gymnasium, as a corporate teacher in KMS Lighthouse and...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Eyüp Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Eyüp Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Eyüp Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Eyüp Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl